Podsumowanie narzekania mojego

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
kermitzor

2009-01-14 10:10:18

plec i Ty sie dziwisz? kiedys czytalem po 3-5 newsow/artow dziennie, dzis, ich poziom momentami jest tak zalosny, ze szkoda mi na nie czasu. Po drugie na eSp z dnia na dzien pojawia sie coraz wiecej, jak to ladnie okresliles trolli. Tyle, ze ja nie mowie o Kombatnacie i lab’ie, tylko o dzieciach zakladajachy tematy typu: 'szukam dobrego klanu, skill low, 13 lat'. Jesli o takich nowych uzytkownikach mowisz, to ja dziekuje. off.

__

VIP
samolot

2009-01-14 10:16:00

za czasów ćwirka, a 2-3 lata temu to już w ogóle, za przeklinanie na publicznym forum dostałbyś Plec taką zjebę, że więcej by Ci to nawet do głowy nie przyszło

a teraz jak jest kazdy widzi

__

hitonn

2009-01-14 11:23:19

dzieci coda lubią byc na topie h3h3

__

ex-Redaktor
exilek

2009-01-14 11:47:31

nie chciało mi się czytać całego wątku
odniosę się tylko do naśmiewania z konkursu komentarzowego.
z tego co się orientuje to istnieje on na esp już od ponad pół roku, jak nie nawet roku i przez długo czas jak był stary lay. Czyli wtedy kiedy większość z was czytała esp codziennie, jak sami mówicie. Nie rozumiem więc waszego zdziwienia...

__

PLECELS
PleeC

2009-01-14 12:30:37

@Ksiaze
mi nie przeszkadza przekliananie na forum, gdzie i tak kazdy wie co znaczy “kur**"

@Master-K
nie mialem na celu nikogo obrazic, po prostu nazwalem rzeczy tak jak sie nazywaja.

@kermit_X
nie kazdy byl od razu prosem, tacy uzytkownicy byli zawsze, bo pamietam podobne tematy rowniez z dawnej strony. albo zmadrzeja albo dlugo sobie nie pospamuja

__

Użytkownik
iamtheone23

2009-01-14 12:31:49

powyzej macie przyklad co taki hiton (CZE) potrafi ;)

__
http://benzblog.pl/

VIP
Eragorn

2009-01-14 14:10:28

Plec tylko może nie wiesz, ale będąc redaktorem na stronie reprezentujesz swoją wypowiedzią stronę. Więc jeżeli przeklinasz na forum to w newsach też to porób różnica niewielka, bo tu i tam reprezentujesz portal w którym piszesz.Różnica wtedy tylko polega jak wiele osób zobaczy to co piszesz nic więcej.

__

VIP
samolot

2009-01-14 14:30:52

nie zrozumiałeś zupełnie plec :)

płaszczka zdaje sie tez nie rozumiec skoro ci na to pozwala

__

Użytkownik
bangladesz20

2009-01-14 14:46:55

@sabre “podstawowym mankamentem esp jest dezorganizacja. widac ktos za szybko dostal stery w swoje rece i nie wie co z tym zrobic."

dezorganizacja to chyba kluczowy ostatnimi czasy, nowo nabyty styl panowania treści na tej stronie. słabe newsy, niedopracowane, z błędami, często co widać - a widać wyraźnie - mało atrakcyjne pod wszelakim względem. jako serwis informacyjny powinniście być uczuleni na słowo pisane, powinniście się skradać na wyżyny Waszej wiedzy dziennikarskiej, by tekst był zwyczajnie smaczny, a nie wymuszony i sterylny jak tępy skalpel w podmiejskim szpitalu. powinniście kłaść nacisk na jakość treści, bo to jest Wasz towar zamienny, za poświęcony nasz czas na Waszej stronie.

oni, tamci, ten, tam, czy też nawet tak strasznie się przecież Was czepiający ja, który tylko narzeka i narzeka jak autor tego tematu (och jaki zły i niedobrzy bo potrafimy pokazywać Wasze błędy.. bo przecież jak można), jesteśmy tutaj dla tekstu przede wszystkim. tekst nas przyciąga i każe (albo raczej powinien kazać) tutaj zostać. niestety, tak się nie dzieje. po chwili z tekstem ma sie ochotę go czasami, bo nie zawsze, zwrócić Wam na koszulę.

dezorganizacja to słowo od którego zacząłem - dezorganizacja i semantyczna i gramatyczna i graficzna i programistyczna i “klimatyczna”. kto zrozumie temu chwała.

@cwirek “nikt, a przynajmniej mało kto, robi tu już za darmo. Nie wiem jak teraz, ale za “moich czasów” przynajmniej “symboliczna” wypłata była.

Co do poprawności językowej, szkoda słów, nie mam pojęcia co się teraz dzieje w tej kwestii."

właśnie. wypłacane mają redaktorzy, więc tłumaczenie że ktoś coś robi tutaj za darmo (poza pewnie Zaufanymi userami, którzy piszą czasami newsy) jest troszke nietrafione. skoro ma płacone, i godzi sie na warunki finansowe w tym serwisie, to powinien się przykładać do tego co robi. nieważne teraz jest ile kto i za co dostaje. skoro coś podpisuje, to powinien się ze swoich zadań wywiązywać jak najlepiej.
i tyle.

@kumar “To Wy jeszcze newsy czytacie?"

nie wiem jak większość osób tutaj będących obecnie na stronie (mi pokazuje na liczniki dziś ponad 2 tysiące :D ... yhy, jasneeeee, szkoda że nie 20 tysięcy) ja dziś rzucam tylko okiem w poszukiwaniu newsa “koniec eSports.pl, pośmieje się z niektórych newsów, redaktorów którzy próbują być oczywiście jak na nich przystało, waleczni słownie w obronie serwisu w którym piszą z błędami, ponarzekam czasami na forum i znikam.

jeśli ktoś do dziś czyta newsy na esports, to szczerze mu współczuje przechodzenia przez etapy wyświetlania newsów. klik za klikiem i jesteśmy na miejscu. ja wolę tą ilością klików przejść na inny adres internetowy ;-)

@virus~T “Nie jestem po prostu w stanie pojąć, jak tak dobry vortal jakim bylo eSp mógł zmienić się w coś takiego. Drastycznie spadł poziom wszystkiego, artykułów nie doczytuję do końca, bo nudzą mnie w połowie. "

Twoje słowa są potwierdzeniem tego, co wyżej napisałem. witaj w klubie ludzi patrzących jak upada esport.pl :D

@kaboom “ze starej gwardii to juz chyba nikogo nie ma:

fakt, parę osób czasami się przewinie. ale cóż zrobić. zrobili to świadomie chyba “panowie właściciele szanowna szlachta i sarmacja”.

@apiSS “Obawiam się, że jak sprawy dalej tak pójdą admini portalu będą zmuszeni w widocznym miejscu ustawić buttona “WYREJESTRUJ SIĘ Z SERWISU”.

jak napisał ktoś wyżej “jakbym wiedział jak Ci dać plusa, to bym go dał". bo faktycznie, tylko już czekać na takie moduły. chociaż “programiści” pewnie nie są w stanie zrobic nawet czegoś takiego.

@Plec “ostatnio na esports jest fajna moda na narzekanie na wszystko co z serwisem związane. u gory mamy fajny przyklad trzech trolli, ktorym nie pasuje, ze jest konkurs "

patrząc na to jak z esports zrobiła się jedna wielka porażka graficzna i ceemesowa to trudno się z Was nie nabijać. chyba sami powinniście sobie za to podziękować. nie uważam, że to Ty robisz grafikę i zajmujesz sie administracją, ale skoro to Ty wsytępujesz jako wysłannik sarmatów szlacheckich z ulicy Szarych Adminow, to nie bądź zły, że to na Ciebie lecą teraz słowa krytyki.

“ktos dostanie serwer za darmo, tylko za to ze zostawi komentarz - co w tym zlego? boli was to?" gdyby to chodziło o normalny konkurs, o pewnie nie. ale wierz mi, że każdy kto poddaje sie ośmieszeniu zostaje wyśmiany :) jak można wymyśleć tak debilny konkurs ? nieudana próba nabijania komentarzy? miernota naprawdę.

“ciagle pracujemy, ciągle staramy sie, zeby jakość tekstów byla coraz lepsza, a programiści walczą o to, żeby strona byla funkcjonalna”. odpracujcie i odzyskajcie swoją formą która zaczęła upadać z chwilą odejścia Igora czy Lucasa. nie wiem czy Wam się to uda, ale możecie próbować. póki co Wasze wypociny z połączeniem z ohydną grafiką naprawa ciurkiem wylatujących z ciała wrażliwego czytelnika wymiocin.

“a trollownia tylko .... " “konstruktywna krytyka” - czy w eSp nauczyli Was innych słów i wyrażeń niż te dwa? chyba nie, bo każdy “redaktórek” się nimi posługuje na prawo i lewo, ograniczając swoje zasoby leksykalne.

“jak komus sie nie podoba to niech po prostu zamknie przegladarke” - widzisz, dziś panują trendy, żeby użytkownika forum czy serwisu za wszelką cenę do serwisu przyciągnąć. chyba nie muszę dalej pisać bo mam nadzieje, że wiesz o co chodzi. jeśli Twój przełożony Cię za to nie skarci, to mu się szczerze dziwie. dziś powinno się walczyć o usera, a nie go wypychać za to, że troche ponarzeka. a jeśli narzeka, to znaczy, że coś go boli. a jak go boli, to powinno się go wyleczyć. a jak go wyleczyć skoro się jest w nieodpowiednim miejscu na niedodpowiednim stanowisku?

no właśnie ... :) gdyby tych niektórych z esp zamienić na nowych to, cytując Cię Plec “nikt wtedy plakal na pewno nie będzie”.

__

VIP
priAm

2009-01-14 15:02:15

Mówimy o podsumowaniach, także moje podsumowanie jest takie: od momentu odejścia Lucasa maszyna ruszyła.

__

VIP
ZnowuJa

2009-01-14 17:14:23

Kumar, pomimo tego ze pozno sie zarejestrowalem na esp, czytalem je troche wczesniej i generalnie uwazam, ze skoro juz tak dzielimy to wszystko na pewne etapy, to “czasy” Cwirka ( w tym takze i moje w pewnym sensie...) byly bardzo dobrymi. Stary lay, ktory kazdy lubil i docenial. Sam Cwirek, dzieki ktoremu ten eSp stalo na BARDZO wysokim poziomie i mysle, ze niewiele osob sie nie zgodzi z tym stwierdzeniem. Osobiscie uwazam eSp, za zrodlo wierzetelnych newsow i dobrej jakosci publikacji. Od pewnego czasu to zaczyna sie pogarszac. Ekipa z ktora pracowalem, w wiekszosci sie zmyla. Bledy, ktorych w tekstach kiedys bylo na prawde bardzo malo (albo wcale) - teraz jest ich znacznie wiecej i czasami to wali po oczach (dlatego juz praktycznie nie czytam tutaj newsow...). PLOTKI - jak juz mowilem, ja kojarzylem od zawsze eSp z serwisem wierzetelnym, ktory puszcza sprawdzone informacje, teraz to wyglada roznie. Kiedys prawie nie czytalem forum - wolalem poczytac newsy. Teraz jest na odwrot.

Generalnie jest tak, ze przyzwyczailem sie do tych wszystkich zmian, ale uwazam ze nie sa one dobre. Kiedys smialo moglem powiedziec, ze jesli chodzi o serwis informacyjny - w Polsce nie ma lepszego. Teraz przypomina mi to espmanie czy pgs, ktore IMO sa raczej kiepskimi serwisami. Esports nie potrzebuje grafiki, ani plotek - potrzebuje rozwoju, ktorego mimo szczerych checi - nie widac.

__

PLECELS
PleeC

2009-01-14 17:23:03

Pokazywanie bledow - ok, pierniczenie - nie. O tym probowalem napisac, widocznie jestem tak marny, ze nie da sie mnie zrozumiec, albo wy widzicie trollownie i konstruktywna krytyke.

porownaj sobie posty Conisha, ktory probuje w kazdej formie wskazywac bledy (ktore sa), do np. swoich, gdzie tylko wysmiewasz rozne rzeczy

MiS, co do plotki, to byla juz o tym dawno mowa. lepiej dac niesprawdzone informacje jako news? czy w ogole ich nie podawac? moim zdaniem druga opcja jest zla, jezeli cos jest pewne na 95%, to dlaczego userzy nie maja o tym wiedziec?

nie jestem “wysłannikiem sarmatów szlacheckich z ulicy Szarych Adminow” - wszystkie moje posty sa tylko i wylacznie moja opinia

__

Użytkownik
kaboom

2009-01-14 17:26:16

ksiaze - odkad jest nowa strona nie ma moderowania, nikt nie pilnuje juz komentarzy, a opcja nukowanie nie istnieje, to jest przyczyna dla ktorej robi sie chlew w komentarzach ala onet.pl

a co do plaszczki ze nie reaguje na wybryki pleca - plaszczka jest chory od dluzszego czasu i ostatnio niczego nie pilnuje niestety, moim zdaniem plec powinien dostac opieprz od innego redaktora, tudziez bedacych stopien nad nim wyzej adminow sekcji

a u mnie nadal widnieje status admina :D

__
Cybersport.pl

PLECELS
PleeC

2009-01-14 17:34:49

przepraszam ze uzylem slowa 'wkurwiam'

__

VIP
ZnowuJa

2009-01-14 18:02:40

Plec ja za takie cos to dostawalem opieprz od Cwirka na gg...

Co do plotki - nie robmy z esp faktu, nie wiesz czegos na 100%? Tak, nie dawaj tego na strone. Zostaw to espmani czy pgsowi (ale nawet oni tego nie robia...)

__

VIP
virus~T

2009-01-14 18:19:58

@Plec - ja dla Ciebie mogę być tym Trollem :) a nawet trzema na raz, bo mi to szczerze wisi :) Może masz rację, że nic nie robimy tylko narzekamy. Na eSports.pl kojarzy mnie na pewno masa osób, bo kiedyś pisywałem tu niesamowicie często, a teraz... Nie chce mi się wchodzić na ten serwis... jak mi wytłumaczysz dlaczego mi się odechciało dam Ci zamek i dziewicę :]

UPDATE:
Co do konkursu z komentarzami: Zawsze myślałem, że liczy się JAKOŚĆ, a nie ILOŚĆ! EOT

__

VIP
priAm

2009-01-14 19:39:52

Miś - źle mnie zrozumiałeś. Ćwirek przyjmując propozycję zajęcia miejsca Lucasa wiedział na co się godzi. Myślisz, że my odeszliśmy bo nam za mało dawali? Nam nie pasowało zostać, a dla ćwirka była to jedna na milion szansa, żeby się wybić. My od początku wiedzieliśmy, że dojdzie do tego, co teraz - zupełnie inne eSports.pl, dlatego ewakuowaliśmy się z tonącego okrętu ;) Z tego, co miał robić, Artur wywiązał się świetnie i on wie, że ja to wiem :)

__

ex-Redaktor
exilek

2009-01-14 19:44:19

tylko powidz mi czemu przeyczepiłeś się TERAZ, skoro konkurs istniej na stronie już bardzo długo?

chyba na zasadzie czempiamy się nowego esp to i tego można się przyczepić.
btw, konkurs istniał jeszcze jak cwirek sobie tutaj dobrze poczynał, czemu wtedy nikt nie pisał, że esp schodzi na psy?

__

Użytkownik
Goods

2009-01-14 20:16:19

Rozumiem, że każdy krytyk ma doktora z politologii czy tam dziennikarstwa, które IMO nic nie daje i kilka lat praktyk, przez co wie jak wygląda dobry news albo artykuł. Dlaczego sądzicie, że teksty zamieszczane w nowym eSp są kiepskie? Jakimi zasadami dziennikarskimi się kierujecie?

__

Użytkownik
Borewicz123

2009-01-14 20:22:19

popatrzylem na strone dzis tak od gory do dolu. Klikam w Devon studio i co czytam?
“Zdobywaną przez wiele lat wiedzę wykorzystujemy w innowacyjnych projektach. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, są tylko te stanowiące większe wyzwania. Tworzenie nowych rzeczy za każdym razem sprawia nam ogromną przyjemność – i właśnie takie powinno być życie."
Bajerka czyli jak ich przycisniemy to beda plusy na forum bo przeciez dla tego studia nie ma rzeczy niemozliwych.
A co do newsów, artów to wole teraz poczytac coś po niemiecku przyda mi sie znajomosc na maturke

__

VIP
samolot

2009-01-14 20:22:45

Ja kieruje się 4 latami spędzonymi na esp jako członek redakcji, mając na koncie ponad 400 newsow i x artykułów oraz felietonów.

anyway, niektóre byki dostrzeże średni uczeń gimnazjum, nie potrzeba doktora żadnego

__

Użytkownik
kermitzor

2009-01-14 20:23:35

Owe teksty maja mase bledow? to nie wystarczy, zeby nazwac news kiepskim?

__

Użytkownik
Goods

2009-01-14 20:26:23

Plusy na forum będą. Jak to ktoś, kiedyś napisał - w service pack’u dla eSp.

Książę -a jak Ci powiem bez podania przyczyny, że Twoje teksty mi się nie podobały, to się tym przejmiesz?

Karmit - ale jakie błędy? Takie gadanie przypomina mi narzekanie na polityków, a robią to najczęściej osoby, które nie poszły głosować.

__

VIP
samolot

2009-01-14 20:43:48

Okej, konkretny przykład. http://www.esports.pl/news/Znamy-trenerow-reprezentacji---ClanBase-NationsCup-XII/31074/strona/1/kom

Dziś na serwisie HLTV.org pojawiła się informacja o kapitanach zespołów narodowych w grę Counter-Strike 1.6.
Nie jestem pewien co do zwrotu “na serwisie”, na łamach brzmi chyba lepiej. Moim zdaniem w ogóle trochę po chińsku.

znany min. z Frag eXecutors - no z tego co wiem, to on żadnym ministrem nie jest. :)

Narazie -> na razie
Team Poland, Team Spain
to polski serwis, a więc piszmy w języku ojczystym :)

Z jednego klanu może zostać powołanych maksymalnie trzech zawodników - tu nie jestem pewien, ale z tego co wiem to powołać może sobie nawet 5, ale w jednym meczu max 3 będzie grać.

Hide’a już pomijam, szczyt śmierdzącego lenistwa.

__

VIP
conish

2009-01-14 21:03:30

Goods, w sprawie tych bledow- zapraszam na pierwsza strone.

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

VIP
rapek

2009-01-14 21:17:06

niestety w owych czasach ciężko jest o ludzi, którzy mając ogromny zapał i młody wiek potrafią pisać porządne nius/artykuły. Zauważcie, że w Polsce niema konkretnej strony/serwisu, gdzie pisano by rzetelnie przygotowane i sprawdzone teksty. Staramy się jak możemy, niestety nie jesteśmy firmą, dzięki której można dostać normalną pensję i żyć bez problemów. Każdy prócz pisania ma drugie “ja”, w którym większość czasu poświęca na naukę bądź pracę. Niestety w Polsce nie doczekamy się zapewne czasów, gdzie redaktor e-sportowy będzie normalnym pracownikiem z kasą na poziomie. Musicie się zadowolić tym co jest :D

__

PLECELS
PleeC

2009-01-14 21:22:11

@virus~T
bo strona ma mase bugow, ktore dopiero poprawiamy, wiele rzeczy jest nadal malo funkcjonalnych
bo nie ma jeszcze starego skina do uzycia
bo poziom tekstow drastycznie spadl

ja tez to widze, ale siedze w tym glebiej i wiem, ze te rzeczy beda poprawione

__

VIP
ZnowuJa

2009-01-14 21:29:26

[hide=Kilka bledow w newsach]
http://www.esports.pl/news/ESL-EM-III%3A-Magnetic-vs.-SoH.ch/31143/strona/1/kom

Pierwszy mecz w grupie B rozegrali przeciwko DRUZYNIE MeetYourMakers, która nie dała im... (inaczej to zdanie jest niepoprawne)

Kolejne spotkania to przegrane, (nie brzmi zbyt dobrze, co?)
bez możliwości wyrwania nawet jednej mapy (swoim przeciwnikom) <- w nawiasie do skasowania bo wyglada tragicznie (blad stylistyczny). Oprocz tego tutaj moge sie czepiac, ale mowi sie chyba 'urwania' a nie 'wyrwania' mapy?

niema - NIE MA
gdyż w grupie B - powtorzenie 'w grupie B' - w tym samym akapicie...


Niestety niema się co dziwić, gdyż w grupie B PRZECINEK są w zasadzie same znane i mocne zespoły z Europy TAKIE jak XLBet.AndThenSome, Virtus.Pro czy też hoorai.

Dziś wieczorem polscy zawodnicy z Magnetic - obecnie 'jestem' w zespole Magnetic eSports albo MGS jak juz sie komus nie chce pisac, ale o Magnetic nie slyszalem.

Zapowiada się ciekawe widowisko pod koniec fazy grupowej ESL Extreme Masters. - po co to ' pod koniec...'

dlatego ZAPRASZAM - nie ON zaprasza, tylko serwis eSports.pl. Cwirek zawsze mnie za to opieprzal, dlatego jestem na to wyczulony;p ZAPRASZAMY jesli juz

do oglądania i śledzenia - to ogladania czy sledzenia? generalnie to jest synonim. to tak, jak kiedys w pewnym artykule przeczytalem 'junk and fast food' o.0

http://www.esports.pl/news/Tau-Cross-wraca-do-lask/31145/strona/1/kom

Znana i lubiana mapa PRZECINEK Tau Cross PRZECINEK wraca na łono mappoola, - NA ŁONO? Czy mozna powiedziec, ze mapa wraca na lono mappoola? chyba na lono przyrody...

ecyzja ta została podjęta po wyrzuceniu z listy Neo Requiem, levela który jest zbyt nie zbalansowany, jak tłumaczy KeSPA, by dalej toczyć na nim walki. - tutaj to juz tragedia.PL. LEVELA? LEVELA KTORY JEST ZBYT NIE ZBALANSOWANY? generalnie cale to zdanie jest do dupy, i powinno sie je zmienic... (a to dopiero byl wstep...)

o ile w TvZ (21-20) i ZvP (52-50) mieści się w granicach 51% zwycięstw, to o tyle w PvT (34-13), dochodzi aż do 72% wygranych na korzyść Tossa. - O ILE O TYLE, a nie o ile... to o tyle

w którym procent triumfów - to nie brzmi dobrze...

dużą dozą niestandartowych zagrań i taktyk. - czy na pewno DOZA jest poprawnym slowem...

hoć już bardzo ograne, nie bez przyczyny stało się bardzo sławne w wszelakich rozgrywkach. - BARDZO... BARDZO... - powtorzenie ><

Oprócz zamiany Neo Requiem na Tau Cross, na razie nie zanosi się na kolejne modyfikacje mappoolu Proligi. Jak widać inne mapy, według statystyk, mieszczą się w granicach dobrego zbalansowania. - Co jak co, ale mnie uczono, ze dlugos akapitow powinna zawsze byc taka samo, albo zblizona... ale 2 linijki to zdecydowanie za krotko...


http://www.esports.pl/news/EgamersZone-czyli-nowa-ekipa-WarCrafta/31138/strona/1/kom

Nowa organizacja na polskiej scenie - EgamersZone, ogłosiła swoją drużynę WarCrafta III, która w najbliższym czasie będzie broniła jej szeregów. - bedzie bronila jej szeregow... a to ciekawe. Kto ja atakuje? Niemcy? Koreanczycy?

WCG czy ESWC KROPKA Rok

Rok temu postanowił spasować - spasowac? Za bardzo kolokwialne wyrazenie, jak na news

lecz jak widać - był to tylko krótki epizod w czasie poszukiwania nowej formacji. - to cos po myslniku bym poprawil... zajelo mi prawie minute, zeby zrozumiec sens...

Nie wiadomo, czy zawodnik dostanie jeszcze jedną szansę OD adminów

z nowym multiklanem - powtorzenie multiklan...

NEWS Jest zkonczony tabelka... czego nie powinno byc. NEWS ZAWSZE KONCZY SIE AKAPITEM.[/hide]

To sa bledy, ktorych nie powinno byc... na to TRZEBA zwraca uwage i to wlasnie o nich ciagle mowimy Goods.

#Rapek

Nie gadaj glupot, na eSp nie bylo bledow jeszcze kilka miesiecy temu (prawie...) nie tlumacz sie tez, ze kazdy ma swoje drugie 'ja' bo tak jak juz ktos zdazyl zauwazyc - zabierasz sie za cos, rob to porzadnie. Ja dawalem z siebie wszystko (tak jak zapewne wiekszosc). Nie zarabialem na tym kokosow, ale nawet pomimo tego - ROBILEM TO PORZADNIE.
Inna sprawa jest, ze wtedy byla osoba, ktora tez dawala z siebie wszystko jesli chodzi o organizacje serwisu... jego wyglad i jakosc tresci.

__

VIP
ZnowuJa

2009-01-14 23:43:54

Jest jeszcze 1 wazna rzecz... tragiczna wyszukiwarka... chce znalezc swoje teksty i nie moge wyszukac, a przez profil nie moge ich otworzyc...

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-01-15 09:19:33

wyszukiwarka jest naprawiana

w najbliższej paczce poprawek mają też zostać dodane opcje pozwalające nam moderować stronę bo na dzień dzisiejszy jest to niesaomiwicie czasochłonne (klasycznego nuke niestety nie ma)

fajnie że przynajmniej rozmowa zeszła na konkretne wskazywanie błędów bo komentarze w stylu “ja tez uważam ze esp jest żałosne bo daje nagrody za komentarze HAHAHAHHOHOHOHOOH UH UH” powodują tylko tyle że kolejnym osobom z redakcji znika cała motywacja do pisania, i albo macie mało newsów (za co znowu nas wyśmiewacie), albo dziury są łatane nowymi twarzami (za co nas wyśmiewacie jeszcze bardziej)

cały czas powtarzam - zaczekajcie na patch, obecne esports to jest bądź co bądź beta.

dziękuje

__

VIP
ZnowuJa

2009-01-15 11:46:44

rml, tu nie chodzi o patche... tutaj chodzi chociazby o poprawnosc jezykowa, ktorej po prostu nie widac na eSp. Ja osobiscie nie czekam na nic wiecej, tylko na to, zeby ktos zajal sie jakoscia publikowanej tresci.

__

VIP
virus~T

2009-01-15 13:24:22

@Plec

Szczerze, bardzo na to liczę, że wszystko zostanie poprawione tak jak powinno być. Tylko kurde czemu wypuściliście niegotowy produkt? Strona od samego początku zawierała masę błędów - ja się pytam KTO PISAŁ KOD i JAKA KASĘ za to wziął ?? Jak dostaliście taki serwis za darmo, no to spoko nie mam zastrzeżeń. Ale jeśli ktoś wziął za to sumę z cyfrą (albo liczbą) i trzema zerami no to lol100. A tak swoją drogą Panowie redaktorzy, ciekawi mnie ilu z was wie kto jest faktycznym właścicielem esports.pl ??

__

VIP
ZnowuJa

2009-01-15 13:41:47

Virus, ten kto ma wiedziec takie rzeczy - ten wie.

__

Zaufany użytkownik
Szymonm86

2009-01-15 15:08:56

Taka malutka dygresyjka. Jako, że zaczynałem okres próbny jeszcze za Ćwirka, mniej więcej poznałem realia panujące wtedy na eSportsie. Rzuciła mi się w oczy pewna sprawa, gdy porównywałem “wtedy”, a “teraz”. Za Artura poprzez pm lub gg informowało się danego autora newsa o wszelkich błędach ortograficznych, językowych itp itd. I czy to działało? Tak.

__

PLECELS
PleeC

2009-01-15 15:48:06

@virus~T
to juz pytanie nie do redaktorow, moim zdaniem to byl ogromny blad, no ale skoro ktos na gorze tak zdecydowal, to chyba liczyl sie z konsekwencjami

shootersi, to nie zadna tajemnica... ale i tak malo mnie to obchodzi

__

VIP
conish

2009-01-15 17:03:09

Anator:

Teraz o bledach pisze sie w komentarzach... Jaka jest roznica?

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

Użytkownik
bangladesz20

2009-01-15 19:42:27

no to widać ci wielcy właściciele szuters, a tym samym esports wiedzą jak zadbać o swojego czytelnika - dając mu serwis z którego 97 % użytkowników nie jest zadowolona :D
a te 3 procent to redakcja i oni sami

__

Użytkownik
Goods

2009-01-15 21:27:01

Więc te kilka osób, które się tutaj wypowiedziało to 97% użytkowników?

__

Użytkownik
Goods

2009-01-16 15:58:05

Koniec?

__

VIP
ZnowuJa

2009-01-16 16:21:11

Nie?

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6515 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie