Polish Team 2005/2006

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
DzikiDzik

2005-12-19 17:15:16

Chciałbym poznać Wasze opinie na temat [flag=pl]Polish Team 2005/2006. Chciałbym ayście swoje zdanie jakoś uzasadnili a nie pisali komentarze typu polish team jest do ani wogole lipa albo polish team jest dobry i juz. Uzasadniajcie swoje wypowiedzi i przekażcie innym użytkownikom co Waszym zdaniem jest złe/dobre w [flag=pl] Polish Team.

Ja osobiście uważam, że wybranie na kapitana nie znanego wcześniej wszystkim [flag=pl]Mit0s-a było dobrym posunięciem czołowych polskich klanów. Taki gracz może pokazać iż nie trzeba być super gwiazdą aby coś osiągnąć ale wartości takie jak skromność i zaangażowanie a nie promowanie własnej osoby są najważniejsze. Może i jego skład jest kontrowersyjny, lae stawia on na graczy którzy starają się ay ich gra stawała się skuteczniejsza i grają dla dobra dryżyny co jest najważniejsze. Wkońcu wielu graczy poraz pierwszy jest powołana i ma okazje pokazać się na międzynarodowej arenie co bardzo mi się podoba i napewno napawa ich adrenaliną co sprawi jeszcze większy skill gdy przyjdą te ważne mecze reprezentacyjne. Moim zdaniem nie powinna ich zeżreć trema gdyż grając w tak wspaniałych i rozpromowanych klanach mają już doświadczenie z dobrymi klanami , zawodnikami i meczami o wysoką stawkę. Przez okres przygotowaczy [flag=pl] Mit0s ma okazję sprawdzić kto ma sporo czasu na grę na kogo może liczyć, kto przykjłada się do gry, szanuje treningi i jego własne zaangazowanie w tworzenie dobrej i zgranej drużyny.

Mam nadzieję że moje zdanie zostanie przyjęte nawet przez tych którzy uważają Polish Team za zły i skazany na niepowodzenie. Czekam na Wasze opinie. Pozdrawiam [flag=pl] DzikiDzik.

__

Użytkownik
e2

2005-12-19 17:23:42

słuchaj miło, że się zarejestrowałeś, ale nie spamuj w każdym topicu o ET ok? :F

__

Użytkownik
DzikiDzik

2005-12-19 17:28:00

Ej ja nie spamuje tylko poprostu wyrażam swoje zdanie...przytocz moja wypowiedz ktora jest nie na temat?....

__

VIP
-=eXe=-

2005-12-19 17:47:51

takie małe OT zrobie

Patrze na liste Forum po prawej stronie a [hide=tu:]
-OT :
-ET :
-ET :
-ET :
-ET :
-OT :
-ET :
-ET :
-ET :
-ET :
-ET :
-OT :
-OT :
-OT :
-OT :

Jakaś inwazja na OT i ET :D[/hide]

__
http://www.egu.org.pl || http://www.facebook.com/EastGamesUnited

Użytkownik
no1se

2005-12-19 17:55:56

Eh chłopaku, ogarnij sie troche.

__

VIP
Preak

2005-12-19 17:59:26

to juz nie chodzi o samo "pisanie nie na temat". Ale na przyklad, odpisywanie w topicach z marca lub takich w ktorych problemy zostaly juz rozwiazane.
btw : uzywaj opcji odpowiedz, ulatwi Ci to zycie :)

__

Użytkownik
nox.

2005-12-19 19:33:16

skoro sie bierzesz za pisanie to popraw te wszystkie literowki i wstaw pare znkow interpunkcyjnych:/

__

Użytkownik
lasica

2005-12-19 20:06:57

"nie znanego wcześniej wszystkim Mit0s-a" - z mojego punktu widzenia zna go każdy... kto przynajmniej choć trochę się interesuje sceną et, wcześniej rtcw.

__

Użytkownik
Akhor

2005-12-19 20:14:16

:) Mit0sa każdy zna, a Tobie radzę zapoznać się z sceną.

__

Użytkownik
*Jaras

2005-12-19 20:24:32

Koles chciales zablysnac ale nie masz bladego pojecia o tej scenie ;(

__

VIP
Pajda

2005-12-19 20:34:44

Mitos ? A to sie je ?

__

Były Redaktor
so0fka

2005-12-19 20:39:38

Taki gracz może pokazać iż nie trzeba być super gwiazdą aby coś osiągnąć

proszę się nie błaźnić - Mit0s jest gwiazdą i on osiągnąć naprawdę dużo.

Może i jego skład jest kontrowersyjny

z tym, że on jeszcze nie wytypował składu...

radzę zapoznać się trochę ze sceną ;] poza tym podzielam Twoje zdanie, iż Team-Poland nie jest skazany na porażkę, lecz poparłbym je nieco innymi argumentami ;D ...

__

Użytkownik
DzikiDzik

2005-12-19 21:58:27

soofka pogadamy na gg wkoncu chyab sie domyslisz kto ja jestem :d

__

Użytkownik
nox.

2005-12-20 12:51:17

w prawym dolnym rogu masz maly pomaranczowy napis "odpowiedz" - skorzystaj z niego

__

Użytkownik
*Jaras

2005-12-20 14:00:12

A kim ty jestes gosu? ;)

__

Były Redaktor
so0fka

2005-12-20 14:36:33

talk to me @ gg ~20 k?

__

Użytkownik
Mr.Dedek

2005-12-20 14:37:00

juz.. jedna osoba sie przyczepila to wszyscy go potepiaja :P, ale nvm. ;D

Co do teamu to mam mieszane uczucia... niby OK, ale to nie to co kiedys, jak wygralismy...

P.S. Znow ten sam blad co ostatnio.. (i przedostatnio._.) brak mnie w reprezentacji :P

__

VIP
cwir3k`

2005-12-20 14:52:34

zobaczymy co z tego wyrosnie, ale ja Mit0sowi nie wroze sukcesow wielkich. ps. po co zakladac topic o tym, skoro pod newsem o tym toczy sie obszerna dyskusja?

__

Użytkownik
Tymek

2005-12-20 15:39:29

żeby przenieść ją na forum? :D

__

Użytkownik
Tymek

2005-12-20 15:41:09

pfff...

__

Użytkownik
Tymek

2005-12-20 15:44:52

Mitos nieznany? chwileczkę :-> gram od roku w ET po sieci, a gram jedynie ffa i nie interesuję się samą sceną, mimo to wiem kto to jest Mitos i wiem, że karał jeszcze za czasów rtcw :-> nie chcę Cię krytykować za napisanie tematu, bo tak to jest, że jak jeden się przyczepi to leci seria komentarzy, że temat jest ble i w ogóle. taka moda, bądź też każdy chcę napisać coś mądrego i pokazać jaki to z niego... eh nie ma ci gadać :P. w każdym razie dobrze, że nie wszyscy są pesymistami ;-)

__

Użytkownik
V47

2006-01-13 10:42:10

Gwarantuje każdemu tutaj że ten gość to legenda polskiej sceny rtcw i ET, zresztą każdy kto interesuje się tym trochę powinien o tym wiedzieć, więc myślę że powinniście się zająć pisaniem komentarzy na inny temat, nie wiem może odkrywać jakieś inne talenty, albo może promować beztalencie. A zresztą szkoda gadać, no bo przecież nie wszyscy są pesymistami :0

__

Użytkownik
V47

2006-01-13 10:46:42

Gwarantuje każdemu tutaj że ten gość to legenda polskiej sceny rtcw i ET, zresztą każdy kto interesuje się tym trochę powinien o tym wiedzieć, więc myślę że powinniście się zająć pisaniem komentarzy na inny temat, nie wiem może odkrywać jakieś inne talenty, albo może promować beztalencie. A zresztą szkoda gadać, no bo przecież nie wszyscy są pesymistami :0

__

Użytkownik
gcK

2006-01-14 11:27:25

n/c wystarczy ? xD

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1620 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie