Czego Wam brakuje na eSports.pl?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
cwir3k`

2008-01-29 19:17:02

Pytam prosto w oczy, czego Wam brakuje na eSports.pl? Proszę o konkrety, gdyż z ostatnich tematów, poza krytyką znalazłem tylko kilka minusów. Temat reklam proszę o zostawienie w spokoju :) [list][*] newsy pisane z opóźnieniem (Które działy konkretnie?) CS, HW, SC, WC3...
[*] nieciekawe artykuły (Co wg Was jest ciekawe, o czym chcecie czytać?) - podajcie przyklady ciekawych, nieciekawych artykulow - w ktora strone isc?
[*] poruszę od razu sprawę relacji z turniejów - czego brakuje przy relacjach? przy rozgrywkach LAN-owych, na których jest redakcja ESP i przy turniejach, na których redakcji nie ma?
[*] pliki?[/list]
Nie boję, nie wstydzę się mówić o naszych słabostkach, chcę by nasza praca zadowoliła każdego czytelnika, o to przecież chodzi. Piszemy dla ludzi, dla Was, nie dla siebie. Pokażcie nam co jest źle, czego Wam brakuje na eSports.pl, jak można dany problem rozwiązać. Nie jesteśmy wszechwiedzący :)

To co wymieniłem powyżej, to tylko kilka punktów, które sobie akurat skojarzyłem ostatnio, Wy na pewno znajdziecie ich dużo więcej...

Od razu uprzedzam, proszę o konstruktywne komentarze, w miarę możliwości OT będę usuwać.

__

VIP
Van Helsing

2008-01-29 19:24:11

brakuje mi listy znajomych, dzialajacych wiadomosci Odebranych wiadomości: (65535/157), banowania cieci, wiecej plikow - ciekawych jakichs, nowego csm i laja hmmm czego jeszcze mi brakuje hmm jak sobie cos uswiadomie to napisze

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
priAm

2008-01-29 19:26:25

Lucasa

__

VIP
V!ct!M

2008-01-29 19:28:08

- dzialajacej normalnie listy znajomych (i wiekszej)
- moze zakladow/blogow (ale to juz tak na sile i raczej przy nowym cmsie, a nie na teraz)
- wiekszej ilosci recenzji i artykulow innego typu niz wywiady/podsumowania (np. takie jak seria "legendy quake'a" autorstwa lecha na PGS)
- bardziej rozbudowanych profili
- ciekawszych konkursow

__

Użytkownik
grubka

2008-01-29 19:29:37

hw/sw & offtopic :(

__

Użytkownik
yorerin

2008-01-29 19:29:44

- więcej newsów z SC:BW/WC3/SC2
- informacji na temat filmów z Q3/CS/ET/WC3/SC:BW - nie każdy zagląda na own-age/planet-videos/own3d
- moderacji forum/komentarzy
- pliki - może więcej CFG i softu dla graczy :]

__

Użytkownik
Nera

2008-01-29 19:30:30

wlasnie mnie zastanawia czemu [prawie] kazdy post zombka jest nukowany, ale sam koles nie dostal jeszcze bana?

__

VIP
JC

2008-01-29 19:41:00

faq roznych gier, zeby poczatkuajcy gracz uderzal wlasnie w esp.pl


+ wirtualne obstawianie meczy we wszystkich grach :-)

__

VIP
V!ct!M

2008-01-29 19:42:50

no

__

VIP
JamJestZuras

2008-01-29 19:43:30

I co :( I fala Zombkow :(? O nieeeeeeeeeeeee. Cos kosztem czegos to zyciem zwana gra, ale ta nie jest tego warta ;d;d;d

__
gdzietenwosk.pl

VIP
JamJestZuras

2008-01-29 19:44:37

Jak chcesz, zeby waldki co chwile zakladaly tematy

'siemka bo wiecie sciagnalem quake'a i nei chodzi, co jest? bo w faq PISANE BYLO'

:(( ;c

__
gdzietenwosk.pl

VIP
Mateck

2008-01-29 19:46:03

imo nie. są też inne portale z tego typu wdrążającymi tekstami, które temu właśnie służą. Z resztą tak jak Jarasu powiedział, może to się skończyć atakiem trolli.

__

Użytkownik
117

2008-01-29 19:50:37

tak jak vic~ wymienil
-bardziej rozbudowanych profili
-ciekawszych konkursów
oraz
-jakies typowania meczy na kase ;)?

__

Użytkownik
dezCartezz

2008-01-29 19:54:15

golych bab !!!!!!!!!1111111

__

VIP
samolot

2008-01-29 19:59:27

chleba i igrzysk !

__

Użytkownik
powerslave

2008-01-29 20:00:44

poprawnie dzialajacego logowania:

uzywam FF i jesli sam wpisze esports.pl w adresie to mnie zaloguje, ale jak klikne na czyjegos linka to po otwarciu strony nie jestem zalogowany, pomimo iz w zakladce obok jestem :P

__

VIP
El_Matador_SSJ

2008-01-29 20:01:16

http://www.proplay.ru/ - tu masz rozne foty wstawiane przez userow , zero cenzury ^^

__

Użytkownik
varfare

2008-01-29 20:07:34

newsow o rage ;p

__

Użytkownik
e2

2008-01-29 20:09:03

kilka domen ;)dlatego tak to wygląda

__

Redaktor
tbla

2008-01-29 20:20:26

- nowych ciekawych ankiet
- jeszcze więcej informacji ze sceny CoD'a
- zakładów (choćby takich ważnych wydarzeń jak NationsCup)
... TBA

__

VIP
blacktyger

2008-01-29 20:22:27

- Moderacji forum/komentarzy;
- Więcej newsów OT/HW&SW
- Rozbudowane bardziej profile

__

Użytkownik
sleepo

2008-01-29 20:29:10

poniewaz zbanowanie nic nie da chlopak sobie zrobi drugie konto i bedzie pisał, daltego moim zdanie moderatorzy chcą chlopaka zniechęci, to co napisze i tak zostanie z nukowane, to moze zombek da sobie na luz, bo zrozumie ze i tak jego wypociny nie bawią publiki bo są wszystkie *N*U*K*E*D

__

Użytkownik
n4rf

2008-01-29 20:29:14

-opcji "nie interesuje mnie to" w kazdej ankiecie
-imo redaktorzy powinni powstrzymac sie od wypisywania wlasnych opinii i przemyslen w newsach
-mozliwosci ignorowania postow i komentarzy wybranych uzytkownikow

__

VIP
samolot

2008-01-29 20:29:21

duzo osób się opomina o ot/hw a jeszcze pół roku temu były jęki, że za dużo tego

;p

__

Użytkownik
diGi

2008-01-29 20:29:54

- Sprawny system 'odpowiadania'
- Więcej newsów OT/HW&SW

__

VIP
blacktyger

2008-01-29 20:36:09

Ja zawsze czytałem takie chętniej niż o grach, a szczególnie teraz kiedy w żadnej scenie nie uczestniczę. Sam pisałem tylko o ET bo wtedy byłem active playor, ale teraz chętniej poczytam o głupotach. Może sam bym takie rzeczy popisał, ale jakoś jestem pewny, że zostanę właśnie zalany komentarzami typu "i co z tego?".

__

VIP
lecho

2008-01-29 20:52:26

Zakladow :D:D:D:D

__

Użytkownik
Fr4gStar

2008-01-29 20:54:57

Porządnego serwa co utrzymałby esp.pl bez żadnych zwisów itp.

__

Użytkownik
freak

2008-01-29 21:00:01

Zakładników.. tfu.. zakładów :asd

__

VIP
V!ct!M

2008-01-29 21:04:13

jakby ludzie ignorowali i sie tak nie bulwersowali to juz dawno by sie mu znudzilo

__

Użytkownik
Kris^u

2008-01-29 21:07:03

ShoutBox? i może lepiej zorganizowane forum.

__

Użytkownik
Naruzeus

2008-01-29 21:08:59

Kolega barb słusznie zauważył, że niektóre newsy są nazbyt subiektywne, a nie o to chyba chodzi w rzetelnym informowaniu czytelników o wydarzeniach ze scen.

Kwestia rozbudowania OT i Hw/SW... Wiele osób na to narzeka, to za mało, to za dużo... Wydaję mi się, że informację o najnowszym sprzęcie, ewentualnie o wydarzeniach związanych z największymi koncernami produkującymi sprzęt komputerowy, powinny być uwzględniane w codziennych wiadomościach na eSports.pl

W kwestii Off Topów: niektóre mogą być naprawdę ciekawe, ale zawsze komuś coś musi nie pasować.

Ludzie, żyjemy od ponad 7 lat w XXI wieku, wielu z Was umie już chyba obsługiwać się internetem i raczej wie, że można po prostu wyświetlanie tego typu wiadomości wyłączyć w ustawieniach profilu.

Jest jeszcze jedna sprawa, której nikt tutaj nie poruszał. Chodzi o gaming na innych platformach niż PC! Jak do tej pory jest to znacznie mniej popularne od eSportu na PC, ale trzeba przyznać, że drzemie w tym spory potencjał.

Oczywiście pod uwagami innych osób chętnie się podpiszę: zwłaszcza 3rica :P Drogi Redaktorze Naczelny, nie wiesz nawet jak czekamy na nowy wygląd eSports :]

Jedna osoba wspominała także o sławetnym Lucasie... Trzeba przyznać, że przydałaby się osoba potrafiąca trzymać swoich podwładnych w ryzach równie umiejetnie co Lucas. To zadanie dla Ciebie ćwirku, musisz pobawić się trochę w tyrana, bo Twoja ekipa uległa rozprzężeniu :P

__

Użytkownik
Yakcyll

2008-01-29 21:18:56

- Jak najwięcej newsów z każdej z gier, nie tylko CS/COD/FIFA, oczywiście, w miarę możliwości dużo i na czas.
- Możliwości ignorowania postów/tematów wybranych użytkowników, nie tylko kategorii
- Jakiejś moderacji.
- Wprowadzenie ostrzeżeń/regulaminu?
- Betting może?
I z kosmosu: - Steam ostatnio wprowadza własne CSSy do profilów, może dogadacie się z nimi? :D

__

Użytkownik
e2

2008-01-29 21:22:53

to było chamskie ;d

__

VIP
blacktyger

2008-01-29 21:27:29

WIĘCEJ VIPÓW!

__

Użytkownik
yeltzyn

2008-01-29 21:35:11

- wymuszenia na autorach newsów, aby po napisaniu czytali ponownie swoje prace i korzystali ze słownika ortograficznego.
- PLONK/czarna lista/ignorowanie wybranych osob
- naprawienie systemu iMSG (odpowiadanie/usuwanie/przechodzenie do tematu)
- naprawienie listy znajomych
- naprawienie wyszukiwania newsow po czasie (odkad byl konkurs, gdzie trzeba bylo znalezc date, to ta opcja nie dziala; to bylo z 2 lata temu!)
- pomocnika bbcode przy komentarzach
- umożliwienie użytkownikom "tworzenia" newsów


**mozliwosci wlaczenia 'zalobnego' layoutu (tak jak to mozna bylo kiedys zrobic, poprzez http://www.esports.pl/?layout=2)

ja osobiscie na portalu tym nie chcialbym:

- zakladow
- obrazka/cytatu/* "of the day"
- "wojen profilowych"

__
więcej sprzętu niż talentu

Użytkownik
Rzeźnik

2008-01-29 21:41:07

- komentarzy, ocen redaktorów, a nie 'suchego' newsa ;p

__

Użytkownik
Rzeźnik

2008-01-29 21:41:54

mi odebrali ... niedobrzy ludzie

__

Użytkownik
qbas

2008-01-29 21:42:53

szczerze mowiac nie rozumiem propozycji niektorych osob. odwiedzam esp tylko i wylacznie dla newsow/artow, a nie poniewaz pragne dla lansu dodawac do znajomych kolejnych uzytkownikow, czy tez chwalic sie swoimi trendy zdjeciami niczym dzieci epulsa.

moim skromnym zdaniem brakuje przede wszystkim pisanych na wysokim poziomie wszelkiego rodzaju form wypowiedzi dziennikarskiej (nie oszukujmy sie, pod tym wzgledem wasz glowny konkurent w walce o esportowego szaraka - pgs.pokerstrategy.com bije was na glowe ;) takich jak np. felieton, wywiad etc

jednym slowem, wiecej artow!!! :P dlaczego? poniewaz srednio na 3-4 polskich portalach traktujacych o esporcie moge przeczytac newsa o identycznej tematyce. z powyzszego rozumowania wynika, ze elementem odrozniajacym sa wlasnie artykuly, ktore w wiekszosci sa unikatowe.

__

VIP / Fotograf
PawelS

2008-01-29 21:51:18

Lucas bana nie dostał, więc teoretycznie mógłby wrócić, ale o nieobecnych się nie rozmawia, więc najlepiej by było, gdyby on sam się na ten temat wypowiedział.

__
Senior Pablo Escobar

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4836 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie