Poszukiwań nadszedł czas

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
^Opeth

2003-12-02 23:45:44

Witam.
Chcialem wystąpić z propozycją do osób/firm które są wstanie postawić server gry MoH:AA. Stracilismy ostatnio server i poszukujemy nowego. Czemu akurat my i dlaczego : My dlatego , że osoby grające w klanie to osoby z długiem stażem w MoH:AA , dlatego że jesteśmy wspierani przez klany z pierwszej 5 CB OBJ REALISM POLSKA. Wydaje się , że to nic , ale doświadczenie jakie wyniosłem z klanów w których grałem pozwala mi stworzyć bardzo dobry zespół który bedzie spokojnie wstanie konkurować z najlepszymi. Doświadczenie zdobyłem w takich klanach jak : AoD i LB. Obecnie klan jest w reaktywacji , co oznacza ze powraca na scenę MoH:AA. Potrzebujemy server na klanówki i na treningi. Co oferujemy w zamian : Reklama przy nicku gracza , w nazwie servera , reklama na forach tematycznych , reklama na stronie www (www.lb.xt.pl - obecnie strona w modernizacji ze wzgłedu na brak odpowiedniego servera ftp). Istnieje także możliwość wykonania layoutu , logotypu dla firmy. Czy taka reklama jest skuteczna ? Nie jestem w stanie ocenić , ale obecnie firma IceMat korzysta z takiej reklamy wspierajac jeden z polskich klanów. Jest to firma zagraniczna.

Jezeli ktoś byłby zainteresowany wspólpracą ,proszę o kontakt

GG : 1478861
ICQ:232800067
JaBBer : deshi
@ : [email protected]
#2 @ [email protected]

z poważaniem :
Piotr ,, Partisan"
*[LawBreakers]*

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

62 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie