O co tu wogole chodzi?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Yuri

2004-05-23 00:56:43

Niech ktos bedzie tak mily i mi cos wytlumaczy:
Wszyscy odziwo staraja sie o wspolprace w zespole i o jak najlepsze funkcjonowanie serwisu... ale co w zwiazku z tym? Wlasnie chodzi o to ze nic; teoretycznie poza forum nie ma innej mozliwosci zeby cos komus powiedziec (ew wyslac imsg o_O) ew. powiadomic etc.
Pustka cisza i wyglada to tak jakby nagle wszyscy umarli. Po co nam kanal na IRC'u? I tak nikt tam nie siedzi a jak siedzi to jest do ch*** pana 'away (przez caly dzien chyba). Tam sie dogadac to juz musi byc swieto lasu.
Dla przykladu: ja od tygodnia (pomimo ze mam modem i troche to mnie kosztuje) probuje zlapac igora albo kogokolwiek odpowiedzialnego za dzial "redakcja", bo chcialbym dostapic zaszczytu i modz wreszcie uploadowac swoje foto. Inny przyklad, chcialem conieco obgadac na temat meczu cs.pl vs esp.pl - tez nici z tego ;- o
Wezcie ludzie jak jestescie online to chociaz raz na 20 minut zajzyjcie na strone albo looknijcie na irca czy ktos cos nie pisze, bo to jest juz jakas paranoja.

To chyba wszystko, jak mi sie cos przypomni to dopisze :P

PS: w tym tygodniu juz na 100% bede mial wreszcie neo (juz all mam podlaczone ale czekam az sie diodka "ADSL" zapali ;D), wiec postaram sie dzialac na bierzaco i zainteresuje sie tym co jest wokol (a duzo jest).
PS2: fote zapodalem jak widac w temacie - bede bardzo rad jezeli ukaze sie w odpowiednim miejcu ;)

Pozdro

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7431 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie