Polish Trickz Center POWRACA !

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
[fhn]AL|EN

2007-11-28 20:01:11

Drogi graczu - jeżeli chcesz poczuć, czym jest prawdziwy skill, a znudzony jesteś już ciągłym strzelaniem z raila na instagib, to mamy cos dla ciebie. Oto Polish Trickz Center powraca ze zdwojoną siłą by służyć WAM. Efektem prac pana BrickaBazooki, ^M^, mojej oraz reszty ekipy jest nowa strona dająca dużo więcej komfortu i wygody. Panie i panowie! Oto Nowe PTC: http://www.defrag.pl

Obecnie w skład redakcji wchodzą (alfabetycznie):
- Alien (ogólnie rzecz ujmując wszystko :P)
- Demon (głównie tabele, newsy, mapy)
- Faketa (gościnnie, stara gwardia)
- Rono (filmy, newsy)
- sepuq (newsy)
- Szakala (gościnnie, stara gwardia)
- yooton (configi, reszta plików, newsy)

Gorąco zachęcam nowych graczy do zagłębienia się w świat DeFRaG'a - spróbujcie, a nie pożałujecie!

... więc pora otwierać szampana! :D

Edycja Moderatora: Usunięta została część tekstu w sposób niewyrafinowany atakująca serwis eSports.pl. Ponowne wstawienie treści mającej na celu atak w stronę serwisu spotka się z konkretną reakcją, a mianowicie usunięciem tematu.

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
dezCartezz

2007-11-28 20:03:59

uuu najs.. powrot po paru latach? :d kiedys mialem top3 na coldrunie :D

__

VIP
[fhn]AL|EN

2007-11-28 20:06:07

Nie po paru latach tylko po 9 miesiącach braku aktualizacji.

__
Ta strona umarła...

Były Redaktor
raul

2007-11-28 20:06:28

Dobra robota!

__

Użytkownik
dezCartezz

2007-11-28 20:08:49

hmm pare lat tam nie zagladalem wiec moze dlatego tak pomyslalem :D

__

Użytkownik
garo

2007-11-28 21:16:30

Faketa, ^M^

Hotttt... :)

__

Użytkownik
kaboom

2007-11-28 21:22:00

"Żałosna jest polityka jeżeli nie wspiera słabszych - to tyle odnośnie braku newsa na esp.pl"

zalosny to akurat ty jestes, co ty myslisz ze my siedzimy 24 na dobe i newsy piszemy? wes pomysl... a jak sam napisales, to w tym momencie powtarzac sie nie bedziemy

__
Cybersport.pl

VIP
[fhn]AL|EN

2007-11-28 21:35:24

Zawsze i wszędzie musisz wpieprzyć swoje niepotrzebne 3 grosze ?
nie masz o niczym pojęcia a paplesz i obrażasz ludzi !

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
kaboom

2007-11-28 22:29:09

to ty nas obrazasz

__
Cybersport.pl

Użytkownik
RagnaRock

2007-11-28 22:43:42

Uhuhu, defrag zawsze spoko. GJ panowie.

__

Użytkownik
qwe

2007-11-28 23:06:34

fajnie slyszec o powrocie PTC choc spowiewalem sie tego (chyba ostatnio przeczytalem na ORGu)
GJ

__

Użytkownik
garo

2007-11-28 23:08:45

Człowieku, jakie niepotrzebne grosze? Jeśli Kaboom nie ma o niczym pojęcia to z pewnością ty jesteś genialny. Gdzie on Cie obraził? Szkoda mi Cie...

__

VIP
[fhn]AL|EN

2007-11-29 01:23:25

A mi szkoda serwisu co to zabrania pisać newsa o jakimś tam serwisie bo "ne bedziemy za darmochę reklamy robić" to dopiero jest postawa godna podziwu - zaraz pewnie dostanę rachunek z ten post na forum ...

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
garo

2007-11-29 15:20:33

Polityka serwisu eSports.pl wyraźnie mówi, iż nie należy robić reklamy konkurencji, a więc serwisom o podobnej tematyce (gaming, e-sport).

Polish Trickz Center nie jest dla nas konkurentem, a brak newsa o jego reaktywacji to tylko i wyłącznie niedopatrzenie. Nawet sporo czasu poświęcający Kaboom mógł przeoczyć tą wiadomość. Nikt nie siedzi 24/7 przed kompem w poszukiwaniu newsów, informacji.

Sprawa wyglądałaby inaczej gdybyś podesłał komu trzeba info, a my byśmy to zignorowali. Do nas nic takiego nie wpłynęło, więc bezpodstawne są Twoje pretensje, iż nie poinformowaliśmy o tymże wydarzeniu, co dalej nazwałeś "żałosną polityką"

__

Użytkownik
Xsi

2007-11-29 17:43:40

ale jemu chodzi o to ze prosil o napisanie newsa o tym i dostal w odpowiedzi ze tego nie zrobia

__

VIP
[fhn]AL|EN

2007-11-29 17:51:03

No jak 2 dni się staram o Newsa i otrzymuję odp: "Naczelny sięn ie zgodził" to jasne jest dla mnie, że zabrakło dobrej woli ... Po prostu się wkurzdenerwowałem i napisałem, że mi się coś takiego nie podoba. Chciałbym aby było inaczej ... Żeby było inne spojrzenie na tego typu sprawy ...

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
garo

2007-11-29 18:19:13

No jak się nie zgodził, to sie nie zgodził. Musiał mieć jakiś powód, a ty tupiesz nóżkami jak mała dziewczynka. Tu się nie zgodzili, to trzeba było pójść gdzieś indziej.

Czy jak w sklepie nie dostaniesz cukierków to bierzesz spray i piszesz wielkimi literami na murze: "JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI BO NIE MACIE MOICH ULUBIONYCH CUKIERKÓW"? Nie sądze...

__

Użytkownik
qwe

2007-11-30 04:27:08

podaj mi sensowny powod nie napisania newsa o reaktywacji PTC
PTC to inna bajka, nie stanowi dla Was konkurencji a dla wielu osob taki news to wazna sprawa.
Jesli nie rzekomo nie reklamujecie konkurencji to dlaczego piszecie o jakichs wiekszych wydazeniach na esreality.com i cyberfight.org ??


edit: szkoda slow, pomysl sobie jak Alien sie czuje po Waszych wypowiedziach, chcial dobrze, zostal zignorowany, skrytykowal to, zostal obrzucony gnojem
ehh polska

__

VIP
[fhn]AL|EN

2007-11-30 13:22:38

No właśnie nie widzę innego powody oprócz wielkiego EGO polityki serwisu.
Człowiek się stara coś zrobić dla społeczności, angażuje się i na sam koniec chciałby przekazać to szerszemu gronu(a sądzę, że esp ma najszersze) a tu się okazuje, że "nie bo za darmochę nie dajemy reklamy" - gdzie tu reklama i szkodzenie serwisowi ?

Jesteś jeszcze młody i nie pamiętasz czasów wojny ORG'a, FPP.pl i gracz.net - myślałem, że te czasy bezpowrotnie minęły ale przy odmowie newsa poczułem się jakby ktoś mi pierdolnął w łeb z bejzbola i krzyczał "Spierdalaj na swoje podwórko!"

Po prostu zabolało mnie to i napisałem o tym bo może ktoś to przeczyta i następnym razem daruje sobie wogóle pytanie "Czy dacie newsa o tym i o tamtym"

I te teksty o tupaniu i cukierkach to zachowaj dla kogoś w twoim wieku.

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
maniek1986

2007-11-30 14:11:10

JEEEEST!!!!!!!!!!!!1111111111111 Super! :**** :********


Co tu dużo mówić mój movement kuleje, trzeba będzie poczytać i poćwiczyć.

JEEEEEEEEEEEEEEST!!!11111

__

Użytkownik
kaboom

2007-11-30 14:48:14

ale o czym ty w ogole mowisz? czy ktos z ptc do mnie napisal na imsg, gg lub ircu zebym o tym napisal? odpowiedz jest prosta - nie! to bylo bodajze w czwartek kiedy od rana do wieczora jestem na uczelni, wracam i jedyne co widze to forum, gdzie pan smieszny alien wylewa swoje żale kij wie do kogo

__
Cybersport.pl

Użytkownik
kaboom

2007-11-30 14:49:12

napisales do mnie? do osoby odpowiedzialnej za sekcje q3 na esp?

wiec skoncz wylewac swoje zale

__
Cybersport.pl

VIP
[fhn]AL|EN

2007-11-30 15:21:50

Napisałem do Raula bo go znam i on "WALCZYŁ" o tego newsa !
Po jakiego miałem jeszcze gdzieś tam pisać skoro naczelny się nie zgodził madafaka !

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
qwe

2007-11-30 15:43:01

aha to zmienia troche postac rzeczy
zwracam honor

__

VIP
[fhn]AL|EN

2007-11-30 16:14:08

SAM JESTEŚ KURWA ŚMIESZNY JESZCZE RAZ SKASUJESZ MI KOMENTARZ PIERDOL SIĘ !

NIC KURWA NIE WIESZ NIE DO CIEBIE BYŁA SPRAWA NIE DO CIEBIE PISANO ALE PAPLESZ I PAPLESZ I DO HUJA CENZURUJESZ WSZYSTKO CO POPADNIE !

I JESZCZE KTOŚ NIBY ZWRACA CI HONOR BO NAPAPLAŁEŚ ZAME BZDURY ZE NIE BYŁO NAPISANE DO CIEBIE ITP

KOGO OBCHODZI ZE DO CIEBIE NIE PISAŁEM ! NACZELNY TO NACZELNY !

Nie no kurwa myślałem ze coś takiego mnie nigdy nie spotka na esp jakaś cenzura pierdolona kasowanie wypowiedzi co za porażka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
kaboom

2007-11-30 16:16:28

nic ci wczesniej nie kasowalem, ale ten jednak jestem zmuszony

a jesli jeszcze raz cos napiszesz w tym stylu niestety inaczej to zalatwimy

__
Cybersport.pl

VIP
[fhn]AL|EN

2007-11-30 16:18:17

SAM JESTEŚ KURWA ŚMIESZNY

NIC KURWA NIE WIESZ NIE DO CIEBIE BYŁA SPRAWA NIE DO CIEBIE PISANO ALE PAPLESZ I PAPLESZ

I JESZCZE KTOŚ NIBY ZWRACA CI HONOR BO NAPAPLAŁEŚ ZAME BZDURY ZE NIE BYŁO NAPISANE DO CIEBIE ITP

KOGO OBCHODZI ZE DO CIEBIE NIE PISAŁEM ! NACZELNY TO NACZELNY !

Nie no kurwa myślałem ze coś takiego mnie nigdy nie spotka na esp jakaś cenzura pierdolona kasowanie wypowiedzi co za porażka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
garo

2007-11-30 16:23:03

Już nie rób siebie wielkiej ofiary. Codziennie wpływają dziesiątki próśb o newsa. Niektóre zostają zaakceptowane, inne odrzucone. Które zostają przyjęte decyduje Naczelny (ćwirek) lub Admin Sekcji. Jeżeli na prawdę zależało Ci na tym newsie to powinieneś zgłosić się z Tym do kabooma, który "rządzi" tutaj Kwakiem.

Kogo to obchodzi, że Ciebie coś zabolało. Trzeba było przyjąć z pokorą, że nie musimy publikować wszystkiego co nam podeślecie. W ogóle jak ty sie zachowujesz!? Piszesz do pierwszego z brzegu Redaktora. Dostajesz odmowę i zaczynasz publicznie płakać. Obrażasz RedNacza. "Wiesz z kim tańczysz?!"

Koniec tematu.

__

VIP
[fhn]AL|EN

2007-11-30 16:28:12

A huj z tym wszystkim róbcie tak dalej to gratulację za podejście !

Jeszcze tylko jeden news mi został do podania na esp i jestem przekonany, że napewno nie znajdzie się na łamach esp !

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
boro71

2007-11-30 16:38:11

jotun kochanie moje :****

__
.

Użytkownik
kaboom

2007-11-30 16:39:20

obraź się

__
Cybersport.pl

Użytkownik
boro71

2007-11-30 16:41:00

http://boro.mistrz.patrz.pl/ moge do towarzystwa ? :D

__
.

Użytkownik
garo

2007-11-30 17:05:01

Jeszcze jeden niekulturalny, obraźliwy i wulgarny zwrot w naszą stronę i już nie będzie tak wesoło.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2515 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie