Banda złodzieji ?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Bitman

2008-07-10 01:27:51

Czytałeś to FAQ? Tam przecież pisze że sprzedaje firma CGO. Hmmm "Obsługa Techniczna" jak bym miał 5 lat to pewnie bym nie wpadł na to żeby z takim komunikatem nie napisać do tego właśnie działu... ludzie!!!! używajcie mózgu, albo niech ktoś myśli za was a nie robicie sobie obciach...

__

Użytkownik
Bitman

2008-07-10 01:29:12

przeczytaj 119 i 120...

__

VIP
Eragorn

2008-07-10 01:33:54

omg... by je zjadł xD

__

Użytkownik
TroPtyN

2008-07-10 01:35:24

Krótko mówiąc, sytuacja w moich oczach wygląda tak: prawda leży pośrodku. Osoby należące do eSp.pl wprowadziły małą dezinformację, o której wspomniano wyżej. Firma CGO nie przypilnowała usługi. Adray natomiast trochę przesadził z rozpętywaniem burzy (postąpił zbyt pochopnie).

Konkluzja: cała trójka powinna wyciągnąć wnioski z całej sprawy i postarać się ustrzec przed nią w przyszłości. eSp.pl w tym celu umieści informacje, których brak wprowadził zamieszanie (oraz położy większy nacisk na jakość obsługi), CGO ogólnie przypilnuje jakości tej "reklamy", a Adray następnym razem spróbuje pokombinować z szukaniem wszelkich możliwych sposobów rozwiązania zaistniałego problemu, jeszcze przed utworzeniem wątku na forum.


Czy powyższe da się wprowadzić w życie? :[

__

Użytkownik
hermes12

2008-07-10 01:37:15

Okej, zawsze staram się być ponad tymi wszystkimi beznadziejnymi konfliktami, ale jak ktoś zarzuca mi złe wykonanie rzeczy, której, powiedzmy, ja się podjąłem, a sam nie próbował, to trudno powstrzymać się od komentarza.

Co do tematu tych cd-key'ów. W newsie informacyjnym jest wyraźnie napisane, jaką to wspaniałą funkcją jest kupowanie gry SMS-em, przecież to ma tyle zalet:
-szybkie
-łatwe
-wybór gier

News stworzony, aby pokazać jaka to fajna funkcja (i może nawet tak jest), i to na serwisie zaczynającym się od literki "e", a kończącym "l".

Gdy coś jest nie tak, od razu tłumaczenie, że to nie Wasz interes, u Was zamieszczono jedynie reklamę, a chwilę później już mówicie, że pokrzywdzony klucz otrzyma, ale za jakiś czas.

Pamiętacie zalety? ŁATWE I SZYBKIE. Szybciej by to kupił na allegro.pl. Co gorsza, ja tu widzę tłumaczenie się, że umowa została podpisana tak a nie inaczej i to nie klienta interes...
Kupione na esports.pl, a więc problem zgłasza do esports.pl. Ja dopiero teraz się dowiedziałem od Was, że to inna firma sprzedaje te gry. W momencie, gdy ktoś zgłosił problem.

Cheers:)

__

Użytkownik
ady

2008-07-10 01:39:47

dzis jest sroda, a w poniedzialek mialy byc

__

VIP
Eragorn

2008-07-10 01:44:32

Uratowałeś świat przed zagładą! [+]

__

VIP
j3sh

2008-07-10 01:45:13

To po trochu też jest nasz interes, ale sprawa była już kierowana do CGS czy jak oni tam mają o brak cd keyów. Co my na to poradzimy? Dostac napewno dostanie, nie wiem po co on rozpoczynal ten temat, chcial chyba zrobic jakas napinke i tyle.

__

Użytkownik
sido-cod

2008-07-10 01:47:20

tam powinien być regulamin, który jest wymagany przez prawo, przy sprzedaży przez internet, a nie tylko FAQ.

"Tam przecież pisze że sprzedaje firma CGO" - dziwne, ja też ślepy jestem bo nigdzie tego tam nie widzę. Nigdzie nie jest napisane, że sprzedawcą jest jakaś firma.
Tak samo nie ma informacji kto obsługuje płatności SMS.
Czyli znowu jeszcze raz to powiem - za wszystko odpowiada esports.pl.

__

Użytkownik
Bitman

2008-07-10 01:58:16

Cytat z FAQ:
"Czy jest to legalne?

Tak, legalne w 100%. Każde konto utworzone na Steam za pomocą Steam Key jest standardowym kontem Steam. COMPUTER GAMES ONLINE jest uprawnionym dystrybutorem Steam Keys od Valve Software dla 6 wschodnioeuropejskich krajów. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać na oficjalnej stronie www.cgoeurope.eu."

Zgadzam się że nie jest napisane wprost, jednak można się domyślić. Zgadzam się też że regulamin jest wymagany i go nie ma. Ale ADRAY robi wielką aferę a nie napisał nawet do "Obsługi Technicznej" z pytaniem o wyjaśnienia. Bardzo możliwe że zaistniała sytuacja jaką opisałem w poście 119:

"Cała sprawa doładowań wydaje mi się mieć związek ze złapaniem tego hackera który włamał się do serwerów valve, pewnie zablokowali na razie wszelkie transakcje do puki nie sprawdzą zabezpieczeń. "

__

Użytkownik
dezCartezz

2008-07-10 02:08:09

ten jak sie pieni, ze w gre komputerowa nie moze zagrac

__

Użytkownik
Bitman

2008-07-10 02:10:18

Dla mnie jest totalnie niezrozumiałe dlaczego ADRAY zamiast szukać dalszych informacji woli się kłócić na forum i prowadzić bezsensowne dyskusje skoro to w jego interesie powinno leżeć jak najszybsze rozwiązanie sprawy.

Moi rodzice przez 4 lata prowadzili sklep komputerowy i zawsze denerwowali mnie klienci, którym bardziej zależało na zwyzywaniu kogoś od złodziei i robieniu z siebie ofiary oszustwa, zamiast na załatwieniu jak najszybciej i najmniej problemowo sprawy. Tutaj widzę podobną sytuację, ADRAY zamiast szukać informacji i pisać maile do osób za to odpowiedzialnych, robi z siebie ofiarę oszustwa na wielką skalę i chcę wszystko upublicznić.

__

Użytkownik
ady

2008-07-10 02:14:52

czlowieku napisałem do RR, tak jak mi powiedział jeden z adminów. Nawet nie dostałem odpowiedzi na maila, tylko jak na pisałem gg.


RR wie ze mam racje dlatego się nie odzywa a ty probujesz swoja teze kazdemu wbic i udowodnic ze nikt nie mysli procz ciebie. ty jestes w wielkim bledzie. sorry keya nie mam juz od ponad dwoch tygodni, cierpliwie czekalem az rr wroci z wakacji, po czym od srody tamtego tygodnia rr mnie powiadomil ze poniedzialek maja byc klucze dzis mamy srode a kluczy niema.

to byla chyba jedyna forma pospieszenia i ostrzezenia i zacytuje cie teraz "BRAIN ON"

__

Użytkownik
Bitman

2008-07-10 02:29:55

Dalej nie rozumiem dlaczego nie napiszesz do CGO? Skoro u esp nic nie załatwiłeś szukaj info i źródła czyli "Obsługi Technicznej".

__

Użytkownik
mental

2008-07-10 07:27:37

jak Tibijczyk ;)

__

Moderator
slayer

2008-07-10 10:01:21

Dajże spokój... jakie machlojki? Nie przewidzieli, że im się bodajże 1500 keyów rozejdzie tak szybko i czekają na nowe od Valve Software.

__

Użytkownik
ady

2008-07-10 10:11:08

jednak jestes tempy, sorry ale na dodatek ograniczony, zyj w swoim swiecie bye.

__

VIP
fronki

2008-07-10 10:22:51

Co my na to poradzimy? tak samo jak napisaliscie newsa ze oferujecie taka usluge (bo de facto tak to bylo przedstawione -linki w komentarzach moich kolegow)

teraz powinniscie dodac ze produkt jest chwilowo niedostpeny, taka jest normalna praktyka a nie isc w zaparte (to nie my, jak wyraźnie jest napisane autor newsa esp.pl)

__

VIP
Sh1eldeR

2008-07-10 11:17:46

Machlojki, czy nie, to sie dopiero okaze. Mam nadzieje, ze nie.

To normalne ze przy takich ilosciach produktow sa chwilowe opoznienia itp., tylko ze nie jest to usprawiedliwieniem dla klientow.

Mimo to sie zdarza i kazdy swiadczacy jakies uslugi o tym wie (co nie znaczy, ze klienci maja to po prostu przyjac do wiadomosci i tyle). Jak sie zawali w ten sposob sprawe, to trzeba sie zrehabilitowac. Jakies "przepraszam", wprowadzenie paru zmian (np. zamowic wiecej kont, wprowadzic na esp.pl info o chwilowych opoznieniach) i szybkie, cierpliwe odpowiadanie klientom -- i cala ta akcja wyjdzie wszystkim na dobre.

Swoja droga, CGO sie na pewno cieszy, ze im sie tak szybko te konta rozeszly, wiec powinni esp.pl traktowac tym powazniej. A skoro juz zarobili wiecej kasy, to beda mogli np. polepszyc obsluge klienta chociazby przez sprawniejsze odpowiadanie na maile, czy info o chwilowej niedostepnosci uslugi.

Moga tez zwinac interes i sie na wszystkich wypiac, ale miejmy nadzieje, ze to powazna firma :)

__

VIP
priAm

2008-07-10 11:18:45

kolejny, który zamiast iść do psychologa poszedł na psychologię? :)

__

VIP
samolot

2008-07-10 11:31:29

hahahaah, [+] :D

__

Użytkownik
Sprzatacz

2008-07-10 11:58:05

Co za pieniactwo, po co rozgłaszasz to całemu światu? Jak małe dziecko, ogarnij sie chłopcze. Aczkolwiek esp.pl tez wyszlo z tego umazane. Obiektywizm i uczciwość na tym portalu zostały podważone. W każdym razie Adray osiągnał swój cel, a ziarno wątpliwości zostało zasiane.

__

VIP
fronki

2008-07-10 12:23:35

naprawde nie jest trodno odgadnac jego motywy, wystarczy przeczytac post numer 7

"Mam gdzieś te 50 zł tu chodzi, żebyście nie oszukali kolejnych osób. :) "

__

Użytkownik
Tommi

2008-07-10 12:33:49

esp.pl sam jest sobie winien i nikt nie powinni zwalać teraz winy na Adraya. Mogli zawczasu dopilnować żeby było to zrobione jak należy i nie podczepiać pod siebie czegoś co nie działa i co można nazwać wyłudzeniem. A jeśli wynika sytuacja że klucze są akurat niedostępne to dlaczego nie zablokują tej usługi do czasu aż będą je posiadać.

__

VIP
j3sh

2008-07-10 12:34:34

Do mnie to mówisz ? Ja mogę gówno w tej sprawie poradzić :/

__

VIP
fronki

2008-07-10 12:44:58

spytałes sie co wy mozecie zrobic, to zasugerowalem:

ostrzec potencjalnych klinetow ze po 1: nie macie z tym nic wspolnego a wszystko zwiazane z "gra za sms" jest tylko reklama (nadal nigdzie nie ma takich oznaczen, a sa sugerujace cos przeciwnego)

po 2: dodac informacje ze w tej chwili nie ma na stanie kluczy do gry x

wsio

__

Użytkownik
Bitman

2008-07-10 13:24:51

To ty jesteś tępy. Nie wiem której części zdania nie rozumiesz, ale najlepiej to idź do mamy niech Ci wytłumaczy, a później niech napisze za Ciebie maila do CGO. Proste jak się nie używa mózgu to pytaj się tych którzy go używają...

__

Użytkownik
andrzejq

2008-07-10 13:29:05

Jako że Honolulu jest stolicą Hawajów powinno się je pisać z dużej litery ; p

__
Sygnatura SPAM !

Użytkownik
nOx

2008-07-10 13:45:55

adraj jest prawym czlowiekiem

__

Użytkownik
grubka

2008-07-10 14:14:32

tym bardziej ze ADRAY nie jest pierwszy i pewnie nieostatni ...

[url=http://www.esports.pl/?id=post&post_id=1879591345]ostatnie komentarze[/url]

__

Użytkownik
andrzejq

2008-07-10 14:20:00

Czy mi się wydaje czy Ty za nim nie przepadasz? ; D

__
Sygnatura SPAM !

Użytkownik
dezCartezz

2008-07-10 14:33:35

ahahahah william wallace

__

Użytkownik
TroPtyN

2008-07-10 14:34:18

Że co? Czyżbyś był kolejnym, który uznaje swoje wyobrażenia za prawdę? :P

__

Użytkownik
Tommi

2008-07-10 18:02:16

Równie dobrze moge dać na allegro aukcje że mam do sprzedania 100 procesorów, ludzie je kupią przeleją już pieniądze po czym napisze im że aktualnie ich nie mam ale jak będę miał do prześle. Jak można sprzedawać coś czego się nie ma?

__

Użytkownik
esportfun

2008-07-10 20:11:02

[+]

__

Użytkownik
garo

2008-07-10 20:29:13

http://img230.imageshack.us/img230/4174/thisisspammc5ds2cr2yp9.gif

__

Użytkownik
hermes12

2008-07-10 20:57:46

Ok, ale info o tym, że to inna firma się tym zajmuje pojawiły się dopiero, gdy powstał problem i został upubliczniony po próbie załatwienia tego w inny sposób.

Trzeba było, zamiast newsa, dać banner z odnośnikiem do tej firmy, a nie chwalić się jaką to fajną funkcję macie na esport.pl...

__

Użytkownik
garo

2008-07-10 21:10:32

1. Nie eSport.pl, a eSports.pl
2. Na tej podstronie wyraźnie pisze kto odpowiada za obsługę techniczną...

__

Użytkownik
garo

2008-07-10 21:13:22

0 800 CWI REK

czyli

0 800 294 735

^^

__

Użytkownik
Cwirkov

2008-07-11 00:16:01

B1tman nie masz racji, pracuje rownierz w handlu (sklep komputerowy) bedzie 8 lat, i tak jak pisal kolega sido-cod, adray ma prawo egzekwowac swoje od esp, a czemu, to napisal, nie bede tego powtarzal

__


Warning: getimagesize(http://img230.imageshack.us/img230/4174/thisisspammc5ds2cr2yp9.gif) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8892 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie