Pomocy!"Oszustwa Medal of Honor Muliplay

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Gar

2006-09-02 11:44:11

Błagam was o pomoc! Od jakiegoś już czasu gram w gre medal of honor allied Assault Spearhead przez Internet.Jestem bardzo dobrym graczem i wszystko wiem jak się tam gra.Dokładnie chodzi o Oszustwa jakie tam widze coraz więcej graczy gra wręcz nie samowicię nie jestem prawie ich wstanie zabić tak jak prubują to inni gracze!A ja należy już do tych bardzo dobrych...podał przykład jak wyglądają te oszustwa ... np: "Gdy jestem w jakimś pomieszczeniu i tak sobie siedzie (ogolnie nie campuje robie to by lepiej to sprawdzić) to jeden z graczy idzię i nagle mnie zabija uderza mnie z pistole lub granatem i jeszcze inne były takie podobne rzeczy! np: Widziałem na własne oczy jak jeden z graczy gdy go obesrwowałem patrzał się w ściane wyglądało to tak jak by widział przez ściany! Nie wiem jakim cudem oni to robią ale tak jak ja to zauważyłem i pare setki innych graczy...Bardzo mnie to wkurza bo chciałbym ich zabić tak zdarza się że zabija ale to mało w poruwnaniu do nich.To jest nie możliwe żeby tak gracz grał.Patrzy się w ściane i jak jeden wyjdzie to wychodzi i go zabija miałem takie przypadki ...Jestem 100% przekonany że grają na jakiś chitach(cheater) coś muszą mieć w systemie mohaas.Prosze was o pomoc jak oni to robią jest dla mnie to ważne oni grają to oszustwach więc chciałbym też i ja tylko dla tego żeby oni to zauważyli prosze jeszcze raz o pomoc!!! Jeżeli chcecie to sami zauważyc to podaje wam Ip servera> 80.69.77.160:12203 Nazwa server TSI...czekam na odp. pozdrawiam

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4595 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie