MousePad

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
redLine

2009-01-11 18:19:54

Witam.

Szukam dość dobrej podkładki.

Budżet ok 70 zł, bez specjalnych dopłat bo limit na sprzęt wyczerpany na ten/następny miesiąc.

Miałem Icemata 2nd Edition.

http://allegro.pl/item524634802_podkladka_pod_myszke_icemat_2nd_edition.html

Z nieokreślonych bliżej przyczyn zbił mi się. Był dobry jak dla mnie, zauważam dużą różnicę grając na biurku a na icemacie. Ładne prowadzenie myszki, od czasu do czasu latałem z nim pod prysznic ale nie było to dużym problemem.

Tylko teraz nie wiem, czy zamawiać znowu to samo, czy może o 30 zł tańsze Steelseries QcK

http://allegro.pl/item524428321_dla_graczy_podkladka_steelseries_qck_nowa.html

czy QcK Heavy z dopłatą 10/20 zł

http://allegro.pl/item524482408_ugla_steelseries_qck_heavy.html

Czy może zupełnie coś innego ? czekam na wasze opinie.

__

VIP
samolot

2009-01-11 18:34:22

jak chcesz coś twardego, to polecam S&S
stanowczo odradzam SX

ze szmat to titan/goliathus

__

Użytkownik
Forem

2009-01-11 18:48:11

Mam kucyka 3 lata i gra się świetnie, nie ma śladów użytkowania, dalej dobrze trzyma się blatu i nie przesuwa, osobiście polecam. Grałem na nim na mx500, a ostatnio zakupiłem Razera DA i obie myszki świetnie się na niej sprawują. Imo nie warto wydać więcej na podkładkę. Jak masz zamiar jeść nad podkładką i kapnie Ci czasem majonez, to kup lepiej coś twardego, jak nie to bierz QcK ; )

__

VIP
samolot

2009-01-11 20:00:27

3 lata i bez śladów użytkowania ?:) masz chyba jakąś elite wersje :>

__

Użytkownik
Forem

2009-01-11 20:18:01

Jak nie wierzysz to cyknę Ci fotkę, wygląda jak nowy.

__

Użytkownik
bialas888

2009-01-11 21:14:37

Roccat Sense Adrenalin blue. mam i jest zajebisty, kontrola, szybkosc. SLIZG WYSMIENITY.

jesli wczesniej grales na ICESZMACIE to bedziesz zadowolony

__
© All rights reserved.

Użytkownik
TroPtyN

2009-01-11 22:07:45

Bazując na opiniach ludzi mających do czynienia z wieloma padami, radziłbym nie brać Qck. Ponoć nie jest tak dobrym wyrobem.

Swojego “kucyka” mam prawie 5 lat i też nie widać śladów użytkowania. Jak się umie, to się dba. :D :P

__

Użytkownik
FATxB

2009-01-12 02:00:19

ja od niedawna używam Razer Destructor (co prawda kosztuje 129 zł ;((( , przynajmniej w empiku), ale jest twarda, stabilna i śliska jak dupcia pigtaila polana olejkiem<3

polecam

__

Użytkownik
Castiel

2009-01-12 07:55:16

Ja używam Destructor’a od 6 miesięcy i na początku podkładka jest idealna. Powierzchnia super, mysz po prostu pływa po podkładce. Ale po mniej więcej 5 miesiącach już się zjechała tzn w prawym górnym rogu dość spora powierzchnia (1/4dł podkładki) po prostu się wytarła i nie ma już tej faktury co na początku. Czuć dużą różnice jeśli najedzie się myszą na tą zużytą część Destructor’a. Pad w miarę zadbany, tzn nic się mi jeszcze na niego nie wylało, nic oprócz myszy na nim nie stało, przecierany na sucho raz na tydzień. Ale mimo to podkładka jest tak świetna, że jeśli za jakiś czas będę wymieniał pad’a na nowego na 99% znowu będzie to Destructor.

Wcześniej miałem Qck to po tygodniu skończyła jako podkładka pod doniczkę z kwiatkiem. Tej podkładki nie da się porównać do Destructor’a. Razer Lachesis już lepiej działał na blacie biurka niż na “kucyku”.

__

Użytkownik
Zielarzz

2009-01-12 15:17:14

Ogulnie ja po przeczytaniu wielu recenzjii o qck razer mantis i inyych wybralem everglide titan i jestem z niego zadowolony. uzytkuje go juz 1,5 roku i smiga pieknie razem z razer lachesis :)

__

Użytkownik
kermitzor

2009-01-12 15:23:27

@up ogolnie*

@temat
ja polece qck.

__

Użytkownik
ksaCbol

2009-01-12 17:55:58

Ja mam QcK i bardzo dobrze się gra :] niestety nie mam elite wersji jak Forem :(

Jeżeli szukasz tańszych sposobów, to za sponsoruj sobie całą bryzę papieru :P Mój kumpel tak grał i nie narzekał ;]

__

Godlike
Faleczka

2009-01-12 18:47:14

Qpad UC Large badz X-Large Polecam, żadna tekstylna niema takiego ślizgu przy bardzo dobrej kontroli.

edit:
http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=Qpad+UC

__

Użytkownik
redLine

2009-01-15 16:16:06

Ta wypowiedź

autor Castiel
Wcześniej miałem Qck to po tygodniu skończyła jako podkładka pod doniczkę z kwiatkiem. Tej podkładki nie da się porównać do Destructor’a. Razer Lachesis już lepiej działał na blacie biurka niż na “kucyku”.



oraz ta

autor TroPtyN
Bazując na opiniach ludzi mających do czynienia z wieloma padami, radziłbym nie brać Qck. Ponoć nie jest tak dobrym wyrobem.



zniechęciła mnie niestety do kucyka, ciężko by mi było utrzymać ją w dobrym stanie ;)


co do destructora, ponownie cytat Castiel’a


Ja używam Destructor’a od 6 miesięcy i na początku podkładka jest idealna. Powierzchnia super, mysz po prostu pływa po podkładce. Ale po mniej więcej 5 miesiącach już się zjechała tzn w prawym górnym rogu dość spora powierzchnia (1/4dł podkładki) po prostu się wytarła i nie ma już tej faktury co na początku



i tu przypomniał mi się mój icemat, z którym nic się nie działo jeżeli chodzi o wytarcia i te sprawy, znając siebie wole nie ryzykować podkładki na 2 miesiące ;)

Może wydać się dziwne, ale stawiam również na wygląd rzeczy, które kupuje. Wiadomo, że wszystko to jest dobrej jakości jeżeli chodzi o funkcjonalność dlatego jak dla mnie Qpad(kształt) i roccat(zbyt dużo grafiki) odpadają.

Goliathus, za mało chcą jak na cudo, które opisują w recenzjach ;) Chyba, że ma już swoje lata i najzwyczajniej cena poszła w dól - wtedy sorry.

Ryzę papieru odrzucam bo w profilu na stronach my kiepsko wyglądało.

Dla tego, jeżeli chodzi o poślizg, wytrzymałość, twardość Pada, która mi się spodobała wybieram ponownie Icemata 2nd edition, wybór może zły, może dobry, ale przynajmniej raz nie walę w ciemno ze sprzętem ;) Chyba, że pękniętą mi przywiozą.

Wielkie dzięki wszystkim za zabranie głosu.
Pozdrawiam.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6938 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie