Dark Messiah multiplayer?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
varfare

2008-01-17 16:16:39

Jako ex gracz jk3/jk2 oczarował mnie Dark Messiah of Might and Magic. Ta gra ma jakąkolwiek scenę? Jakieś klany? W ogóle jest grywalne na multi?

__

Użytkownik
stalQ

2008-01-17 16:22:09

Nie orientuje sie w scenie Dark messiasha jesli wogole istnieje, ale musze przyznac ze grajac w bete dawno temu bawilem sie przednio. Naprawde ciekawa gra jednak troche niewywazona;p

__

Użytkownik
varfare

2008-01-17 16:53:48

w sumie to czekam na Rage. Pograł bym sobie w TF2 lub Dark Messiah (o ile tam jest jakakolwiek scena klanowa).

__

Użytkownik
Roti

2008-01-17 16:57:01

jak o multi chodzi to lepiej TF2 ;P

__

Użytkownik
varfare

2008-01-17 17:12:39

nie, chodzi mi o scenę single player :D ogólnie zagrał bym sobie w jakiś multiplayer z systemem walki mieczem (czy czymkolwiek, i tak to nie jest symulator), ehhh czasy jk3... Ogólnie jeśli istnieją jakiekolwiek klany w DM, 2-3 Polskie to mi to wystarczy, jakoś w jk3 nie narzekałem :D

__

VIP
JamJestZuras

2008-01-17 18:06:42

Czasy jk3? Czasy jk2 to bylo cos, ]lol[, paladine te tematy :)

__
gdzietenwosk.pl

Użytkownik
varfare

2008-01-17 20:55:36

ja zacząłem od jk3, w sumie to nie pamiętam nawet dla czego, dopiero pod koniec mojej knightowej przygody zdałem sobie sprawę, że jk2 jest lepsze... może wielkość sceny mnie do jk3 przyciągnęła, dunno

__

Użytkownik
JuiCe

2008-01-18 03:10:32

Co prawda nie był to multiplayer ale jeżeli chodzi o system walki bronią białą to ciekawą grą była Die by the Sword (bodajże się tak nazywała) gdzie można było mieć cięcia i zawstawy pod klawiszami (softcore) albo machać myszką, kręcić młynki itd itp - czyli pełne analogowe sterowanie (hardcore).

EDIT: Właśnei znalazłem ciekawy mod [url=http://ojp.jediknight.net/]Open Jedi Project[/url] gdzie chłopaki starają się zrobić bardzej realistyczny/skomplikowany system walki mieczami.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5819 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie