eCup Edycja#1 Informacje

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Klucha

2005-10-30 15:22:51

Jest to turniej zorganizowany pzrzemnie. Postaram sie aby był to w pełni zorganizowany turniej.
INFORMACJE:
Rodzaj: 1vs1 drabinkowy
Liczba graczy: 16 ale to zależy ilu sie zgłosi
Link do drabinki: klancs.ovh.org/drab.gif
Mapy do poszczególnych rund:
1/16 - TwistedMeadows (PrzedziwneMokradła)
1/8 - TurtleRock(ŻłówiaSkała)
1/4 - LostTemple(ZaginionaŚwiątynia) TFT version
1/2 - każdy z graczy wybiera po jednej mapie w razie potrzeby rozegrania 3 mapy jest to mapa WyspyEcha
FINAŁ - każdy z graczy wybiera po 1 mapie, 3 mapa to WyspyEcha. W razie potrzeby rozegrania kolejnych map admin wybierze ale swój wybór skonsultuje z graczami.

ZAPISY:
Wysyłamy e-mail na adres [email protected]. W mail'u powinny byc zawarte takie dane jak:
1.Nazwa konta na Battlenet
2.Numer gadu gadu
3.Czy mozesz hostowac gry (potrzebne do ustwaiania par)

UWAGI:
Wszystkie uwagi mozecie kierowac na e-mail [email protected]. Wszystkie zostana przeczytane i rozpatrzone.

STRONA TURNIEJOWA:
Narazie nam brak takowej :( dlatego wszystkie ważne rzeczy będą ogłaszane pod tym linkiem(www.warcraf3.fora.pl/viewtopic.php?p=132#132)
Jeśli miałby ktos troszke czasu i chęci i mógłby zrobic strone to bardzo prosze sie do mnie zgłosić na e-mail [email protected]

TERMIN:
Termin końcowy zapisów: 04.11.2005
Turniej odbędzie się dnia 05.11.2005 o godzinie 15.00


To tyle mam madzieje ze wystarczająco napisałem i nikt sie niebędzie czepiał :P

__

Użytkownik
snieGu

2005-10-30 17:02:09

Charytatywnie maja grac ~~? A, i ustawianie par wedlug tego kto moze hostowac = lol totalny.

__

Użytkownik
freak

2005-10-30 17:11:12

Charytatywnie - rofl. Sorry, ale czy ty się może masz za jakiegoś ProGamer'a który nie gra na turniejach które mają pulę nagród w gotówce poniżej sumy w twoim mniemaniu zbyt niskiej?

Co prawda turniej robi jakiś ewidentny laik, ale on przynajmniej probuje coś zrobić a nie marzy tylko o tym jak zbijać kokosy jak większość nazywających siebie "graczami". kthxbye

__

Użytkownik
Klucha

2005-10-30 17:13:08

k**** nastepny idiota który by tylko za nagrody grał
A K**** NA BATKU TO GRASZ ZA PIENIADZE CZY DLA PRZYJEMNOSCI??? :|
JAK MI ZNAJDZIESZ 16 Adminów to bedą hostować gry


Już k**** dawno pisałem ze jezlei polska scena w3 niezmieni podejścia do takich własnie turów i innych to ta scena sie skończy szybciej niż sądzicie

Zresztą niedziwie sie dlaczego sekcja w3 sie rozpadła jak tacy ***** jak ty tam pracują to ja sie niedziwie

__

Użytkownik
Klucha

2005-10-30 17:14:42

czemu nazywasz mnie lalikiem :P ja wiem co to znaczy kiedy jeden z graczy hostuje ale no znajdź mi 16 adminów :( to nietakie proste ale tak jak ty napisałes przynajmniej staram sie cos zrobic dla sceny

__

Użytkownik
Dubel

2005-10-30 17:40:15

po co robisz turniej jak nie masz pojecie o scenie ?-.-

__

Użytkownik
Klucha

2005-10-30 17:57:55

o czym niemam pojecia??:| co ma związek sceny z tym turniejem???? To jest turniej 4fun zeby ludzie sie dobrze bawili a nie tylko po to zeby każśdy na każdego patrzył "o ten jest lepszy odemnie trzeba go zabić" bo takiej jest podejscie wiekszosci polaów do tej gry tylko nienawiść i nic więcej podaje to na przykładzie TeRRoR'a któremu wszyscy źle życza dlatego że jest lepszy od nich

__

Użytkownik
snieGu

2005-10-30 18:38:20

Naucz się czytać. Gdzie wyczytałeś, że ja mam zamiar w ogóle brać w tym udział ? Nigdzie ? then stfu and fuck off. A w w3 od dłuższego czasu nie grywam jeśli chcesz wiedzieć. Zajmuję się jedynie sceną.

Jeżeli nie masz pojęcia do kogo, o czym i w jakich okolicznościach piszesz to lepiej w ogóle się nie odzywaj bo robisz z siebie pośmiewisko.

__

Użytkownik
snieGu

2005-10-30 18:42:00

Widze, że turniej będzie stał na poziomie gdy organizatorem ma być ktoś kto ma niewyparzoną gębę. Poza tym nawet przez myśl mi nie przeszło brać w nim udziału.

Sprawdź całość mojego nicka - widzisz |OFF? Wiesz co to oznacza? W sekcji potrzebni są ludzie, którzy biegle i poprawnie posługują się ojczystym językiem a przy tym znają scenę w3.

Nie z czasownikami piszemy osobno.

A o scene się nie bój. Jakoś działa. I bez Twojego turnieju da sobie świetnie radę.

Bez odbioru.

__

Użytkownik
Klucha

2005-10-30 18:50:24

dobra koniec rozmowy bez kłutni tam jest wszystko napisane jakies pytania czy cos na email [email protected] :D

zapisanych jush jest ponad 21 osób i ciągle przybywa także zgłaszać sie to tur sie zrobi dla 32 osób

__

Użytkownik
freak

2005-10-31 10:15:42

Jakoś nie widzę żeby ktoś się śmiał. Właśnie widać jak ty się zajmujesz sceną. Zadzierasz nosa jakbyś ją sam stworzył. Twoją buńczuczna postawa z pewnością jej nie pomoże, tym bardziej że używasz skrótów których sam najwyraźniej nie rozumiesz (niczym 12letni gnojek). No ale tak to jest jak sie nie ma argumentów, to zachowanie na poziomie Pana Henia spod z budki z piwem jest według ciebie jest na miejscu? Dorośnij.

Sprawdź całość mojego nicka - widzisz |OFF? Wiesz co to oznacza? W sekcji potrzebni są ludzie, którzy biegle i poprawnie posługują się ojczystym językiem a przy tym znają scenę w3.

Ostatni news - data: 2005-09-29 15:18:29

I znowu wychodzi twoje zadzieranie nosa. Widać do nich nie należysz skoro przez ponad miesiąć nie udało Ci się wyskrobać ani jednego newsa.

Osobiście nie czuje się jakoś specjalnie ze sceną w3 związany ale kiedy pierwszy otworzyłem ten temat, pierwsze co chciałem zrobić to napisać o tym newsa. Ty natomiast wolałeś wyśmiać i doprowadzić do tego żeby turniej w ogóle się nie odbył. Odrazu widać mniędzy nami różnicę. Może lepiej przestań "pomagać" scenie, bo długo to ona nie pociągnie jeśli wciąż będą na niej "gracze" twojego pokroju.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1263 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie