przejsciowka z mini usb na jacka 3.5..

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
mavv

2008-08-16 18:05:09

Witam, wszedzie chodze, po allegro i googlach i nie moge znalezc przejsciowki z mini usb na jacka.. ale koniecznie malej gabarytowo, znalazlem jakies zawaansowane przejsciowki z kilkoma wejsciami a mi chodzi o taka do telefonu komorkowego...

pomocy?

__

VIP
El_Matador_SSJ

2008-08-16 18:13:20

z tego co mi wiadomo usb przesyla dane w postaci cyfrowej, a jack 3.5 dzwiek w postaci analogowej, wiec nie wiem czy istnieja takie proste przesciowki, raczej w to watpie, a jesli producent twojego telefonu nie ma czegos takiego w ofercie, to raczej ciezko bedzie znalezc jakis noname-owy zamiennik.

__

Użytkownik
yeltzyn

2008-08-16 18:13:39

elektroda.pl ;)

__
więcej sprzętu niż talentu

VIP
mavv

2008-08-16 19:24:18

no wlasnie chodzi o to ze htc diamond daje w zestawie sluchawki na miniusb.. takze dziek moze byc przetwarzany przez miniusb co za tym idzie takie przejsciowki istnieja.. znalazlem tak fajna, ale duza jest tez i kosztuj 69 zlotych.. a na pewno jest cos tanszego;/

__

VIP
fronki

2008-08-16 19:25:41

kupiles htc?

zrecenzuj troche :)

__

VIP
El_Matador_SSJ

2008-08-16 19:29:42

w takim razie to nie może być tylko przejściówka, na pewno ma jeszcze jakieś układy scalone, przetworniki cyfrowo-analowogwe, coś w stylu karty dźwiękowej na mini-usb :) zestaw muzyczny do nokii z przejściówką, kartą pamięci i czytnikiem kart kosztuje około 30zł, więc to coś za 69zł nie jest zwykłą przejściówką.

__

VIP
mavv

2008-08-16 19:30:01

moge ci pokroctce powiedziec ze wymiata:) touch flo 3d dziala lepiej niz w iphonie, wlasnie wgralem automape i garmina.. smiga:) ogolnie bardzo szybki, ma najwyzsza rozdzialke z wszystkich telefonow / palmow... takze naprawde przyjemny, masa opcji ktorych sie ucze .. jednak touch flo 3d ostro pomaga w wielu sytuacjach.. a z recenzja ciezka bedize bo juz nie pisze dla esp):)

__

VIP
mavv

2008-08-16 19:31:44

oo, ale mowisz o tej przejsciowce z mini usb? to taki zestaw chetnie bym schrupal:P zapodasz jakiegos linka?

__

VIP
fronki

2008-08-16 19:34:20

800x600 masz tam?

ja wlasnie czekam na oferte orange z iphonem / zlamanie simlocka w iphonie albo wlasnie sie zdecyduje na htc

potrzebuje czegos gdzie mozna wygodnie net przegladac, jeszcze mi zostaje czekanien a xperie ale te gupki nie moga sie zdecydowac na date premiery

__

VIP
mavv

2008-08-16 19:47:17

nie bierz iphona... naprawde zle zrobisz.. iphone ma wiele wad, oto one:
-krótki czas pracy na baterii, pomimo zwiększenia jej pojemności;
-bateria jest umieszczona na stałe (nie można jej wymienić domowymi -sposobami) - producent najwyraźniej wychodzi z założenia, że chętny na zakup urządzenia jest gadżeciarzem i będzie chciał je wymienić za ok. 2-3 lata (na tyle szacuje się długość żywotności baterii zastosowanej w iPhone 3G);
brak obsługi technologii FLASH w przeglądarce internetowej (obecnie Adobe pracuje nad odpowiednią aplikacją, choć niedawno belgijski programista Thomas Joos uruchomił na iPhone zmodyfikowaną wersję Flash Lite);
brak slotu na kartę pamięci;

brak obsługi MMS;
brak funkcji wybierania głosowego;
brak raportów doręczenia wiadomości;
oprogramowanie iPhone'a nie liczy liczby znaków podczas edycji SMS-a. Skutkiem tego może być wysłanie wiadomości w 2 SMSach, w przypadku gdy np. wystarczy usunąć tylko jeden przecinek czy kropkę;

Bluetooth służy TYLKO I WYŁĄCZNIE do komunikacji z zestawem słuchawkowym. Nie można połączyć się za jego pomocą z komputerem lub innym urządzeniem korzystającym z tej technologii;
komunikacja z komputerem możliwa jest tylko za pomocą stacji dokującej

UPDATE: oprocz tego nie ma wbuowanego modemu hsdpa i najgorsza rzecz... nie wyobrazam sobie pracy w interneci bez miniOpery w takim urzadzeniu... miniopere ma htc..

-uzywalem i naprawde nie warto;) htc diamond miazdzy;) jesli chodzi o szybkosc dzialania to naprawde wysmienity, obejrzyj sobie to:

[url=http://sklep.vobis.pl/pliki/HeroShot_spin-horz_WMV.wmv]klik1[/url]
[url=http://sklep.vobis.pl/pliki/Mobile_Internet_WMV.wmv]klik2[/url]
[url=http://sklep.vobis.pl/pliki/Touch_Diamond_LaunchVideo.wmv]klik3[/url]

__

VIP
El_Matador_SSJ

2008-08-16 19:59:13

ten zestaw nokii, o którym mówię, nie jest na mini-usb, pasuje tylko do telefonow nokii, używam go do słuchania muzyczki w aucie :)

__

VIP
fronki

2008-08-16 20:02:42

ale ma wiekszy wyswietlacz, brak opery rekompensuje safari ktora swietnie działa

8gb/16gb sprawia ze nie mysle nawet o wsadzaniu tam karty pamieci a wybierania glosowego nieuzywam....

bateria faktycznie moze byc problemem....

__

Użytkownik
winthek

2008-08-16 20:28:24

jesli kogos stac na iphone to napewno nie sprawi mu roznicy czy wysle 1 czy 2 smsy jednoczesnie.. z tej OGROMNEJ WADY ktorzy antyfani iP zawsze wypisuja zawsze chce mi sie smiac ^^ przeciez to przekresla ten telefon...

__

VIP
mavv

2008-08-17 10:33:28

ale ja go uzywalem..... jak myslisz czemu kupilem htc diamonda? jest lekko tanszy, a o wiele lepszy.. nie jestem antyfanem tylko uzytkownikem jednego i drugiego i moge sie subiektywnie wypowiedziec na ten temat... i mowie to z reka na sercu.. iphone jest totalnie zrypany pod wzgledem niektorych funkji, on sie idelanie nadaje dla amerykanow ktorzy maja wglad w itunes itpe... przeciez w polsce jest z tym kicha....

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3392 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie