Another one B(usted)ites the dust?

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
Khain

2006-05-29 13:40:27

[url=http://akron.wroc.pl/~mareczek/wiesiek.zip]Wiesio czit?[/url]

Kazdy zna Wieska, reprezentanta Polski, bylego gracza FF obecnie WoW, posadzany o czity od zawsze :P jego magiczny TAB byl tematem podejrzen i zartow, ale teraz to i sam nie wiem co sadzic! :P

__

VIP
blacktyger

2006-05-29 14:20:07

Przed chwila widzialem to z innego zrodla. Hm, powiem tak na LPS (na ktorym bylem i z wieskiem pilem) udowodnil, ze nie czit. I chyba zamknal gebe wszystkim, ktorzy go podejrzewali. Jednak sam nie wiem co o tym myslec, jak niby zostalo to zrobione?

__

Były Redaktor
so0fka

2006-05-29 14:22:27

dude, przecież obaj widzieliśmy go na LPŚ ^^ nie wiem jak wiele się od wtedy zmieniło, ale zaręczam, że wiesio nie czituje ^^

__

Użytkownik
chester020

2006-05-29 14:33:47

pierwsza akcja info od kolegi z teamu thats all a druga, hm widocznie wiesiu zauwazyl kawalek czapki podskakujacej i mogl tez uslyszec? nie wiem takie jest moje zndanie na ten temat imo nic nadzwyczajnego to nie bylo

__

Użytkownik
chester020

2006-05-29 14:34:50

edit* kawalek czapki goscia ktory wskakiwal na skale :>

__

Użytkownik
LoCk

2006-05-29 14:39:38

dalbys sobie reke uciac?:)))

__

VIP
blacktyger

2006-05-29 14:42:17

Do lps tak. Teraz nie, jednak jestem prawie pewny, ze to fake jakis czy cus.

__

Użytkownik
Khain

2006-05-29 15:13:17

magiczny tab na lps

__

Użytkownik
Khain

2006-05-29 15:14:55

co do tej pierwszej akcji owszem moze i info od kolegow, ale dziwne jest ze to info pokrywa sie (jak widac thx to shownormals) z pojawieniem sie na ekranie modelu przeciwnika, imo gdyby bylo info lookalby na tunel wczesniej :P a nie jak pojawia sie gosc na ekranie (o ile to hax)

__

Użytkownik
Tymek

2006-05-29 18:48:47

Jak dla mnie cheat ewidentny. Cheaty na scenie Enemy Territory zawse były dużym problem, ale teraz problem ten staje się bardziej widoczny. Ciekawe kto z naszych wspaniałych pr0gejmerów zostanie przyłapany na oszustwie...

__

Użytkownik
guhard

2006-05-29 19:04:36

hmm... pierwszy imo wyglada normalnie :P

A drugi trzeba by było obejrzec bez wh bo tak to imo nie mozna do konca stwierdzić :P

__

Użytkownik
wiesiek

2006-05-29 19:13:14

Ci co mnie znają wiedzą jaki jestem . Nikomu nie mam zamiaru sie tłumaczyc , usprawiedliwiać i przekonywać o swojej uczciwośći . Ważne że ufają mi i wierzą ludzie na których mi zależy reszta jest mało ważna .

Pozdrawiam

__

Użytkownik
LaM

2006-05-29 19:42:59

Czit imo Czit

__

Użytkownik
Tymek

2006-05-29 20:02:12

Hehe, chyba już się połapałeś, że raczej mnie z kimś pomyliłeś ;-) Na LPŚ nie miałem nawet przyjemności być, a szkoda... Nie znam Cię wcale, kilka razy spotkałem na serwerze - to wszystko. Moja opinia jest w 100% obiektywna. Jak dla mnie to walhack i tyle, chyba, że jesteś jasnowidzem.

__

Użytkownik
Tymek

2006-05-29 20:03:49

Można kogoś bardzo dobrze znać i wiedzieć, że nigdy nie dopuścił by się najmniejszego oszustwa, ale to wszystko tylko złudzenia. Właściwie kazdy potencjalny gracz może być cheaterem i nie możemy być pewni uczciwości nikogo. Smutna prawda - wiem to z własnych, choć skromnych doświadczeń.

__

Użytkownik
wiesiek

2006-05-29 20:06:27

pomyliłem fakt za co przepraszam . Napisałem wcześniej nie mam najmniejszego zamiaru przekonywać Ciebie czy też innych do siebie , uważasz tak wporządku twoja sprawa .

Miłego wieczoru

__

Użytkownik
Thoro

2006-05-29 20:20:46

Po pierwsze zastanawia mnie dlaczego dopiero teraz zrobila sie taka gwara na temat tych klipow ... wiele osob widzialo je juz pol roku temu. Moze zacznijmy od genezy powstania tych klipow. Sente, gracz WoW zobowiazal sie zrobic film wowkowy, wiec wszyscy powysylali demka. Sentego zaintrygowaly akcje wieska, wiec zrobil 3 klipy z braundorfa, sd2 i z golda, ktorego tutaj nie ma. Wyszukal 3 akcje "smierdzace" czitem, z okolo 20 demek. Troche malo tbh, tymbardziej ze np na braundorfie, nie mam pojecia jak mozna dopatrzyc sie czita. Chyba kazdy kto gra troche w ta gre, zna topografie mapy i wie na jakiej wysokosci moze znajdowac sie przeciwnik idacy po progu. Na sw_goldzie byla akcja jeszcze smieszniejsza, poniewaz wiesiek zabil goscia stojacego za skrzynka ... wystawal kawalek reki .. przy tej akcji wysmialem sentego, ze dopatrzyl sie wh. Natomiast gdy zobaczylem akcje na sd2 to rzeczywiscie sie troche przestraszylem. Wiadomo gralem/gram z wieskiem w jednym teamie, a wowki zawsze mialy czysta opinie ... nikt nigdy nie czitowal i chcialem/chce zeby zostalo tak do konca. Jakby nie patrzec ta akcja dziwnie wyglada, ale nie chcialem wyciagac pochopnych wnioskow, tak jak wiekszosc ludzi. W koncu nie raz zdarza sie samemu zrobic akcje "smierdzaca wallem", bo szczescie/umiejetnosc przewidywania jest czescia tej gry. Sciagnalem wiec to demko, wlaczylem r_shownormals i ogladam. Zbliza sie akcja i o dziwo nie zauwazylem tego goscia. Troche sie zdziwilem, ale dzieki niesamowitej sztuce dedukcji wywnioskowalem, ze klip zostal nagrany na fovie 120 a nie 110 na takim jak ja gram. Na fovie 120 rzeczywiscie bylo widac tego goscia. Jednak ogladajac demko 2 razy, za kazdym razem uslyszalem goscia, ktory biegl tunelem. Chester sie nie kampil tylko biegl i po prostu wiesiek go uslyszal. Druga sprawa to obejrzalem cale demo z tego meczu i nie bylo zadnej innej akcji, w ktorej chociazbym podejrzewal walla. Co wiecej bylo mnostwo akcji, w ktorych ginal w ten sposob, ze gdyby mial wallhacka na pewno by nie zginal, typu granaty na resp, leanujacy kampiacy gosci etc. Owszem mozna miec zbindowanego walla, ale zbyt wiele razy zginal w ten sposob, a to byla jedyna akcja w calym demku, ktora "smierdziala wallem". Wracajac do sprawy fova ... w celu upewnienia sie odnosnie czita, podczas jakiejs rozmowy o configach zapytalem wieska na jakim gra fovie. Odpowiedzial, ze 90/110 ... nie wiedzial wtedy o tych klipach i nie mogl miec zadnych podejrzen, a jak wspominalem na fovie 110 nie bylo widac chestera. Nie bronie go dlatego, ze jest kolega z mojego klanu czy cos w tym stylu, tylko dlatego ze to juz jest naprawde smieszne i meczace, ze mimo wystepu na lanie LPS, gdzie udowodnil wszystkim, ze nie uzywa haxow wciaz sa jacys niedowiarkowie. Wiesiek sam juz sie obronil na tym lanie pokazujac bardzo dobra gre i acc ponad 50% (nie pamietam ile juz dokladnie) na sd2, przez wielu uwazane za niemozliwe. Mimo ze polowa ludzi z lana sleczala nad jego monitorem patrzac czy aby na pewno nie czituje. Najsmieszniejsze jest to, ze czesc ludzi po lanie na ircu i tak oskarzala nadal wieska o czity mimo ze widzieli jak gral. Teraz powroce do pierwszej mysli z tego wywodu. Czy nigdy nie zdarzalo sie wam miec akcji "smierdzacych czitem" ? Ja sam mimo ze jestem dosyc slabym graczem mam co jakis czas taka akcje, ktora po przeanalizowaniu wyglada jak wall. Dzisiaj jak widzialem, ze jedna osoba prawie placze na ircu po obejrzeniu tej akcji wieska, wzialem demko z ostatniego praccy i wyrenderowalem jedna akcje. Nie chcialo mi sie spedzac pol dnia na szukaniu jakies akcji tego typu, bo nie miewam ich wiele, poniewaz jak mowilem jestem raczej srednim graczem. W kazdym razie - www.toya.net.pl/~thoro/thoro2.wmv ... akcja podchodzaca pod walla, ale jak sie dokladnie przyjrzec widac, ze walla nie mam. Chodzi jednak o pokazanie faktu, iz na pierwszy rzut oka ta akcja moze "smierdziec wallem" i takie akcje sie po prostu zdarzaja ... jakbym plynniej ruszal myszka to przy pierwszym killu mozna by powiedziec, ze mam walla, bo koles przeciez sie nie poruszal i kampil, wiec nie mialem prawa go widziec, a weszly 3 heady ... fakt faktem, ze dopiero gdy zobaczylem reke kolesia zaczalem ruszac myszka, ale wiesiek by pewnie jechal myszka caly czas i by bylo znowu, ze ma walla.

__

Użytkownik
Stork

2006-05-29 20:35:07

:o
dużo tutaj prawdy... tez to zauważyłem że niektóre akcje w et są tak kosmiczne że ktoś oglądający dana akcje z zewn może od razu pomyśleć
wh! albo ab! :o

ci co oskarzaja wieska o aima czy wh sa smieszni
czemu w takim razie nikt nie zauważył jego domniemanych wallhackow na ettv gdzie czesto go mozna było zobaczyc a mimo to gral naprawde dobrze

po np demku z brc od razu widac ze gosc ma wh a u wieska znalezlizcie jedna akcje ! :o to na pewno nie powod zeby oskarzac go o wh
ja to sobie wyjaśniam: glupie szczescie

__

Użytkownik
Fasolka

2006-05-29 20:40:27

Brawo Thoro!
Cale to zamieszanie naprawde mnie juz zaczyna smieszyc, ludzie ktorzy oskarzaja Wieska o czity robia to bezpodstawnie i naprawde nieudolnie. Plakac mi sie chce jak jacys goscie pisza mi na privia "ze jestem slepą ku..." bodz "glupia dz..." tylko dlatego ze wierze Wieskowi i wiem ze jest czysty. Dla mnie taka postawa jest naprawde zalosna i pokazuje mi poziom owych osob robiacych tyle zamieszania. Tylko w jakim celu? Jak juz napisal Thoro te filmiki sa stare, widzialo je wiele osob i takim dziwnym trafem nagle ludzie zaczeli sie nimi interesowac? Cos mi tu smierdzi. Mam nadzieje ze co madrzejsi po przeczytaniu wywodu thoro na temat tych pseudo dowodow dojda do tego samego wniosku, poprostu Wiesiek komus nie pasuje (swoja gra, kultura osobista itp), ot tyle i w ten sposob probuja sie go pozbyc. Normalnie, az sie smiac chce.

Pozdrawiam

__

Użytkownik
stuu

2006-05-29 20:41:26

a wytłumaczcie mi, bo może czegoś bardzo mocno nie rozumiem, może czegoś nie ogarniam jak powinienem lub jak przystało - należy, ale jaki związek oraz jakie to ma znaczenie, że wiesiek dobrym playerem jest z tym, że cheaty takiej osoby mają się nie imać. bo, dlaczego ktoś, kto gra dobrze, kto odznacza się nadprzeciętnym skillem, kto nie raz udowdnił swoją - powiedziałbym wyższość ponad innych, miałby zwyczajnie w świecie - podobnie jak banda skostniałych, ograniczonych do swojego opakowania codzienniego cheaterów, jak oni nie włączyć tego właśnie wpomagacza po to, by się pobawić, by być jeszcze lepszym, mocniejszym, dynamiczniejszym, czulszym i bardziej skillowym graczem? żadnej nie widzę różnicy w tym czy ktoś jest dno czy jest pro, każdy z przedstawicieli owych warstw może włączyć cheata i na nim nabijać fragi. różnica polega na tym, że pro zostanie zwyczajnie pochwalony za osiągnięcie po meczu, zostanie wzniesiony pod wyżyny, na jakie oczywiście - kiedy cheatuje nie zasługuje. a takie biedne dno stanie się oczywiście zngębione. tak o różnicy moje małe słowo. wracając do filmu, wiesiek - o ile film jest prawidziwy itp zwyczajnie cheatuje. na nic jakby się mają jego honorowe, podparte rzekomo wzbudzonym już zaufaniem deklaracje i usprawiedliwienia, skoro film pokzauje co innego. w zaciszu naszego pokoju każdy z nas może sobie odpalić program, dzięki któremu staniemy się dla siebie samych pro. i tyle. zwyczajnie nie rozumiem postępowania takich ludzi. btw, moim zdaniem, by słowa tego typu jak moje miały rację w tym miejscu i czasie należałoby zbadać wiarygodność tego filmu.

__

Użytkownik
stuu

2006-05-29 20:53:37

a wytłumaczcie mi, bo może czegoś bardzo mocno nie rozumiem, może czegoś nie ogarniam jak powinienem lub jak przystało - należy, ale jaki związek oraz jakie to ma znaczenie, że wiesiek dobrym playerem jest z tym, że cheaty takiej osoby mają się nie imać. bo, dlaczego ktoś, kto gra dobrze, kto odznacza się nadprzeciętnym skillem, kto nie raz udowdnił swoją - powiedziałbym wyższość ponad innych, miałby zwyczajnie w świecie - podobnie jak banda skostniałych, ograniczonych do swojego opakowania codzienniego cheaterów, jak oni nie włączyć tego właśnie wpomagacza po to, by się pobawić, by być jeszcze lepszym, mocniejszym, dynamiczniejszym, czulszym i bardziej skillowym graczem? żadnej nie widzę różnicy w tym czy ktoś jest dno czy jest pro, każdy z przedstawicieli owych warstw może włączyć cheata i na nim nabijać fragi. różnica polega na tym, że pro zostanie zwyczajnie pochwalony za osiągnięcie po meczu, zostanie wzniesiony pod wyżyny, na jakie oczywiście - kiedy cheatuje nie zasługuje. a takie biedne dno stanie się oczywiście zngębione. tak o różnicy moje małe słowo. wracając do filmu, wiesiek - o ile film jest prawidziwy itp moim zdaniem ma wh. bynajmniej tak na tym filmie wygląda.

__

Użytkownik
chester020

2006-05-29 21:16:09

lol smiech na sali:] proponuje Tobie obejrzec demka mystica, butchjego i tekoy, oni tez wala po 2-3 czapki z nikad nagle wstajac np zza skrzynki lub czegos podobnego, jesli chcecie sie bawic w poszukiwania cziterow proponuje Wam wszystkim siedziec dzien w dzien na ettv i ogladac replaye i nagrywac demka...kto wie, moze za Wasza sprawa gracze tacy jak tekoa lub buchji dostana global bana dzieki Waszej analizie demek...nie wiem czy to tak trudno zrozumiec, ze dzwiek + dobry cfg + umiejetnosc gry i kapka szczescia daja czasem takie a nie inne rezultaty?

__

Użytkownik
Tymek

2006-05-29 21:17:00

Heh, takie spojrzenie na sprawę zupełnie zmienia postać rzeczy. Myślę, że jest dużo prawdy w tym co napisałeś - umiejętność przewidywania ruchów przeciwnika jest bardzo ważna, którz z nas nie chciałby mieć jej tak opanowanej jak niedościgniony mistrz w tej dziedinie - teresh (tak to się pisało? :D). Sam niejednokrotnie łapałem się za głowę widząc jakie miałem szczęście, że pomyślałem, że właśnie tam będzie przeciwnik. Prawdę zna tylko sam zainteresowany, poza tym jest mnóstwo argumentów zarówno przeciw jak i za - stąd tak różne zdania na ten temat.

__

Użytkownik
stuu

2006-05-29 21:40:12

nie wiem czy ten post był do mnie czy nie bo nie dajesz znaku komu odpisujesz. mimo to uznam, że gdzieś Twoje słowa mają być odpowiedzią na to co napisałem. otóż polecam Ci zwrócić uwage na to co jest zagadnieniem tego temtu. nie mystic - skąd inąd znany, czy teKoa ale właśnie Wiesiek. i to o jego grze mowa, o jego filmie, i wreszcie podejrzeniu go o wh. na tym filmie wyraźnie widać, że jego zachowanie odstaje od normlnego - może to kwestia przypadku, może nie. 2. nie podejmuj zbyt wysokich zdań o tym, że gracze pokroju mystica nie tykają się cheatów. nikt tak naprawe nie wie, poza nimi samymi, czy są nieskazitelnie czyści. zwłaszcza po tym, jak chociażby razz zechciał podnieść swoją formę. także powiem tyle - nie bądźmy zbyt pewni, nie ufajmy bezgranicznie każdemu na słowo.

__

Użytkownik
stuu

2006-05-29 21:41:22

nie wiem czy ten post był do mnie czy nie bo nie dajesz znaku komu odpisujesz. mimo to uznam, że gdzieś Twoje słowa mają być odpowiedzią na to co napisałem. otóż polecam Ci zwrócić uwage na to co jest zagadnieniem tego temtu. nie mystic - skąd inąd znany, czy teKoa ale właśnie Wiesiek. i to o jego grze mowa, o jego filmie, i wreszcie podejrzeniu go o wh. na tym filmie wyraźnie widać, że jego zachowanie odstaje od normlnego - może to kwestia przypadku, może nie. 2. nie podejmuj zbyt wysokich zdań o tym, że gracze pokroju mystica nie tykają się cheatów. nikt tak naprawe nie wie, poza nimi samymi, czy są nieskazitelnie czyści. zwłaszcza po tym, jak chociażby razz zechciał podnieść swoją formę. także powiem tyle - nie bądźmy zbyt pewni, nie ufajmy bezgranicznie każdemu na słowo.

__

Użytkownik
LaRgOo

2006-05-30 11:54:18

Moim zdaniem zanim sie kogos osadzi o czity to powinno sie dac wiecej argumentow w ta sprawe np. pb screeny itp. itd. mieszkam nie daleko wieska na lps bylem jako kolega i popatrzec jak gra i widzialem wszystkie jego mecze na lanie.
Ze mna niestety bylo podobnie . Ostatnio przydazyla mi sie taka sama sytuacja jak u wieska i za 1 ! fart dostalem hardwor bana. Gdy spytalem sie za co to pokazali mi moja akcje ale innych wiecej argumentow nie bylo wiec spytalem czy po jednej akcji mozna osadzic kogos ze jest cziterem? Moim zdaniem jest to smieszne jezeli ktos odpowie ze tak a nie majac na to wystarczajacych dowodow i argumentow bo nawet z tamtego zdazenia nie bylo pb screenow. Po 2 dniach rozmow i wysylaniu demek adminowi zostalem odbanowany.
Na koniec chce powiedziec ze to jest poprostu zenujace ze ktos pokazal 3 klipy z przed pol roku ktore juz dawno widzialem i oskarzaja odrazu druga osobe o czity. Moim zdaniem ludzie ktorzy probuja po takich akcjach zlapac czitera niech sami popatrza na swoje demka i niech sprawdza czy nie przytrafila im sie taka sytuacja. Niestety jest mi przykro z tego powodu ze jezeli ktos posiada talent i jest lepszy od 2 osoby to ta 2 osoba za wszelka cene szuka czegos co by mialo jego skompromitowac albo pokazac ze nie gra czysto tylko pomaga sobie w roznoraki sposob

Pozdrawiam Wszystkich i Miłego Dnia Życzę :)

__

Użytkownik
nox.

2006-05-30 15:17:26

Bo w Polsce tak juz jest, ze jak sasiad ma Mercedesa to trzeba zrobic wszystko aby go nie mial, zamiast postarac sie o lepszy model dla siebie.

__

Użytkownik
Khain

2006-05-30 15:25:49

Tak dla jasnosci, bo juz wiele osob mi to zarzucilo, nie oskarzam Wieska o czity, dalem temat do dyskusji. I sam przyznaje nie jestem pewien co mam mylec dlatego dalem temat na forum, a nie rzucam hasla "WIESiEK BURN"

__

Użytkownik
Gendzer

2006-05-31 17:49:41

Ja także uważam, że Wiesiek nie czituje, to poprotu jest wyczucie przeciwnika i myslenie co większoci graczom się nie zdarza. Wystarczy, że gra się ~3lata i chyba wie się jakie ruchy wykona przeciwnik, i to nie dlatego, że ma się WH tylko dlatego, że mysli się szybciej od niego. Wiemy szybciej, że on pojdzie w tą a nie inna stronę, że kampi się tutaj czy tutaj bo najwięcej "no brain" ludzików się tutaj chowa itd mozna wymieniac w nieskonczonosc.
Mnie tez sie przypomina sytuacja kiedy to Mrozu (pozdrowienia :)) oskarzal mnie o czity po obejrzeniu jednego demka. I nie docieraly do niego uwagi ze to gra na sluch, myslenie itd...on widzial tylko czity. Moze poprostu kazdy z nas widzi tylko to co sam chce zobaczyc?? Bo ktos jest lepszy od niego?.

__

VIP
valkir

2006-05-31 17:51:27

khain dales sie nabrac... ?:]

__

Użytkownik
stuu

2006-05-31 17:54:20

graczom gratulujemy myślenia

__

VIP
mrozu

2006-05-31 20:34:05

po czym obejrzał demka jeszcze pare razy i zmienił zdanie?:D

__

VIP
JC

2006-05-31 20:55:39

ludzie, ktorzy dalej nie wierza w 'czystosc gry' wieska sa po prostu zalosni (zeby nie nazwac ich inaczej, a mam akurat duzy zasob slow do takich rzeczy =] ). Wiesiek jest niesamowicie kulturalna osoba i mysle ze w tym tkwi cala sprawa, ze nie jest 'gwiazda', nie 'wozi sie' i paru niestety ludziom z lepszych klanow et to przeszkadza =]. Po prostu 'scenie' et brakuje takich ludzi jak On, ludzi ktorzy sa z 'wyzszej' warstwy spolecznej, nie ze wzgledu na gre, lecz na kulture i sposob bycia. EOT

MORE WHINE 'n' LIES PLZ

__

Użytkownik
Gendzer

2006-05-31 20:58:30

A tego to ja już nie wiedziałem bo nie dostałem żadnego info :D Ale i tak zwracam honor =) btw. 2 czerwaca masz po mnie przyjechać na ESWC xd

__

Użytkownik
WildCat

2006-05-31 23:05:58

W swoim klanie nie macie info typu: "Jeden do tunelu ? "

Otoz wydaje mi sie ze wiesiek uslyszal takie info i na nie prawidlowo zareagowal.. To ze poszedl tam w momencie gdy ten wychodzil - LOTTO

Kazdy co jakis czas ma fart akcje podchodzace pod czit..

__

Użytkownik
Thoro

2006-06-02 07:30:53

On go slyszal, co bardzo wyraznie slychac na demku !!!

__

Użytkownik
FrD

2006-06-03 01:54:51

nie wiem o co chodzi.. ale jako przedstawiciel klanu "the Dust" prosiłbym żeby nie nadużywano naszej nazwy szczególnie w taki obraźliwy sposób :P

__

VIP
Konri1991

2006-06-03 09:46:45

szukacie dziury w całym :)
wiesiek, nie trzeba go nawet osobiście poznać, aby stwierdzić, że jest jednym z najmilszych gości na scenie. Zawsze można do niego napisać i nigdy nie dostaniemy odpowiedzi pokroju "spierdalaj". Widać, że jest świadom funu płynącego z tej gry więc posądzanie go o jakiekolwiek cheaty to już naprawdę chamstwo. Równie dobrze mógłbym zagrać z kimkolwiek 6on6, właczyć pbscreeny na serwerze, potem to przerobić w PS'ie, dodać postać a'la wallhacka i po sprawie. Naprawde nie jest problem posądzić kogolwiek o wh'a bo kwestia wykonania takiej podróbki to max. 10 minut. Rozumiem i popieram tępienie cheaterów, ale wiesiek wyrobił sobie przez czas swojej gry naprawdę nieskazitelną opinię, imo :)

__

Użytkownik
icee

2006-06-03 10:17:49

[hide=wiesiu cziter??!??!??!!1111]nie[/hide]

__

Użytkownik
pius

2006-06-03 14:58:02

OMG wiesiek zaden czit ! Zazdrosni jestescie o jego skilla ze bije was jak dzieci ? Ludzie obudzcie się chyba na pga wszystko udowodnil ? :O

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3613 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie