fx 3.0 - problemy z esp?

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP / Fotograf
PawelS

2008-06-26 23:47:06

No właśnie, po co inwestować w coś, co i tak się psuje, nie działa, ma błędy i na dodatek jest nie wydajne ? :D

__
Senior Pablo Escobar

VIP
Sh1eldeR

2008-06-27 01:21:17

Bo to wlasnie jest wasz serwis :ASD

__

VIP / Fotograf
PawelS

2008-06-27 09:41:03

No dobra, tylko nie wszystko jest takie proste jak Ci się wydaje. Oczywiście, że można zrobić tak: "tu wystarczy zmienić i już będzie wszystko ok", no dobrze, można tak zrobić, ale to spowoduje więcej innych problemów i to nie natury technicznej.
Tutaj jest jak w piramidzie, wymiana jednego zniszczonego klocka nic nie da, trzeba wymienić całą elewacje, a żeby to zrobić szybko i bezboleśnie trzeba się długo do tego przygotowywać, aby nie było jakiejś wpadki, a więc lepiej jest wznieść nową piramidę obok tej, przenieść wszystko ze starej do nowej i potem ją przesunąć na miejsce starej, a starą zniszczyć, spalić, rozebrać i pogrzebać.

__
Senior Pablo Escobar

VIP
Sh1eldeR

2008-06-27 15:24:38

Nie do konca rozumiem, co to ma tlumaczyc. Z tego co mowisz wynika, ze raczej przydalby Wam sie nowy team programistow -- chocby i od tego typu poprawek.

Rozumiem, ze oni pomagaja esp.pl charytatywnie (bo profesjonalnie to czas reakcji typu "bedzie... kiedys... jak wroce... nie wiem kiedy" jest niedopuszczalny :)). Moze hmm... przydaloby sie kogos jeszcze dokoptowac, albo wrecz zatrudnic?

Przy tak duzym serwisie i takiej liczbie bajerow, cos raz na jakis czas po prostu musi sie spieprzyc, szczegolnie gdy kod nie byl pisany z mysla o spelnieniu najwyzszych standardow. Takie "banalne rzeczy" czasami sa do zrobienia.

Bugow sie troszke zbiera i to najzupelniej normalne. Czy to cos w WYSIWYG-u, te slynne 65k iMSG czy to, ze strona sie nie miesci w 1024 w Firefoksie... Wlasnie zauwazylem kolejny bug, na dole strony wkradlo sie jakies tajemnicze "{*" ;-)

To wszystko jest jak najbardziej normalne, no ale takie bugi powinno sie sukcesywnie poprawiac.

Jesli niektorzy (zakladam ze dobrzy) koderzy w Polsce wciaz musza wyjezdzac za chlebem poza granice kraju, to troche smutne wiesci...

__

VIP
virus~T

2008-06-29 11:15:14

w iMSG masz odpowiedź Sh1eldeR :)

__

Użytkownik
kaboom

2008-06-29 14:15:09

on tego nie odbierze :D bylem u niego w domu i ma kolo 500 nieodebranych imsg :P

__
Cybersport.pl

VIP / Fotograf
PawelS

2008-06-29 14:47:00

Przesadzasz, nikt nie ma tyle. Na razie rekordzista ma ok. 200 nie licząc Widmo Guya, który wysyła potwierdzenia, których i tak nikt nie czyta ;).

__
Senior Pablo Escobar

Użytkownik
kaboom

2008-06-29 14:48:33

strzelalem ile ma :D ale sam mi powiedzial ze nie odbiera imsg i ma ich mnostwo :)

mgoe mu powiedziec zeby odebral :)

__
Cybersport.pl

Użytkownik
kaboom

2008-06-29 14:54:38

powiedzialem mu zeby odebral, jak nie zapomni to sprawdzi :P

__
Cybersport.pl

VIP
Sh1eldeR

2008-06-29 17:43:24

Masz racje kaboom, mialem ponad 500, ale ktos mi (wreszcie) usunal i teraz mam jakies 50.

__

VIP
Sh1eldeR

2008-06-29 17:43:57

OK obczailem. Mysle ze wszystko jasne.

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6862 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie