Prezentacja o eSports

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Heidus182

2009-01-07 14:38:09

Witam wszystkich :) jestem tutaj nowy i przychodze z prosba o pomoc :) mam do zrobienia prezentacje o eSporcie wiec prosil bym o jakies linki,info,zdjecia zwiazane z eSportem z gory dziekuje !

__

Użytkownik
cRkKk!

2009-01-07 14:39:44

Ty no, chodzisz po różnych stronach, masz zdjec w chu*.. Czekasz na gotowe? NIE!

__

Użytkownik
Heidus182

2009-01-07 14:48:32

ty no chodze po wszystkich stronach i jakos malo info o tym eSporcie jest ;O na polskich stronoach bardzo malo moze dla tego ze eSports nie jest tak popularny w naszym kraju dla tego prosze o pomoc :O dzieki widze ze na tym serwisie pomoc to od razu " czekasz na gotowe o nie "

__

Użytkownik
b3D

2009-01-07 15:56:44

tutaj to juz nie szukaj pomocy..strona bo to juznawet nie serwis zeszla na takie psy ze jedyne co mozna dostac to pare chuji, kurew i niewiele wiecej.

__
drugs.. rock'n'roll.. bad-ass vegas whores.. late-night booty calls.. shiny disco balls..

Użytkownik
Heidus182

2009-01-07 15:59:54

a moze jednak znajdzie sie ktos “normalny”, obiecuje ze jak skoncze prezentacje to sie nią podziele ze wszystkimi

__

Użytkownik
exile

2009-01-07 16:08:58

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sport_elektroniczny
http://en.wikipedia.org/wiki/Esport
http://wiki.gotfrag.com/index.php/Main_Page
http://starfeeder.gameriot.com/blogs/The-Starfeed/eSports-what-it-is-and-where-its-going
http://panjoeblack.blox.pl/2007/10/Poslowie-na-Sejm-eSport-na-topie.html

Może coś się przyda.

__

Użytkownik
Zippi9

2009-01-07 16:10:29

Jeśli eSport w Polsce to daj jakieś wprowadzenie co to w ogóle jest eSport. Stwórz jego definicję, pochwal się sukcesami Polaków na międzynarodowych turniejach. Wspomnij o tym że coraz częściej jest obecny mediach typu TVN/Polsat/TVP. Możesz wykorzystać także ten program Pajda w Polsacie. wspomnij o nagrodach w turniejach, o życiu zawodników którzy wkładają to sporo pracy aby być na tym poziomie co są obecnie. Możliwości masz bardzo dużo.

__

VIP
ZnowuJa

2009-01-07 16:20:49

Waznym pytaniem jest tez, na jakim poziomie to robisz? Uniwersyteckim czy szkolnym ><

__

Użytkownik
Heidus182

2009-01-08 13:07:16

Uniwersyteckim, wlasnie mam taki plan zeby zrobic to tak : definicja z wikipedia.pl ( bo nie znalazlem innej) potem cos napisze o popularnosci w polsce i w korei/stanach zjednoczonych nastepnie cos o sprzecie ( wiadomo ze kazdy dobry zawodnik nie gra na bylem czym tzn myszka za 10 zl i podkladka ze szmatki chociaz i odnotowano takie przypadki) na koniec cos o sukcesach Polakow na swiecie Draco,PGS i jest ktos jeszcze dobry w jakies inne gry niz sc i cs? bo nie wiem ;>

__

Użytkownik
Syrj

2009-01-08 15:04:06

Polacy na międzynarodowej scenie StarCrafta to nie tylko Draco..

__

Użytkownik
ady

2009-01-08 15:25:38

kurczę, temat rzeka ale trzeba przy tym posiedzieć to nie jest hop siup ;) to co wymieniłeś to raczej poziom liceum,
proponuje wejść dalej w temat - umowy, pensje i co najciekawsze w gamingu jest to PR itd. powodzenia



aha, poczytał artykuły carmaca albo lecha bo wikipedia smierdzi

__

Użytkownik
Heidus182

2009-01-08 15:37:22

wiem czytalem artykul prowniania do kawy fajny wykorzysam cos napewno ;p a to nie musi byc jakas super extra prezentacja dla mnie najwazniejsza jest kompesja textu... bo to na taki przedmiot jak " edytorstwo komputerowe” robie

__

Użytkownik
bangladesz20

2009-01-08 15:41:52

chcesz napisać o tym artykuł na poziomie akademickim - cokolwiek to znaczy, a o esporcie masz niewielkie pojęcie, nie wiesz jakie polskie drużyny, i w jakich platformach zdobywają dość ciekawe pozycje, to marnie widze Twoje szanse.
myślę ze efekt końcowy może mieć wymiar czysto amatorski, jak panów wielkich redaktorów z różnych pism i pisemek, którzy to zamknięci w swojej doktrynie która mówi “gry są złe”, “i nie rozumiem tej młodzieży” chcą na siłę podłapać temat trendy jazzy foxy glamur i napisać artykuł, o którym mają pojęcie na tyle rozbudowane, jak ja o skiejwowaniu holajzy z bulgatorem.

myślę że zanim zabierzesz się z napisanie, najpierw poobserwuj. jeśli nie goni Cię czas ( a jeśli goni Cię czas, to znak, że się za to za późno zabrałeś, a jak się za to za późno zabrałeś, to znak, że pewnie ta praca nie jest dla Ciebie najważniejsza, a jeśli nie jest najważniejsza, to znaczy, że jej nie dopracujesz i oddasz profesorowi w takim stanie, w jakim wydaje Ci że wystarczy. a powiem Ci, że nie wystarczy.

także jeśli masz czas, to poobserwuj gaming globalnie. spójrz jak to wygląda w Polsce, a później spójrz jak to wygląda w europie. a później jak w trzecim świecie czyli w usa. i potem znów zobacz jak to funkcjonuje w polsce, a później na świecie.
poczytaj serwisy, przeprowadź analize jakie są serwisy, ile ich jest, statystyka itp też się kłania. liczby, liczby, liczby.
ciekawostką będą liczby - ilu jest graczy (przybliżenie) ile jest gier, ile serwisów, ile dziennikarzy esportowych, ile serwerów, ile dostawców.

proszę, nie popadnij w akademicką nude i nie przedstawiaj haseł, a pokaż osobom które nie wiedzą co to esport, czym on jest.

__

VIP
[fhn]AL|EN

2009-01-14 09:52:38

Obowiązkowo film: FRAG.

__
Ta strona umarła...

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7906 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie