Pokonany Punkbuster? (Cziter + demo)

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
WILK

2006-09-08 22:40:45

W skrocie historia jest taka.
Chcialem z qmplem pograc w Enemy Territory wiec zainstalowalem wszystko co potrzebne. Wbilem sie na jakis serwer dla testu i chwile zagralem.
Dolaczylem do druzyny i gram.
Dziwne sie mi wydawalo, ze mam taki slaby team. Ciagle ginelismy az po chwili zobaczylismy kolesia, ktory sam nas wszystkich zabija jak tylko wyjdziemy cala ekipa z pkt. respawnow.
Jak sam napisal 30 osob na jednym zyciu.
To byla akurat koncowka mapy. Zszedlem na spec i zmiana mapy. Chcialem obejrzec jak gra. Czasem fajnie jest poogladac 'pro' graczy.
Zobaczylem no i ... postanowilem nagrac demo zeby nie bylo, ze to sobie wymyslilem. Jak na moje oko uzywa aimbota + pewnie cos jeszcze (autoshoot/wallhack).
Po tej akcji stracilem totalnie zaufanie do serwerow z PB w ET.
Po prostu widac, ze cheaterzy juz nawet tak spektakularnie pokazuja, ze PB to dno.

Moze nie jest to nowy temat... ale troche mnie cos takiego zaintrygowalo. Grajac w Q3 kilka razy podejrzewalem ludzi o uzywanie cheatow na serwerach 1.32 z wlaczonym PB. Ale nigdy nie spotkalem sie z tak bezposrednim uzywaniem takiego shitu zeby ktos mogl ogladac to z pozycji spec i jeszcze nagrac demo.

Serwer: .redi|Public
Punkbuster: sv_punkbuster 1
Mod: etpro

Link do dema (nalezy po wejsciu na strone kliknac download): http://www.storageserver.co.uk/details.asp?code=08AQW

__

Użytkownik
dRaZe

2006-09-08 23:01:09

Cud, ze bylo tylko 1 czit :D

__

Użytkownik
dRaZe

2006-09-08 23:02:24

Cud, ze byl tylko 1 czit :D

__

VIP
overeq

2006-09-09 00:06:36

czym tu sie podniecac, wallhacka moze zrobic kazdy a pb nie wychodzi codziennie zawsze znajdzie sie nowszy czit od antyczita... norma

__

VIP
virus~T

2006-09-09 00:45:42

Zadna nowosc, widac ze jestes w swiecie gamingu od niedawana. Kazdy bardziej zaawansowany uzytkownik kompa ktory zna sie choc w czesci na programowaniu (C++/OpenGl/DirectX) moze sobie spokojnie napisac WH przy pomocy jakiegos turtoriala, ktorego mozna sciagnac niemal z kadego cziterskiego forum. PB dziala na lipnej zasadzie - wykrywam to co znam, to co nie znam nie wykrywam. Czyli jak ktos napisze sobie wlasnego czita z chiny sobie z nim pb nie poradzi. EOT.

__

Użytkownik
WILK

2006-09-09 09:52:19

Tak jestem w swiecie gamingu od niedawna :D ROTFL (widze, ze kilka lat to za malo nvm).
Nie chodzi mi o sam czit tylko o to, ze ET to po prostu pod tym wzgledem jak widac dno.
Wole cziterow ktorzy juz sie ukrywaja niz sa tak chamscy. Proste...jacy ludzie taka scena.
Pozatym sam umiem takze programowac wiec nie musisz mi tlumaczyc jak wyglada pisanie czitow :P
Sposob na wszystko sie znajdzie.
Oczywiscie demo udowadnia tym, ktorzy nie wierza, ze PB jest do obejscia... iż swiat nie jest taki kolorowy jak sie wydaje, a ligi/turnieje itp. przez internet nie sa takie uczciwe jak sie niektorym zdaje. :]

__

Użytkownik
no1se

2006-09-09 10:22:33

omg chlopaku w et na ffa czity to standard, na clanwar jest ich rowniez masa, wiec nic nowego nie odkryles.

__

Użytkownik
WILK

2006-09-09 10:30:35

NVM ... po prostu spodziewalem sie, ze ET to troszeczke inna scena...jak widac jest tam wiecej chamskich cziterow niz myslalem :P
Pozory myla. Jak mozna w to rozgrywac turnieje przez internet w takim ukladzie. Z waszych odpowiedzi idzie wywnioskowac, ze takie zachowania graczy to codziennosc. Po prostu macie super XD
Robimy cw ... cziterzy vs cziterzy. :D
EOT

__

VIP
virus~T

2006-09-09 10:36:52

Ja sie scena ET nie interesuje zupelnie, ale sciaglem sobie kiedys FragMovie JustWiesiek i szczerze powiem, ze ogladalem dziesiatki FM z roznych gier (SC,CoD, MOH:AA, Q3), ale w zyciu nie widzialem oficjalnego FM tak smierdzacego WH. Nie wiem moze Wiesiu gra czysto, ale to co widac na tym filmiku to jeden wielki lol.

__

Użytkownik
Khain

2006-09-09 11:00:14

na Lanie wiesiu tak samo pobieral :P

__

Użytkownik
Khain

2006-09-09 11:04:13

od tego sa inni gracze, i system w jaki ligi online dzialaja, to ze polskie np. koncza sie zwykle finalem lan, ze kazdy podejrzewany o czit musi okazac swoje demka, w swiecie ET nie isnieje zasaa domniemanej niewinnosci, nie masz demka tos czit :P fakt ze duzym utrudnieniem w tepieniu czitow jest to ze gra jest darmowa, ale malo ktory znany gracz, ktorego czesc graczy zna osobiscie zaryzykuje wpadke :p ryzykuje np. wpier**l na ulicy a na lan raczej nie przyjedzie nigdy :) Czity sa raczej wszechobecne na ffa

__

Użytkownik
demisen

2006-09-09 12:16:31

Grales kiedys w cs'a na public ? Tam masz takich graczy na peczki, biegaja z ab / wh, speedhack.

__

Użytkownik
WILK

2006-09-09 12:34:03

Ja nie gram w CS'a m.in dlatego XD

__

Użytkownik
no1se

2006-09-09 13:51:59

To skoro sie NIE interesujesz scena to po cholere wyciagasz wnioski takie ze wiesiek czituje? Pomijam fakt, ze fragi na tym filmie ani nie wyglądają na wh (czy ty w ogole wiesz co to jest?) ani tez nie sa specjalnie swietne, wiekszosc to po prostu backrape.
A jesli w ogole nie ogarniasz gier zespolowych to sie nie wypowiadaj na ich temat (w klanie istnieje cos takiego jak info, a gracz ma takze tzw. SLUCHAWKI :X).

To co widac na tym filmiku to NIC, a raczej - MYSLENIE I SKUTECZNE GRANIE. Idz sie ogarnij i dalej sciagaj filmy z mohaa :X

__

Użytkownik
unit10

2006-09-09 14:16:55

norma ;D ale angielskim to tam pokaraliście wszyscy....

__

Użytkownik
Raptil

2006-09-09 18:05:39

Nie tylko cziterzy są chamscy... ale i "normalni" gracze kulturą nie grzeszą, wtrącając się głównie w nie swoje sprawy który ich nie dotyczą i ogólnie bardzo wysokim mniemaniem o swojej osobie...szczególnie dlatego, że pierwszy lepszy gówniarz ma dostęp do tej gry i nie musi prosić mamusi o przysłowiowe 100zł na płytke, pozostaje czekać na płatną wersje.

__

Użytkownik
WILK

2006-09-09 22:01:13

:D
Mi sie spodobal tekst Dresiarza z lamas :D

__

VIP
virus~T

2006-09-10 21:37:55

:) spoko stary, po co te nerwy! Nie bede sie klucil i dochodzil bo tak robia dzieci FFA. Myslisz ze nic nie wiem o grach zespolowych, spoko, twoja opinia. A zapomnialem dodac ze nie wiem co to WH ogolnie nie intersuje sie OpenGL i DirectX i nie studiuje informtyki stosowanej na wydziale fizyki UJ :D. Pozdro i spadam bo jutro mam egzamin z OSu :D. Trza wstac bo o 5:18 pociag :((

__

VIP
blacktyger

2006-09-10 22:00:57

Na kazdej scenie sa haxy, a ze et jest darmowe to support od pb jest zadny. Wiele wiecej daje etpro + admini na lepszych serwerach. Warzywniaki beda zwasze warzywniakami.

__

Użytkownik
Mr.Dedek

2006-09-10 22:18:02

a ja zylem w naiwnosci, ze b. maly % graczy czituje :P

__

Użytkownik
WILK

2006-09-11 15:55:59

Zawsze czity były, sa i beda w grze przez internet. Na LAN to nie bardzo przechodzi wiadomo... ktos wymiata to za plecami od razu ma 'spectatorow' poza tym mozna sie narazic i doznac obrazen cielesnych :D

__

Użytkownik
Cyr4x

2006-09-12 13:24:48

Na warzywniakach zawsze się jakiś czit trafi. Ja gram prawie tylko i wyłącznie na Killnecie, tam takich niespodzianek na szczęście nie ma. Zresztą bardziej wkurzają mnie wszelkiej maści lolki, którzy w każdym, kto jest bardziej pro i ich jedzie widzą jakieś czity.

__

Użytkownik
WILK

2006-09-12 18:30:09

Falszywe oskarzanie kazdego denerwuje...ale nigdy nic nie wiadomo. Wallhacka jak ktos uzywa roztropnie jeszcze na serwerze z np. PB to raczej nie jest podejrzewany o czity tylko mowia ze ma "skilla". :]
Nie ma serwerow bez cziterow .... taka prawda :P
Jedni sa lepsi ... inni gorsi. Lamki z czitami wpadaja, a ci bardziej pro do dzis oszukuja i nikt o tym nie wie. Prawda i tak na jaw wychodzi na LANach czyli to jak gra ktos naprawde.

__

VIP
blacktyger

2006-09-12 19:53:04

Eee akurat dzialanie walla czyli krzaczenie textur -> znjaomosc pozycji ppla za nim sie wychyli nie mozna nazwac skillem. Na to sa 2 wytlumaczenia: fart albo wyczucie. Oczywiscie biorac pod uwage znaczenie slowa skill -> umiejetnosc, mozna to podciagnac pod to, ale raczej w tym srodowisku skill -> aim. Niemniej rzeczywiscie inteligenty wh, jest w razie zgrania teamu (wiec ffa wykluczamy) baardzo przydatny i ciezki do wykrycia. Aimy sa zazwyczaj ordynarne i po chwili skupienia widac czita.

A propo jeszcze wh, kiedys na pewnym 'niby dobrym srv' kolega w konnekcie zrobil ze zmienia mu sie co 2s status, a ja zainstalowalem gg 6.0 dzieki czemu wyskakujaca chmurka krzaczyla tekstury. Gralem tak dobre 40 minut i ordynarnie walilem po scinach i nic oO. Zadnych podejrzen, a tak jak mowie osoby grajace na srv kojarzylem z nickow czyli nie byli to newbie.

__

Użytkownik
unit10

2006-09-13 04:04:35

kto ma gg ten czit! do tego musisz mieć chyba słabą karte graficzną bo próbowałem i nawet spadku o 1 fps nie było, krzaczenia tekstur itp i dalej konstans(333)..ty tam się lepiej weż za pisanie jak Ci mówiłem a nie ;-DDDDDD

__

Użytkownik
kujaw

2006-09-13 16:23:49

to jest prawda, mój kolega miał tak samo, jak na gg ktokolwiek robił się dostępny to ten "wh" mu się włączał :) fps cały czas 60

__

Użytkownik
WILK

2006-09-13 19:48:47

Ten GG "wh" czit dziala takze w Q3 na karcie GF2 MX400 :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2301 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie