Mini-Turniej Q4 na stoisku Creative.

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP
[fhn]AL|EN

2008-05-12 16:27:19

Witam. Pisze nie chcąc nikogo obrazić tylko po to aby w przyszłości już nie było takich niedociągnięć bo wiele ich już widziałem na imprezach PGA ale to już mnie naprawdę dobiło.

Chciałbym podzielić się z wami pewnymi refleksjami na temat stoiska Creative gdzie była reklamowana karta SB X-fi i przy okazji grało się w Q4.

Trafiłem tam przypadkiem i z racji tego, że nie miałem nic do roboty to postanowiłem sobie popykać. Okazało się, że będzie mini turniej w Q4: Jeden frag i wygrywasz Kamerę i dodatki.

Spoko, pomyślałem łupne fraga i wsio. Rozpoczął się turniej, poległo 2 zawodników(każdy grał przeciwko temu samemu kolesiowi z obsługi) no i koleś wybrał mnie.

Podszedłem do kompa i ...lekki szok:

- zostało 5s do rozpoczęcia meczu bo “genialni” obsługujący wyłączyli Warmup.

To, że jest to lewe każdy wie ale mam nadzieję, że przeczyta to ktoś kto tym wszystkim zarządzał: tym wszystkim młodym i spragnionym wrażeń graczom odebrano możliwość jakiegokolwiek poczucia co gdzie jaki i po co. W sytuacji, kiedy przychodzi gracz który nigdy nie widział Q4 na oczy, siada i natychmiast jest zdezorientowany bo jest polityka “szybko szybko”, przeciwnik jedzie go najmocniej jak może i łupie spawnfragi, odbiera to mu jakąkolwiek radość z gry(nie ważne czy przegrał czy wygrał) Radość i przyjemność z gry i z cieszenia się tym wspaniałym dźwiękiem z X-fi została tu zastąpiona ogromną frustracją ze względu na jeszcze jeden element.

- dotknąłem myszki i wykonałem TRZY ! obroty wokół własnej osi. Wprost GENIALNE!
Po prostu tragedia: wpisałem sensitivity 1 i mało to poprawiło. Zawołałem kolesia(mecz oczywiście leciał) a on zmniejszył DPI na myszce = na 5 milimetrach nadal robiłem więcej niż jeden obrót. Meczyk leci więc olałem czułość i pomyślałem sobie: 3 rakiety i dentka. Co jak co ale zdobycie jednego fraga w 3 min to można nawet z MG zdobyć a co dopiero z RL. No to zebrałem RL i chę go włączyć i ... kolejny ZONK !

- wsad działał ale 1234567890 już nie :-) Ktoś pewnie pozamieniał bindy - jaki jest problem ? Przecież można sobie zbindować ? W 5sekund to się nie dało nawet wpaść na pomysł, żeby przywrócić standardowe ustawienia. A jak myślicie czy ci młodzi gracze wiedzieli CO TO JEST BINDOWANIE ? A czy mieli jakikolwiek CZAS na to ? Na pewno nie ale każdy grał w cokolwiek i w czymkolwiek bronie są na 1234567890 - nawet totalny początkujący gracz szukałby broni właśnie tam. Oczywiście mecz dalej leciał i została aż 1 min :-) A ja nawet zmienić na RL nie mogłem hahha Jak wspomniałem wyżej, nikt nie dostał czasu na rozgrzewkę ani jakiekolwiek zaznajomienie się z grą itp.

Postrzelałem sobie trochę z MG, kiedy chciałem zrobić strejfa to obracało mną tak szybko, że stałem w miejscu :-) A ja to jeszcze miałem ogólne pojęcie o grze, o tym gdzie muszę iść itp i nie dawałem rady zrobić niczego. Cała reszta graczy nie miała pojęcia co się dzieje, bo ktoś nie zadbał o najbardziej podstawowe wygody jakie powinni mieć własne ci wszyscy co grali po raz pierwszy. Na paręnaście sekund przed końcem byłem bardzo zawiedziony i stwierdziłem, że takiej męczarni i frustracji to nikt nigdy mi nie zafundował w 3 min.
Wstałem, podałem rękę przeciwnikowi i drugiemu panu z mikrofonem podziękowałem, za iście wspaniałe i nigdzie indziej nie spotykane odczucia. Próbował on jeszcze mi pokazać, że bronie były pobindowane, że “wszyscy mieli takie same warunki” ale dla mnie to już był koniec. Te warunki do cieszenia się czymkolwiek były tak okropne, że dałem sobie spokój.

Czyżby zabrakło czasu ? Pojedynki po 3 min dla ok 10 osób z 10 sekundowymi przerwami = trochę ponad 30 min lol. A najlepsze jest to, ze jak tam czasem przechodziłem to salka była pusta popołudniu :-) Profesjonalizm w każdym calu :/

Szanowny panie szefie od stoiska Creative: jeżeli tak ma wglądać promocja nowej karty dźwiękowej to ja się pytam jak w 3 minuty, będąc non stop fragowany a jednocześnie nie mogąc się ruszyć, wycelować w cokolwiek oraz nie mogąc wybrać jakiejkolwiek broni, jak ktokolwiek mógł poczuć magię X-fi ? A magia tej karty jest ogromna bo sam jestem jej szczęśliwym posiadaczem i to co można zaprezentować w Q4+X-fi jest naprawdę powalające(np 4 różne rodzaje echa) tylko trzeba to umieć pokazać. Teraz szczerze wątpię aby taka forma była warta całego przedsięwzięcia. Dało się to zrobić MILION RAZY LEPIEJ!

Żałuję tylko jednego: że szybciej nie wpadłem na pomysł aby kazać się PRZESIĄŚĆ mojemu przeciwnikowi (miał swoją myszkę, cfg itp)- być może postawiony po drugiej stronie odczuł by, że “coś tu jest nieziemsko z-j-e-b-a-n-e” Niestety za późno na to wpadłem a pragnąłbym zobaczyć jego minę po pierwszym kontakcie z myszką :-) Pamiętaj, że już masz tylko 5s bo czas leci...

Mała sugestia: ja rozumiem, że zatrudnia się “kolesiów z Poznania” że fajna fucha itp ale proponuję szanownemu szefowi Creative następnym razem zatrudnić człowieka od turnieju CRYSIS'a na ostatnim PGA. 5 min rozmowy z nim i ogólnego wglądu w przebieg ponad 30 osobowego turnieju bez nawet 30min opóźnienia jest czymś naprawdę godnym polecenia. Na pewno wyjdzie to na lepsze dla kolejnych graczy chcących poczuć magię X-fi. I nawet nie wiem jak on się nazywał, ale jeżeli ktoś kojarzy to proszę o info.

Na pewno zaraz ktoś napisze tu, że to sfrustrowany “przegrany” papla i że była wspaniała “atmosfera rywalizacji” itp ale sorry to nie tak. W sumie powinno mnie to mało obchodzić ale obchodzi mnie to, że po takiej kaszance to są nikłe szanse, żeby którykolwiek z uczestników pałał miłością do gier FPP - jak inaczej zaszczepić im nutkę przyjemnej rywalizacji jak nie poprzez własne takie mini-turnieje ? No ale w takiej formie to bardziej szkodzą niż pomagają. Proszę pomyśleć i wyciągnąć wnioski a graczy(klientów $$$) będzie na pewno więcej i do zobaczenia na kolejnej imprezie(chyba już nigdzie mnie nie wpuszczą :-] )...

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
dezCartezz

2008-05-12 16:38:05

na twoim miejscu dalbym time'a i sobie wszystko na spokojnie poustawial :DD

__

Użytkownik
a1mar

2008-05-12 16:41:06

Łącznie z wh.

__

VIP
Van Helsing

2008-05-12 16:41:22

powiem tylko tyle

hahaha

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
V!ct!M

2008-05-12 16:45:07

to o dc?o_O

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-05-12 16:48:23

Właśnie tu jest problem: nie możesz dać time bo nie wiesz, że coś takiego istnieje, postawili cię przed kompem i nie wiesz co się dzieje , odliczanie zaczęte i zaraz musisz zacząć grać, ni możesz narzekać bo jak zaczniesz narzekać to wyjdziesz na frustrata tak czuje przeciętny gracz i reszta graczy też poczuję się oszukana że ty miałeś więcej czasu - (dlatego absolutnie niczego się tam nie domagałem żeby nie robić większej zjebki)itp

Wiedziałem, że mogę zrobić borutę ale wiem też że cała reszta tych młodych graczy poczułaby się bardzo oszukana jak np: zagrałbym 2 raz. Nie ważne, że słusznie - dla nich liczyłoby się tylko jedno "eeee kolesia swojego zaprosili, zagrał drugi raz, wygrał i pewnie dla nich odda te nagrody żal!" To by było o wiele gorsze ...

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
prOar1el

2008-05-12 19:24:56

hahaha ! ja sie dałem nabrać na to samo tylko że w gliwicach w sklepie komputronik w centrum handlowym forum , na stoisku ASUSA był turniej w stalkera :D nie mówiąc o tym że musiałem grać na laptopie , nie dość że miałem ledwo 60 fps to jeszcze laptopy były pod lampami przez co prawie nic nie widziałem :d

__

VIP
dc

2008-05-12 20:03:52

Fajnie AlIeien :) nawet Cie pamietam bo byles jedyna osoba ktora miala tam jakies Ale. Rozumiem ze jestes zawiedziony tym ze nie bylo za duzo czasu na ustawienia itd. Tak naprawdę to chodziło o To żeby ludzie który siedza na tych krzesłach siadali i zobaczyli jak to slychac w sluchawkach czy jest sie w stanie precyzyjnie okreslic polozenie przeciwnika. Nie przyjmowalismy formy jak na poprzednich ESWC czy PGA gdzie bylo 10 kompow i FFA. Tylko 2 kompy do gry gdzie mozna było troche pociąć. A formuła była dlatego tak szybka bo nie wiem czy zauważyłeś priorytetem w tym roku Była scena FF.X-fi a demoroom to był tylko dodatek i taka mała promocja. Dlatego mielismy okreslony czas na preprowadzenie "akcji" w demoroomie tak by nie "gryźć się z główna scena CREATIVE i FF. Sam tez tam nie siedziałeś bo zawsze kilka osób było chętnych a z czasem było różnie .Mam nadzieje ze po krotce przyblizylem Tobie co i jak wiec odłóż żale na bok .

Ps: Tak wogule to można było juz po wszystkim usiasc pograc z kumplem i nie bylo zadnego problemu. I to nie byl zaden turniej.
Pozdrawiam

__

Użytkownik
adi

2008-05-12 20:19:32

a wygrałeś dla mnie kamerke :D

jak zdam mature to Cie na PGA pokaram ;u

__

ex-Redaktor
exilek

2008-05-12 20:39:58

ale jedno pytanie dlaczego pozwoliłeś, na takie coś?
sam pamiętam, jak po ostatnim pga, po grze z fatalem pisałeś, że nie dali ci zbyt dużo czasu itp, a teraz sam wystąpiłeś w roli takiego fatal. Jako gracz i jeden z organizujących to mogłeś sprawić, żeby ludzi mieli choć szansę zdobyć tego fraga, bo z tego co mówi alien to graniczyło to z cudem.

__

Użytkownik
kaboom

2008-05-12 20:59:49

no to sie nie popisali :)

__
Cybersport.pl

Użytkownik
xar!on

2008-05-12 21:05:14

z fatalem było tak, że on chciał grać tylko dm17.... dream przynajmniej grał mapy turniejowe, a co ważniejsze bez quada :S :S

__

Użytkownik
boro71

2008-05-12 21:59:11

hf gl najlepszy był kolo na wgs co w połowie kolejki zakonczył zapisy a nagrode wziął sam :DDDDDddddddddddd stoiska x-fi r0x

__
.

VIP
V!ct!M

2008-05-12 22:09:14

to samo pomyslalem

__

Użytkownik
adi

2008-05-12 22:17:33

TO NIE BYŁ TURNIEJ TO BYŁ POKAZ KARTY DZWIEKOWEJ

boro racja X-FI rOX :D

__

VIP
mrozu

2008-05-12 23:39:46

ahahahahhaha dobre :D

ale teraz nie prowadzil tego zaden ciec z creative'a tylko my! wiec takich jaj nie bylo, a ta sytuacja, ktora opisal alien to chyba jest calkiem zrozumiala, to nie turniej o wyjazd do san jose tylko freeplay dla noobow, ktorzy moga sie pojarac, ze zagrali z kims dobrym, nie?

__

ex-Redaktor
exilek

2008-05-12 23:58:59

no właśnie nie... bo odwaliliście fuszerkę. co wam zależało, dać każdemu minutę więcej na przygotowanie? Ludzie nie mieli szans dużo ugrać, bo dc jechał na swoim odpicowanym cfg itp, a ludzie to co alien opisuje. Nie było mnie tam, ale takie coś nie świadczy o was dobrze. Domyślam się że chcieliście dobrze, ale czasem chęci to za mało...

__

VIP
mrozu

2008-05-13 00:32:04

jedynym miejscem gdzie mozna bylo naprawde sie zmierzyc z naszymi graczami byla scena i tam byl czas na przygotowanie, demoroomu nie prowadziłem, więc nie wiem, ale chłopaki mieli trochę ograniczony czas, więc zapewne chcieli dać szansę jak największej ilości osób :)

__

VIP
dc

2008-05-13 08:34:09

grałem na def cfg tylko ze zwiekszonym fovem. A tak jak mowie chcielismy kazdemu dac szanse pograc bo czas byl ograniczony. Tam nawet nie mialo byc nagrod.... A i tak udalo nam sie jakies dla ludzi skolowac zeby nie wychodzili z pustymi rekami. I jeszcze raz powtarzam PO TEJ PREZENTACJI mozna bylo spokojnie sobie siadac i grac niektorzy grali tam po 15 minut i nie bylo problemu.

__

VIP
Van Helsing

2008-05-13 10:04:45

"I jeszcze raz powtarzam PO TEJ PREZENTACJI mozna bylo spokojnie sobie siadac i grac niektorzy grali tam po 15 minut i nie bylo problemu."

ale z tego co wyczytałem za 1 fraga była nagroda, czy gdybyś Ty był po drugiej stronie nie uszczelnił nic nie narzekałbyś a wiesz że jesteś dobry? Tu raczej nie chodzi o źle czy dobrze nawet bez rozgrzewki da rade, tylko żeby komp był odpowiednio przygotowany, a z tego co pisze AL|EN to był tak przygotowany, żeby nie znalazł się nikt lepszy i żeby Cie nie uszczelnił :]

+#9 coś Ci się przemilczało czyżby prawda w oczy naparzała? nie ma to jak na coś narzekać a potem zrobić to samo ;DD

poza tym tych co grali minute czy tam 3, to o coś walczyli i raczej nie mieli zajawki siedzieć przy q4 bez większego celu..

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
dc

2008-05-13 10:35:23

To zle wyczailes nagroda pojawila sie 4 razy w ciagu tych 2 dni targow nagrody bylo mozna sciagnac na scenie glownej i ona miała priorytet. Koniec tematu

__

VIP
Van Helsing

2008-05-13 11:14:32

Ludzie narzekają że nie dało się grać z Tobą na tym drugim kompie a Ty to zlewasz zamiast powiedzieć że było niedociągnięte i next tajm może uda się to poprawić, a na to wynika że chcesz skończyć temat i przy następnej okazji zrobić to samo.

Jak się zmieniało broń na drugim kompie skoro 1243 nie działało? ; D

Jak chcesz to kończ, z tego co czytam to bardziej ludzie mają za złe konfiguracje kompa na którym grali niż co innego, przemyśl to, popraw jak dasz rade następnym razem, bo dalej będą niezadowoleni ;]

pzdr

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
dc

2008-05-13 11:34:13

dobra poprawimy to next time i sie nie rzucaj juz oki:)?

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-05-13 11:49:03

Komentarz mi wcięło i nie chciało mi się pisać po raz drugi no ale jednak.

Co z tego, że scena głowna miała priorytet ? A mało to pomysłów aby przyciągnąć ludzi i tu i tu ? No widocznie mało skoro teraz przyznajesz, że nikt tak naprawdę nie interesował się tym drugim pomieszczeniem CREATIVE a to bardzo szkoda ...

Nie rozumiem jak ktoś kto miał podobne złe doświadczenia wcześniej i wkurzał się na niedociągnięcia, mógł olać to wszystko tak samo. Przesiadka na drugiego kompa była by dla ciebie jak kubeł zimnej wody

Człowieku trochę wyobraźni: za 2-4 lata ci ludzie jeżeli zainteresują się jako tako graniem i przypomną sobie w jakich warunkach grali u ciebie to się nieźle uśmieją i będą mieć głęboko w poważaniu kolejne imprezy tego typu. A że to jedyne imprezy to trzeba je wykorzystywać maksymalnie bo to nie zachód, gdzie 5 lanów z FPP na rok.

Bardzo się cieszyłem, że nie zobaczyłem Nexi(czy jak jej tam) która woła do konkursów swoich kolegów i koleżanki a krzyczą przed nią tłumy spragnionych graczy - widać samemu ktoś tam też to dostrzegł bo to aż kuło w oczy jak się to widziało. Jest poprawa i +

Ale teraz jeszcze przydało by się przemyśleć i poprawić to wszystko bo dalej będą niezadowoleni gracze ;] Zaskocz ich czymś następnym razem ...

EDIT: No na taką właśnie postawę czekałem. Szczerze życzę jak najlepiej.

__
Ta strona umarła...

VIP
dc

2008-05-13 12:07:32

Spoko alIen poprawimy wszystko nastpnym razem wez swoj cfg myszke i zagramy oki:). A jesli masz chec zagrac to zawsze chetnie popykam na necie.

Pozdro

__

VIP
Pajda

2008-05-13 13:33:08

Sie po prostu nikt nie zastanowil wystarczajaco gleboko. Jak sie robi cos pierwszy raz z priorytetem na czas to zwykle sie zapomina o niektorych rzeczach, ktore w praktyce wcale opoznien by nie musialy generowac. Ja tez jestem osoba, ktora zawsze narzeka i ostro jedze za takie rzeczy, a podobnie jak Dreamcatcher bedac posadzonym w takiej roli po raz pierwszy bym nie pomyslal o tym tylko skupil sie na tym co sam mam robic. Po prostu sie zdarza, chociaz to zadne pocieszenie dla tych co musieli tak grac.

Dobrze, ze o tym napisales, dzieki temu nastepnym razem chlopaki na pewno zwroca wieksza uwage na komfort grajacych. Zreszta moze nastepnym razem terminy lepiej sie uloza i sam bede tez mogl sie pojawic.

__

VIP
Pajda

2008-05-13 13:33:18

Tak przy okazji to ja potegi X-Fi w Q4 nie zauwazam, echa to tylko EAX w dodatku zle zaimplementowany (wyrazne skokowe przejscia miedzy strefami), moim zdaniem najlepsza prezentacja bylby BF2 puszczony na zwyklej karcie i X-Fi dla porownania :P

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-05-13 14:31:33

Pograć na necie ? W Q4 to, że się nie da :-] Jak tak bardzo chcesz grać to ja ci przygotuję stanowisko heheh :-] I to nie ze mną masz grać i to nie ja mam brać swoją myszkę , cfg itp tylko zapewnić minimum komfortu dla kogoś, kto nie wie co to sensitivity i DPI.

W sumie to chyba długo poczekam na przekonanie się czy cokolwiek się zmieniło.

Co będzie oprócz PGA ?

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
inversalitek

2008-05-13 15:00:55

Dc przynajmniej tera wiesz jak jest z biznesem, odczules to na wlasnej skorze gdy grales z fatalem, a co do takich meczow pokazowych, nic sie nie da zrobic. I nie ma co plakac bo nikt Ci za darmo Alien kamery nie da
Dc czemu nie grales w tym turnieju msi? free laptop by był..
--
pozdrawiam inverse.

__

VIP
dc

2008-05-13 15:34:04

Dyskryminacja powiedzieli ze nie moge sie zapisac i tyle...;).

__

Użytkownik
Hunter90pl

2008-05-13 15:36:26

No prawda. Też grałem w Q4 na tym eswc i powiem tylko n/c :P Po raz pierwszy na oczy widziałem tę grę. Siadam sobie, myślałem, że będzie jakaś rozgrzewka czy coś tak jak przy Q3... Dopiero po chwili zauważyłem, że już gram LOL. Rzeczywiście broni na 1,2,3... nie było. O myszce z biedronki i sensitivity nawet nie wspomnę ;p Jedynym plusem był fajny dźwięk xD

__

Użytkownik
Kris^u

2008-05-13 15:47:52

gadanie.

przecież to nie był turniej czy jakieś ustawiane mini zawody. chodziło o możliwość zmierzenia się z "Mistrzem" :P, a FF chciało dać taką możliwość jak największej liczbie uczestników ESWC.

grałem z DreamCatcherem dwa razy (raz w sobotę i raz w niedzielę) za każdym razem zdobywałem (tylko) dwa fragi :| w ten sposób do mojego zbioru gadżetów dołączyły dwie smycze i później dwie torby na ramię FF.

chcieliście czasu na przygotowanie się i może jeszcze wgranie własnego CFG ? trzeba było szukać turnieju Q4 a nie prezentacji karty dźwiękowej.

__

VIP
Van Helsing

2008-05-13 17:00:01

no już jest ok ; D

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
[fhn]AL|EN

2008-05-13 17:29:33

Ta jasne śmierdzi mi tu "jak się nie podoba to wypie***laj" Nazwij sobie to jak chcesz nawet prezentacja dywanu ale jak się daje ludziom pograć to przynajmniej MINIMUM powinno być spełnione lol

I ja tam szukałem zabawy a nie 30min rozgrzewki, podłączania sprzętu i wgrywaniu cfg.

A to co dostałem ja i wszyscy inni już opisałem wcześniej i nie będę się powtarzać - tobie też mogę ustawić odpowiednie "stanowisko" jakbyś chciał wiedzieć jak to tam było ...

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
farel

2008-05-13 22:58:08

AL|EN ale z Ciebie lama ja nie mogę
sory usiadłem i zagrałem z Dc na tym samym cfg nic nie zmieniałem i wynik był 2:0 dla dc... fakt nie zdobyłem żadnego fraga ale potrafiłem przez te 3 min prowadzić z nim wyrównany pojedynek - po prostu jak ktoś jest lama taka jak ty to nawet i na własnym cfg byś dostał 15: -1 w te 3 min
i zapominasz o najważniejszym podstawą demo roomu było pokazanie możliwości x-fi dla słuchaczy a nie organizowanie gier o nagrody - od tego była scena główna

__

VIP
cwir3k`

2008-05-13 23:13:28

mnie tam dc zmiazdzyl, ale ja peirwszy raz w q4 gralem.. nawet nie wiedzialem co pod jakim przyciskiem mam, nie byl oczasu na przygotowanie, to prawda ;D dopiero jak sie spytalem czy rozdaja jakies gratisy, to Fokuz wylecial ze smyczkami ;) ale ogolnie bylo sielsko :)

__

VIP
mrozu

2008-05-13 23:41:35

fronki nie fokuz :p

szkoda, że nie zagrałeś z kimś na scenie :p

__

VIP
[fhn]AL|EN

2008-05-13 23:43:11

hehe śmiać mi się chce z twojego "AL|EN ale z Ciebie lama ja nie mogę"
Przeczytaj może jeszcze raz to wszystko albo poproś kogoś, żeby ci wytłumaczył to zakumasz o co chodzi bo na pewno nie o to czy ja umiem grać w Q4 i z kim bym przegrał.

Nie zauważyłeś przypadkiem "Spoko alIen poprawimy wszystko następnym razem" ? obietnica poprawy jest i tylko to się liczy.

__
Ta strona umarła...

VIP
cwir3k`

2008-05-13 23:49:55

no, wlasnie ;D nie mialem czasu, zreszta i tak nic bym nie wygral, bo lama jestem:D

__

Użytkownik
xar!on

2008-05-13 23:57:58

Ale z was lamy... Przecież to był tylko pokaz dzwięku a nie jakieś turnieje o wielkie nagrody... nie rozumiem po co się spierać...

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

234 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie