1na1 blanka

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
1o1

2009-03-22 20:34:23

@qwe
to moze rowniez swiadzczyc o tym ze to byl jakis kolega bodzia i to on gral nie uczciwie! :D

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-03-22 20:58:37

@soofka idz sprawdz jak sie przetwarza energie na halas kutasie :) ku*wa 17lat i wielki cwaniaczek internetowy

__

Były Redaktor
so0fka

2009-03-22 21:15:47

Drogi qwe, z największą ochotą ci odpowiem - nie po to przecież cię prowokuję, żeby nie powodzić cię za nos jeszcze przez chwilkę ;).

Pozwól, że przemilczę wszystkie wyzwiska w moim kierunku. Dlaczego cię zawiodę? Bowiem w przeciwieństwie do Ciebie nie chcę być gołosłowny. Paradoksalnie, bowiem wciąż mi to wypominasz, to właśnie ty nie podajesz żadnych argumentów. Napisałeś, że ośmieszyłem się tutaj wielokrotnie, ale czym? To już zachowałeś dla siebie.

Bardzo możliwe, że ośmieszyłem się tutaj wielokrotnie. Nic dziwnego, skoro zacząłem czytać tę stronę w styczniu 2005 roku i wtedy też zacząłem tu pisać, redaktorzyć. Pisałem, aktywnie lub nie, do stycznia 2009, a więc cztery pełne lata. I o ile mnie pamięć nie myli, to przynajmniej te dwa pierwsze, najpiękniejsze, minęły nam wszystkim bez Twojego towarzystwa. Ach, jakże wtedy było tu cudownie!

Nie, nie próbuję się na Tobie odegrać, nie schlebiaj sobie :D. Aż taki fajny nie jesteś, żeby mi zależało na tym, żeby Ci coś udowodnić. Żyj sobie w swoim wyimaginowanym świecie, pozdro.

Jakim wyjazdem na PGA 2-3 lata temu? Jeśli chodzi o PGA, to odwiedzam je regularnie od 2006 roku, byłem także na ESWC i takich tam różnych LAN-ach. Niestety, na żadnym Cię nie spotkałem :(. Musieliśmy się minąć najwidoczniej.

Na koniec odniosę się do Twojego super PRZYKŁADU mojej głupoty. Ten oto topic: http://www.esports.pl/forum/temat/9559.

Napisałeś tam, że “zwykly dysk marnuje jej duzo (energii), emitujac jej duzo w postaci ciepla i halasu. W SSD nie ma zadnych czesci ruchomych”. Ja ci poradziłem dokształcić się troszkę w zakresie fizyki, ale jak widać moje rady nie są warte Twej uwagi. Nie winię Cię za to. Pozwól jednak, że coś Ci powiem. Energia elektryczna to praca wykonywana lub ciepło dostarczane przez urządzenia elektryczne. Energia elektryczna, jaką zasilany jest dysk twardy, nie ma niestety nic wspólnego z “hałasem”, czyli falami dźwiękowymi. Poza tym człowiek krzycząc cały dzień byłby w stanie ogrzać szklankę wody. Wobec tego strata energii w dysku spowodowana jego hałasowaniem byłaby tak minimalna, że nie warta żadnej uwagi. Dysk twardy podczas pracy hałasuje, ponieważ kręci się jego talerz bądź przesuwa matryca elektromagnetyczna, nie dlatego, że wydziela energię (?). To jednak wynika z jego budowy, a w tym zakresie, jak widać, jako dumny student informatyki również nie jesteś do końca obeznany.

Trzymam kciuki za Ciebie - może uda ci się napisać coś prawie niegłupiego, to może i ja będę miał ochotę Ci odpowiedzieć.

A może masz w sobie trochę pokory?

...

Dobra, żartowałem :D

__

VIP
bodzo

2009-03-22 21:37:25

Ponizej link do rozmowy z osoba ze sceny q2.
www.bodzo.neostrada.pl/rozmowa.doc

__

Użytkownik
wiecek.

2009-03-22 21:43:06

rozmowa 1o1 z blanka:
http://www.youtube.com/watch?v=VAP6dyMcvtg

__

Użytkownik
qwe

2009-03-22 22:05:36

@Soofka

Paradoksalnie, bowiem wciąż mi to wypominasz, to właśnie ty nie podajesz żadnych argumentów.


haha, chcesz, zebym umarl ze smiechu??
Spoko, mnie narazie interesuje fakt, ze Ty nie podajesz zadnych argumentow.
A ja? Podaje, tylko sa one permenentnie niezrozumiale.

I o ile mnie pamięć nie myli, to przynajmniej te dwa pierwsze, najpiękniejsze, minęły nam wszystkim bez Twojego towarzystwa.


Sorry, ale na esp.pl zagladam od 2003 roku (bodajze).
I wlasnie w latach od 2005, czyli jak zaczales tu pisac, wszystko zaczelo sie pie***c.

Ach, jakże wtedy było tu cudownie!



Bez komentarza...

Gdybys teraz na esp wszedl, to bylo by dla Ciebie rownie cudownie.

Aż taki fajny nie jesteś, żeby mi zależało na tym, żeby Ci coś udowodnić. Żyj sobie w swoim wyimaginowanym świecie, pozdro.


Wzajemnie!


A teraz fizyka:

Energia elektryczna, jaką zasilany jest dysk twardy, nie ma niestety nic wspólnego z “hałasem”, czyli falami dźwiękowymi.


Istotnie, nie ma. Jednak to rowniez zalezy pod jakim katem na to patrzymy.

Przyklad:
Energie elektryczna mozemy przeksztalcic na dzwiek, poprzez wprawianie w ruch membrany glosnikow.
Im “wiekszy” prad dostarczymy do tych glosnikow, tym glosniej one zagraja (w duzym uproszczeniu, bo np. glosnosc zalezy od efektywnosci glosnikow itp).

Ba- powiem wiecej- prad mozemy zamienic na WIATR!
Np zasilajac nim wiatrak!

Poza tym człowiek krzycząc cały dzień byłby w stanie ogrzać szklankę wody.


Mysle, ze potrzebowalby na to pare miesiecy (czytalem), ale to nie istotne.

Wobec tego strata energii w dysku spowodowana jego hałasowaniem byłaby tak minimalna, że nie warta żadnej uwagi.


Po czesci tak, po czesci nie.
Oczywiscie, straty energii spowodowane halasem pracujacych glowic sa niewielkie- jednak wez pod uwage, ze niewielka jest rowniez energia dostarczana do tego dysku.
Ale to nie ma znaczenia, energie dzwiekowa podalem jako jedno ze zrodel straty energii. Nigdzie nie napisalem jak wielkie sa te straty.
Rownie dobrze moga byc bardzo male, ale czynnikow podowujacych straty energii jest sporo, Ty skupiles sie tylko na dzwieku.

Dysk twardy podczas pracy hałasuje, ponieważ kręci się jego talerz bądź przesuwa matryca elektromagnetyczna, nie dlatego, że wydziela energię (?).



Buhahah, to jednak wroc i troche sie dosztalc o tej energii.

A czym wg Ciebie jest ten halas ?? JEST FORMA energii!! Jest forma ENERGII, ktora MARNUJE SIE podczas pracy!!!
Wg Ciebie jezeli sprawnosc silnika wynosi 40% to gdzie podziewa sie reszta, czyli 60% ???
JEST MARNOWANA! Tzn rozprasza sie w postaci energii kinetycznej, cieplnej, dzwiekowej itd.

Jak mozna byc tak glupim by napisac to co wlasnie napisales.

Dam Ci 2 rady:
-idz i zapytaj sie Pani od fizyki, czy Dysk twardy podczas pracy hałasuje, ponieważ kręci się jego talerz bądź przesuwa matryca elektromagnetyczna, nie dlatego, że wydziela energię (?).

-http://pl.wikipedia.org/wiki/Energia_termiczna polska wikipedia sux, i nie chce mi sie tego szukac,

Przetwarzaniem energii termicznej, głównie w energię elektryczną, zajmuje się termoenergetyka[

Analogicznie mozna przetworzyc energie dzwiekowa w mechaniczna a ta w elektryczna.
Np grajace bardzo glono kolumny o mocy paru tysiecy watow, sa w stanie poruszac przedmioty.
Wystarczy podlaczyc pradnice do specjalnie przygotowanego ukladu http://pl.wikipedia.org/wiki/Pr%C4%85dnica by pozyskac energie ELEKTRYCZNA!

Ona nie bierze sie z niczego.

Pomysl logicznie- skoro halas jest forma energii, to GDZIES TA ENERGIA MUSI MIEC ZRODLO- w tym przypadku zrodlem jest glowica dysku twardego!!!

KAPUJESZ?? Bo juz prosciej sie nie da!!

A inne rodzaje energii ktore wytwarza HDD to energia cieplna i energia kinetyczna (ktora powoduje drgania!).



Trzymam kciuki za Ciebie - może uda ci się napisać coś prawie niegłupiego, to może i ja będę miał ochotę Ci odpowiedzieć.



Trzymam kciuki za Ciebie, ze kiedys zmadrzejesz i napiszesz cos sensownego. Poki co- doksztalc sie.

__

Użytkownik
shalu

2009-03-22 22:10:21

soofka ty topkilorze zza monitora słuchaj... jeżeli zaczynasz kogoś wyzywać tylko po to by pokazać że jesteś fajny dla kolegów z piaskownicy to nie oczekuj szacunku... zrozum to... Ty widzisz tylko swoją rację stanu jeżeli qwe by cię obraził powinien Cię przeprosić proste ale jeżeli sam zacząłeś to gówno to też je sam musisz skończysz.....

a pro po tematu wiecek ty c****wy snajperze:xD mam lepszy link
http://www.youtube.com/watch?v=p-L9VrRkQgg

@moderator weźcie ogarnijcie przekleństwa aż tak rażące, bo nuki pójdą w ruch :<

__

Użytkownik
1o1

2009-03-22 22:27:50

bodzo malo rzetelny ten twoj log, zwlaszcza ze pochodzi od typa ktory nigdy q2 na oczy nie widzial, gral jedynie z festivalem w klanie (w0a-sowasta)

__

Użytkownik
a1mar

2009-03-22 22:33:03

Wszystko co jest przeciwko tobie jest nierzetelne... To może ty coś rzetelnego przedstawisz? :D

__

Użytkownik
shalu

2009-03-22 22:45:14

s0wasta? to s0wa? z q3

__

Użytkownik
spil

2009-03-22 23:18:43

no no chlopaki gratuluje! teraz jestescie jeszcze bardziej slawni niz jak blanka ci fiuta do kamerki pokazywal ;]
edit: no, to niewiele slyszales jeszcze o ich wywodach ;]

__

Użytkownik
qwe

2009-03-22 23:20:21

@spil

lol, o tej historii nie slyszalem.

__

Użytkownik
sowasta

2009-03-22 23:28:12

w0a/sowasta na ql i q3. Kiedys /af/sowa - [w]sowa. Kij z tym. Szanuje 2 osoby z klanu h4x, jednej nieznam, a 2 szczerze pierd*le w dupsko. Nie mam zamiaru nikomu niczego udowadniac, napisalem do bodza bo chciałem dac mu do zrozumienia, ze jednak jest na dobrej stronie. Calosc pozostała dokładnie w takim samym stanie, a ja zarejestrowalem sie tu dzisiaj, jedynie po to, aby to potwierdzic i pokazac fakju co po niektorym. Pierwszy raz spotkalem sie z kims zburaczałym na tyle, zeby oszukiwac na beta testach gry haha :D. Somazwańczy mistrzowie :). Chyba tyle, nie ma sensu sie dalej rozpisywac.

Edit:
Nie nie gralem w q2.

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2009-03-22 23:43:01

powiem tak:
1. 1o1 i blanka grać potrafią, ten drugi w szczególności; więc w to, że jest on w stanie wygrać z bodzem grając czysto nie wątpiłbym ani chwili

2. pomimo tego, za cholerę nie będę im dawał grać meczu przeciwko mnie z ludźmi na specu, bo to że siedzą często na ts’ie sami nie ukrywają ;x

3. sprawa tego konkretnego meczu wydaje się dowodzić na 99%, że jednak go czysto nie zagrano

4. tylko argumentacja bodza mnie trochę dziwi. bodzo, sam grasz w zielone roboty kawał czasu i dobrze wiesz, że nawet z def’a da się podsłuchać kiedy oponent bierze armour i podwędzić mu go co do sekundy. Cholera, jeśli ma się szczęście, a Ty bierzesz armour bez zwłoki, to da się nawet wyliczyć z dużą dozą prawdopodobieństwa kiedy będzie drugi-trzeci kolejny. ja sam kiedyś na czitera polowałem, hrupka, i takie osoby na podstawie zupełnie czego innego oceniałem ;o

__

VIP
Grmx

2009-03-22 23:52:19

tak wiec moje 2 grosze.

1.przedstawmy sytuacje od mojej perspektywy:

Mamy srogą zimę(listopad), snieg za oknem, dostaje info od gracza q2, zupelnie przypadkowo na temat fajny 1o1 oraz blanka. Temat oczywiscie dotyczy ich nie FAIR grania w q2, nie przywiazalem do tego wagi, bo po co, mialem ich za normalnych ludzi. :))
Po pewnym czasie 1o1 oraz blanka zaliczaja dobre wystepy w turniejach online, zaczyna robic sie dość głośno, i wtedy przypominam sobie o tej sytuacji z zimy...
naturalne jest to ze nabieram podejrzeń, bo w q4 to oni prezentowali dość kiepski poziom(Blanka troszke wyzszy, cos trafiał).
Potem okazuje sie ze podczas tych officjalnych meczy 1o1’a, blanka był na spekcie itp. wiec sprawa zaczyna pasowac jak ukladanka puzzli. To co mialo okazac sie farsa staje sie rzeczywistością. Przez ostatnie 2 miesiace wiele razy mowilem 1o1, zeby przestal robic jaja z ludzi i zaczal polegac na sobie a nie na 'cheatowaniu'... oczywiscie on zawsze zaprzeczał co wiecej, rozpowiadał plotki iż to ja tak gram z bodzem :DDD , dziwne zachowanie jak na czlowieka który mialby byc zupelnie czysty... jakby mnie ktos posadził o takie cos, to i tak bym zapomnial o tym na drugi dzien, a on wytrwale rozpowiadał ze to ja + bodzo = team speak cheat, proba przerzucenai uwagi na Nas?

2.Problem:

I teraz jest kwintesencja calej sprawy. Gdy bodzo grał CUP’y vs 1o1 badz blanka prosili mnie o opuszczenie serwera, robilem to w 30sekund ( przeciez nie mialem powodu tam siedziec jezeli ktorys nie wyrazal zgody , zawsze po meczu w przeciagu 5minut sa DEMA)... zaś gdy to bodzo prosil aby blanka wyszedl...ZAWSZE to trwalo WIEKI( jakby mieli jakis CEL w tym aby koniecznie blanka byl na serwerze[teraz cel jest znany - Team speak]... . Jak juz sie udało wypedzic ktoregoś to wchodził w jego miejsce FAKE. Niestety ta metoda poskutkowała wiele razy. Dopiero w sumie na tym European knockout tournament wyszlo na jaw ze te podróbki nickow to własnie sprawka 1o1’a.

3.Reasumując:

Jezeli mialbym sie opierac jedynie na tym ostatnim turnieju, to wcale bym nie był taki pewien ze 1o1 cheatuje z blanka(czy tam z kim innym, tu akurat blanki bym tak odrazu nie posadzał, a skupił sie bardziej na 1o1) , bo to moglbys glupi zbieg okolicznosci... ALE...
Ale opieramy sie o PRZESZLOSC i dowody ktore juz kiedys zostaly przedstawione. Oni to robili w Q2, wiec w ogole bez gadania jest pewne ze zrobili to rowniez podczas knockoutowego turnieju, jak i QL.cz itp.
Te swieze sprawy w QL + Q2 , powielaja sie w 100%, ta sama sprawa, ci sami ludzie, i ten sam problem... wiec to jest kurewska prawda.

4. ...
najgorsze jest to, ze 1o1 zupelnie nie ma za grosz honoru, oczywiscie ze sie nie przyzna, bo nikt sie nie chce przyznawac do bledów. Tylko powinien wyciagnac jakies wnioski z przeszlosci i po prostu ogarnac troche łeb i zmadrzec. Ten czlowiek podobno ma 20lat, a za CH** z nim sie nie dogadasz... to jak rozmowa ze sciana która zawsze wie wszystko lepiej, ktora wychodzi z zalozenia ze to wszystko to jest celowa nagonka. (Tylko po co? Po co mielibysmy przyklejac łatke cheatera osobie która nia nie jest? Czemu nie robimy tego messowi, mavovi czy baalowi?, odpowiedz jest prosta... ...)

A tak poza tym w moich oczach jest to przypadek typowego kalectwa umyslowego, masa kompleksów, staranie na siłe udowodnienia swojej wartosci... no bo jak nie mozna w real to mozna probowac w inet.

Pozdrawiam, i sorry za chaotyczny sposob pisania, ale na chamstwo i obłudę brak mi poszanowania.

__

Użytkownik
bahama_mama

2009-03-23 00:20:12

ty, 1on1 - wypier.. smarku jeden i nie pokazuj sie Ty na scenie bo na ktoryms z lanow ktos leb ci urwie i to bede ja. Takich jak ty gnido to na zmywak do anglii bo w kraju dla takich smierdziuchow nie ma miejsca. Nie potrafisz grac to zacznij trenowac w chinczyka.

bez pozdrowien, smieciu bez skilla.

ps, na ulicy cwelku bys nie byl taki madry.

__

Użytkownik
n3x

2009-03-23 00:34:51

bahama_mama a co ty masz do zmywakow w angli??

__

Użytkownik
qwe

2009-03-23 01:50:40

@n3x
Oj, to tylko takie powiedzenie.

A kto w polsce sprzata kible, siedzi na zwywaku, zbiera smieci itp?
Kosmici?

__

Użytkownik
matpk19

2009-03-23 07:25:36

co sie dzieje hehe...juz raz blanka gral za kogos w PLQL turnieju ..dociekliwie ten za kogo gral chcial ze mna grac ale mi nie pasowalo i wtedy gdy nie bylo blanki to on nie chcial grac dlatego bylem zdziwiony i wtedy jego dobry kolega 1o1 go wydal oni to jak dzieci hehe...oni to osiagaja slawe ale ale w zla strone:D:D

__

Użytkownik
n4rf

2009-03-23 08:18:30

wez w koncu w lapy elementarz z pierwszej klasy i poducz sie polskiego baranie hehe :D :D

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-03-23 08:38:08

@qwe

A kto w polsce sprzata kible, siedzi na zwywaku, zbiera smieci itp?
Kosmici?

-

A z drugiej strony, znacie kogos kto siedzial na zmywaku w polsce?

__

Użytkownik
matpk19

2009-03-23 09:38:09

@satan pisalem lezac nie dziw sie i nie potrzebuje elementarza

__

Użytkownik
Kasia92

2009-03-23 10:54:44

no prosze to juz nawet w ql sa czity, i jak tu grac jak na kazdym kroku same czopki;/

__

Użytkownik
kaensainen

2009-03-23 11:15:51

No tak normalny dysk vs ssd ! bijemy się. Normalny dysk pobiera 10WAT :X normalnie zaraz jeszcze się dowiem, że przez 4 kostki ramu w afryce nie bedzie wody. Kostka ramu - 3WATY.

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2009-03-23 11:32:39

hehe, a zauważyliście, że na esp ostatnio topici Quake’owe są największe? :)

__

VIP
[fhn]AL|EN

2009-03-23 12:27:27

OMG BADAJCIE TO: http://www.quakelive.com/forum/showthread.php?t=18098

HAHAHHA Co za komputerowe cioty omg !

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
v3pepek

2009-03-23 14:05:18

Heh widze ze 1o1 i blanka dalej to kontynuuja. Przylapalem ich kiedys na tym samym w q2 podczas meczu edl. Blanka byl wtedy na obsie. Na screenie ponizej ich krotka rozmowa ktora przeprowadzili juz w trakcie trwania meczu.
mecz: http://q2scene.net/edl/index.php?op=descr&id=60740
screen: http://img16.imageshack.us/my.php?image=cheatf.jpg

Zglosilem to wtedy ale jakos nikt sie tym nie przejal.

__

Użytkownik
b4rt-osz

2009-03-23 15:04:19

1o1 raczej na twoim miejscu nie wybieral bym sie na zaden lan bo w esporcie osoba ktora dopuszcza sie takich rzeczy ma takie zycie jak pedofil w wiezieniu i piszac to nie mam zamiaru cie straszyc gadkami typu “jestes zajebany jak cie spotkam” tylko mowie ci jak bedzie. Im dalej bedziesz brnal w swoje klamstwa tym wiecej turnieji sie dla ciebie zamknie i nie pozyjesz dlugo na tej scenie. Pozatym czemu sie dzwic na kazdej scenia trafiaja sie 3 - 4 osoby ktore poprostu z natury sa zjebane i wymyslaja tak bezmyslne proby oszustwa wiec pozdro600 bawcie sie tak dalej, a wkoncu sie doczekacie.

__

Użytkownik
1o1

2009-03-23 15:24:47

Czytajac kolejne posty bodzia i jego kolegow, wszystko zaczyna sie pieknie ukladac w 1 calosc. @qwe tak sie sklada ze raczej spraparowany spisek uderzajacy we mnie, dlaczego? Moze zazdrosc i chec zemsty? trudno okreslic jednoznaczny motyw, jednak jak napisal qwe jasne jest ze ten mecz byl zagrany nie czysto. Jesli eden to nie byl blanka, to ktoz to mogl byc? Moja teoria jest nastepujaca, bodzo nie mogac sie pogodzic ze wszystkimi porazkami jakie poniosl grajac przeciwko mnie i blance postanowil cos z tym zrobic. On zawsze uciekal sie do nie czystych praktyk, tak bylo i tym razem. Bardzo dobrze to wszystko przygotowal, Przed meczem wraz z kolega zalozyl nowe konto wraz z kolega (swoja droga ciekawe kto to byl - moze grumx? Bo ktoz inny moglby by to byc), napisal pulseha ze ja rzekomo juz takie cos kiedys robilem i tym sposobem zrzucil wszystkie podejrzenia na mnie. Po meczu zalorzyl o tym temat i myslal ze uda nas zniszczyc i odplacic wszelkie jego nie powodzenia.
@aimowy
“Wszystko co jest przeciwko tobie jest nierzetelne..."
“Ponizej link do rozmowy z osoba ze sceny q2."
Czlowiek ten nigdy w q2 nie gral jak sam zreszta przyznal a napisal “ja wiedzialem ze oni tak robia jeszcze jak grali w q2”
“tak, to ten turneij to akurat wiem ze byl sciemniony bo mi festival mowil bo dostal ta karte od blanki” !? Ciekawe bo jak twierdzi hawrix karta caly czas jest u asusa
"-prosilbym Cie o podrzucenie mi tego " "-masz na mysli nagranie gdy podpowiadaja sobie ? ale ponocstrasznie sie ograniczaja jak ktos “obcy” jest u nich na ts”
Czlowieka w ogole nie znamy, moze raz w zyciu z nim w qla zagralem a on twierdzi ze smialo moze mu takie nagranie dostarczyc (no chyba ze sam se nagra).
@grumx
“Ten czlowiek podobno ma 20lat, a za CH** z nim sie nie dogadasz... to jak rozmowa ze sciana która zawsze wie wszystko lepiej, ktora wychodzi z zalozenia ze to wszystko to jest celowa nagonka”
widzisz jesli chodzi o inetowe kontakty to wychowalem sie glownie wsrod ludzi taki jak bahama_mama (scena q2, gdzie prawie kazdy taki jest), nauczylo mnie to pewnego dystansu do ludzi, wyksztalcilo we mnie narcyzyzm, zaczalem gardzic takimi marginesami spolecznymi jak np bahama_mama, i to jest glowny powod z ktorego raczej nie jestem lubiany.
@pepek
Z Blanka jestesmy bardzo dobry kolegami i nie ukrywamy tego ze siedzimy razem na tsie czy gramy czy sramy, a to co przedstawione jest na screenie nalezy brac doslownie, bo kiedys brudus mial takie zajawki (teraz dorosl a bodzio wciaz sie w to bawi), i efektem tych meczu byly takie utwory http://wyslijto.pl/plik/7ce54x540a

__

Użytkownik
qwe

2009-03-23 15:57:50

@1o1

Wszystko ladnie, pieknie, gdyby nie jedna rzcze.

Dopiero, gdy posypala sie masa dowodow na Twoja wine (a jest ich masa) zaczales sie bronic.

Gdy bodzo na poczatku zarzucil Ci oszustwo tylko sie usmiechales.
Czy to jest naturalna reakcja na oszczertwo? Raczej nie.

Gdybys naprawde byl niewinny i Twoj wrog, bodzo, rzucil taki temat to bys chyba niebo i ziemie ruszyl, by dac dowody, ze to nie prawda.
Ty jednak wolales zrobic dwa glupie usmieszki i napisac tekst “pozdro&pocwicz” i ludziles sie, ze temat zostanie zakopany.

Nic bardziej mylnego. Dowodow jest coraz wiecej, coraz wiecej osob twierdzi, ze oszukiwales kiedys i oszukujesz teraz.

Screeny, rozmowy, linki itp.
Wszystko wskazuje na Twoja wine.


Bardzo dobrze to wszystko przygotowal, Przed meczem wraz z kolega zalozyl nowe konto wraz z kolega (swoja droga ciekawe kto to byl - moze grumx?



Przed meczem akurat serwer byl w pelni zajety, m.in przez Twojego kolege.
Zdarzenie musialo zajsc po tym jak wywalono blanke z serwa.
Szkoda, ze nie ma dokladnej godziny zlozenia konta.



Edit:
Chyba wiem dlaczego 1on1 tak dlugo sikal:

http://img410.imageshack.us/img410/6136/edeni.jpg

Blanka musial wygrac mecz z Crashem by uzyskac pelna rejestracje :D:D:D:D
Pewnie pocil i denerwowal sie przy tym, jakby walczyl w finale ESWC ;)))
No coz, czasu nie mial wiele :))))


Blanka mozesz podac czas w jakim udalo Ci sie pokonac Crash’a ?? :D

__

VIP
Grmx

2009-03-23 16:08:38

:D ty 1o1, nie wiem czy wiesz... ale przeciez ty nie dorastasz bodzo’wi do piet pod wzgledem skilla :D wiec po co niby to Ja mialbym mu podpowiadac, zeby zamiast 10:0, bylo 30:0 ?:DD
zajebiscie :)

czlowieku jestes winny... i teraz czekamy wylacznie na skutki (banikiii :D)

__

Użytkownik
Blanka

2009-03-23 16:10:10

ejj dobra... ale na C**J MNIE W TO WPLATALISCIE JAK TO NIE JA BYLEM TEN EDEN_? ?!?!?!!?!?!?!?!?
Nie gralem z craszem ;s

__

Użytkownik
qim

2009-03-23 16:12:43

Mnie martwi tylko jedno. Nowa gra, która nie wyszła jeszcze z beta testów a już polacy mają zjebaną opinię ;asd. Potem się dziwić że na ircu, czy na srvie pytają się o kraj...

__

Użytkownik
sowasta

2009-03-23 16:23:58

Napisalem wyzej, ze nie gralem w q2. (wlasciwie to gralem 1 mecz z festim :D)

__

Użytkownik
1o1

2009-03-23 16:30:01

Wlasnie grumx chodzi o to, ze po mimo jego wieloletniego doswiadczenia, jest graczem bardzo slabym, wygral pare turniejow bo nie mial tam zadnych przeciwnikow i uwaza sie za nie wiadomo kogo, a jest zwyczajnym nieudacznikiem, i z tego co widze to nie zrobilscie tego zeby to wygrac, ale glownie chodzilo o ten temat i oto zeby mnie wyleliminowac, Na pierwszych lanach zapewne nie bedzie zbyc wysoki poziom, i pewnie w taki sposob on probuje je wygrac, i/lub zemscic sie na mnie, przyznam swietnie to przygotowaliscie.
@qwe
“Zdarzenie musialo zajsc po tym jak wywalono blanke z serwa." Nie sadze, to wyglada ze bylo bardzo dobrze przez nich przygotowane wiec raczej nie robili tego na ostatnia chwile.
“Gdybys naprawde byl niewinny i Twoj wrog, bodzo, rzucil taki temat to bys chyba niebo i ziemie ruszyl, by dac dowody, ze to nie”
sam widziales co napisalem, bylem ta cala sytuacja zszokowany, i powiedz mi jakie dowody mialem podac? dowodami moga byc logi z serera, ip graczy, etc, to co przedstawil bodzo to sprytnie spreparowane poszlaki

__

Użytkownik
Blanka

2009-03-23 16:54:48

ej, powiedzcie mi czego mnie w to wtplataliscie co?! jaki ***** macie dowod ze to ja bylem ?! tamtej nocy napewno w qla nie gralem i nie wpierdalajcie mnie w to przez to ze znam 1o1a ;x

@moderator ogarnij przekleństwa (musiałem gwiazdkować) i proponuję Ci się nie powtarzać

__

Użytkownik
1o1

2009-03-23 17:35:54

[17:47:51] <Ag3_> ja siedze 24/7 z nimi na ts
[17:48:00] <Ag3_> i nie slysze zeby sobie podpowiadamli

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2009-03-23 17:59:02

Filip, jeśli gracie mecz ligowy i tylko siedzicie razem na TS’ie, to już wystarczy by Was zdyskwalifikować. Przecież nikt nie jest na tyle naiwny by zakładać, że siedzicie tam dla towarzystwa.

To tak jakby dać socjopacie naładowany karabin, zamknąć go w jednym pokoju z kimś kto mu nadepnął na odcisk i liczyć, że za 5 minut wyjdą stamtąd oboje cali i zdrowi, rozmawiając o ostatnim odcinku Lostów.

__

Użytkownik
kuba123

2009-03-23 18:07:33

ta ag3 jest z wami w klanie juz od czasow q2 wiec po co mialbym swiadczyc przeciw wam. taki log moim zdaniem jest gowno warty :S

__

Użytkownik
bloodpa1nt

2009-03-23 18:15:30

EDEN_ TO BYŁEM JA BUAHAUHAUAHAUHAUAHA. Fajny temat :-D

__


Warning: getimagesize(http://img410.imageshack.us/img410/6136/edeni.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2076 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie