Petycja w sprawie laddera 1v1 CPMA.VQ3

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
J@zZ

2008-02-20 10:36:35

Mało wam turniejów? Szukacie nowych wrażeń i emocji? Chcecie pomóc przy stworzeniu kolejnego? Jeśli tak to teraz macie szansę, powstała bowiem petycja w sprawie powołania do życia nowego laddera ClanBase. Rozgrywki toczyć się mają w trybie jeden na jednego, na fizyce VQ3. Wszystko co musicie zrobić, to wejść pod link podany niżej, zalogować się i napisać w komentarzu sakramentalne "yes". Zachęcam wszystkich by to zrobili, sam to uczynię, jak tylko dostanę czarodziejskiego maila z hasełkiem do konta.

http://clanbase.ggl.com/ladderpetition_vote.php?lpid=9466

__

Użytkownik
kaboom

2008-02-20 11:10:26

przeciez juz o tym pisalem...

__
Cybersport.pl

Użytkownik
a1mar

2008-02-20 11:29:41

Wy chcecie zaistnieć tymi petycjami? :D

__

Użytkownik
Crash_

2008-02-20 13:13:06

:P

__

Użytkownik
J@zZ

2008-02-20 13:44:21

Wiem ze o tym pisales bo sam cie o to prosilem :D.
Dlatego wpisalem sie tez na forum poniewaz z kazdym nowym newsem tamten spada coraz nizej i niektorzy moze nawet go nieprzeczytali.
A pozatym jest dopiero 20 glosow i poki co nieidzie juz bardziej w gore to tez 2 powod dlatego tu to wpisalem.
Zaistniec raczej nie..
chcialem sie poduczyc grac tego moda bo dopiero zaczynam mysle ze taki ladder by mi w tym pomogl albo chociaz przyspieszyl moja nauke tak sazde niechcesz nieglosuj nieczytaj itd.
kaboom przeszkadza ci ze na forum to wpisalem ponownie daj spokoj :D
Ale chyba i tak niezbierzemy 100 glosow i tyle..

__

Użytkownik
Skórek19

2008-02-20 14:57:36

czesc .... wyglada to tak ( nie wiem co sie dzieje umnie w q3 ) ostatnio kolega cos mi robil na kompie chcial cos podkrecic i cos porobil czy instalowal jakies sterowniki i jak gram to mi rwie teraz a nie bylo tego nigdy a nie jest to wina pingu bo jest zawsze 20 -30 i jak gram np. spawarka to tak nie idzie ona płynnie nie giba sie na boki ani nic tak poprostu rwie mi nawet jak gram z botem heh ;/ na osp mam to i na cpma vq3 wszystko jest ok tylko to sie porobiło yy... wywalic q3 i od nowa zainstalowac da to cos ? czy to program mi tak robi jakis nie wiem pomocy ....

__

Użytkownik
Skórek19

2008-02-20 15:21:01

a zapomnialem dodac ze mam starego dosc kopma ... a moze to z powodu pb robilem ostatnio ale jakos nie do konca mi dziala kikam mine z serwa z pb ale to bajka ( pb. moze tak robic jak rwac ) to co ja mam

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7356 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie