HardPlay - nowa potęga w polskim eSporcie

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
Venomen

2008-12-21 15:28:54

Kojarzycie może co oznacza skrót “HP”? Nie, nie chodzi mi o producenta drukarek.. HP to skrót od HardPlay czyli multigamingu, który powoli przebija się do polskiej czołówki. Jak organizacja w ciągu niespełna roku staje się gigantem? Kto w nią inwestuje? Co szykuje nam styczeń 2009? Na te i inne moje pytania odpowiadał właściciel marki HardPlay - Grzegorz “Arcadian” Konicki.

Po dalszą część tekstu zapraszam na www.Deregowski.net

__

Użytkownik
fantz

2008-12-21 16:11:22

ale o co chodzi ?

__

Zbanowany
T1x

2008-12-21 16:15:16

Zapewne reklama jego strony, albo kogos innego...

__

Użytkownik
NIKOM

2008-12-21 16:37:27

#care

__

Użytkownik
metabolika

2008-12-21 16:48:29

Hp jakies no name :?

__

Użytkownik
exile

2008-12-21 18:03:24

Bez żartów.. Radzę z daleka trzymać się od całego HP i brania wszystkiego co powie “właściciel firmy” HardPlay z dużym przymrużeniem oka. Biorąc pod uwagę że Arcadian ma jak dobrze pamiętam 17/18 lat i w ciągu 5 dni słyszałem o rozmowach jakie prowadzą (w większości dopiero planowali te rozmowy) z Logitech, Orange, Redbull i paroma innymi firmami łatwo można dojść do wniosku, że nic poważnego z tego nie będzie, szczególnie jeśli w rozmowie ze mną prawie miesiąc temu Arcadian stwierdził: “to nie ja szukam sponsorów, tylko sponsorzy szukają mnie”. Bez komentarza.

Także jeśli ktoś otrzyma propozycję od HP, niech się poważnie zastanowi czy warto wierzyć w obietnice bez pokrycia:)

__

Użytkownik
m4jst3r

2008-12-21 18:23:20

taa jakis czas temu gralem tam i Arcadian czy jak mu tam szlo obiecywal nam takie rzeczy, ze szkoda gadac :) to jest poprostu kolejne dziecko, ktore chce podbic siwat

__

Użytkownik
Zippi9

2008-12-21 18:41:40

"Nie jestem wstanie określić ile ale kilkadziesiąt tysięcy złotych z pewnością. Generalnie pieniążki były przeznaczane na serwery, wyjazdy, koszulki i wszystko co związane z drużynami." To gdzie oni byli? Nie widziałem ich na żadnym zagranicznym lanie. Śmiech na sali

__

VIP
KonradM

2008-12-21 20:28:02

Venomen - z całym szacunkiem dla Twojej osoby, ale gdybym już reklamował swojego bloga na łamach w pewnym stopniu konkurencyjnego serwisu, starał bym się aby ten artykuł/wywiad/whatever - szczególnie że jest pierwszym na tej stronie - był naprawdę zajebisty.

Zamiast zajebistego artykułu pojawił się jednak wywiad z organizatorem klanu który - na przekór temu co piszesz - gigantem zdecydowanie nie jest, trąca w mojej opinii wywiadem sponsorowanym, i generalnie nie przedstawia (zarówno klanu, jak i Arcadiana) w pozytywnym świetle.

Failed :(

__
www.hstv.pl

Użytkownik
Venomen

2008-12-21 20:32:28

Powiedzmy, że dałem komuś “kredyt zaufania” :).

__

VIP
mr0

2008-12-21 20:42:59

dla odmiany venomen zdobywasz popularnosc 'nielegalną' reklama na innych stronach. Zwrocilem na to uwage gdy 'rozkrecales' tą Twoja ligę. Przykre

__
http://www.BenQ.DELTAeSPORTS.COM

Użytkownik
Venomen

2008-12-21 20:59:13

Aj przestań ; ) Nie przesadzaj.

__

hitonn

2008-12-21 21:18:27

najlepsze jest to ze mieli miec juz podpisane umowy z logitech na pga, aczkolwiek sie nie udalo, dlaczego? dlaego ze dziecko lubi klamac;o

__

Użytkownik
Forem

2008-12-21 22:31:42

To ten co UF miał kupić?

__

PLECELS
PleeC

2008-12-21 22:31:54

no multiklan ktory ma dywizje, cytuje: Americas Army, Counter Strike 1.6 Female, FIFA 2009 oraz Counter Strike: Source, musi byc potega w polskim esporcie, nie ma co

smiech na sali, ogarnijcie sie ludzie

__

VIP
lab

2008-12-21 23:12:39

sie usmialem :D

__

Użytkownik
fantz

2008-12-21 23:13:36

Forem, tamten to byl crk :D

__

Użytkownik
TroPtyN

2008-12-21 23:15:24

Żenua. Tyle w temacie klanu.

A tekst wywiadu razi brakiem poprawności stylistycznej, ortograficznej i interpunkcyjnej. Ostatnio coraz bardziej odczuwam złość z tego powodu, iż w Internecie każdy może zostać “redaktorem”, nawet gimnazjalista z tak zwanym “dysmózgowiem”.

(żeby nie było: tragicznie nie jest, to raczej ja jestem w jakimś stopniu przewrażliwionym purystą ;P )

__

Użytkownik
bdnn

2008-12-22 11:54:35

"rozwiązaliśmy wiele znaków zapytania” hahaeheh

__

Użytkownik
Arcadian

2008-12-22 12:11:55

Co do ludzi którzy nie widzieli HardPlay na żadnym lanie.
http://www.cybersport.pl/gal/big_7936.jpg Time To Play Bełchatów
http://www.cybersport.pl/gal/AAgallery//DSC04304.JPG HLC 2008
I pokazaliśmy się na wielu innych imprezach offline.
A co d exile powiem Ci krótko, to co napisałeś odnośnie firm które wymieniłeś są błędne i to bardzo błędne. Jedyną firmą z którą rozmawiamy to logitech.
Zresztą nie będę się rozpisywać i tłumaczyć się jak jakiś oskrażony. My robimy swoje, także pozdrawiam.

__

Użytkownik
sleepo

2008-12-22 12:19:43

gl

__

Użytkownik
Arcadian

2008-12-22 13:10:17

Cześć Sleepo :). Szacunek dla Ciebie sponsorze :D, dzięki za stronę :). Jak będziesz miał kiedyś czas zagadaj na gg :). 3maj sie

__

Użytkownik
Blademaster

2008-12-22 13:41:36

ej, a ja slyszalem, ze puma, xlbet, kingstone, tiger i intel maja sponsorowac bvg!

nie wspominajac o tym, ze kulczyk chcial wykupic pakiet reklamowy na sajcie voodoo-gaming.pl

__

Użytkownik
Arte

2008-12-22 21:02:22

nooo trzeba robic na budowie i pieniadze na rower oddawac na koszulki ;(

__

Użytkownik
napzord

2008-12-22 21:04:34

nicejoke mega cham z Ciebie. Chyba nie wiesz co to dobry smak. Ja się szczerze nie dziwie, że polski esport tak wygląda. Skoro ktoś chce się wybić a tu od razu gnoją, śmieją się i zamiast w jakiś sposób wesprzeć inicjatywę to tylko gówniane śmiechy na sali i wytykanie błądów. A to sponsorów za mało, a to nie ma pieniędzy tylko co z tego? Bądą chęci będą pieniądze. Wywiad może i naciągany ale jaki ma niby być miał wam przedstawić mniej więcej multiklan i przedstawił. A to że chłopak ciężko zapier**la aby w jakiś sposób to rozwinąć to tylko pokłony dla niego, gdzie połowa użytkowników nie wie co to (ciężka) praca. Ja mu życzę jak najlepiej. Peace

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

Użytkownik
Zippi9

2008-12-22 21:10:25

350zł za koszulki? Buahahahah to ilu on ludzi chciał na ten lan wysłać?

__

Użytkownik
sch

2008-12-22 21:56:20

ogarnij dauna (ten nademna)

nie jestem za ani przeciw, ale jesli naprawde mu tak bardzo zalezy i jest rozgarnietym typem to zycze GL

__
Jakby ktos szukal - kilka Allsopow Raindropow do opchniecia

Użytkownik
g3su

2008-12-22 22:02:10

nicejoke wytlumacz mi ku*wa dlaczego wkleiles te rozmowe? co cie tam smieszy? czy to ze koles ma jakis cel czy to ze zapierd*lał na budowie czy to ze przeznacza ciezko zarobione pieniadze na koszulki czy to ze nie kupil za te kase czegos innego? no ale tak to juz jest, mozna probowac cos zrobic i sie starac lub byc taka pierd*lona ciota jak nicejoke i wysmiewac sie z innych. przyklej sobie na czolo etykietke PIZDA. jak nie masz to zawsze mozesz zamowic sobie u mikolaja pod choinke. prezent jak znalazl

__
luuuzzzz bluuuzzz

Użytkownik
fantz

2008-12-22 22:03:10

1 koszulka to koszt przynajmniej 40zł (taka uboga tyle kosztuje) dajmy na to że za koszulkę 50zł w tym wypadku, a wysyła przykładowo 5 graczy, organizatora i siebie co daje nam 7 koszulek

7x50=350

...

__

Użytkownik
Forem

2008-12-22 22:36:35

nicejoke jesteś żałosny, ot co.

__

Użytkownik
iksdezzz

2008-12-23 00:15:04

Jak dla mnie, to fajnie ze powstaje cos duzego w kraju, a to ze jeden z drugim widzial klany Internetowi Napinacze, czy kurwa cos w tym stylu, to nie dziwcie sie ze jego zdanie jest taki. Ten koles oprocz CS i walenia konia nic innego nie potrafi !! A typie co tam niby z arkadianem grales i proponowal ci dojscie do gamingu, takie sciemy to mozesz matce wpierdalac, bo nawet jak bys calemy zarzadowi pale opierdolil to i tak by takiej pizdy jak ty nie przyjeli !! Pozdro i GL tam dla HP !!!

__

VIP
pablopl16

2008-12-23 01:08:10

raz. gdy wchodziliśmy do hardplay obiecano nam kokosy (3 server,koszulki,vnta,sponsoring ALL), server był tylko taki ze ktoś się wjebał na FTP pozmieniał hasła i dwa tygodnie przed łanem (Elbląg) nie mieliśmy severa (co przyczyniło sie do naszego wyniku) jedyne co nam zapewnił to ventrilo francuskie z pingami 130, sponsoringu brak (i tylko obiecywanie, obiecywanie... sam organizator nie robił nic znaczy obiecywał codziennie ze dostaniemy to tamto sramto, gdy powiedzieliśmy ze porostu odchodzimy zaczoł jakie brednie pisać w stylu to co dałem wyżej abyśmy tylko nie odchodzili... co do koszulek wątpię aby każda kosztowała 40zl ponieważ materiał nie był najwyższej jakości, a logo było bardzo biedne...
dwa. brednie jakie mi pisał ( nie mam logów niestety) np. dywizja CSS (o ile dobrze pamietam) dostała propozycje od fnatic (LOOOL) i ze dostali 40000zl... typ śmieszny
trzy. trzymać się od niego z daleka ponieważ problemy związane z tym gamingiem tak jak to wyżej napisałem wpłynęły bardzo na nasz wynik na Elbląg LAN Festiwal... ahh i bym zapomniał gdy napisaliśmy ze nie posiadamy serwer i musimy tatki ustali,nady takie duperele on odparł TO IDŹCIE NA PUBLIKA PORZUCAĆ NADY, to gdzie tu logika ???

i teksty typu to nie ładnie, jesteś żałosny SA dość głupie, nie byleś nie widziałeś stfu- konsekwencje trzeba ponieść za swoja nieudolna politke ;/

Hardplay-odrazam by AMPOL

edit:
to ta koszulka za 40 zl http://bawelniane.pl/TShirt+Classic+STEDMAN_p56.html

__

Użytkownik
exile

2008-12-23 01:22:38

@iksdezzz:

“Data rejestracji: 2008-12-23 00:09:17”

O tak, ponapinajmy się na fejku!

A co do tego Orange to nie mów że tak nie było bo osoba z którą tam miałem grać sama mi po rozmowie z Tobą mowiła, że za 2 dni masz spotkanie w Orange, i jeszcze z jakąś firmą co handluje mptrójkami... Jeśli dalej się upierasz że tak nigdy nie mówiłeś to może jeszcze mam wrzucić layout waszej przyszłej strony który dałeś tej samej osobie do ocenienia?;)

Łatwo bajki się wciska ludziom żeby tylko grali w “Twojej” drużynie, co nie?

__

Użytkownik
qwe

2008-12-23 02:03:00

Przeczytalem to wszystko lacznie z dyskusja i powiem tyle:
Kazdy ma jakies marzenia i kazdy z nas w dziecinstwie mial marzenia.
Nikt nikogo w ch**a nie robi w sensie okradania pieniedzy. “winowajcy” jesli tak mozna ich nazwac, wychodza z dobra inicjatywa a to, ze sa nieporadni to inna sprawa.

Do Arcadiana:
ogarnij sie kolego, zaplanuj wszystko jeszcze raz, tym razem zrob wszystko uczciwie, bez oszukiwania kogokolwiek a na pewno dalej zajedziesz.
Nie nauczyles sie nic na przykladzie crk (jesli dobrze pamietam), prowarsowa i innych, ze oszukiwac mozna na krotka mete bo prawda i tak wyjdzie na jaw?

__

Użytkownik
Arcadian

2008-12-23 02:52:01

Więc napiszę ostatniego komentarza pod tym news’em.
Co do nicejoke etc to powiem krótko weszliście do organizacji kiedy ona powstawała czyli 1 maja 2008 roku dlatego nie dostaliście praktycznie żadnego wsparcia. Jestem dosyć uczciwy i wiem co mówie, nie będę tutaj pisał beznadziejnych tekstów typu “zobaczycie” my robimy swoje nic nie będę ogarniał bo nie muszę. Nicejoke nie wiem czy wiesz kolego ale pisałeś do mnie 2 tygodnie temu o wejście twojej drużyny do HardPlay. Po trzecie jeśli nie dajemy żadnego wsparcia to czemu w swoich szeregach mamy najlepszą w Polsce dywizję TrackManii oraz Americas Army która jest faworytem do wygrania ESL: Pro series?. Także jeśli nic nie wiecie to poprostu nie piszcie beznadzieji, jeśli robi się coś dobrego i probóje się ten marny polski esport rozwijać to ludzie to niszczą poprostu. To był właśnie mój ostatni komentarz. A co do sponsorów i ostatniego komentarza to zobaczymy co wyjdzie :). A co do dywizji CSS at Nicejoke to nie był fnatic tylko czeska organizacja, która podobno zaproponowała im kontrakty tyle usłyszałem od lidera :). Pozdrawiam

__

VIP
KonradM

2008-12-23 10:48:12

Arcadian: Kolego drogi, jak tam Wam w AmericasArmy idzie to ja nie wnikam, ale niestety w swoich szeregach najlepszej (czyt: osiągającej najlepsze wyniki na prestiżowych turniejach) dywizji w Trackmanię nie macie. Zastanowił bym się też poważnie nad tym, czy jesteście na tej scenie chociaż w top3.

__
www.hstv.pl

Użytkownik
NIKOM

2008-12-23 10:54:40

juz sobie wyobrazam wyjazd na zagraniczny lan, miesiac wczesniej wysylaja swoja dywizje na bootcampa na jakas budowe chlopaki maja troche ruchu na swiezym powietrzu co im tylko na dobre wychodzi a nie siedza calymi dniami przed kompami i jest kasa na lana ! ciezka praca pamietajcie !!!!
:XDDDDDDDDDD

btw. rozjebal mnie ten wjazd wszystkich na nicejoke bo wkleil loga z rozmowy z typem, ktory pisze o ciezkiej pracy a ma 16 czy 17 lat plzzz dzieciak pewnie nie wie co to jest praca

sa swieta a i tak wszyscy na siebie wrzucaja, nie ma zadnej kontroli modow nad tym co ludzie pisza, gj esport !

__

Użytkownik
gokupl

2008-12-23 11:42:22

Jestem liderem sekcji America’s Army w HardPlay. Do tej organizacji dołączyliśmy w połowie września i jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy. Nawet bardziej niż z dużo większymi i niby poważniejszymi mg z którymi przyszło nam “współpracować". Wszystko co nam zostało obiecane do tej pory zostało spełnione w 100% i jak dotąd nie zanosi się by to uległo zmianie. Więc dziwią mnie komentarze niektórych na temat arcadiana.

__

ex-Redaktor
Siemys

2008-12-23 13:04:14

Widzę, że GOKU mnie uprzedził, ale chciałem napisać, że HP ma aktualnie najlepszą drużynę AA w Polsce. A wydaje mi się, że ostatnio ta gra zyskała na wartości.

__

VIP
pablopl16

2008-12-23 13:38:05

ciesze się ze chociaż dywizji AA się powiodło ; ) GL

Arcadian: 2 tygodnie temu to ja cwiczylem na pubie pod tagiem AMPOL i sie sralem holandia, tak btw bo cos widzę ze masz zaniki pamięci... z ta czeskim mg powiadasz ?! ahaaaa to przepraszam, ale głowę dałbym sobie uciąć ze to był fnatic cóż może nazwa się zmieniła : )

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3296 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie