Immortal - nowy polski film Q3

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
kaboom

2006-03-09 11:54:32

Dawno nie było żadnego dobrego polskiego filmu Q3, to warto się zapoznać z nową produkcją o nazweie Immortal, autorem jest mor, znany z występów z planie pa1n

Info:

:: TYTUL :: IMMORTAL ::
:: WAGA :: 297 MB ::
:: TYP :: FRAGMOVIE ::
:: CZAS TRWANIA :: 11.34 ::

Mirrory:
[url=http://www.q3arena.gry.imro.pl/pa1n/download/10536/Immortal.wmv]pa1n @ imro.pl[/url] (link trzeba wkleić do jakiegoś programu, np getright, bo ten org jest jakiś dziwny :P)
[url=http://www.stargate.uz.zgora.pl/~pionier/Immortal.wmv]Dom Studenta Zielona Góra[/url] (znacznie lepszy transfer)

__
Cybersport.pl

VIP
Hakan

2006-03-09 12:02:14

Ani jeden ani drugi link nie dziala - ten na imro przekierowuje do strony glownej.

edit: Z pierwszym sobie poradzilem ale transfer jak za starych czasow po modemie :/

__
Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl

Użytkownik
kaboom

2006-03-09 12:21:33

no właśnie, już napisalem pionierowi niech coś zrobi z tym ftp, bo wczoraj jak dzialalo to trasfer byl elegancki, tylko wylaczylem na noc kompa a teraz lipa :/

__
Cybersport.pl

Użytkownik
mtheus

2006-03-09 13:12:36

no wlasnie na tym imro jest tragedia ... co bym nie sciagajl trasnfer 3kb/s :/

__

Użytkownik
enj0y

2006-03-09 15:19:46

pa1nful movie zrobil raven (ten z panter :S)

__

Użytkownik
veste

2006-03-09 15:24:47

1 link - 14kb/s
2 link - 32kb/s
[ Flashget ]

__

VIP
Hakan

2006-03-09 15:35:14

Ogladnalem :)

Hahahahaha, dawno tak sie nie usmialem - film 3 lata temu zostalby okreslony jako beznadziejnie slaby. Teraz to nie znajduje slow. Dobry kawal :)

A co do pa1n movie w porownaniu z tym niebo a ziemia, hahaha - na prawde dobry kawal...

Dobrze, ze sciagnalem ten "film" w pracy nie w domu, bo nie mialbym takiego humoru :))))

__
Powyższy tekst jest subiektywną opinią autora i nie jest oficjalnym stanowiskiem serwisu eSports.pl

Użytkownik
kaboom

2006-03-09 15:45:11

rzeczywisice :) ja wlasnie obejrzalem, myslalem ze bedzie to cos lepszego :) a tu kicha :)

__
Cybersport.pl

Użytkownik
kaboom

2006-03-09 15:45:40

mozliwe :)

__
Cybersport.pl

Użytkownik
veste

2006-03-09 15:45:49

nie warto sciagac ?

__

Użytkownik
kaboom

2006-03-09 15:48:41

jeżeli sie nastawiles na dobry film, to nie polecam

__
Cybersport.pl

Użytkownik
veste

2006-03-09 15:53:33

no to sciagam Unrealnorth ^^

__

Użytkownik
Logitech`r4

2006-03-09 18:38:13

Tej, my sie pod nim nie podpisujemy :ASD

Dla sprostowania, Raven byl autorem pa1nful movie. Immortal zrobil mor, sam dla siebie i chyba nie chcial tego wypuszczac az tak bardzo w swiat :F

__

Użytkownik
enj0y

2006-03-09 18:38:37

jestem nastawiony na dobre fragi czy warto sciagac w takim razie?

__

Użytkownik
3nGonGa

2006-03-09 19:06:18

jest pare dobrych fragow , sciagaj :}

__

Użytkownik
(xtm)robak

2006-03-09 20:28:33

ja tam jestem zadowolony, w h** mi sie podoba filmik, muza dobra (koncówka to juz own :-D) fragi też są dobre.. nie ma co wybrzydzać, zróbicie TERAZ coś lepszego to wtedy będzie można się z tego smiać ! wg mnie jest 'dobry' ! :-)

__

Użytkownik
enj0y

2006-03-10 12:25:55

ok obejzalem no i podobala mi sie - tak... muzyka mi sie naprawde podobała :EEE

__

VIP
P!thrawn

2006-03-10 20:06:00

olać ;-C

__

VIP
P!thrawn

2006-03-10 20:06:09

olać ;-C

__

Użytkownik
YackOO

2006-03-13 22:32:31

Kopiuj/Wklej ze strony pa1n

Kurde, jak czytałem opis to myślałem, że będzie jakaś poważna produkcja!
Jak spojrzałem na screeny to zmieniłem zdanie...
Daleko temu cfg do defaultowego - który też nie należy do najlepszych.
Vertexlight? przecież to wygląda tragicznie. No i simpleitems to już w ogóle own do kwadratu. TeamOverlay też jest zbędny, ale można przeboleć
Z informacji konsoli (duże) widać, że klatki były zgrywane na 640x480. Stanowczo za mała rozdzielczość.
Jak na niemal 30 mb/min. kompresja jest nędzna.
Reszte dopisze po obejrzeniu :)

P.S. Drugi link nie dziala, a z pierwszego idzie 7 kb/s, więc nastawie na noc ten film.

EDIT:
obejrzałem i uzupełniam komentarz ;)
Niestety 80% fragów jest na pro6, przez co film staje sie przeraźliwie monotonny i nudny... Owszem, fragi są ok ale jest ich za duzo na jednej mapie
Nagle w srodku filmu podczas zmiany utworu muzycznego nastepuje zmiana cfg. Rozdzielczość chyba większa (800x600), wreszcie wyłączony vertexlight no i simpleimtes. Autor chyba się ocknął dopiero w połowie filmu, że coś jest nie tak ;P W filmie nie ma żadnym fragów z freecam, nie mówiąć już o CamTransitions, czy innych wodotryskach.
Synchronizacja śladowa, pare fragów do szybkich przybić i miejscami jakiś rail, poza tym nic. Jakość obrazu jak juz pisałem mierna, ale wynika to też z małej rozdzielczości, w jakiej zgrywano klatki.
Gdyby film skrócić o połowę słabszych fragów z pro6, dobrze zgrać klatki, skompresować należycie i dodać jakieś interesujace efekty to możnaby go pokazać szerszej publice - w tym przypadku nie radzę tego robic :)


Komentarz jest dosyć szorstki, ponieważ mordor chyba długo gra w quake’a, więc tym samym długo ma już komputer i nauczył się z nim obcować. Zwykła przyzwoitość nakazywałaby też zapoznanie się z realiami tworzenia filmów(cfg, kompresja, itd.). Istnieją serwisy (own-age.com), czy nawet na ORGowym boardzie jest tablica poświęcona tylko filmom. Wstarczy zajrzeć i wpisać pojedyncze komendy, żeby jakosc prezentowanego obrazu wzrozła niebotycznie.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7182 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie