SC:BW w Wyborczej - do poczytania

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Vymiott

2006-09-08 14:24:53

Kto nie widział, ten niech widzi: [source=http://serwisy.gazeta.pl/kultura/1,34169,3600057.html]kliknij![/source]

Poczytajcie sobie, tylko nie pęknijcie niekiedy ze śmiechu :D
Niestety, nic o Polakach :/

__

Użytkownik
Bh3liom

2006-09-08 14:47:50

A co Cie tak rozbawilo w tym artykule? Dobry jest. Widac ze autor troche z dystansem podchodzi ale mnie tam nic w zasadzie nie rozbawilo bo nie bylo tam jakiegos specjalnego naginania prawdy :>

__

Użytkownik
unit10

2006-09-08 16:02:35

Naprawde dobry artykuł, niedawno zresztą w GW było o e-sporcie troszkę skrobnięte ; )

__

Użytkownik
t2

2006-09-08 16:08:57

Nic o Polakach bo w u nas SC nie jest tak popularne jak w Korei - nie mamy graczy, klanow, sponsoringu i organizacji na takim poziomie...

Prawde mowiac nie widze w tym artykule nic smiesznego, co wiecej ciesza mnie takie teksty skierowany do laikow. Artykul ma za zadanie uswiadomic masy czym moze byc gra komputerowa i to sie udalo. Gdyby zamiast tego Gazeta zamiescila najnowszy rankingu KeSPA, pare replay'ow i taktyki dla zerg-user'ow to raczej nikt by tego nie przeczytal.

__

VIP
AvangarD

2006-09-08 16:45:14

Taki sobie ten artykul moim zdanim jak gazeta wyborcza chce pisac o e-sporcie niech zaczna od Polskiej Sceny, teraz WCG heayah PGA malo maja ? Jak chca sam im moge pisac artykuly;] z SC

__

Użytkownik
Vymiott

2006-09-09 00:23:58

Mnie to trochę śmieszy, te opisy walki ras, jakby tylko te przedstawione mogły ze sobą walczyć, a inne nie. Albo ta flaga - czy oni nie pomylili tego z Quake ?

Ale w sumie racja - artykuł skierowany do mas, a masy nie mają pojęcia o samej grze.

__

Użytkownik
zEx

2006-09-09 14:21:41

.... mam nadzieje, ze to byl zart T_T

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4753 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie