Polish Server

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
fakaa

2009-02-02 15:59:41

Witam

Chciałbym wszystkich zaprosić do gry na moich serwerach .Serwery jakie posiadam są to :

193.218.153.238:27997 Polish Server NQ XPsave 4ever - serwer noquarter wyróżnia się miłą atmosferą , kulturą graczy oraz adminów mnogością map oraz innych dodatków poprawiających grę .Noquarter jest na modzie 1.2.3 najnowszym tworze ekipy shitstorm ,sam w sobie posiada już wiele funkcji poprawiających grę ,ale w połączeniu z moimi pomysłami jest naprawdę fajnym miejscem na spędzenie wolnego czasu .

193.218.153.238:27960 Polish Server Jaymod XPsave - Serwer jaymod stoi na modzie 2.1.7 .Dodatki jakie zastosowałem na tym serwerze po za tymi które jaymod ma już w budowane to np: etadmin_mod - dodatek posiadający wiele funkcji poprawiających grę , po za tym spory wybór map (nalepsze i najczęściej grane mapy na serwerach ET).Mila atmosfera jaka panuje na serwerze oraz pełna kultura graczy jak i adminów sprawia że naprawdę miło można spędzić czas.

193.218.153.238:17960 Polish Server TrickJump - serwer jest na modzie etpro ,ale posiada dodatki które sprawiają że jest przekwalifikowany na serwer do TrickJumpingu ,czyli do skakania. Na serwerze tym również są wgrane mapy które są specjalnie przygotowane do skakania .Jeżeli ktoś lubi sobie po skakać i po wygłupiać się z kumplami to zapraszam na ten serwer.

W przyszłości również będzie serwer ETpro z rożnymi dodatkami poprawiającymi grę .
Mnogość wyboru serwerów jak i map którą mam wam do zaoferowania jest bardzo duża ,więc nie pozostaje mi nic tylko serdecznie na nie zaprosić , życzyć wielu fragów jak i mile spędzonego czasu na moich serwerach .

Pozdrawiam
M!chal
Admin serwerów Polish
www.polish.tnb.pl
[email protected]

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5751 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie