shuttle na sprzedaz

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
ortho

2008-12-17 12:40:28

Witam :) rok temu kupilem sobie nowiutkiego kompa do gry w nowe gry. Obecnie posiadam obudowe Shuttle SP-35 P2: http://www.idigitech.com/product_info.php?currency=GBP&products_id=136441 i to wlasnie ta obudowe chcialbym sprzedac. Obudowa jest malutka (spelnia wymagania bagazu podrecznego w transporcie lotniczym - dlatego nie bedziesz sie obawial o swoj komputer poniewaz bedziesz go mial caly czas “na oku” - dodatkowo bralem plecak do bagazu podrecznego i nikt sie nie czepial). Obudowa oczywiscie posiada plyte glowna (rok temu gdy kupowalem ten komputer, potrzebowalem naprawde dobra plyte a ten model to byla najmocniejsza oferte jaka prezentowalo shuttle. Plyta jest na procki z serii Intel Core 2 Duo (obecnie wpakowalem c2d 2x67 GHz) posiada zintegrowana karte muzyczna 7+1 oraz gigabit lan. Nie posiada scalonego ukladu graficznego (i bardzo dobrze bo nie mam zadnych kolizji z moim geforce 8800gts) ale posiada slot PCI-Express oraz zwykle PCI (jedyny minus to to ze jesli posiadasz nowa karte graficzna to radiator moze blokowac dojscie do slotu PCI). Do tego 4 sloty RAM (obecnie posiadam 2x1gb). Obudowe sprzedam tanio! chce sobie kupic laptopa z takimi samymi peryferiami. Ewentualnie moge sprzedac caly komputer - cena do uzgodnienia. Jest ktos chetny? mozna mnie lapac na gg: 2662744 albo mail: [email protected] . Ogolnie polecam! swietny prezent na swieta.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2710 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie