Tęsknicie????

Dostosuj

Autor Wiadomość
Redaktor Naczelny
rml

2008-12-27 19:07:16

no przez świeta na pewno nie beda

ps. forum jest w kolejce do zmiany

__

Użytkownik
rambiak

2008-12-27 19:20:02

Zwroc uwage jednak na to ze gdyby nie bylo komentarzy w stylu qwe to uwazalibyscie ze jest wszystko ok i nic byscie nie poprawiali racja ?

Ta nowa strona ma pewnie tez przyciagnac nowych uzytkownikow, wiec powiem Wam jakie bym mial odczucia wchodzac tu po raz pierwszy ... wszedlbym i wyszedl bo nie wiedzialbym gdzie co jest. Prostota w tym przypadku nie jest gorsza i spisuje sie idealnie.

Jeszcze taka jedna mysl mi sie nasunela, ze fajnie by bylo jakby byla mozliwosc samemu wybrania sobie tla. Na takiej zasadzie ze bylyby one tematyczne np gracz SC sposrod wielu opcji ma do wyboru jakies fajne tlo SC, gracz Q3 tlo Q3 itd. Oczywiscie wiem ze to bardzo duzo roboty no ale fajnie by bylo ... jedna z rzeczy ktora mysle moglaby Wam naprawde pomoc. Nie mowie ze musiscie naraz wrzucac wszystkie tla ze wszystkich gier, np dac na poczatek kilka z gier co maja najwieksze sceny a pozniej sukcesywnie dodawac reszte. Ot taki sobie pomysl jezeli mielibyscie juz zostac przy tej wersji strony ...



Pozdrawiam tym razem.

__

Użytkownik
Tymek

2008-12-27 19:58:28

Hmm... nie twierdze, że qwe nie ma odrobiny racji, bo sam bym tu nie zajrzał, gdyby nie to, że szukam książki i chciałem napisać topic,

ALE :D

zwróćcie uwagę jak chłopak się spina, krzyczy, bluzga - ogólnie przeżywa to wszystko dość ciężko. Widać świata poza esp nie widzi (albo świat niespecjalnie ma ochotę go oglądać), a wy mu je zabraliście... chlip ;-(. Tak bardzo chce poważnych dyskusji na poziomie, a zachowuje się jak zwykły smarkacz, który połowę swojego dotychczasowego życia spędził w internecie.

__

Redaktor Naczelny
rml

2008-12-27 20:38:52

tylko bez personalnych wycieczek pls

__

Użytkownik
klawisz

2008-12-27 21:13:17

tymek: masz 16 lat, a jak się zarejestrowałeś na eSp to miałeś 12. Jak ja miałem 12 lat, to bawiłem się na podwórku.
Kto jest dziwny? Ty.

__

Użytkownik
Tymek

2008-12-27 21:32:33

Odbierz PW i daj sobie spokój.

__

Użytkownik
gÓpek

2008-12-27 23:21:01

klawisz bije poklony za ten komentarz;-DD

__

Użytkownik
qwe

2008-12-28 00:55:06

Widze, ze Pokemon (Tymek wrocil)

zwróćcie uwagę jak chłopak się spina, krzyczy, bluzga - ogólnie przeżywa to wszystko dość ciężko.
powiedz mi dziecko czym rozni sie moj post z bluzgami od 15 innych postow z bluzgami innych uzytkownikow w tym temacie??
Tylko moje widzisz?? Idz sie powies.


Widać świata poza esp nie widzi

Wchodze tu raz, dwa razy dziennie na 5 minut.
Swieta spedzilem poza domem, u rodziny.
W domu bylem moze 5h, a Ty?? Ciotowales w CoD’a ??


(albo świat niespecjalnie ma ochotę go oglądać),
Ma ochote i to o wiele wieksza niz Twoj zalosny łeb.

a wy mu je zabraliście... chlip ;-(.
Ryj bucu, bo nie tylko ja protestuje ale takze 100 innych uzytkownikow,

Tak bardzo chce poważnych dyskusji na poziomie,
Na tym esports?? Walnij sie w łeb i przemysl sprawe jeszcze raz.

a zachowuje się jak zwykły smarkacz,
I kto tu mowi :DDDD
Popatrz na swoja wypowiedz, kto sie czepia jak zwykly smarkacz (czemu akurat do mnie?)
Tekst na poziomie umie napisac (w przeciwienstwie do ciebie), 2- dalem tylko upust swoim emocjom, bo jak sie mowi po dobroci i ktos nic sobie z tego nie robi to trzeba wrzasnac.
Ofc ty na nikogo wrzasnac nie mozesz po przy twoim wzroscie i wieku leja cie dziewczyny z liceum <lol>

który połowę swojego dotychczasowego życia spędził w internecie.
A ty spedziles całe, chlip :(

Jedyne 3 strony na jakie zagladam to esports i onet.pl oraz blog JKM, wiec stul łeb, bo za takie klamstwa naprawde chlasne ci w pysk na jakims lanie bez pytania (a wierz mi, ze jestem do tego zdolny).

Masz jakis kompleks?? To idz sie powieś, bo łeb masz chyba tylko od tego, zeby ci z ryja śmierdzialo.
Styl mojej odpowiedzi jest adekwatny do twojej, wiec miej tylko do siebie pretensje gowniarzu.

__

Użytkownik
wysoki0015

2008-12-28 01:00:13

Mialem kiedys konto na esp, ale zapomnialem hasla ;asd
A na tym czyms co obecnie stworzono na pewno nie zaloze normalnego konta :P
Dlatego pisze z fake zalozonego 3 min temu

@Tymek
W Y P I E R D A L A J do przedszkola ! i to w podskokach!

__

Użytkownik
Tymek

2008-12-28 01:43:51

Tak qwe, bluzgasz i dajesz upust swoim emocjom na forum esp - jesteś twardzielem. Wieje chłodem i grozą.

Spójrz jeszcze raz na mój post i na twój. Ja tylko stwierdziłem fakty: krzyczysz i bluzgasz na forum internetowym, więc zachowujesz się jak smarkacz. Za to twoja odpowiedź... miała być śmieszna? Aha, dobrze, że w porę się zorientowałem :-). Spróbuj napisać coś konstruktywnego jak chcesz prowadzić jakąś polemikę, bo takim pseudo zabawnym flejmem nie zaimponujesz żadnej osobie na poziomie.

__

Użytkownik
qwe

2008-12-28 01:50:59

Po 1wsze to byl moj jedyny post z bluzgami na nowym esp, zdazyles sie zorientowac bystrzacho?
2- za zadnego twardziela sie nie uwazam, wiec daj sobie spokoj mamisynku.
3- cos konstruktywnego? Hipokryta, sam piszesz teksty na poziomie ambitnego przedszkolaka, nie wiem, chcesz sie w ten sposob dowartosciowac??
Jesli bede chcial napisac cos kontruktywnego to napisze, i na pewno nie na twoj rozkaz.
4- nie ma zamiaru NIKOMU zaimponowac takimi postami, wiec twoje tezy sa z dupy wziete, naprawde daj sobie spokoj.

i powtarzam “Po 1wsze to byl moj jedyny post z bluzgami na nowym esp, zdazyles sie zorientowac bystrzacho?", wiec daj sobie spokoj bo wyszedles na durnia. Idz spac bo juz pozno -.-

__

Użytkownik
1o1

2008-12-30 17:03:25

http://www.esports.pl/news/eswc-masters-of-athens-quake-3-arena/30534/strona/1/kom fajnie wyglada taka relacja na nowym i “lepszym” esporcie

__

Użytkownik
MASTER-K

2008-12-30 17:23:59

A ja może tak mniej na temat.Mam takie małe pytanie do modów gdzie są ?To już nawet was tu nie ma? “cQ-gaming Szuka Dywizji” ... jeszcze chwila i znajdzie.Co do reszty nie chce mi sie polemizować na temat mojej tęsknoty za stara atmosferą esports.pl teraz jest kiepsko i jeszcze chwila a będzie dno.

pzdr.

__

ex-Redaktor
plaszczka

2008-12-30 18:44:21

serio, nie wiem co mam teraz napisac :)

glownie dlatego, ze co bym nie napisal - bedzie zle. jesli bede bronil naszej strony mowiac, co jest w niej dobre, to wy stwierdzicie, ze bronie wszystkiego co beznadziejne, byle by udawac, ze (jak ktos tu uzyl trafnej metafory) ten samochod jezdzi jak pierwszorzedny samochodzik a pasazerowie czuja sie jak na wczasach. stwierdzicie, ze to oczywiste, ze bronie esports. napisac, ze nowy esp jest beznadziejny nie zamierzam, bo tak nie uwazam. tlumaczyc wam teraz roznice miedzy redaktorem naczelnym a koderem, ktory wie jak wyeliminowac jakis blad tez nie moge, bo przeciez zaraz napiszecie, ze jako rednacz moge nad wszystkim panowac i poganiac batem takiego kodera a jak mi sie cos nie spodoba, to moge go wyrzucic czy cos tam jeszcze ciekawego wymyslicie :)

pisac po raz setny, ze wasze sugestie nie sa ignorowane tez nie bede, bo dla odmiany to wy zignorujecie to zdanie. jest przeciez duza roznica miedzy tym, ze mam w du*ie wasze zdanie a tym, ze nie moge niestety czegos zrobic, albo wprowadzenie czegos nie jest mozliwe, bo zje dziesiec innych opcji.

zapewniac was teraz, ze pracujemy nad poprawkami i zmianami? ze mamy plan dzialan dokladnie zaplanowany? no przeciez mi nie uwierzycie, a ja nie mam tyle czasu ani sily, zeby spedzic pol dnia na forum probujac was przekonac do tego, ze mowie prawde. moze wam sie wydaje, ze te zmiany powinny byc wykonane w ciagu tygodnia i czesc. niestety, tak nie jest. prace trwaja. nawet jesli wydaje wam sie, ze powoli, to trwaja. w koncu, akurat to chyba wiem nieco lepiej od uzytkownika esp.

jedyne na co wpadlem, jest wiec tylko powtarzaniem tego wszystkiego, co napisalem wczesniej. ale moze teraz zrobie to w inny sposob. postaram sie to uproscic do jakiegos sensownego tresciwego moralu:

jesli zagladacie tutaj juz nie dla newsow, ale po to, zeby zobaczyc czy cos sie zmienilo, to robcie to tak dlugo, az zobaczycie, ze sie zmienilo. jesli wchodzicie tutaj czytac newsy i szukac informacji, to robcie to dalej i wspierajcie redaktorow, ktorzy dobrze wykonuja swoja prace (bo pieniadze dostaja za teksty, a nie opcje odpowiedzi na forum). jesli natomiast jestescie negatywnie nastawieni do esports.pl i chcecie nam przekazac jakies uwagi (ktorych jeszcze wczesniej nikt nie przekazal, bo 10 raz nie musicie mowic o tym samym) to robcie to tutaj, ALE... robcie to w normalny sposob. bo przegladajac ostatnie 2 strony nie mialem juz przyjemnosci z proby podjecia dyskusji z kims. qwe - nawet jesli uwazasz, ze masz racje a my siejemy zamet - opisz to w jakis normalny sposob. bez wykrzyknikow, ostrych slow, przekolorowanych metafor itd.

__

Użytkownik
mefistox2

2008-12-30 19:45:40

@plaszczka
ja mam odczucie że nic się nie dzieje(baner konkursu dalej wisi a konkurs dawno zakończony), być może
coś tam robicie z tą stroną ale nie liczy się praca tylko efekty! nie da się ukryć że esports.pl ma trudne chwile , nie ma już wielu komentarzy przy newsach , forum świeci pustkami. Moderatorów to już w ogóle nie ma( przykład: tematy cQ gejming o rekrutacje dywizji, jak ja byłbym moderatorem to zaraz poleciało by to do kosza-ktoś je zamknął a syf pozostał), dawno nie widziałem żadnego *N*U*K*E*D , a kiedyś za każde przekleństwo w poście można było go dostać. Zwlekając ze zmianami coraz bardziej prowadzicie serwis do upadku , bo moim zdaniem nawet po tych zmianach które wprowadzicie serwis już “nie odżyje”.

__

ex-Redaktor
plaszczka

2008-12-30 20:08:54

"nuked” nie bylo, bo nie ma takiej opcji. tak, wina kodu. zostanie to poprawione? tak. na pewno? tak, na pewno. kiedy? wkrotce. dokladnie - nie wiem.

te smieszne tematy zostaly zamkniete a nie usuniete z tego prostego wzgledu, ze poczulem jakies takie wspolczucie do osoby zakladajacej te tematy i dalem mu wybor: albo zrobi jeden sensowny watek, w ktorym opisze co ma do zaoferowania, albo jego tematy zostana usuniete. i zostana usuniete lada chwila. do tej pory zostaly tylko zamkniete.

esp przezywa ciezkie chwile, bo jest malo komentarzy i mniejszy ruch na forum? tak, jest mniejszy ruch i mniej komentarzy. tak, dostrzegamy to. tak, staramy sie to zmienic i poprawic (poprzez inne narzedzia, niz powrot do starej strony :p). osobiscie mam nadzieje, ze wiekszosc z tych, ktorzy nas zostawili, wroci tutaj jak tylko przekonaja sie, ze inny wyglad jak inny wyglad, ale zawartosc nadal jest warta uwagi

__

Użytkownik
qwe

2008-12-30 21:01:38

Jesli chodzi o zawartosc to jest 100 innych serwisow

__

Użytkownik
MASTER-K

2008-12-30 21:27:13

plaszczka

Jak sam zauważyłeś zaroiło sie od "śmiesznych” tematów aczkolwiek ty je tylko je pozamykałeś.Wybacz ,ale w moim zdaniem przy tak zuchwały ataku spamerskim na forum esports.pl powinien polecieć ewidentny ban plus kasacja wszystkich postów/tematów dla tego pseudo użytkownika.No ale ty jeszcze czekasz na jego łaskawą odpowiedz ,że niby to wytłumaczy ;) .Sory ,ale trzeba mieć troche “jaj” ii takie rzeczy odrazu dyskwalifikować,na każdym innym poważnym forum zakończyło by sie to tragicznie dla takiego użytkownika.Tak wiec w tej sytacji nie rozumiem twojego postępowania.Już nie wspominam o wulgaryzmach coraz cześciej przez ze mnie tu spotykanych.Dawniej też były aczkolwiek zawsze chociaż ** były lub ten nuked (którego nie możesz dać co rozumiem bo kod)ale chyba kasować można.Ja wiem jest tro forum trochę z większym luzem ale bez przesady.Może by tak modów na mówić do efektywniejszej pracy?
Co do serwisu ja poczekam mam czas(nie wiem czy reszta ma) aczkolwiek jest tu całe mnóstwo do poprawienia.Nie bede już rozpisywał sie co ,ale o tym juz koderzy powinni dobrze wiedzieć.

ps.Jednego nie mogę przeboleć może by tak jednak pozwolic na możliwość odp na forum w taki sam sposób jak przy komentarzach pod newsami?

pzdr.

__

Użytkownik
voldo

2008-12-30 21:27:19

plaszcka wystarczylo napisac ze nad czyms pracujecie nad czym itp bo moze sie okazac w pewnym momecie ze nie bedziecie mieli dla kogo robic tych poprawek....

btw jesli to sa takie prace jak naszych kochanych drogowcow nad autostradami to poczekamy dluugoo
albo rzadu nad pracami do euro 2012.......

__

VIP
conish

2008-12-30 23:08:27

Szczerze mowiac przyzwyczailem sie juz do nowego esp. W dalszym ciagu irytuje mnie tapeta, jak zwezony odcinek drogi nr 76 biegnacy przez moje miasto, wyszukiwarka niedopracowana, jak plan zagospodarowania budynku po kinie w moim miescie oraz ubogi profil, jak moj budzet domowy po tych swietach, jednak bylbym slepy, gdybym nie zauwazyl poprawek...

Najbardziej mi szkoda, ze beta testy strony przeprowadzane sa na szerokiej (niegdys) grupie czytelnikow esp, ktorzy troche sa traktowanie jako zlo konieczne. Skarza, marudza, narzekaja... Jednak jakbys sie poczul (plaszczka, rr, czy ktokolwiek z redakcji broniacy nowej strony zaciekle), gdyby to Tobie kazano z dnia na dzien zmienic nawyk czytania wyrobiony przez lata, zastrzegajac iz nie ma szans na powrot do niego, ze tworcy strony skupili sie nad funkcjonalnoscia strony (w zasadzie glownie funkcjonalnoscia dostepna dla redakcji) zapominajac od usability i_tak_ma_byc_i_juz, ze chmurki sa fajne, a jak nie sa fajne to fajny jest kolaz marien ze skrzyzowaniem bohatera dead space z rtcw2. To troche wrzucanie na gleboka wode.

Troche pokory, albo jesli wolicie dypolomacji (ktora ostatnio prezentuje plaszczka- duzy plus). Cieszy mnie (szczerze) niezmiernie, ze sa juz w tym kraju ludzie, ktorzy chca placic za pisanie do tego typu serwisow. Martwi mnie (szczerze) niezmiernie, ze czesc z tych oplacanych wierzy, ze bez czytelnikow dalej beda chcieli im placic.

__
Cel - dostac sie na liste tentop noobs@esp

VIP
spec_u

2008-12-30 23:44:56

qwe 10/10 pokazałeś kto rządzi na forum :D

__
ema

Użytkownik
dEVJEE

2008-12-31 09:31:03

Zauważył ktoś w ogóle, że to chyba najkrótszy temat qwe? : DD

__

Użytkownik
rambiak

2008-12-31 11:19:39

Plaszczka, teraz dam Ci taki przyklad.

Z tego co wiem to czytasz i piszesz na forum Netwars.pl. Teraz pomysl sobie jakby zareagowali tamtejsi uzytkownicy gdyby strona z dnia na dzien sie w tak drastyczny sposob zmienila. Domyslasz sie ? Serwis upadlby bezpowrotnie i nie ma co do tego watpliwosci. A wiesz czemu by tak sie stalo ? Poniewaz kazda strona ma swoj wyrobiony klimat. Netwars ma swoj specyficzny klimat i specyficznych ludzi ale tak samo esports mialo swoj specyficzny klimat i specyficznych ludzi i do tego wszystkiego kazdy sie przyzwyczail.

Dziwisz sie tym wszystkim sfrustrowanym uzytkownikom ? Ja wcale a przyklad z Netwars doskonale to obrazuje.


Pozdrawiam

__

Zbanowany
T1x

2008-12-31 21:17:46

Szkoda tylko, że jest większa funkcjonalność dla redaktorów (wg. was) a newsów coraz mniej przez cały dzien jeden(!) news a kiedys bylo conajmniej po dziesięć na dzień.

__

Użytkownik
EssePL

2009-01-01 01:15:15

ja tam teraz wchodze na esp raz na tydzień, jak wcześniej byłem codziennie. po prostu mi się nie podoba.
i rss mi nie działa :F

__

Użytkownik
Borewicz123

2009-01-01 06:01:16

Dobrze, że forum wskoczyło troche wyżej teraz odrazu widać co i jak teraz czekamy na skórki :P

__

Użytkownik
klawisz

2009-01-01 11:36:10

Uuu.. ale się popisałeś, potrafisz pić alkohol i robisz to w sylwestra! Bowowow!

__

Użytkownik
Yakcyll

2009-01-01 18:11:50

Poddaliście się pieprzonej komercjalizacji. Mało mnie obchodzi, że zrobiliście to wszystko, 'by przyciągnąć więcej użytkowników i mieć z czego utrzymywać stronę', teraz wpadam tu tylko z powodu nostalgii, z nadzieją, że zobaczę jeszcze stare eSp. Nie mówiąc już o tym, że po starych twarzach ani widu, ani słychu, tylko jacyś nikomu nieznani pro-wannabe. Whatever, szkoda tylko tego całego sukcesu.

__

Zbanowany
T1x

2009-01-01 18:38:21

Za niedługo nie bedziecie mieli z czego utrzymywać tej strony bo coraz mniej newsów, komentarzy, forum umiera. Stare esports bylo pod wzgledem grafiki do kitu ale mialo swój esportsowy.pl klimat a tutaj mamy dosc dobry layout ale jest tak wtorny jak blogi na onecie

__

Moderator
mefikh

2009-01-01 20:32:43

Kiedys esports.pl otwieralem jaka jedna z pierwszych stron. Teraz czasem zapominam, ze mam do strony link na pasku i w ogole ja pomijam. Po prostu mi sie tu nie podoba i jak sie nie umialem przyzwyczaic, tak dalej nie umiem. Jak dla mnie, starsza stronka miala swoj urok, byla bardziej przejrzysta, ciekawa, “duzo sie na niej dzialo” - a tutaj wrecz na odwrot. Nie znam sie az tak dobrze zeby wypowiadac sie na temat funkcjonalnosci, ale musze przyznac ze stary esp byl DUZO bardziej friendly-user niz ten, obecny.

__

Użytkownik
bangladesz20

2009-01-03 19:04:03

jak dla mnie esports.pl, a znam ten serwis jeszcze od czasów igora, przezywal rozne chwile, ale teraz to naprawde wymiera ... to zwyczajnie widac

__

Użytkownik
neoxs

2009-01-04 01:38:46

Mam dziwne wrażenie, że teraz ten serwis podtrzymuje jedynie domena esports.pl (adres jest genialny) oraz 'marka' strony. Tylko niestety budowanie wizerunku trwa miesiącami a nawet latami, natomiast stracić go można w przeciągu paru chwil. No nic pożyjemy zobaczymy jak z tego dołka wyjdzie esp.pl

__

Użytkownik
1o1

2009-01-05 22:43:05

dni mijaja, a zmian nie widac :(

__

Użytkownik
qwe

2009-01-05 23:19:15

No jak to, Panie! Plusy i minusy usuneli.
Chyba...

__

Użytkownik
chopin

2009-01-06 00:01:11

Serwery za komentarze!

__

Użytkownik
majan

2009-01-06 01:39:31

to mój pierwszy post w tym temacie.
na początku byłem raczej negatywnie nastawiony do nowego wyglądu strony, ale z czasem przyzwyczaiłem się i muszę stwierdzić że lepiej mi się przegląda nową wersję esports.pl, niż starą :)

nawiązując do tekstu smarkiego “A ja sram na to, gdzie to leci, ważne k*rwa czym jest”

a ja sram na to, jak to wygląda, ważne k*rwa czym jest :D

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
Kombatant

2009-01-06 02:54:54

nowy esp.pl jest dosyc dobry, choc wydawal sie na poczatku troche przebajerzony.

__
Pamietasz? jak swoją blizną chwaliłes sie dziewczynie wrogom na głowach rozbijałes butelki ludzie z osiedla cię szanowali dla swoich kumpli byłes wielk...i!!!

Użytkownik
campR

2009-01-06 16:10:03

K ja raz powiem : (
Jakbyscie sie czuli idac do swojego ulubionego klubu, z ulubiona muzyka, ulubionym wystrojem, ulubionymi piwami, ulubionymi znajomymi, myslac ze wszystko bedzie super, a tu nagle wagina : O wszystko pozmieniane - zamiast ulubionej muzyki napierdala jakies dicho/techniawa (w moim przypadku, bez urazy dla sluchajacych), browary sa rozcienczone z woda, sciany pomalowali na rozowy kolor, gdzieniegdzie khaki i pozawieszali bombki pod sufitem, znajomi sie rozlezli po innych barach, pubach, klubach. I siedzisz sam?

__

Użytkownik
smirnoff``

2009-01-06 16:15:49

podobnie sie czuje :P

__
try me.

Użytkownik
Kombatant

2009-01-06 16:24:58

[C] pojechales z opowiastka :)

__
Pamietasz? jak swoją blizną chwaliłes sie dziewczynie wrogom na głowach rozbijałes butelki ludzie z osiedla cię szanowali dla swoich kumpli byłes wielk...i!!!

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6006 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie