Nagrywanie Demek w Avi

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Swiezaldo

2006-10-15 21:55:10

Czy moze mi ktos polecic fajny program do zgrywania demek do avi ? Tylko nie taki co na bierzaco jak sie demko nagrywa zgrywa do avi tylko taki co w kazdej chwili moge odpalic demko i je zgrac. Albo jeszcze lepiej: programik do konwertowania pliku demka do avi :D, jezeli taki istnieje wogole :P.
A i jeszcze 2 prozba: Czy mogl by mi ktos jeszcze polecic fajny programik do "edytowania" filmikow avi, bo chce se zrobic taki filmik z najlepszymi akcjami takiego typu jak Anihilation bodz Get Quaked :D

__

Użytkownik
guhard

2006-10-15 22:00:34

ale wyskoczyłeś...
Jest opcja taka ze:

wpisujesz cl_avidemo nazwa ilosc_klatek_na_sec
i wtedy zgrywa Ci demko na klatki (problem jest taki ze trzeba miec duzo miejsca na dysku)

Jezeli chcesz bezpośrednio do avi to użyj fraps'a. Zgrywa od razu dźwięk.

A do edytowania to ja nie wiem dokladnie ale jest np Adobe Premiere, Virtual Dub i inne :P
sprawdz na forum jakimś(www.board.counter-strike.pl w dziale filmy) co do programow.

__

VIP
Hakan

2006-10-15 22:06:20

[url=http://q3arena.gry.imro.pl/board/?action=topic&fid=84]Board na orgu - dzial filmy[/url] Radze przed zadaniem pytania poczytac tematy przypiete - na poczatek znajdziesz w nich wiekszosc odpowiedzi...

edit: masz to jeszcze najprostsza droge przejscia od q3 do gotowego filmu:

quake3.exe (komenda cl_avidemo 30 zgra ci 30 klatek na sekunde w postaci plikow *.tga)
-> pjBmp2avi (tym programem polaczysz te pliki w jeden avik - nie stosuj tutaj zadnej kompresji - taka mala rada)
-> Adobe Premiere / Sony Vegas (to dwa najpopularniejsze progarmy do edycji video)
-> Virtual Dub (tutaj skompresujesz film na gotowo)

__
Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3241 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie