CPL, Q4, kogo obstawiacie ?

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Moderator
mefikh

2005-10-17 22:25:36

Hello.

Gry *jeszcze* nie ma (jurtro premiera w USA zdajsie) a na CPL zapisala sie chyba najwieksza smietanka milosnikow FPP na calym swiecie. Tu, jak juz podawal ktorys news, mozemy zobaczyc liste zapisanych: http://www.thecpl.com/register/?page=viewtourn&eventid=15&tournid=65

Cieszy mnie bardzo pozycja 199 :).. Scooby moze pokaze na co stac polska krew ;-). Jednak bedzie mial nielada przeciwnikow, wrecz najlepszych graczy swiata z roznych platform. Nie wiadomo kto w nowego Quaka bedzie dobry, nie wiadomo z jakiej gry doswiadczenie pomoze graczom najbardziej. I ciekawe jest to komu pojdzie najlepiej majac glownie doswiadczenie oparte na jakies konkretnej grze (przewaznie swojej ulubionej). A wiadomo do wyboru mamy caly ogrom pozycji, ktore znaczaco sie roznia od siebie. Od szczegolow, poprzez cala fizyke. I kto zastartuje z Q4 najlepiej ? Duze mozliwosci, np CPM, Q3, Q2, QW, PK, UT, moze CS ? ;]

Nie wazne. Mi sie podoba, ze ta gra ma szanse pogodzic wszystkie platformy i zlaczyc najlepszych graczy na swiecie w jedna, jakby to ujac w slowa, wspolnote. Dla mnie kazde ESWC, Quakecony, czy inne eventy byly czyms naprawde super, bo sie po prostu tym jaram :]. A teraz turniej, w ktorym zastartuja doslownie prawie wszyscy moi ulubieni gracze. Osobiscie brakuje na tej liscie jeszcze ZamuZa, Fookiego, Fazza, ZeRo4, Damiaha z q2, Thresha.. ;).. Immortal sie nawet zapisal heh, legenda Q2 ;)

Kto wg Was bedzie dominowal w tym ? Wiem - nie ma gry, ale mozna po teoretyzowac. Jak znam zycie Fatal bedzie w to gral 10h dziennie, ale juz nie jest takim GoldenChild jakim byl kiedys. VoO pewnie tez bedzie jak najwiecej gral (na esreality w wywiadzie wyczytalem ze dla CPLa rzucil studia loool). Jedni graja 4 fun, inni musza walic 10h, a poziom czasem jest taki sam :). Pomyslcie sobie na jednym turnieju taka liste, mi az sie rogal robi na twarzy, gdy na nia patrze. A wymienie glownie tych, ktorych znam i wiem, ze cos potrafia w Fpp :)

Sujoy
Elpajuo
chaoticz
Stremy
clock
fox
gellehsak
fnatic.Vo0
fnatic.Ztrider
check6\\dj
socrates_
SK|zyz
SK|SteLam
Fatal1ty
wombat
czm
gopher
purri
rocketboy
polosatiy
cloak
cooller
OPTIMIZER
Lexer
toxic
reptile
Zaccubus
Booms
immortal
GATOR
Scooby
Jibo

Ja najwiecej szczescia zycze foxowi. Zdecydowanie po Zamuzie moj ulubiony gracz, ktory ciagle robi postepy, choc i tak jest na samym topie, jesli chodzi o q3. Nie widzialem jeszcze meczu, w ktorym ktos go tak naprawde pojechal. Jest to wg mnie najciezszy przeciwnik na jakiego mozna trafic. Niesamowity, charakterystyczny dla skandynawow aim, opanowanie mapy, timing i co najwazniejsze taktyka. Wlasnie on taktycznie jest chyba obecnie najlepszy :) imo. Ten nick w zupelnosci pasuje do niego. Szkoda, ze zawsze jest w cieniu, a potrafi przeciez tak wiele. Wystarczy zobaczyc demka z niedawnego ESWC, gdzie prawie pojechal Coollera, na Dm6 braklo 2 fragow do wygranej. Na hubie swietnie mu szlo, z krolem tej mapy - czm. Szkoda, mam nadzieje, ze w q4 w koncu mu sie uda i to go obstawiam ;)

Troche sie rozpisalem, ale co Wy na to ?

__

VIP
bizzare

2005-10-17 22:55:48

fatal, bo wymiata w to już kilka miechów przed premierą, a reszta gwiazd czeka na wydanie ;) nie-fair :P

__

Użytkownik
syerrmiro

2005-10-17 22:58:57

a my na to jak na lato :d

__

Użytkownik
Bh3liom

2005-10-17 23:08:06

Wystarczy zobaczyc demka z niedawnego ESWC, gdzie prawie pojechal Coollera



Prawie robi wielka roznice. xD

ja stawiam ze na wejscie fatal bedzie karal co popadnie a pozniej go beda gonic chlopcy.. ja na przyklad :P

__

Użytkownik
GogettO

2005-10-17 23:08:15

Pewnie Fatal wygra, bo miał największą styczność z grą od nich wszystkich :) A tak to licze na Polosa, Lexera i Wombata (to on jeszcze żyje? lol) i oczywiście na Scoobiego. :D

__

VIP
overeq

2005-10-17 23:25:46

czm / toxic / fatality zdaje m isie ze nie... / jakas nowa slawa? / bedzie duzo mid-skilli...

__

VIP
vader

2005-10-17 23:26:07

obstawiam vo0 albo fatala - sa imo jednak najbardziej utalentowani i pracowici, w kazdej nowej grze od poczatku potrafia pokazac klase (zwlaszcza Sander)

dopiero po ~roku utworzy sie juz bardziej obiektywny ranking najlepszych graczy ;-D

__

Użytkownik
PiWo5z

2005-10-17 23:40:46

heh tak jak w pk :C
na polskiej scenie gralo ze 20 osob przyszedl over i pozamiatal :) a mial najmniejsza stycznosc z pk :) Stawiam na nowe twarze :)

__

Użytkownik
xzan

2005-10-17 23:45:19

gdy zobaczyłemm The Edge a zapewne ona bedzie podstawowa mapa na pierwszych turniejach to PURRI bedzie ich jadł totalie, jednak mysle ze teraz czołowka bedzie sie składac z graczy amerykanskich bo z tego co wiem x6 i paru tam prosow ma juz gierke od dłuzszego czasu wiec raczej oni pokaza jak sie w to gra.Licze niesamowicie na coollera , koles miazdzy mozgiem i mam nadizeje ze jego niesamowity timing no i przewidywanie przeciwnika zostanie przeniesiony perfekcyjnie na q4.Zreszta czas pokaze kto bedzie rządził.Mam nadzieje ze przed nami niesamowite turnieje wiele mid air rakiet itd:)

no i GO GO SCOOBY:)

__

VIP
Pajda

2005-10-17 23:53:27

No ja bede obserwowal ludzi z ut chociaz raczej szans duzych nie maja, a wiec:
- destrukt
- Zeta
- Zaccubus

Z tego co widzialem, jeszcze ten caly Luxxiz z ut2k4 jest (mamusia go nie puscila na eswc, ale na cpl to jedzie?:P) i jeszcze pare znajomych nickow z innych gier.

A pokibicuje chyba dalerowi, ktory niezostal wymieniony w topicu. Glownie za to, ze go dobrze wspominam za quakecon2k2. Szkoda, ze kuku jeszcze nie ma ;P

__

VIP
Pajda

2005-10-17 23:55:27

No ja bym ich tam poskladal, ale sponsora na wyjazd nie mam :P

__

VIP
sting

2005-10-18 00:07:17

Fatal1ty wygra :) macie to jak w banku.

__

Moderator
mefikh

2005-10-18 00:07:33

Toxic, fakt zrobil ogromny postep, nauczyl sie myslec w 1v1, dodac jego aim i mamy myslacego zbota :-)

Fatality bedzie gral 12h na dobe, razem z Voo.. pewnie beda sie scigac, bo ich rywalizacja jest zazarta ostatnio.

Ja jak juz powiedzialem licze na szwecje. :)

__

Użytkownik
redon

2005-10-18 01:06:41

fatal... bo qtas gra juz od paru miechow co jest wogole qrwa nie fair

__

Użytkownik
e2

2005-10-18 07:03:57

nie obstawiam póki nie zacznę oglądać ich poczynań bo to bez sensu.

__

VIP
matr0x

2005-10-18 10:04:33

wygra wydra :SSSSSSSSS a tak na powaznie to obstawiam zamuza,lexera,naszego scooba albo socratesa. FAtal ssie pedalec ;/// ma q4 od 2003 ;pppppppp i sie cieszy świniak.

__

VIP
grzEs

2005-10-18 10:08:06

Fatal1ty, swiatowy e - gaming jest na niego skazany.

__

VIP
lecho

2005-10-18 12:58:28

LeXeR - bo russkie sila, a vsem pizdec ;)

ale jestem tez ciekaw wystepu takich ludzi, jak optimizer czy purri. no i rzecz jasna cala Polska bedzie trzymac kciuki za Scooby'ego ;)

a brakuje mi tu tylko jednej ksywy - GitzZz...

__

VIP
acci

2005-10-18 13:05:20

cza umiec grac i byc progamerem, nie to co ty rybnicki ssaczu :D:D

__

VIP
Pajda

2005-10-18 14:06:34

Gitz raczej nie zapisze sie do nieczego przed wypuszczeniem gry. On gra dla przyjemnosci, wiec najpierw gra musi wyjsc, a on musi pograc i albo bedzie mial ochote na to albo nie :P

__

Użytkownik
Tymek

2005-10-18 14:16:06

Cooller (n1), Toxic i Vo0, na pewno nie postawię na fatala... i nie jest to aby kwestioa sympatii, po prostu uważam, że on już nie daje rady i tyle... no i oczywiście - YAZDA SCOOBY!! :-)

__

Użytkownik
dRaZe

2005-10-18 14:41:38

wszyscy wygraja ;D *

* joke :PPPPP

__

VIP
spec_u

2005-10-18 16:06:33

wygrywa CPL-a Singapur a ty mowisz ,że on już rady nie daje ?:D Kto jak kto ale Fatal1ty daje rade i jeszcze długo pociagnie z jego ambicją ,kasą ,skillem moze wszystko ; ) pozdr

__
ema

VIP
Grmx

2005-10-18 17:00:02

:| hoh... mimo to pamietajcie o #quake4.pl :))
lo B)

__

Użytkownik
mtheus

2005-10-18 17:38:20

a tam tyle co pogral to cale nic ; ) zaraz go wszyscy dogonia jezeli jest co gonic

__

Użytkownik
mtheus

2005-10-18 17:41:35

LeXeR spoko gosc :) mialem okazje sobie z nim w pk pograc, fajnie by bylo jakby on ownowal na scenie q4 :D, no ale tak nie bedzie ... bo tym dominatorem bedzie scooby :D

__

Użytkownik
Tymek

2005-10-18 18:23:34

muahahaha, gościu rozawalasz mniem cóż za cięty dowcip, doprawdy niesamowite... :D

__

Użytkownik
GogettO

2005-10-18 18:29:08

mocne baty dostałeś?:P

__

Użytkownik
cnn.GreaTeye

2005-10-18 20:14:06

Ja tylko czekam, aż te grę dostane w swoje ręce...i spróbuje przenieść skilla z UrbanTerror na q4 :) jeśli tak będzie, to bedzie mi szło lepiej niż dobrze :P tak mysle hihi

__

VIP
Perez

2005-10-19 04:50:27

scooby 4 teh win :D

__

Użytkownik
mtheus

2005-10-19 14:53:14

cos 40 - 5 :) jak na taki ping jaki mialem to nie bylo zle ;E ja mialem 100 a on 0 bo gralismy na jego serverze :)

__

Użytkownik
mtheus

2005-10-19 15:03:55

yeah scooby rulz! :D

__

VIP
stR4y

2005-11-03 13:38:59

go go scoob

__

Użytkownik
freak

2005-11-03 13:45:27

Rozdawać karty przez pierwszy rok z pewnością będą tacy gracze jak Cooller, Vo0 wraz Fatal1ty na czele. Po piętach będą im deptać inne gwiazdy Q3 i starzy weterani sceny Quake'a.

__

Użytkownik
freak

2005-11-03 13:46:33

Rozdawać karty przez pierwszy rok z pewnością będą tacy gracze jak [flag=ru] Cooller, [flag=nl] Vo0 wraz [flag=us] Fatal1ty na czele. Po piętach będą im deptać inne gwiazdy Q3 i starzy weterani sceny Quake'a.

__

Użytkownik
mtheus

2005-11-03 22:24:40

taa cooller to moze jeszcze ale Vo0 z Fatalem odpadaja. Dlaczego? Odpowiedz jest prosta. Trenuja ostro w Painkillera przed wielkim finalem WT ; ), watpie zeby wogole grali teraz w q4

__

VIP
troll

2005-11-03 23:26:44

Optimizer to nie przypadkim z QW ? Ten gosciu to miazgator :] Tak o listy bym dodal Paradoksa i Reppiego :) AA nie dodałes Sectopoda - czytalem wywiad z Suyojem , dla tych, którzy nie kojarzą, to gość, który jako pierwszy na swiecie opanował speedjumpy do takiej granicy możliwości, ze jeszcze dlugo po nim ludzie sie uczyli :) Pieknie, pieknie :)

__

VIP
troll

2005-11-03 23:26:50

Optimizer to nie przypadkim z QW ? Ten gosciu to miazgator :] Tak o listy bym dodal Paradoksa i Reppiego :) AA nie dodałes Sectopoda - czytalem wywiad z Suyojem , dla tych, którzy nie kojarzą, to gość, który jako pierwszy na swiecie opanował speedjumpy do takiej granicy możliwości, ze jeszcze dlugo po nim ludzie sie uczyli :) Pieknie, pieknie :)

__

VIP
stR4y

2005-11-03 23:57:56

oj mozesz sie bardzo mylic

__

VIP
Grmx

2005-11-04 14:18:06

troll to ten opti :))
a Gamer i koff tez pykaja q4 ;] ale i tak ten skill z qw ma sie nijak do skilla potrzebnego w q4.

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2123 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie