Demo FM-a juz jest !

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
PLECELS
PleeC

2008-11-02 00:47:00

Ktos gral? :D Jak wrazenia?

Bo ja jestem jak na razie po pierwszym meczu i przesledzeniu wszystkich opcji - zajebioza. Kilka nowych rzeczy jak konferencje prasowe, przebiegniete km, nowy system ocen, a cieszy w cholere

dodatkowo tryb 3d takze bardzo dobry, a troche obawialem sie o animacje

moim zdaniem jest rewolucja, mamy lepszego 2008 z nowym trybem meczowym :) a teraz spac ide zasypiajac z mysla ze rano pogram sobie w demko

http://www.cmrev.com/newsroom/wiadomosc/Demo-najnowszego-FM_a-juz-jest_.html

__

Użytkownik
xar!on

2008-11-02 01:18:57

i znowu będzie się spędzało długie wieczory na FMie :D aż w końcu zostaniemy uraczeni opisem: "odwracając bieliznę na drugą stronę zaoszczędzimy czas na praniu" :D

__

Użytkownik
pawelloo

2008-11-02 01:24:30

przypadkiem 14.11 nie ma premiery fma?

__

Użytkownik
xar!on

2008-11-02 02:29:01

jest ale koncert ostrego :D

__

Użytkownik
ramm_pl

2008-11-02 07:19:57

FM to klasyk od lat, ale muszę przyznać pewną rację osobom, które zachwalają Fifa managera. Wczoraj odpaliłem go po raz pierwszy (po prostu nie mogłem się doczekać na FM) i zaskoczył mnie nieco pozytywnie.

Mnóstwo ale to mnóstwo ustawień taktycznych - chyba więcej niż w FM, trzeba na prawdę się pomęczyć przy treningu dla zawodników (lepszymi drużynami w FM można wygrywać LM bez konkretnego treningu...) czy chociaż tryb rozgrywki (kopiuj wklej z Fify...) - cztery możliwe opcje.

Pograłem wczoraj z 4 godzinki. Ocena jest taka, że FM kupie w orginałce a w to pogram 4fun do czasu, aż wyjdzie najlepszy Manager piłkarski :)

__

Użytkownik
chojrak

2008-11-02 09:30:46

kto to?

__
dupa

Redaktor Naczelny
rml

2008-11-02 13:57:57

stanowczy [-]

__

Użytkownik
tobster

2008-11-02 14:08:53

Nigdy nie grałem w FM, muszę zobaczyć jak to jest grać w excela :D

__

Użytkownik
xar!on

2008-11-02 14:18:23

zabanowac heretyka! :D

__

Użytkownik
Frej

2008-11-02 14:25:39

Mnie sie podoba ;-). Choc z widoku 3D nie bede korzystal - wole kuleczki :D

__

Użytkownik
Kombatant

2008-11-02 14:34:19

Nowe FM sa przebajerzone, brakuje im grywalnosci i nadmiarem opcji roznia sie od starych dobrych wersji.

__
Pamietasz? jak swoją blizną chwaliłes sie dziewczynie wrogom na głowach rozbijałes butelki ludzie z osiedla cię szanowali dla swoich kumpli byłes wielk...i!!!

PLECELS
PleeC

2008-11-02 14:36:41

przy kuleczkach czlowiek moze sobie sam wszystko wyobrazic, na jednych dziala to lepiej, ale moim zdaniem najwiekszym + 3D jest to, ze lepiej sie widzi sytuacje, mozna lepiej ocenic szanse na dobre podanie/strzelenie gola

ma ktos problem z pisaniem w grze? bo mi o dziwo kazda litera wystukuje sie 2x ;o na innym kompie tego nie ma

__

PLECELS
PleeC

2008-11-02 14:39:43

w porownianiu do innych wersji (te najwazniejsze aspekty)
- poprawiony zostal trening, teraz jest to latwiejsze, nie planujesz zajec treningowych co bylo conajmniej wkurwiajace
- dodane zostaly rozmowy motywacyjne
- dodane zostaly ustalenia taktyczne co do rywali
- wieksza interakcja z mediami, zawodnikami

powiedz mi co zostalo dodane, a przeszkadza, utrudnia rozgrywke i jest tym samym niepotrzebne?

__

PLECELS
PleeC

2008-11-02 14:40:19

przy kuleczkach czlowiek moze sobie sam wszystko wyobrazic, na jednych dziala to lepiej, ale moim zdaniem najwiekszym + 3D jest to, ze lepiej sie widzi sytuacje, mozna lepiej ocenic szanse na dobre podanie/strzelenie gola

ma ktos problem z pisaniem w grze? bo mi o dziwo kazda litera wystukuje sie 2x ;o na innym kompie tego nie ma

__

VIP
fronki

2008-11-02 14:56:01

ktos tu jeszcze pamieta jak byl tylko komentarz tekstowy? :/

__

Użytkownik
Frej

2008-11-02 15:02:09

No i łatwiej ocenic slusznosc spalonego badz jej brak :) Miało byc do #13 :) Mi na początku tez mialem ten problem. Jednak po jakims czasie zniknął.

__

Użytkownik
Frej

2008-11-02 15:09:34

Tak ale w Polsce jest tydzień później

__

Użytkownik
dEVJEE

2008-11-02 15:21:21

kazdy tak ma w tym okienku wyszukiwania :D

__

Użytkownik
tobster

2008-11-02 15:24:53

Szkoda, że nie zrobili nakładki na OpenOffice nie musiałbym targać 1,4 GB :]

__

Użytkownik
Kombatant

2008-11-02 15:35:03

Kilka dni temu sciagnalem Cma 01/02 z latkami i patchem. Ogolnie odjazd.

__
Pamietasz? jak swoją blizną chwaliłes sie dziewczynie wrogom na głowach rozbijałes butelki ludzie z osiedla cię szanowali dla swoich kumpli byłes wielk...i!!!

Redaktor Naczelny
rml

2008-11-02 15:49:40

tylko jakieś spróchniałe dziady :D

__

Użytkownik
Kombatant

2008-11-02 16:06:12

Grales w starsze wersje chodzi mi konkretnie o obojetnie ktorego Cma?

Zawsze bylem ogromnych fanem Cma. Pierwszego kupilem w 98r z sezonu 98/99 i ograzu zakochalem sie w tej grze :)

Niestety sezon 03/04 przyniusl zmiany i ukazal sie pierwszy FM.

Najbardziej odepchnela mnie grywalnosc tej gry. W starych CMach mogem grac rownoczesnie z kilkunastoma aktywnymi ligami, a gra szla jak burza.
Ale doszlo wiele nowych opcji ktore nie sa potrzebne np. odbebranie premi(co powoduje odrazu niezadowolenie u pilkarza (uuh) i innych ktore tylko spowolnily gre.
Do tego kuleczki kopiace footbolowke sa nudne, ale mozna zmienic na komentarz.

Nowe nowinki sa ciekawe na poczatku ale nudza sie i dzialaja na nerwy.

- dodane zostaly rozmowy motywacyjne
- wieksza interakcja z mediami, zawodnikami
- dodane zostaly rozmowy motywacyjne

Gra w dziada, gra na malym boisku o to chodzi ? itp To bylo zbyt ambitne.

- poprawiony zostal trening, teraz jest to latwiejsze, nie planujesz zajec treningowych co bylo conajmniej wkurwiajace

Nie mialem kontaktu z FM od 4 lat lecz moge spodziewac sie tylko zalewu nowych lig typu Kazachstan albo opcji podaj wode Ronaldinho :)

__
Pamietasz? jak swoją blizną chwaliłes sie dziewczynie wrogom na głowach rozbijałes butelki ludzie z osiedla cię szanowali dla swoich kumpli byłes wielk...i!!!

Użytkownik
Kombatant

2008-11-02 16:06:58

Grales w starsze wersje chodzi mi konkretnie o obojetnie ktorego Cma?

Zawsze bylem ogromnych fanem Cma. Pierwszego kupilem w 98r z sezonu 98/99 i ograzu zakochalem sie w tej grze :)

Niestety sezon 03/04 przyniusl zmiany i ukazal sie pierwszy FM.

Najbardziej odepchnela mnie grywalnosc tej gry. W starych CMach mogem grac rownoczesnie z kilkunastoma aktywnymi ligami, a gra szla jak burza.
Ale doszlo wiele nowych opcji ktore nie sa potrzebne np. odbebranie premi(co powoduje odrazu niezadowolenie u pilkarza (uuh) i innych ktore tylko spowolnily gre.
Do tego kuleczki kopiace footbolowke sa nudne, ale mozna zmienic na komentarz.

Nowe nowinki sa ciekawe na poczatku ale nudza sie i dzialaja na nerwy.

- dodane zostaly rozmowy motywacyjne
- wieksza interakcja z mediami, zawodnikami
- dodane zostaly rozmowy motywacyjne

Gra w dziada, gra na malym boisku o to chodzi ? itp To bylo zbyt ambitne.

- poprawiony zostal trening, teraz jest to latwiejsze, nie planujesz zajec treningowych co bylo conajmniej wkurwiajace

Nie mialem kontaktu z FM od 4 lat lecz moge spodziewac sie tylko zalewu nowych lig typu Kazachstan albo opcji podaj wode Ronaldinho :)

__
Pamietasz? jak swoją blizną chwaliłes sie dziewczynie wrogom na głowach rozbijałes butelki ludzie z osiedla cię szanowali dla swoich kumpli byłes wielk...i!!!

PLECELS
PleeC

2008-11-02 16:26:48

Jasne, ze gralem, zaczynalem od CM4 - czesci do ktorej z sentymentem czesto wracalem. ale raczej nie po to, by pograc w cos lepszego niz FM, tylko po prostu dlatego, ze wychowalem sie na tej grze, tych skladach

i CM-a uwazam za gre swietna, dalsze czesci (nie licze 02/03 ktora nic nie wnosila) byly juz gorsze, a FM stawal sie coraz lepszy, kontynuowal strare tradycje. to CM5 przekombinowal z tym wszystkich, odstawiajac grywalnosc nad bajery ktore nic nie dawaly, FM ciagle byl tak samo swietny, wzbogacany nowymi opcjami, ktore sie jak najbardziej przydaja, urozmajcaja rozgrywke

co dziala na nerwy? to ze w koncu mozesz kreowac swoj wizerunek poprzez media? rozumiem ze nie lubisz takich rzeczy, ale to jak narzekanie na wyzszej klasy samochod, bo jest klimatyzacja, mowisz o treningu w CM-ie? to znowu zachwalanie malucha, bo jezdzenie nim jest ambitne :D

a FM'a swoja droga zawsze cenilem za to, ze z kolejnymi czesciami silnik jest lepszy. co prawda komp ktory ledwo niosl CM'a, nie poniesie FM2009, ale nie upgreadowany zlom sprzed 4 lat - jak najbardziej

__

Użytkownik
tobster

2008-11-02 16:54:51

To excel ma wymagania :D ?

__

Użytkownik
SKY`General

2008-11-02 17:04:27

Ja pamietam - najlepszy byl owczesny CM 3, czyli 00/01. Naprawde bardzo grywalny, ze nastepne sezony w niego gralem - jedynie na Allegro zaopatrzylem sie w wersje 01/02, bo to bylo to samo z paroma dodatkami.

Nastepne co tam wychodzily sezony, to byly badziewia, ze tego 01/02 kupilem na Allegro dopiero za 3 razem - takie boje o niego ludzie toczyli^^

A zaczynalem od chyba pierwszego CM - jeszcze m.in. z Cantona, Irwinem, Schmeichelem, McClairemm a Beckham czy Scholes, to byly jakies mlodziki 16-18 lat;))

Naprawde ciezko sie gralo, ale wciagalo - pierwszy majster dopiero po kilku probach z Leeds United z McAllisterem, Bowyerem i Whelanem;)

I to byly ostatnie managery w ktore gralem, bo te nowe jak zasysam, to sa jakies takie nijakie... 2-3h i do widzenia:)

__

Użytkownik
tobster

2008-11-02 17:17:59

Jest MP w demie ?

__

Użytkownik
diGi

2008-11-02 17:25:21

Co ty z tym excelem ciągle? Nawet stare CMy nie mają nic wspólnego z excelem, a co dopiero najnowsza wersja FMa gdzie masz widok 'prawie 3D' :)

"Trzeba mieć fantazję dziadku" jak mówiła słynna reklama ;D

__

Użytkownik
Kombatant

2008-11-02 17:30:39

Dokladnie jak napisales CM02/03 mial minimalnie lepsze graficznie ramki i aktualne sklady. Duzym plusem bylo tez wycofanie systemu dwoch grup na poczatku sezonu w Polskie lidze, chodzilo o grupe mistrzowska i broniaco sie przed spadkiem.
Jednak gra nie miala niczego specjalnego do zaoferowania czego nie mial menadzer 01/02.

Jesli zrobia gre na dobrym silniku, ktory bedzie mogl udzwignac duzo lig, wtedy bede zadowolony.
Nie chodzi w tym wszystkim o to zeby jezdzic dobrej klasy samochodem z klimatyzacja ktory pali 18L na setke, tylko aby dojechac z miejsca A do B.
Wlasnie w tym jest pies pogrzebany.
Teraz wymyslaja tyle nowych opcji, ze gra z roku na rok jest coraz bardziej powolniejsza.
Np. grajac w starego cma moglem zagrac cala runde w pare godzin. W nowych wersjach min. FM konczylem gre po takim samym czasie z 3-4 zagranymi meczami.
Rozumiem ze gra jest bardziej rozbudowana lecz bez przesady. Roznice sa bardzo olbdzymie, a opcje nie wiem czy tak bardzo potrzebne.

__
Pamietasz? jak swoją blizną chwaliłes sie dziewczynie wrogom na głowach rozbijałes butelki ludzie z osiedla cię szanowali dla swoich kumpli byłes wielk...i!!!

PLECELS
PleeC

2008-11-02 17:38:00

To czego Tobie sie nie chce robic, moze zrobic asystent. on moze porozmawiac z pilkarzami przed meczem/w przerwie w szatni, jego mozesz wyslac na konferencje

jedyne co trzeba samemu zrobic to ustalic krycia, pressing, agresywnosc na danych zawodnikow w zespole przeciwnika. to jest cholernie wazne i nawet gdyby byla taka opcja, nie odpuscilbym tego od czego zaleza w duzej mierze losy meczu :)

pierwszy sezon w FM08 zagralem chyba w 16 godzin, potem juz o wiele mniej, 14, 12 (liga angielska, final pucharu ligi, cwiercfinal puchar anglii, kwalifikacje do pucharu UEFA, puchar uefa polfinal). gdyby mi sie nie chcialo robic roboty ktora moglby teoretycznie wziasc asystent - wtedy pewnie trwaloby to o dwie godziny mniej.

wydaje mi sie ze zraziles sie do FM'a nie poswiecajac na niego za duzo czasu ;)

__

Użytkownik
Kombatant

2008-11-02 19:02:53

Faktycznie nigdy nie mialem czasu przysiasc nad Fm, pewnie przez przyzwyczajenie do CMa.

Balans transferami i wychwytywanie mlodych talentow jest podstawa w grach typu menager. Pierwsza druzyne oczywiscie trzeba prowadzic samemu. Styl gry najwazniejsz opcja ktora trzeba kontrolowac podczas meczow i oczywisice taktyka, dobor zawodnikow itp daja gwarancje sukcesu. Dlatego nie korzystam nigdy z pomocy asystenta.

Co do gry to w 16 godzin glatko ukloncze 2 sezony. Tego typu gry maja to do siebie ze sa bardzo podobne, kwestia gustow i guscikow.
Jednak pod wzgledem grywalnosci starsze czesci przebijaja nowesze i nie mam co do tego najmniejszej watpliwosci.
FM jest dobrym menagerem i tym razem przetestuje gre dluzej.

__
Pamietasz? jak swoją blizną chwaliłes sie dziewczynie wrogom na głowach rozbijałes butelki ludzie z osiedla cię szanowali dla swoich kumpli byłes wielk...i!!!

Użytkownik
Kombatant

2008-11-02 19:03:48

Faktycznie nigdy nie mialem czasu przysiasc nad Fm, pewnie przez przyzwyczajenie do CMa.

Balans transferami i wychwytywanie mlodych talentow jest podstawa w grach typu menager. Pierwsza druzyne oczywiscie trzeba prowadzic samemu. Styl gry najwazniejsz opcja ktora trzeba kontrolowac podczas meczow i oczywisice taktyka, dobor zawodnikow itp daja gwarancje sukcesu. Dlatego nie korzystam nigdy z pomocy asystenta.

Co do gry to w 16 godzin glatko ukloncze 2 sezony. Tego typu gry maja to do siebie ze sa bardzo podobne, kwestia gustow i guscikow.
Jednak pod wzgledem grywalnosci starsze czesci przebijaja nowesze i nie mam co do tego najmniejszej watpliwosci.
FM jest dobrym menagerem i tym razem przetestuje gre dluzej.

__
Pamietasz? jak swoją blizną chwaliłes sie dziewczynie wrogom na głowach rozbijałes butelki ludzie z osiedla cię szanowali dla swoich kumpli byłes wielk...i!!!

Użytkownik
pawelloo

2008-11-02 19:11:06

a cm2? 97/98? ten byl grywalny! oprócz niego właśnie cm3 to najlepsze cmy;]

__

Użytkownik
Frej

2008-11-02 19:27:54

Nie ma :)

__

Użytkownik
tobster

2008-11-02 21:18:34

Heheh, kumpel zawsze FM/CM nazywał graniem w excela jak kumple gadali o tych gierkach :]

__

Użytkownik
tobster

2008-11-02 21:19:06

GOAL 3 FTW !

__

Użytkownik
toxiknoizz

2008-11-03 00:19:42

[+]

__

Użytkownik
kaensainen

2008-11-03 09:28:50

Czy ktoś z was odpalił demo ? Pobrałem przez STEAM - zainstalowało się, jak chcę odpalić to pojawia się okienko, że uruchamia i nic. Pobrałem demo z torenta, zainstalowałem, update dx'a, próba uruchomienia kończy się na tym ekranie:
[URL=http://img185.imageshack.us/my.php?image=beztytuuki8.jpg]http://img185.imageshack.us/img185/4306/beztytuuki8.th.jpg[/URL][URL=http://g.imageshack.us/thpix.php]http://img185.imageshack.us/images/thpix.gif[/URL]

__

Użytkownik
m3ribo

2008-11-03 09:50:00

New Star Soccer 3 > FM :ASD

__

Użytkownik
Hang

2008-11-03 10:33:50

Ja zaczynalem od CM3 :) Taktyka 4-3-3 i niszczylem kogo sie dalo :P To bylo strasznie dziwne ...

Pozniej nadszedl czas cm01/02 i gram w niego do dzisiaj ... 7/8 lat ? Nie wierze, ze kiedys zrobia jakikolwiek manager z lepsza grywalnoscia. Harasimowicz, Swietochowski, To Madeira, Tsigalko - kto pamieta takich graczy ? :)


Kumpel, ktory gra rownie dlugo co ja (albo i dluzej) zachwalal ostatnia wersje FM'a i namawial mnie zebym sprobowal pograc. Dam szanse nowemu FM'owi i zagram te kilka sezonow :)

__

  • 1
  • 2

Warning: getimagesize(http://img185.imageshack.us/img185/4306/beztytuuki8.th.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166

Warning: getimagesize(http://img185.imageshack.us/images/thpix.gif) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3347 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie