q3 tdm osp cup

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
kaboom

2007-02-15 14:24:56

ktos tam keidys brzeczal o ect7, ale 16 klanow sie nie uzbiera na duza lige, mam wiec w zamysle zrobienie mini pucharu q3 tdm na platformie osp

8 klanow, drabinka de8, mecz bo3, jeden mecz w tygodniu, maplist standartowy: pro6, osp5, osp6, dm7, dm14, cpm4, osp15 (odrzucamy po dwie, potem wybieramy po jednej, w przypadku remisu gramy na ostatniej)

serwerow kilka w polsce mamy, to nie powinno byc problemów, gramy bez zadnych sedziow itp, mam nadzieje, ze sie w polsce dogadacie, finalowe spotkania ktos tam posedziuje

pytanie tylko czy znajdziemy 8 klanow, ktore rozegraja minimum 2 spotkania

jezeli zglosi sie 8 ekip, to w ciagu tygodnia, dwoch by sie to przygotowalo, jak to chetny do pomocy, to niech da znac, ale mysle ze sam bym dal rade

dinhz, ultrafrag, whiterabbit, voodoo, onyx, black eagles, supreme hustlaz (sh sie zapisalo do kuh3), clan bialystok straszyl kiedys, moze ktos inny, pierwsze osiem pewnym klanow i mozna by coś przygotowac


__
Cybersport.pl

Użytkownik
kaboom

2007-02-15 14:28:48

dinhz by zagrało

__
Cybersport.pl

Użytkownik
voodoo|norad

2007-02-15 14:40:27

My również.

__

VIP
P!thrawn

2007-02-15 15:48:45

hmm dam znać bo woleli byśmy cpma xD

__

Użytkownik
kaboom

2007-02-15 15:53:01

przeicez to polski puchar, co za roznica

__
Cybersport.pl

VIP
P!thrawn

2007-02-16 00:09:08

Dla pewnych ludzi jest, jakos na lanie też sie gra w cpma czy na necie 1v1 w swoim państwie.

Chętnie zobaczył bym edycje nową PD w wykonaniu pepz'a

__

Użytkownik
kaboom

2007-02-16 08:29:06

to gadaj z pepzem o pd, ja chce zrobic mini puchar, juz go prawie przygotowalem, no i pytanie czy gracie czy nie

__
Cybersport.pl

VIP
Sh1eldeR

2007-02-16 09:08:00

IMO rewelacyjny pomysl :). Na naszym wlasnym podworku TDM od dawna doslownie nic sie nie dzieje. Taki mini-puchar pozwolilby sprawdzic, ile mamy aktywnych klanow i jak oni by sie zapatrywali na nastepne, wieksze puchary - tj. czy mozna na nich liczyc, czy nie :). Wiadomo, ze nie bedzie nagle pieciu roznych lig, kazda z innymi mapami, modami, trybami rozgrywania meczy (playoff/kazdy vs kazdy) etc... Nie bedzie, bo mamy max. 8 klanow i dla takiej liczby nie wiadomo czy sie oplaca zrobic chocby jeden turniej. A wiec taki testowy pucharek pozwolilby sprawdzic, na ile te klany, ktore sa, moga przestac marudzic, nie patrzec na to, ze im cos nie pasuje i po prostu wziac w nim udzial. Bo przy osmiu klanach w kraju, z czego 100% musi wziac udzial w turnieju zeby ten w ogole mogl sie odbyc, _zawsze_ cos komus bedzie nie pasowalo, chyba ze wszyscy maja dokladnie ten sam gust (a tak pewnie nie jest :D).

IMO jesli to wypali, bedzie to swietny punkt wyjsciowy dla przyszlych turniejow. Jesli taki pierwszy od dawna turniej obedzie sie bez narzekan, milionow walkowerow, jakichs glupich zachowan etc., to czemu nie zorganizowac nastepnych? :)

Z drugiej strony jesli sie nie zbierze 8 chetnych klanow, to moze juz nigdy nie bedzie podobnej okazji - kto wie :(. Moment bedzie dogodny - na poczatku semestru szkolnego/akademickiego, a wiec nie powinno byc zadnych problemow w szkole. Chyba ze niektorzy maja mature, ale ci to moga albo w ciagu calego roku miec z tym problem, albo moga byc w stanie znalezc chwile czasu na gre nawet na miesiac przed egzaminami :D.
Ferii/wakacji nie ma, wiec nie ma opcji, ze ktos wyjechal. Konca semestru nie ma, wiec zapieprzac nie trzeba.

IMO idealny moment, zarabiscie chetnie zobaczylbym stare klany jeszcze raz. Moze Szostki dalyby rade zagrac? Albo dave zebralby jeszcze ten jeden raz dioxide? Matrox gra, on sam gra, na pewno mogliby dobrac sobie dwoch graczy (thora doslownie wczoraj widzialem, choc nie wiem czy to dx byl czy fake).

Jakby sie rozruszalo ta scene, moglby to byc niezly dżołk i niezla zabawa ;D. Mysle ze scena nasza (klanowa) mogla juz na tyle dojrzec, zeby w tak malym cupie obylo sie bez wiekszych problemow. Grajac w ligach zagranicznych zawsze jakies szwaby cos wymyslaja - tutaj nie byloby stu supervisorow i miliona adminow, a wszyscy po prostu jakos bysmy sie dogadali :). Ot, taki normalny turniej!

__

VIP
gosti

2007-02-16 11:48:58

A wystarczylo napisac "dobry pomysl" ;]]]

__

VIP
P!thrawn

2007-02-16 13:44:56

co nie ? ;(((((((((((((((

__

VIP
P!thrawn

2007-02-16 13:46:33

znaczy co przygotowałeś ?

__

Użytkownik
kaboom

2007-02-16 13:51:12

strone (tzn multipage), drabinke, prosty regulamin i inne duperepe, zlecilem juz zrobienie grafik i mam zamiar w najblizszym czasie wrzucic calego newsa

__
Cybersport.pl

Użytkownik
vacq

2007-02-16 14:31:23

hehe, jak czytam komentarze i widze tą przewracającą oczami sowe, to nawet nie zaczynam czytać tylko ide po herbatke i jakies kanapeczki, bo lubie jesc przy kompie, a wiem, że zanim dojde do konca jego komenta to zdąże wszystko pożreć ;))))

Sh1eldeR rządzi swoimi wypowiedziami :]

__

Użytkownik
den

2007-02-17 08:26:43

zbiorę chłopaków z białego i też zagramy :)

__

Użytkownik
kaboom

2007-02-17 10:55:55

super, byc moze dzis wrzyuce pelne info

__
Cybersport.pl

Użytkownik
tysik

2007-02-17 13:48:00

KTOS Z POZNANIA CHETNY DO ZALOZENIA TYMCZASOWEGO KLANU? :)
Lopez na pewno by sie zgodzil. PALCE POD BUDKĘ! -> ^

__

VIP
mayhem

2007-02-17 13:58:28

jestem jak najbardziej za poniewaz tylko w polsce pozostaly mi czasem dobre pingi ;p

__

Użytkownik
J@zZ

2007-02-23 16:16:32

Witam klan Die zgłasza jak cos swoj udzial w tej lidze .
Mam pytanie tylko ile vs ile by sie grało ??
Jesteśmy nowym klanem na scenie vq3 ogulnie zajmujemy sie Ca.

__

Użytkownik
pepz

2007-02-23 18:48:10

4vs4

__

Użytkownik
rambiak

2007-02-24 08:29:37

Na jakich serverach sie teraz gra w Polsce ? ;q

__

Użytkownik
kaboom

2007-02-24 09:37:38

w regulaminie masz podadane kilka publicznych serwerow tdm, oprocz tego jesst jeszcze trzy prywatne whiterabbit, ultrafrag i dinhz, hasla musisz sam zdobyc :P

__
Cybersport.pl

Użytkownik
^xF.Lag

2007-02-24 12:57:35

xF tez zbierze siem na pucharek:) Fajny pomysl jakby wypalilo mogloby byc preludium do jakiejs dluzszej ligi

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2720 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie