Gra w football multiplayer

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
d4x

2007-12-22 12:21:33

Musze sobie kupic PES 2008 lub Fife 2008, aby uczesniczyc w rozgrywakach multiplayer. I tu moje pytanie. Jestem poczatkujacym football'owym esportowcem i nie wiem co wybrać PES2008 czy FIFE2008. Dla ktorej gry jest wiecej turniejów i wiecej ligo do gry. Która jest bardziej popularna w esl i cb?? Pomóżcie mi wybrać.

__

VIP
Van Helsing

2007-12-22 12:23:54

bardziej popularna fifa 2008

lepiej grywalna, lepsza etc pes 2008

sam musisz zagrac w obie gry i zdecydować...

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
Grzesiu

2007-12-22 12:32:04

Nie gadaj glupoty, ze lepsza PES 2008. Widziales jej tryb multiplayer?

__

VIP
Van Helsing

2007-12-22 12:36:59

tak, to porażka prawda, ale lepiej mi się gra niż w fife, sorry ale dla mnie fifa sięgnęła już dna wraz z tą wersją (ile razy można płacić za to samo? :s) i w tej chwili pes kieruje się w tym samym kierunku... niestety

jak narazie to pes 6 > all

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
Tymek

2007-12-22 12:49:21

PES może i jest bardziej grywalny, ale tylko w singlu - w multi jest dokładnie odwrotnie :P. Poza tym seria rozwija się równie 'dynamicznie' co fifa, więc nie wiem jak możesz przywoływać ten argument.

__

Użytkownik
d4x

2007-12-22 15:41:29

A jeśli chodzi o jakies turnieje lanowe w te gry?? Która jest bardziej wspierana?? Czy istnieja jakies nieoficjalne mistrzostwa polski w fife badz pro??

__

VIP
Van Helsing

2007-12-22 15:52:56

w tej edycji to cofnął się równie dynamicznie jak fifa a nie rozwinał się...

i uwierz mi fifa tylko fajnie w multi wyglada czy jest grywalna? dla mnie nie. dla mnie o wiele bardziej grywalny jest pes, grajac sobie w fife a pozniej przechodzac do pesa zaluje czasu ktory gralem w fife... ale to ja mam takie odczucia. i pewnie wielu ludzi.

mysle jednak ze jezeliby konami blo tak duze jak EA a EA tak male jak konami to i o wiele wiecej turniejow byloby w pesa jak w fife... fifa ma ogromne wsparcie, a tam gdzie jest EA to czest zabrania organizowania turnieju w pesa bo straszy wycofaniem sie ze sponsoringu... nie udcziwa konkurencja?

no nic ja bede zadowolony jak bedzie wreszcie stabilny pes w ktorego beda turnieje takie jak ma fifa a nawet wieksze, czego rzycze i fifie bo sam tez w nia gram od czasu do czasu gdyz udostepnia multiplay na dwoch kompach ;D

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Van Helsing

2007-12-22 15:53:12

w tej edycji to cofnął się równie dynamicznie jak fifa a nie rozwinał się...

i uwierz mi fifa tylko fajnie w multi wygląda czy jest grywalna? dla mnie nie. dla mnie o wiele bardziej grywalny jest pes, grajac sobie w fife a później przechodząc do pesa żałuję czasu który grałem w fife... ale to ja mam takie odczucia. i pewnie wielu ludzi.

myślę jednak ze jeżeliby konami blo tak duze jak EA a EA tak male jak konami to i o wiele więcej turniejów byłoby w pesa jak w fife... fifa ma ogromne wsparcie, a tam gdzie jest EA to często zabrania organizowania turnieju w pesa bo straszy wycofaniem sie ze sponsoringu... nie uczciwa konkurencja?

no nic ja będę zadowolony jak będzie wreszcie stabilny pes w którego będą turnieje takie jak ma fifa a nawet większe, czego życzę i fifie bo sam tez w nią gram od czasu do czasu gdyż udostępnia multiplay na dwóch kompach ;D

__
Miejsce na Twoją reklamę!

VIP
Van Helsing

2007-12-22 15:54:32

www.pes.com.pl
www.pesleague.pl
www.pesland.pl

www.polskaligafify.org

no i oczywiście jeszcze ClanBase i ESL

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
dezCartezz

2007-12-22 15:55:49

"udcziwa konkurencja" i "rzycze" ooo chlopie :D

__

VIP
Van Helsing

2007-12-22 15:56:28

oh lol xD maż racie, ale gÓpie błendy xD iósz poprawiam : ))

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
dezCartezz

2007-12-22 15:59:10

spoxior ziom :D

__

Użytkownik
Adriano

2007-12-23 14:54:21

w fife jest tradycja organizowania wielkich zawodow sponsorowanych przez poteznych sponsorow. Zawody przy okazji imprez jak PGA HLC ESWC zawsze jest fifa, nie zawsze masz pes. On line sprawa ma sie takze w takim ukladzie wiecej profesjonalnych i uznanych lig korzysta z Fify. Swiadczy to tez o pucharze klanowym gdzie rozgrywki trwaja caly rok w 5-6 IPS KOS EMS EAS ESL CB itd itd lig do wyboru pucharow. W pes jest esl.eu klanowe i byl w zeszlym roku jeden puchar klanow. Jesli liczysz na aktywnosc w multiplayer jako gracz Fifa i poniekad Pes polece tobie Fife.

__

VIP
Van Helsing

2007-12-23 15:16:26

W sumie to prawda. Jeżeli kolega chce zrobić karierę to również polecam fife. Jeżeli jednak chce grać dla fanu to chyba raczej pes.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
Cnotek

2007-12-23 22:18:06

ale jestem glupi ja moj nick jest beznadziejny

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3326 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie