Tęsknicie????

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
qwe

2008-12-23 02:54:36

za starym esports??

http://74.125.77.132/search?q=cache:lJYfzolmPXQJ:www.imperium-ww.pl/%3Fid%3Dpost%26post_id%3D1879655738+www.imperium-ww.pl/+esports&hl=pl&ct=clnk&cd=2&gl=pl&client=firefox-a


edit: stary link nie dziala
http://74.125.77.132/search?q=cache:TGF0nDGZPqQJ:www.imperium-ww.pl/%3Fid%3Dpost%26post_id%3D1879658854%26commens%3Dfullthreads+esports.pl+qwe&hl=pl&ct=clnk&cd=10&gl=pl&client=firefox-a

__

Użytkownik
toxiknoizz

2008-12-23 03:05:01

[*]

WPISUJCIE MIASTA

__

Użytkownik
xewan

2008-12-23 03:25:55

Silesia

__

ex-Redaktor
exilek

2008-12-23 03:55:00

ani trochę ;)

__

VIP
`iKs`

2008-12-23 04:32:40

a ja troszku tesknie za starym esports.pl :P

__

Użytkownik
qwe

2008-12-23 07:36:17

Exil, daj spokoj, pare poprawek do starago esports i bylbys bardziej zadowolony niz z tego bubla, ktorego nam na swieta zafundowali ;)

__

Użytkownik
klawisz

2008-12-23 07:49:37

Jasne, że tęsknię. Dziś na eSp czytam 1 news/dzień bo nie chce mi się klikać w linki. Kiedyś czytałem tych newsów 5/dzień. Gdy patrzę na żałośnie wykonany zaprzęg Św. Mikołaja w logu, to chce mi się płakać. Zniknęły komentarze różnych osób, które już komentarzy nie będą w stanie napisać.
Tak jak już pisałem - niedoświadczona osoba znalazła się na zbyt wymagającym stanowisku.

__

VIP
lab

2008-12-23 09:20:23

qwe
chyba nie wiesz jak nieoptymalne pod wzgledem pracy bylo stare eSp

__

Użytkownik
Zippi9

2008-12-23 10:12:13

Jeśli przeniosą całą bazę danych zniknęło mi około 1000 komentarzy po przeniesieniu, będzie można te komentarze zobaczyć, czy newsy danego autora. Powrót do dawnych [+] te minusy niczego dobrego nie wprowadziły. Stary layout, powrót kabooma i krisu bo widzę że nic nie pisze. Parę poprawek błędów i będzie dobrze. No i andrzejek wróóóć!

__

VIP
V!ct!M

2008-12-23 10:45:04

bo to zlicza chyba tylko KOMENTARZE pod newsami, a nie posty na forum :)

__

Użytkownik
eXblanco =]

2008-12-23 11:14:34

tęsknię...:(

__
Hala Madrid !

Użytkownik
Zippi9

2008-12-23 11:23:54

Też to zauważyłem vicek, zniknęła masa wypowiedzi nie wiem jaki to ma sens.

__

Użytkownik
Sgt.Oskar

2008-12-23 11:40:13

Tęsknie za zyciem, które jest poza monitorem :(















Ehehehehehe :P :D

__

Użytkownik
m0rgan

2008-12-23 11:57:49

Stary esports był zajebisty. :) To coś to Ja nawet nie wiem jak nazwać. ;/ Mogliście tamto dopracować by było lepsze, a nie spadać na dno tym czymś i starać sie to podnieść do góry. :))

__

Użytkownik
tomciO2411

2008-12-23 12:15:00

Tęsknie stare eSp.pl było duuuuuużo lepsze ;(

__

Były Redaktor
raul

2008-12-23 12:31:37

nowa strona jest duzo lepsza i daje o wiele wiecej mozliwosci. Dajcie nam tylko czas, aby wyeliminowac wszystkie bugi (od tego w koncu sa beta testy) a na pewno kazdy bedzie zadowolony.

__

Użytkownik
po1nt.x

2008-12-23 12:50:47

Zeby strona wyelimonawla te Twoje bugi, musielibyscie zmienic jej cala strone glowna, powodzenia :)

__

ex-Redaktor
Siemys

2008-12-23 12:56:14

Tak jak każdy admin esp powyżej: nowe esp jest znacznie lepsze, a przynajmniej bardziej funkcjonalne. Zwykły użytkownik mógł tego nie widzieć, jeżeli tylko czytał newsy i ewentualnie je komentował. Ale stara strona to był jeden wielki bug. Teraz wszystko jest szybsze, wygodniejsze i bardziej użyteczne. Wygląd też nie jest zły.

__

Użytkownik
eXblanco =]

2008-12-23 12:59:19

Tu nie chodzi o funkcjonalność... chodzi o przejrzystość, wchodzę na stronę i patrzę o nowy njus,a tu muszę szukać po jakichś tabelkach, zakładkach i jakichś pierdołach... Forum gdzieś na samym dole, a przecież to jest jeden z ciekawszych działów esp, na starym esp było conajmniej 10-15 nowych wiadomości dziennie, a teraz 3-5. Info z hw/sw nie ma wogóle...

__
Hala Madrid !

Użytkownik
campR

2008-12-23 13:10:38

Zamiast +/- dajcie oceny od 1-10 czy tam 11 i bedzie esp.pl = fotka.pl ; O

__

Użytkownik
qzk

2008-12-23 13:30:26

[*] Chorzów

__

ex-Redaktor
plaszczka

2008-12-23 13:36:08

na roznych forach spotykam sie caly czas ze zdaniem, ze stary uklad byl o niebo lepszy.

i musze wam powiedziec, ze do dzisiaj w ogole tego nie potrafie zrozumiec. ta argumentacja jest dla mnie wyjeta z innego swiata. ktos tu wyzej pisal, ze nie chce mu sie wiecej czytac, bo musi klikac w jakies linki, szukac czegos i nie wiadomo co jeszcze robic. a sprawa wyglada tak:

na starym esporcie widzieliscie wszystkie newsy z kwadratowymi znaczkami po prawej stronie i przewijajac strone do dolu mogliscie znalezc cala zawartosc newsow, napisanych danego dnia.
a co sie teraz zmienilo? teraz wyglada to tak, ze przewijacie sobie esports do dolu i widzicie, po kolei: tytul i kategorie (czyli tak, jak na starym esp). ponizej czytacie wstep, ktory odpowiada na pytania, kto, co i gdzie? (czyli tak, jak na starym esp). czytacie wstep, te pierwsze dwa-cztery zdania (czyli tak samo, jak na starym esp). i dopiero teraz pojawia sie jedna, jedyna roznica, ktora waszym zdaniem utrudnia, a moim szalenie ulatwia. po przeczytaniu wstepu na starym esp, jesli temat wam sie podobal, czytaliscie go dalej, jesli was nie interesowal, przechodziliscie do nastepnego tytulu. na nowym esp natomiast, po przeczytaniu wstepu, jesli uznacie, ze temat was interesuje, mozecie dalej go czytac, po kliknieciu jednego malutkiego przycisku “wiecej”.

i nie bede juz wyrzucal kolejnych argumentow o tym, ze usuniecie z glownej strony 15 obrazkow rodem z pegasusa 150x150 pikseli, ograniczenie ilosci zdan na glownej stronie o jakies 70%, zmiana lokalizacji artykulow bardzo przysluzyla sie samej stronie. podobnie jak nie bede sie rozwodzil nad tym, ze sama prezentacja graficzna grup/meczow/drabinek jest o niebo lepsza. przemilcze rowniez fakt, ze dziennikarze piszacy na esp wreszcie moga pisac newsy bez potrzeby doglebnej znajomosci html’a i wszystkich bugow, ktore ograniczaja ich prace. nie bede tez prosil was o cierpliwosc, gdyz ci, ktorzy widza, ze caly czas poprawiamy esports i eliminujemy bugi, na pewno maja te cierpliwosc. ci natomiast, ktorzy stwierdzili, ze nowa strona to tragedia i juz tu nie wroca - nie wroca, albo skupia sie na tym, aby wytknac mi, ze po prostu bronie portalu, na ktorym pracuje :)

jedyne o co was prosze, to zebyscie naprawde nie potwarzali w kolki i bez przerwy tego samgo bezsensownego argumentu, ze nowy esports jest beznadziejny, bo zeby cos przeczytac, trzeba klikac i kilkac. mowimy tu o jednym kliknieciu (w strzalke w menu z newsami, albo z naczek 'wiecej' pod wstepem) i wszystko jest po staremu. pomine tez fakt, ze ci z Was, ktorzy maja ustawione filtrowanie tak, aby wyswietlaly wam sie absolutnie wszystkie teksty bez wzgledu na kategorie, mieli by szalenie ciezko, gdybysmy zdecydowali sie caly czas serwowac wam pelne newsy na glownej www

__

Użytkownik
napzord

2008-12-23 14:11:25

Ja sie tam powoli przyzwyczajam.

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

Użytkownik
qwe

2008-12-23 14:27:30

"qwe
chyba nie wiesz jak nieoptymalne pod wzgledem pracy bylo stare eSp”

A kto bronil napisac esports pod nowym kodem ze starym, lekko zmodyfikowanym layoutem??
Wyniki ankiety mowia same za siebie, ludzie nie chca esports w obecnej formie...

__

Użytkownik
tr00ci0

2008-12-23 15:51:57

dobrze mówi ;) polać mu...

__

ex-Redaktor
plaszczka

2008-12-23 15:58:53

powyzej byla wypowiedz specjalisty, ale przez przypadek go wyedytowalem, zamiast odpowiedziec na niego. serdecznie przepraszam swojego rozmowce. w kazdym badz razie spec pisal, ze zgadza sie qwe i takze uwaza, ze esports idzie w zla strone. zauwaza, ze tylko redaktorzy bronia portalu a uzytkownicy go atakuja. pyta retorycznie, dla kogo powstal ten serwis.

Pytanie do adminów dla kogo jest ten serwis dla redakcji czy dla użytkowników ?

mylisz pewne rzeczy. po pierwsze - jest duzo uzytkownikow, ktorym zmiany sie podobaja, i ktorzy sa gotowi dac esports kredyt zaufania. nikt jednak, kto jest zadowolony nie bedzie pisal pod kazdym postem “wow, ale super to i tamto. zrobcie jeszcze tamto trzecie i bedzie najlepszy portal w europie!". dlaczego? bo zawsze jest tak, ze glosno krzycza ci niezadowoleni, a zadowoleni po prostu dalej robia swoje - czyli czytaja/dyskutuja/komentuja/nie odzywaja sie.

poza tym - zmiana laya? powrot do starego esports? zmodyfikowanie aktualnego tak, zeby wygladal jak poprzedni? no generalnie to umowmy sie, ze to sa zyczenia nie tylko nierealne, ale tez niepowazne.

i jeszcze raz - postaram sie to wytlumaczyc najprosciej jak potrafie:
nie bez powodu zdecydowalismy sie postawic na taki rozklad graficzny strony. podoba nam sie on, uwazamy go za o wiele bardziej funkcjonalny, pozwala w logiczny sposob rozlozyc zawartosc calego portalu, zeby bylo inaczej niz 95% newsy - 5% reszta. powrot do jednej kolumny na cala wysokosc strony byl by krokiem wstecz. jak mniemam - nie po to dawny zarzad podjal prace nad zmiana piecioletniej strony, zeby teraz do niej wracac, dlatego ze nie wszyscy sa zadowoleni.
po drugie - trzeba rozroznic bugi, od wygladu strony. jesli znajdziecie jakies konkretne bledy - bedziemy wam bardzo wdzieczni za ich wskazanie. jesli natomiast nie podoba wam sie, ze komentarze sa w takim kolorze, gdzies tam jest brzydka strzalka a w profilu brakuje jednego pola - takze prosimy o wszelkie komentarze. roznica polega jednak na tym, ze eliminowanie bugow i bledow jest naszym obowiazkiem i praca zarazem. a to, zeby zmienic kolor tla, bo czesiowi sie nie podoba, albo zwiekszyc ilosc newsow o 3, bo grzesiu tak chce - serio, nie do ogarniecia by to bylo.

starajac sie wiec odpowiedziec na twoje pytanie: czy esports jest dla uzytkownikow czy dla redaktorow, z wielka przyjemnoscia oswiadczam, ze i dla nas i dla was. dlatego my was sluchamy i to bardzo uwaznie, ale ostateczna decyzja nalezy do nas. to chyba normalne, ze nie zgadzamy sie na wszystkie wasze zachcianki? chcecie, zebysmy pisali o modelkach tworzacych modele Dead Or Alive, chcecie abysmy pisali o bierkach i wychwalali wszystkie polskie turnieje i zespoly? oczywiscie, ze to sie nie stanie. ale wasze ciagle blagania o to, zeby powrocila stara strona, sa rownie irracjonalne.

wam musi tu byc wygodnie, ale nam takze. mnie boli jednak cos zupelnie innego - to, co wykazywalem juz w poprzednim poscie. ci, ktorzy sa najbardziej niezadowoleni, ulegli chyba jakies modzie na krytyke. po prostu nie dali esports.pl szans. wyszli z jakiegos pokretnego zalozenia, ze na pierwszy rzut oka esp mi sie nie podoba, wiec pier***e to, jestescie beznadziejni. wszystkim innym sie nie podoba, wiec na pewno mam racje. po prostu nie dali sie przekonac, ze to wszystko idzie w odpowiednim kierunku.

my po prostu wiemy, ze tak jest dobrze i ze z poprawka na poprawke bedzie wrecz idealnie. my mamy taka swiadomosc i my jestesmy gotowi podlozyc swoje glowy w imie tej tezy. nie dlatego, ze jestesmy betonem, ktory po prostu bedzie do konca zycia mowil, ze jest ok, nawet jak nie jest. po prostu my na tym esporcie spedzamy po kilka(nascie) godzin dziennie i zdazylismy juz poznac nowa strone na wskros. wiem, ze ciezko w to uwierzyc, nie? w koncu co mialby napisac redaktor naczelny. ale z drugiej strony, niektorzy uzytkownicy nie potrafia oduczyc sie swoich nawykow ze starej www. dykstredytowac nowa strone, ktora jest w wesji beta, tylko dlatego, ze trzeba kliknac w dwa miejsca wiecej, nie jest tym, czego spodziewalismy sie po swoich czytelnikach :>

__

Użytkownik
TroPtyN

2008-12-23 16:04:09

Choć broniłem nowego układu graficznego eSports.pl w dniu jego premiery (co było uzasadnione, według mnie) i mogę to robić dalej, to jednak trzeba zwrócić uwagę na parę spraw. Mianowicie fragment szablonu, przeznaczony na wyświetlanie niusów i artów, został opracowany po prostu fatalnie i niechlujnie. Narzekania użytkowników, że trzeba za dużo klikać, że nie widać całej treści niusa, że ciężko “złapać" go wzrokiem z powodu braku charakterystycznego obrazka itp. nie są czymś infantylnym. Brak przejrzystości w tym tylko aspekcie bardzo, bardzo przeszkadza i mówienie, że dodatkowe machanie, męczenie się jest pozytywnym efektem nowej funkcjonalności, oznacza, że wypowiadający te słowa ma zerową wiedzę na temat użyteczności serwisów.

Płaszczko, z całym szacunkiem, ale wiesz jedno wielkie pstro na ten temat. Taki malutki elemencik, jak dodatkowe klinięcie, to już coś dużego i własne myślenie, że daje on coś dobrego, nie musi oznaczać, że faktycznie daje. Widzisz zastępy wściekłych użytkowników? Widzisz. I wiedz, że oni nie wzięli się znikąd. Coś musiało ich naprawdę zdenerwować, skoro wyrażają takie a nie inne opinie. Idąc tym tropem mozna dojść do wniosku, iż w serwisie coś skopano. A wtedy trzeba naprawić.

Redaktorzy tak zachwalają nowe mechanizmy, że aż chciałoby się samemu je dotknąć. Ale czy tak trzeba? Powiem świeżości (o sile tornada o stopniu F4 ;-) ) musi być odczuwalny dla wszystkich, szczególnie dla osoby na końcu “internetowego łańcucha pokarmowego” (czyli, w tym przypadku, użytkownika). Gdy tak ciągle chełpicie się łatwością w prowadzeniu serwisu, zaczyna to kontrastować z dawniejszymi pytaniami/ankietami typu “co chcielibyście mieć?", “czego oczekujecie?". Teraz wygląda na to, że zrobiliście serwis wyłącznie pod siebie (ale jak opuszczą was czytelnicy, to dopiero będziecie “robić pod siebie”...), a pragnienia internautów macie tam, gdzie zużyty papier toaletowy. Dowodzi tego nie branie na poważnie uwag naszego esportowego ludu (“ja wiem lepiej i już!" ) i udostępnienie szerokiej publiczności kalekiego serwisu (pierwszy lepszy przykład: uproszczone profile).

Jeśli naprawdę zamierzacie “zrobić nam dobrze”, to słuchajcie NAS! To my wiemy, czego potrzebujemy, to my wypisywaliśmy swoje spostrzeżenia i bugi na forum. Ile już zostało zrobione, a ile czeka w kolejce? Natomiast ile błędów miało być kiedykolwiek naprawionych? Czy wyświetlanie większej ilości treści na stronie głównej to problem? Hola, hola, przecież macie teraz tak zaczepiście szybki i lekki kod, że serwera nie da się przeciążyć! Szczególnie kilkuset dodatkowymi kilobajtami pełnego tekstu niusów!

Proszę bardzo, rozwalajcie swoje własne poletko (bo eSports.pl nie jest dla uzytkowników, lecz dla was - adminów). Ale nie dziwcie się, że wszyscy jesteśmy coraz bardziej niezadowoleni. Wasz tok myślenia jest wzięty z sufitu.

__

Użytkownik
hub3rtz0r

2008-12-23 16:18:50

Kwestia przyzwyczajenia... na początku było ciężko, ale teraz to nawet mi się podoba ;)

__

ex-Redaktor
plaszczka

2008-12-23 17:17:40

ja nie potrafie juz tego sluchac... serio

“machanie myszka” “ciagle klikanie” “szukanie wszystkiego” “milion klikniec zeby cos przeczytac”. czy te epitety faktycznie pasuja do sytuacji, w ktorej aby przeczytac caly news, wystarczy jedno, jedyne, pojedyncze, krotkie, proste chwilowe, latwe, mechaniczne klikniecie? naprawde musicie caly czas pisac o tym, ile to niby klikania nowy esports wymaga? troszke powagi

druga sprawa - dlaczego uwazacie, ze was nie sluchamy? to, ze nie chcemy wrocic do starego wygladu www? ktos czytal moje poprzednie wypowiedzi w ogole? staramy sie isc za waszym glosem, za kazdym razem, kiedy jest to mozliwe technicznie i kiedy nie ropizdzi nam to calej dotychczasowej koncepcji na kawaleczki. dalismy wam strone kaleka - tak twierdzisz. zgadzam sie, ze daleko jej bylo do perfekcji a bug gonil bug. zgadzam sie tez z tym, ze bugi sa nadal. ale na pewno nie zgodze sie z tym, ze siedzimy na dupach, mamy was gdzies i nie interesuje nas wasze zdanie. bo jest calkiem inaczej.

dlaczego odnosisz inne wrazenie? dlaczego tak wielu uzytkownikow odnosi inne wrazenie? ja mam bardzo prosta odpowiedz. poniewaz wielu uzytkownikow stawia tak jakby ultimatum “albo wrocicie do starego ksztaltu, albo usuwam swoje konto”. tu nie chodzi o to, ze milion rzeczy jest zle. zle jest w opinni userow zrobiona glowna strona i nie potrafia sie do niej przyzwyczaic. rozkazujecie nam go zmienic, bo takie sa wasze nawyki. tak wam bylo latwiej. i to wy kompletnie nie liczycie sie z tym, co tak bardzo chcemy wam przekazac. bez wzgledu na to, jak wiele argumentow podamy za tym, aby glowna strona NIE wygladala tak jak stara, wy i tak pozostajecie na stanowisku, ze wczesniej po prostu bylo lepiej, a teraz po prostu jest gorzej. a to, ze jestem uparty i nie zgadzam sie z tym stanowiskiem, nie swiadczy ani o tym, ze mam zerowa widze na temat strony internetowej, ani o tym, ze mam w dupie wasze zdanie. po prostu wasze niektore postulaty i prosby sa, jak sam to okresliles - wyjete z sufitu.

i jeszcze jedna sprawa - wlasnie przez to, ze kazdy krytykujacy nas uzytkownik uzywa tak obrzydliwego okreslenia jak “wszyscy uzytkownicy” “setki czytelnikow” - przerysowuje rzeczywistosc i to bardzo. nikt z nas nie liczyl, ze po nowej www bedziecie nas chwalic. wszyscy bylismy gotowi poniesc te strate odejscia kilku niezadowolnych userow - tylko dlatego, ze wiedzielismy, ze w przyszlosci nowy design zaoowocuje bardziej, niz trzymanie sie starych regul, starej strony, starej grupy komentujacych. wzielismy to ryzyko na siebie i widzimy, ze jest niezadowolenie. ale - tak jak pisalem post czy dwa wczesniej - nie jest to opinia wszystkich userow, nie wszyscy nas krytykuja - nawet nie wiekszosc (<---- to zdanie az sie prosi, zeby je przeinaczyc i wsadzic mi w usta stwierdzenie, ze nie liczymy sie z mniejszoscia, co?).

w efekcie powstala grupa, ktorej zmiany sie nie podobaja. ja osobiscie te negatywnie nastawione osoby podzielibym na takie grupy:
- ludzi, ktorzy przerazili sie nowym esp i juz tu nie wroca, nawet zeby pisac o swoim niezadowoleniu (mysle, ze jest ich malo, a to ze sa, to bylo do przewidzenia)
- ludzi, ktorym nie podobaja sie pewne zmiany, wiec o nich informuja i sugeruja konkretne poprawki (na ich wsparciu opieramy w ogromnym stopniu to, co jest do zrobienia? dlaczego? dlatego ze my jestesmy juz teraz zajeci redagowaniem serwisu, a nie wyszukiwaniem kolejnych malych bugow - tylko dzieki waszym informacjom mozemy wykluczac kolejne usterki z systmu)
- ludzi, ktorym nie podoba sie nowy esports, bo jest inny niz stary. stare jest dobre, nowe jest zle. wiec beda krytykowac i rzadzac powrotu do starego tak dlugo, az im sie nie znudzi (bo chyba szybciej im sie znudzi, niz nagle wchodzac na esp zobaczycie stary lay)
tak naprawde jednak nie jest to kwestia tysiecy niezadowolonych uzytkownikow, tylko raczej grupki ludzi, ktorzy sami nakrecaja sie krytykowaniem tego, ze newsy nie wyswietlaja sie w jednej kolumnie.

a to, ze np. forum wyglada brzydko, to jest kwestia, ktora ulegnie zmianie. wiec nie moge teraz liczyc na to, ze ktos mi napisze, ze forum jest spoko - bo nie jest ;] ale bedzie. i jak to wiem, wiedza to koderzy. a wy dowiecie sie, jak juz zobaczycie nowe forum. niestety - taki obrot rzeczy i czytelnik musi sie pogodzic z tym, ze niektore zmiany trafiaja do niego na koncu, jak gdyby byl ostatnim ogniwem internetowego lancucha (czyzby tak nie bylo?)

__

Użytkownik
n4rf

2008-12-23 17:20:08

ble ble nie ma za czym tesknic, teraz jest o wiele lepiej. fajnie by bylo gdy forum i komentarze byly tak jednolite jak na starym esp

__

Użytkownik
dEVJEE

2008-12-23 17:51:49

Jeśli Duke Nukem Forever ma być takie jak nowe eSports to lepiej juz niech zostanie w tejwiecznej produkcji. :x
Wiem, że łatwo jest krytykować, że wiele osób włożyło mnóstwo sił w tworzenie nowego eSports, ale nie potrafię się przyzwyczaić do tej nowości i jak widzę nie jestem jedyny. Trochę jak z last.fm, niby więcej, ale gorzej.

__

ex-Redaktor
plaszczka

2008-12-23 18:12:55

no wlasnie nie wiecej. specjalnie unikalismy robienia zbyt wielu rzeczy, zeby nie powstala tutaj wielka kobyla, w ktorej bedziecie mogli zabawiac sie profilami i robic milion niepotrzebnych rzeczy.

pojdzmy wiec innym tropem: co trzeba zmienic, zeby bylo lepiej? bede wdzieczny, za pominiecie wypowiedzi w stylu “powrocicie do starego esp”. porzuccie na chwile swoje tesknoty za starym ukladem glownej strony i skupcie sie na tym, co trzeba tutaj dodac/usunac/zmienic, zeby bylo lepiej. dziekuje :)

__

Użytkownik
eXblanco =]

2008-12-23 18:26:07

emotki - off, drzewka na forum, niepotrzebne - (nic nie wnoszą), dział plotki jest do odbytu (coś ala pudelek.pl)

__
Hala Madrid !

VIP
fronki

2008-12-23 19:09:55

wwa

__

VIP
spec_u

2008-12-23 19:15:09

plaszczka wybaczam “wyedytowanie” mojego posta :)

do tego co napisał poprzednik doddałbym:

- usuniecie statystyk “plusów?" z profilu,

- PW na forum !

- archiwum wiadomosci (tematów/postów itd.)

- zmiene “tapety”,

- przywórcenie starej bazy z archiwum w całośći jesli to jeszcze wogole mozliwe ?

ale jak piszesz ze prace nadal trwają to jestem dobrej myśli gl@2009 ;]

__
ema

ex-Redaktor
plaszczka

2008-12-23 19:48:11

JEDNA sprawa @ BAZA/ARCHIWUM

baza jest przeniesiona w calosci. bug wystepuje gdzies indziej. jesli bedziecie szukac konkretnych postow, to na pierwszej stronie wyswietla wam sie wyniku sortowane od najnowszego, do najstarszego. jesli natomiast klikniecie na nastepna strone, wyniki znow rozpoczynac beda sie od okresu najnowszego, a nie od tego, na ktorym skonczyla sie pierwsza strona wynikow. wiemy o tym i zostanie to niedlugo naprawione :)

usuniecie statystyki + - z profilu? najprawdopodobniej tak. ale z innych wzgledow. ogolnie system dawania plusow i minusow musi zostac na esporcie zachowany. mozemy/musimy jednak zmienic nieco jego zasady. np. wprowadzic limit plusowania na dzien, bo aktualnie sytuacja wyglada tak, ze ktos moze klikac 100 minusow dla czystej zabawy dziennie, tylko wykrzywiajac statystyki. nadal jednak nie mamy konkretnego pomyslu na oceny. na pewno tez trzeba wprowadzic informacje o tym, kto dal ci + lub -. zastnawialismy sie tez, nad koniecznoscia wpisania krotkiego komentarza do danych ocen, ale to raczej odpada na wstepie, gdyz wtedy nikomu nie bedzie sie chcialo ocen przyznawac. rzucajcie wiec kolejnymi rzeczami, ktore mamy poprawic, ale jednoczesnie tez mozecie sami cos zasugerowac? co zrobic z rankami? z gory mowie, ze nie chce slyszec, ze wczesniej bylo dobrze, i ze trzeba dawac same plusy ;p nie, jak sa plusy to i minusy. jak nie ma - to i tego i tego. kwestia do ustalenia: jak je usprawnic, aby faktycznie oddawaly popularnosc i nienawisc

__

ex-Redaktor
exilek

2008-12-23 20:04:01

http://www.tvn24.pl/
http://www.onet.pl/
http://www.wp.pl/
www.interia.pl
http://o2.pl/

i tak można bez końca. Bardzo popularne strony, niektóre podobno nawet najpopularniejsze w polsce i na nich TEŻ TRZEBA KLIKAĆ, żeby coś przeczytać. i tam jakoś nie ma setki komentarzy na ten temat. Wy się po prostu do tego przyzwyczailiście, i to wszystko, a nie że tak było lepiej. Poza tym, nie wiecie ile pracy kosztowało napisanie newsa, tak, żeby on na głównej dobrze wyglądał. Pisanie artów to w ogóle była pomyłka. Bo co z tego, ze ktoś napisze fajny tekst, jak następnego dnia na głównej był już tylko mały link do niego, a po kilku w ogóle znikał w otchłani innych tekstów. Dla mnie nowe esp jest dużo lepsze. A klikanie wcale nie sprawia, że jakoś gorzej mi się newsy przegląda. Ba powiem więcej, teraz czytam ich więcej niż wcześniej, bo oceniam po tytule, nie małym obrazku 150x150 lub wcale 100 na 100

__

Użytkownik
Borewicz123

2008-12-23 20:35:02

Do strony powoli sie przyzwyczajam ale mam jakas taka wewnetrzna nie chec do zakladania tematów. Brakuje mi tych tematów ogólnych czy to qwe czy to Andrzejka i innych za duzo by wymieniac, one wprowadzaly taka atmosfere taka wiez, ze chcialo sie odpisywac zakladac tematy wymienic sie swoimi pogladami, patrzac teraz na tabele z forum widze 4 artykuly z sprzetem ktorych ogolnie nie lubie, dalej quake i patrzac na OFF TOPIC ktory tak naprawde ciagnal nasze forum jest tylko 1. Napewno wiecie ze jestem tu od niedawna zarejstrowany ale gdy dowiedziałem sie o serwisie od pewnego gracza, tylko was obserwowalem potem zalozylem konto sporadycznie komentowalem pozniej pozakladalem pare teamtow w przed dzien zmiany strony mialem popularnosc 70%. Obecnie mam -5pkt
OK co do serwisu
minusy musza byc jakos zredukowane albo dobrze przemyslane na czym polega KING OF THE MINUS?? na tym ze nie da rady na plusach to w drugiej tabelce bede pierwszy?

I jestem za wprowadzeniem AKCJI na rzecz wychwytywania talentów, ludzi ktorzy mają szanse na przebicie bo wiem ze ciezko bez znajomosci zaistniec
AHA a niee daloby sie przerzucic jakiejs tabelki na lewo?? np ostatnie komentarze a wyzej wsadzic forum.
Wchodzisz na strone czytasz newsy i widzisz o dzis nic ciekawego no to bach i [x] a tu spogladamy na lewo ty myslisz sobie ale fajny temat no to klik w niego
PoZDRO od 07 dla lolity z 2B

__

VIP
Andrzej :)

2008-12-23 20:47:21

jak je usprawnic, aby faktycznie oddawaly popularnosc i nienawisc

Jeśli mają oddawać to i to, to musielibyście mieć osobny ranking plusów i minusów (są osoby lubiane przez jednych, a nienawidzone przez innych - w efekcie wychodziłyby one powiedzmy na 0, a to nie oddawałoby sytuacji)

Co do tematu: tak, tęsknimy ;>

__

Użytkownik
qwe

2008-12-23 21:08:47

Exil strony ktore wymieniles to PORTALE!! Tam NIE DA sie zrobic takiego systemu newsow jak na starym esp. (tzn da sie, ale to to zniszczylo by czytelnosc strony, a tutaj wrecz przeciwnie)
Mnie tez podobaly sie cale newsy. Przyzwyczailismy sie?? I dobrze! Przynajmniej wiemy, ze bylo to lepsze (mamy porownanie).
Podaj mi choc jeden argument przemawiajacy za tym by zachowac obecny system wyswietlania newsow.
Ponadto strona jest mniej przejrzysta i niemila dla oka.
Kto smiga w rozdzialce 1920x1200 ten wie o czy mowie, bez porownania.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1964 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie