recovery download

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
mavv

2008-08-03 15:39:44

Witam, mam chwilowo lapcia 5614z acera i musze na nim postawic system od nowa, do windowsa nie moge sie dostac bo jakiej haslo bylo zalozone, a partycja recovery zostala usunieta.

Ma ktos z was ten model badz dysk recovery by mi pomoc... odpada kontakt z acerem bo dzisiaj niedziela a musze to zrobic dzisiaj. Wszedzie szukalem, od torentow po jakies fora i dupa blada:/

Pozdrawiam pomagajacych:)

__

Użytkownik
pi0

2008-08-03 17:03:15

Takie rzeczy to tylko na stronie głownej acera. http://global.acer.com

Edit:
Rozum jest rzeczą cudowną o ile czyta się go ze zrozumieniem. sorki

__

VIP
mavv

2008-08-03 17:25:31

nikt nie udostepni na stronie glownej z producentow dysk recovery dla swoich produktow.. pomysl;0

__

Użytkownik
tobster

2008-08-03 18:57:26

Pomyśl troszkę. Takie recovery zawiera uniwersalny klucz licencyjny etc. Odzyskanie partycji recovery w Lenovo to 200PLN. Ile bierze za to Acer ? Nie wiem, ale wystarczy zadzwonić na ich infolinie.

__

VIP / Fotograf
PawelS

2008-08-03 21:09:11

Dla przykładu w Vobisie po okazaniu wszystkich dokumentów z dowodem zakupu zrobią to za darmo.

__
Senior Pablo Escobar

Użytkownik
tobster

2008-08-03 22:04:28

Bo w Vobisie ściągnęli to już w kosmicznej marży przy sprzedaży :)

__

VIP
mavv

2008-08-04 18:17:22

ja pracuje w vobisie i nie mam wlasnie tego recovery.. zawsze sobie robimy kompie zeby pozniej miec dla klienta.. a plyhta dla tego modelu jest strasznie porysowana i nie moge tego klientowi odzyskac:/.. ale udalo mi sie zdjac haslo z komputera za pomoca hirenboota.

Takze odratowalem all.

__

VIP
mavv

2008-08-04 18:19:19

ale ty glupi jestes:DDDD nie urazajac Cie.. moge przedstawic Ci kilka modeli ktore sa o wiele tansze niz np w media czy tam dzie sobie zazyczysz:P mania ze vobis jest drogi juz dawno minela;P obudz sie. Pracuje tam i mam na polce chyba z 5 laptopow ktore maja marze po 2-5%, a niektore nawet sa sprzedawane pod woda jak np niektpore modele vaio sony na marzy -14 procenta.

__

Użytkownik
tobster

2008-08-04 18:59:36

Vobis wyrobił sobie markę dla ludzi z wyższych sfer przynajmniej ja takie mam zdanie na temat tego sklepu. Ceny są kosmiczne w porównaniu do mojego źródła. Sprawdziłem sobie i różnica na modelach jest znaczna :) to jak z komputronikiem, wyrobił sobie markę i pomimo dużej marży w sklepie są kolejki.

__

VIP
mavv

2008-08-05 15:26:15

ehs... nie skomentuje:) widac masz pro zrodla:P

__

Użytkownik
tobster

2008-08-06 11:24:42

Prosto od producenta :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4948 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie