ET.PL HACKED?!

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP
blacktyger

2006-07-15 09:09:48

Czyzby pierwszy i wciaz jedyny Oficjalny Polski Serwis Internetowy o Enemy Territory - www.enemyterritory.pl - hacked? Hm, screen mowi sam za siebie:

[hide=screen][URL=http://img91.imageshack.us/my.php?image=scf0.jpg]http://img91.imageshack.us/img91/4610/scf0.th.jpg[/URL][/hide]

.... RiP

__

Zaufany użytkownik
Seti!!!

2006-07-15 09:26:35

Zamiast dac linka... ;P

__

VIP
priAm

2006-07-15 09:47:24

znów?

__

Użytkownik
guhard

2006-07-15 10:06:29

muadDib :DDDD
hahaha co za koles :]
z tego co pamietam byl raz adminem CB a potem niezlym graczem COD (chodzi o gre :P) chyba :]

__

Użytkownik
Bieniek

2006-07-15 10:23:48

zle pamietasz
tamten z cod i admin cb to mua dib

__

VIP
blacktyger

2006-07-15 10:56:48

Na pewno za niedlugo odhackuja wiec link bylby niczym. Screen to dowod foreva ;s.

edit: odp na #1.
edit2: Na przyklad teraz jak wejdziesz jest juz zupelnie inna plansza...

__

Użytkownik
kaioshen

2006-07-15 11:34:10

Jutro bedzie esp.pl hacked :)

__

Zaufany użytkownik
Seti!!!

2006-07-15 11:50:26

no tak ale od od nadmiaru glowa nie boli - moglby byc link i screen, ale dam se juz spokoj ^^

__

Zaufany użytkownik
Seti!!!

2006-07-15 11:50:46

jeszcze dzis ;D

__

Zaufany użytkownik
Seti!!!

2006-07-15 11:51:40

Jeszcze dzis. ;D

__

Użytkownik
kaioshen

2006-07-15 11:57:33

oke

__

Użytkownik
pepe_k

2006-07-15 12:04:54

esp.pl hacked by igor ;]

__

Użytkownik
Danth3

2006-07-15 15:06:30

xD ET.PL i jego zabezpieczenia :D

__

Użytkownik
Blademaster

2006-07-15 15:44:02

Ne ma to jak slabe zabezpieczenia strony i dwoch "hackerow" (XD!) debili .

__

Użytkownik
snup

2006-07-15 16:14:12

no no, zeby shakowac joomle to trzeba byc naprawde 1337 i super elo :(

__

VIP
Andrzej :)

2006-07-15 20:25:30

mua_dib był graczem CoD i adminem CB, ale żadnego muadDib'a to ja nie widziałem ...

__

Użytkownik
tequar

2006-07-15 21:05:20

Przynajmniej opis (ten o scenie) dali prawdziwy :D

__

Użytkownik
kaioshen

2006-07-15 22:06:57

Następny cel to saper na laptopie naszego kochanego Romka.

__

VIP
blacktyger

2006-07-15 22:19:15

Kpisz sobie, teraz to jedna z najpopularniejszych gier fpp online.

__

Użytkownik
tequar

2006-07-15 22:35:35

No kpie sobie, ale nie mogłem się powstrzymać ;[ No nic nie rozwijam tematu, bo jak myśle o et to mi sie rzygać chce, także eot pls :D

//edit [+] snup

__

Użytkownik
snup

2006-07-16 01:54:37

zygac? :

__

Użytkownik
snup

2006-07-16 01:55:10

rzygać? :o

__

VIP
blacktyger

2006-07-16 07:09:41

To odznacz te kategorie, i przestan ludzi wku****c swoimi zalosnymi uwagami.

__

Użytkownik
tequar

2006-07-16 10:19:54

Zwróć uwagę na emoty, które wstawiłem po zdaniach. Nie są one tam od tak, tylko pokazują, że ta treść ma charakter troche bardziej żartobliwy niż poważny. Następnym razem proponuję melisę i troche dystansu do wypowiedzi głupszych ludzi.
Pozdr

__

VIP
blacktyger

2006-07-16 11:45:09

Tak sie sklada ze moj wybuch spowodowany byl nie tym konkretnym komentarzem. Juz nie raz pokazales jak bardzo lubisz et, wiec poprostu zastanawia mnie po kiego chuj* masz zaznaczona te kategorie?

__

Użytkownik
tequar

2006-07-16 12:42:34

Prawdę mówiąc nigdy nie zwracałem uwagi na to, co mam zaznaczone w profilu. Poprostu omijam treści o grach, które mnie nie interesują. Z racji, że topic jest lekko niecodzienny postanowiłem (i to był mój błąd) się wypowiedzieć. No nic odznaczam kategorię i eot z mojej strony. Peace

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2006-07-16 22:05:22

Jeśli skutki ataku są już naprawione, link nic nie da. Lepiej dać screen, który zostanie na zawsze :)

__

Użytkownik
Blademaster

2006-07-18 00:56:56

Black, to ty zyjesz!

__

Użytkownik
matiz444

2006-07-18 01:44:16

Skomentowal, ma do tego prawo, i tego nie zmienisz, a wiec spokojnie ; )

__

VIP
blacktyger

2006-07-18 07:59:49

A ja mam prawo zapyatc, po co ktos za kazdym razem probuje pokazac ze jest elo fajny, i wtraca juz raczej nie modne teksty o tym 'ze rtcw > et, scena pl ssie, et to gniot'. To naprawde staje sie nudne po jakims czasie i mzona miec chyba dosc.

Skomentowal, ma do tego prawo, i tego nie zmienisz,
Nie mam zamiaru, poprostu probuje zrozumiec po co to robi.

__

Użytkownik
matiz444

2006-07-18 17:07:06

Ja to rozumiem, ja cie nie atakuje, on pisze takie rzeczy, bo jest idiotą na przykład.

__

VIP
Preak

2006-07-19 04:36:44

troche powagi bo zaraz ktos z wyzszych sfer zainterweniuje : )

__

Użytkownik
tequar

2006-07-21 19:58:12

Zauważyłem topic w najpopularniejszych jak nie byłem zalogowany no i zauważyłem, że temat kręci się troche wokół mnie. No wiec od początku:
"Probuje pokazac ze jest elo fajny, i wtraca juz raczej nie modne teksty o tym 'ze rtcw > et, scena pl ssie, et to gniot'. " - wybacz ale ja nie próbuję na siłę zabłysnąć przed nikim, bo nie czuję takiej potrzeby. Wypowiadam się, bo mogę. Takie jest moje zdanie. W końcu po to zostało stworzone to forum - do przedstawiania swoich opinii. O tym, że wtrącam nie modne teksty to mnie rozbawiłeś ;D Sorry, że nie jestem taki super na czasie jak Ty. Co w takim razie powinienem napisać, żeby to było na topie i Ci się spodobało? :D
Po co to robię ? Taki jestem, nic na to nie poradzę. Ty proponujesz, żebym nie czytał treści o ET, wobec tego ja proponuję, żebyś nie czytał moich postów. Naprawdę nie zależy mi na rozmowie z osobą, która nie potrafi przeczytać w spokoju opinii różniącej się od jej poglądów i odrazu wysnuwa agresywne odpowiedzi. Wystarczy powstrzymać się czasami z opcją "Wyślij", ja tak często robię i proponuję to także Tobie.
Pozdr.

__

VIP
blacktyger

2006-07-21 21:09:24

Dzieki ze odpisales, bo nuda wieje ;). Otoz z elo niemdonym textami, mialem na mysli to, ze odkad pojawilo sie ET, wciaz slysze wlasnie takie texty. Szkoda tylko, ze 0,01% tych ludzi tak naprawde wcielala to w zycie, grajac w RtCW i ET majac w dup*e. Dlatego czytajac cos od 3 lat mozna byc wyczulonym na punkcie i zatracic mozliwosc rozrozniania kto tak mowi bo tak mysli, a kto chce byc jak Ci 'pro'. Stad moja - masz racje agresywna - odpowiedz.

Inna sprawa to mozliwosc wypowiadania sie, prowadzenia dyskusji etc. Oczywiscie nie moge Ci nieczego zabronic i nie mam zmaiaru. Tekst 'To odznacz te kategorie' mimo, iz w trybie rozkazujacym, mam nadzieje zrozumiales co mam na mysli. Poprostu nie pierwszy raz podopisujesz sie pod newsem / tematem o ET i wtracasz swoj poglad na temat tej gry (czego oczywiscie Ci nie zabraniam!). Raz juz chyba nawet mielismy rozmowe na ten temat. W kazdym razie mialem prawo zirytowac sie, widzac znow ten slynny text o braku sceny ET (phi) i to znowu w Twoim wykonaniu.

Btw: pierwszy nuke od 2 lat na esp :(.

__

Użytkownik
tequar

2006-07-21 22:20:09

Hehe no nuda wakacyjna faktycznie doskwiera ;D Te slowa o braku sceny faktycznie mogly urazic bo sa ludzie ktorzy poswiecaja duzo czasu wlasnie tej grze dla jej dobra (np Ty poprzez pisanie newsow, dopiero teraz sobie to uswiadomilem :P) i mowie za to sorry, ale tez sa tacy ktorzy graja z niewiadomych przyczyn ciagle whinujac, obwinajac o czity tych ktorzy graja czysto bo sami nie sa w stanie nic ubic i wlasnie do nich byly wtedy skierowane moje slowa.
Co do rtcw to sytuacja jest taka ze gra sie cicho, spokojnie dopoki nie przyjdzie jakis etplayer :D dlatego mam taka a nie inna opinie o graczach et (to tak jak stereotyp za granica o Polakach ze non stop kradna ;D). Takie momenty mnie przekonuja jaka jest wartosc sceny rtcw (chociaz tez zdarzaja sie rozne przypadki debilizmu, ale w mniejszych ilosciach ;D). "rtcw>et" - faktycznie mozna sie pomylic kto to i w jakim kontekscie wypowiada. Bardzo duzo ludzi z "czolowki" ET tak mowi a mimo to olali RTCW, przyczyniajac sie do zmniejszenia sceny wg nich lepszej gry... paradoks? inaczej tego nazwac nie mozna... moze mysleli ze zbija kokosy na ET :D
A tak juz calkiem offtopowo to Q3 wrocilo, moze teraz czas na RTCW :D
Pozdr.

__

Użytkownik
Blademaster

2006-07-22 19:14:48

Nie sadze zeby rtcw wrocilo gdyz w et jest praktycznie wszystko co tam bylo zawarte a nawet i wiecej ;] . Chodz to ofkoz i tak od graczy zalezy...

__

Użytkownik
tequar

2006-07-23 00:14:26

Proszę wytłumacz mi co takiego ma ET, czego brakuje RTCW. Bo ja nie jestem w stanie znaleźć takiej rzeczy...

__

VIP
priAm

2006-07-23 00:28:28

łatwiej byłoby, gdyby miał napisać to, co ma RtCW a czego brakuje ET, co powoduje, że RtCW > 0 > ET

__

Użytkownik
Blademaster

2006-07-23 00:47:47

No to powiedz jedno - jezeli rtcw jest o wiele lepsze od et to czemu wiekszosc tamtej sceny przeszla na et? :| . Wiecej nic ne trza mowic.

__

Użytkownik
tequar

2006-07-23 10:37:51

"wiekszosc tamtej sceny przeszla na et" Problem w tym, że tą scenę tworzą głównie gracze który dołączyli do ET, ale nie z RTCW. Lepsi gracze z RTCW poprostu dali sobie spokój z wolfem lub grają teraz w inną grę. Teraz w eurocupie można zobaczyć drużyny, które nie miały nic wspólnego z rtcw lub byli na tamtej scenie zwyczajnymi cieniasami (zdarzają się wyjątki). W ET jest zdecydowanie łatwiej celować bo ta gra jest o wiele wiele wolniejsza od poprzednika. Bronie - śmiech na sali, thompson nie różni się niczym od mp40, a reszty mogłoby w ogóle nie być - mortary, rifle, miny - te wymysły w ogóle nie przyspieszają rozgrywki, a wręcz przeciwnie zwiększają kampienie i lotto. No i snajperka... przecież to był drugi smak rtcw, a w et jest zeszmacona na maxa (inaczej tego nazwać nie można).

A dlaczego w ET gra tyle ludzi? Bo ta gra jest darmowa, a co jest za friko ciągnie ludzi jak ciepłe bułeczki. Gdyby nie to w ET graliby tylko gracze, którzy skąpią kasy na dobrą grę. ID nie wydałoby gry za darmo jeśli byłoby z niej zadowolone... Ja ciąglę nie mogę zrozumieć jak tyle ludzi zdecydowało się grać w niewypał, zupełnie niedopracowany i przygotowany głównie na ffa (system xp, niezniszczalni medycy itp.) ludzie zaczęli poprawiać tą grę w stronę RTCW. Tylko PO CO? Nie lepiej przenieść się na to co już jest dopracowane ? Nie wierzę, że kogoś nie stać na kupno tej gry :D

__

  • 1
  • 2

Warning: getimagesize(http://img91.imageshack.us/img91/4610/scf0.th.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

477 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie