Problem z PunkBusterem :/

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Slavny

2006-03-04 21:43:35

Od jakiegos czasu PB wywala mnie z serwerów. Jest jakiś sposób poza formatem?

__

Użytkownik
nox.

2006-03-04 22:45:50

\pb_security 0 ??
albo update

__

Użytkownik
pawelloo

2006-03-04 23:01:44

ja chce miec takie problemy z cod2 :(((

__

Użytkownik
Bodzio^^

2006-03-05 01:27:11

pb uptade i pb_security 0

__

Użytkownik
Slavny

2006-03-05 10:33:34

nie dziala. dalej to samo :(

__

Użytkownik
Oskar[PL]

2006-03-05 11:20:28

Mam ten sam problem z PunkBusterem...Jak wbijam sie na serva z aktywnym PB to mnie wywala za spamerski nick itd. nick mam chyba normalny..."Oskar[PL]"
Moze tego PB trzeba jakos skonfigurowac ? A moze cos spiepszylem ?
Juz drugi raz zainstalowalem ET bo ktos powiedzial ze to moze pomoc...ale niepomoglo =/

Bardzo prosze o szybka i skuteczna ( :P ) pomoc ! Z gory wszystkim ktorzy chca pomoc , dziekuje !!!!

__

Użytkownik
Tymek

2006-03-05 11:34:42

już Ci mistrzu mówiłem, format c:

;D... serio :->

__

Użytkownik
snup

2006-03-05 11:51:09

spamerski nick?: / z jakim komunikatem cie wywala?

__

VIP
blacktyger

2006-03-05 11:54:24

LUDZIE!

[url=www.board.enemyterritory.pl]BOARD ET.PL[/url]. OD TEGO SĄ OFICJALNE STRONY GRY, I ICH FORA, ABY KORZYSTAĆ!

Edit: Mógłbym oczywiście podać link do gotowego tematu, co zajęło by mi ~1 minutę. Ale informacji w internecie należy NAUCZYĆ SIĘ SZUKAĆ. Jeśli zawsze będzieci liczyli na to, że ktoś Wam odpowie, zrobi coś za Was to się mylicie. A OTO JAK TO ZROBIĆ:

[url=google.pl] GOOGLE - SKARBNICA WSZYTSKIEGO CO ZAWIERA W SOBIE INTERNET[/url]

OPCJA SZUKAJ NA FORACH / STRONACH - GORĄCO POLECAM!

__

Użytkownik
n1

2006-03-05 13:25:29

spokojnie, wdech - wydech, wdech - wydech ;] przecież wiadomo - łatwiej jest komuś pozawracać d.pe niż poszukać samemu - walka z wiatrakami :|

btw to board.et.pl jeszcze istnieje? ;o

__

VIP
blacktyger

2006-03-05 13:28:07

Istnieje i jest skarbnicą widzy o et w Polsce. A co do jego aktywności to już inna sprawa...

Ja jestem spokojny, but capslukiem lepiej wbija sie do glowy :C.

__

Użytkownik
pius

2006-03-05 16:45:44

slavny i Oskar[PL] poprostu cheat oFF :P

__

Użytkownik
Slavny

2006-03-05 17:26:24

lol dobre ownage hahaha :| :/

__

Użytkownik
Oskar[PL]

2006-03-05 18:55:01

Po pierwsze !
Szukalem w internecie rozwiazania na ten problem ale dowiedzialem sie tylko tyle ze bardzo duzo osob ma problemy z PunkBusterem...

Po drugie !
Na http://www.board.enemyterritory.pl/ jest duzo na ten temat tylko nic z tego niewynika...Ludzie pisza takie rzeczy np. cheat off i po sprawie , ja cheatow zadnych nieuzywam chyba ze poprostu o tym niewiem...a w to watpie bo mam swiezo zainstalowane ET i jeszcze nic niemieszalem...

Po trzecie !
Jestem nowym uzytkownikiem ET i niezaczelem i raczej niezaczne sie bawic w cheaty !!!

@Snup
Wywala mnie z takim komunikatem
" PunkBuster Client: WARNING: PB Kicks for Name Spamming and Name Stealing and Non-standart Characters a(dalszej czesci , o ile taka jest , niewidac) "

Niewiem co to dokladnie oznacza...Ale moj nick niejest jakis dlugi ani kolorowy , "Name Stealing"- tego to kompletnie nierozumiem bo jestem slaby z angielskiego.

Moge sie wbic na kazdy server z PB OFF ! I niemoge sie wbic na zaden server z PB ON !

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeszcze raz bardzo prosze o pomoc ! Z gory dziekuje ! Dziekuje rowniez tym ktorzy chca a niepotrafia mi pomoc ! I prosze nierobic ze mnie jakiegos debila ...Jestem poprostu nowy w te klocki !

__

VIP
lab

2006-03-05 19:05:11

moze [url=http://esports.pl/?id=post&post_id=1879202611]tu[/url] zobacz, problem tyczy sie tego samego ale w q3

__

Użytkownik
nox.

2006-03-05 19:30:04

Name Stealing - chodzi o to ze na serwerze jest juz ktos o takim nicku

__

Użytkownik
itsraining...

2006-03-05 23:59:00

Boshh, przecież o tym było już setki razy. Jeżeli grasz na WinXp to musisz grać na koncie z uprawnieniami administratora. Thats all. Nick nie ma tu nic do rzeczy, to standardowy komunikat wyświetlany przez PB.

__

Użytkownik
buzka

2006-03-06 01:16:51

http://www.evenbalance.com/index.php?page=faq-et.php

__

Użytkownik
Oskar[PL]

2006-03-06 11:34:43

@MKPlayer
Gram a raczej chce grac z konta admina.
@buzka
Update PB nic niedaje...=/
----------------------------------------------
Spytalem kogos w grze jak sobie z tym problemem poradzic i powiedzial mi ze poradze Sobie z tym problem poprzez wpisanie w consoli takich commend jak :
/rate 2500
/cl_maxpackets 30
Jestem nowy w te klocki wiec nawet niemam pojecia co to za commendy ale widze ze nic one niedaja w moim przypadku =/
----------------------------------------------
\pb_security 0
Tej commendy rowniez probowalem ale jak ustawie PB security na 0 to mnie wywala z powodu braku polaczenia z PB...
A ja chce moc grac na servach z PB
----------------------------------------------
Widze ze na forach ma bardzo duzo ludzi z tym problem ale jeszcze nigdzie niewidzialem sposobu na to (ktory by zadzialal u mnie)
----------------------------------------------
W internecie szukalem - nieznalazlem
Na roznych forach szukalem(a bylo isc dosc duzo ! Szukam juz tego 6 dzien!) -znalazlem tylko tyle ze ludzie maja z tym problemy a rozwiazanie byly typu
-loguj sie jako administrator komputera (zawsze sie loguje jako administrator komputera)
-uzyj commendy \pb_security 0 (uzylem i nic to niezmienilo , caly czas PB mnie wywala)
-odinstaluj ET i zainstaluj ponownie (zrobilem i nic niepomoglo,wyszlo na to ze stracilem tylko czas na ponowne sciaganie map =/ )
-Name Stealing - chodzi o to ze na serwerze jest juz ktos o takim nicku (dziwne tylko to ze na okolo 100 servach na ktore probowalem sie logowac grala by osoba o takim nicku jak moj...)
-Update PB (update'owalem juz kilka razy ...zero skutkow =/ )
---------------------------------------------
Jeszcze raz prosze wszystkich o pomoc !
Bardzo mi zalezy zeby pograc sobie w ET na serverach z PB ON ( niedosyc ze na PB ON niemoge sie wbic to na PB OFF jest tak malo serverow ze je moge policzyc na palcach u jednej dloni...)

Ponownie
PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!!

Z gory dziekuje tym ktorzy chca mi pomoc ! Mam nadzieje ze ktos mi w koncu pomoze :)

Ponownie
PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!!

__

Użytkownik
Oskar[PL]

2006-03-06 11:35:20

@MKPlayer
Gram a raczej chce grac z konta admina.
@buzka
Update PB nic niedaje...=/
----------------------------------------------
Spytalem kogos w grze jak sobie z tym problemem poradzic i powiedzial mi ze poradze Sobie z tym problem poprzez wpisanie w consoli takich commend jak :
/rate 2500
/cl_maxpackets 30
Jestem nowy w te klocki wiec nawet niemam pojecia co to za commendy ale widze ze nic one niedaja w moim przypadku =/
----------------------------------------------
\pb_security 0
Tej commendy rowniez probowalem ale jak ustawie PB security na 0 to mnie wywala z powodu braku polaczenia z PB...
A ja chce moc grac na servach z PB
----------------------------------------------
Widze ze na forach ma bardzo duzo ludzi z tym problem ale jeszcze nigdzie niewidzialem sposobu na to (ktory by zadzialal u mnie)
----------------------------------------------
W internecie szukalem - nieznalazlem
Na roznych forach szukalem(a bylo isc dosc duzo ! Szukam juz tego 6 dzien!) -znalazlem tylko tyle ze ludzie maja z tym problemy a rozwiazanie byly typu
-loguj sie jako administrator komputera (zawsze sie loguje jako administrator komputera)
-uzyj commendy \pb_security 0 (uzylem i nic to niezmienilo , caly czas PB mnie wywala)
-odinstaluj ET i zainstaluj ponownie (zrobilem i nic niepomoglo,wyszlo na to ze stracilem tylko czas na ponowne sciaganie map =/ )
-Name Stealing - chodzi o to ze na serwerze jest juz ktos o takim nicku (dziwne tylko to ze na okolo 100 servach na ktore probowalem sie logowac grala by osoba o takim nicku jak moj...)
-Update PB (update'owalem juz kilka razy ...zero skutkow =/ )
---------------------------------------------
Jeszcze raz prosze wszystkich o pomoc !
Bardzo mi zalezy zeby pograc sobie w ET na serverach z PB ON ( niedosyc ze na PB ON niemoge sie wbic to na PB OFF jest tak malo serverow ze je moge policzyc na palcach u jednej dloni...)

Ponownie
PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!!

Z gory dziekuje tym ktorzy chca mi pomoc ! Mam nadzieje ze ktos mi w koncu pomoze :)

Ponownie
PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!!

__

Użytkownik
Oskar[PL]

2006-03-06 11:36:02

@MKPlayer
Gram a raczej chce grac z konta admina.
@buzka
Update PB nic niedaje...=/
----------------------------------------------
Spytalem kogos w grze jak sobie z tym problemem poradzic i powiedzial mi ze poradze Sobie z tym problem poprzez wpisanie w consoli takich commend jak :
/rate 2500
/cl_maxpackets 30
Jestem nowy w te klocki wiec nawet niemam pojecia co to za commendy ale widze ze nic one niedaja w moim przypadku =/
----------------------------------------------
\pb_security 0
Tej commendy rowniez probowalem ale jak ustawie PB security na 0 to mnie wywala z powodu braku polaczenia z PB...
A ja chce moc grac na servach z PB
----------------------------------------------
Widze ze na forach ma bardzo duzo ludzi z tym problem ale jeszcze nigdzie niewidzialem sposobu na to (ktory by zadzialal u mnie)
----------------------------------------------
W internecie szukalem - nieznalazlem
Na roznych forach szukalem(a bylo isc dosc duzo ! Szukam juz tego 6 dzien!) -znalazlem tylko tyle ze ludzie maja z tym problemy a rozwiazanie byly typu
-loguj sie jako administrator komputera (zawsze sie loguje jako administrator komputera)
-uzyj commendy \pb_security 0 (uzylem i nic to niezmienilo , caly czas PB mnie wywala)
-odinstaluj ET i zainstaluj ponownie (zrobilem i nic niepomoglo,wyszlo na to ze stracilem tylko czas na ponowne sciaganie map =/ )
-Name Stealing - chodzi o to ze na serwerze jest juz ktos o takim nicku (dziwne tylko to ze na okolo 100 servach na ktore probowalem sie logowac grala by osoba o takim nicku jak moj...)
-Update PB (update'owalem juz kilka razy ...zero skutkow =/ )
---------------------------------------------
Jeszcze raz prosze wszystkich o pomoc !
Bardzo mi zalezy zeby pograc sobie w ET na serverach z PB ON ( niedosyc ze na PB ON niemoge sie wbic to na PB OFF jest tak malo serverow ze je moge policzyc na palcach u jednej dloni...)

Ponownie
PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!!

Z gory dziekuje tym ktorzy chca mi pomoc ! Mam nadzieje ze ktos mi w koncu pomoze :)

Ponownie
PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!! PROSZE O POMOC !!!

__

Użytkownik
nox.

2006-03-06 12:44:19

jak juz to /rate 25000

__

Użytkownik
Slavny

2006-03-09 15:46:55

eeh... chyba pozostaje format. jak to nie pomoze to nie wiem co zrobie :>

__

Użytkownik
Khain

2006-03-09 15:53:06

format, albo na xfire.be (teraz lezy akurat) tam bylo rozwiazanie, chodzi o ustawienie przywilejow dla konta, ewentualnie format albo reinstall ET

__

Użytkownik
kasztan

2006-03-30 18:32:02

Witam! Jestem nowy wiec mam pytanie techniczne - mam ten sam problem co Slavny, ale
pierwszą sprawą jest to, że kiedy wchodzę do panelu sterowania nie widze nigdzie opcji narzędzia administracyjne (z góry zaznaczam, że znam sie na tym b. slabo stąd moje pytanie :/).

Btw. Jestem zalogowany jako administrator !

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2006-03-30 20:55:12

polecam topic z tego forum [url=http://americasarmy.com.pl/viewtopic.php?t=3999]click![/url], wprawdzie gra inna ale pb ten sam i pewnie te same problemy, mi pomoglo. W moim przypadku chodziło o prawa administratora

__

Użytkownik
Bezołowiowy

2006-03-30 21:07:28

mialem ten sam problem. pewnie masz wirusa i pb poprostu nie chce cie wpuscic. widze 2 wyjscia. format:c albo zrob aktualke.

__

Użytkownik
kasztan

2006-04-20 14:56:51

mam pytanie jak mozna zrobic updata PB?

__

Użytkownik
Bezołowiowy

2006-04-20 15:02:14

[url=http://www.evenbalance.com/index.php?page=support-et.php]TUTAJ[/url] moze plusika jakiego:P

__

Użytkownik
kasztan

2006-04-20 16:21:51

Zrobiłem formata, reinstall, zupdateowalem pb, gram na koncie z uprawnieniami administratora(czy jakoś tak :F) i nic nie pomogło. Ma ktoś jakiś pomysł co mogę jeszcze zrobić ?

__

Użytkownik
Bezołowiowy

2006-04-20 16:53:55

na pewno zrobiles formata? czy tylko reinstalke systemu. sciagnij se avasta i jakiegos antispyware'a i powyrzucaj wszystkie wirusy z kompa.

__

Użytkownik
kasztan

2006-04-20 20:54:53

Format był robiony :F Antyvira też mam.

Btw. Pisze za kumpla, który ma ten problem z jego konta :-)

__

Użytkownik
kasztan

2006-04-20 20:57:15

Pisze z konta kumpla, który ma ten problem :F Formata zrobił, antyvira też ma :-)

__

Użytkownik
kasztan

2006-04-20 21:01:14

Pisze z konta kumpla, który ma ten problem :F Formata zrobił, antyvira też ma :-)

__

Użytkownik
Bezołowiowy

2006-04-21 10:06:53

dobra, ale radze ci sciagnac microsoft antispyware'a, ktory usuwa agentow i inne gowno. normalny antyvir ci tego nie usunie na dobre, bo zawsze po ponownym wlaczeniu kompa ten shit sciaga sie z zapisanego gdzies ip czy cos. radze skorzystac z [url=http://www.instalki.pl/programy/download/antyspyware/Microsoft_AntiSpyware.php]TEGO[/url]adresu

__

Użytkownik
kasztan

2006-04-21 11:58:48

Ok, zaraz mu powiem. Dzięki :-)

__

Użytkownik
c0m4r

2006-04-28 01:13:12

a używasz może programu getright? Jeśli tak, usuń go.
o/s wyskakuje też, jeśli na komputerze nie jesteś zalogowany jako administrator, bądź Twoje konto nie posiada PEŁNYCH uprawnień.

pozdr.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3198 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie