Kinowa adaptacja gry ,,Quake''

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
verbit

2005-10-14 12:28:43

Dzisiaj weszłem na strone filmweb.pl i co się dowiedziałem że bedzie kręcony film na podstawie gry quake a zresztą sami poczytajcie to co znalazłem :]

Na kilka dni przed premierą "Dooma", zrealizowanego przez Universal Pictures, prezes id Software - producenta gry - Todd Hollenshead potwierdził, że kinowa adaptacja gry "Quake" jest już w drodze. Tłem akcja ma być świat przedstawiony w drugiej i czwartej części gry, gdzie kosmici z obcej planety zaatakowali ziemię.

Todd Hollenshead, prezes id Software, powiedział w wywiadzie, że film na podstawie serii "Quake" był planowany na długo nim zrealizowano "Dooma". "Wiele nauczyliśmy się podczas kręcenie filmu, teraz, wiem jak zrobić dobry film" - powiedział Holleshead.

Problem z tą serią polega na tym, że rozgrywa się ona totalnie różnych środowiskach. "Wyzwaniem jest wybranie z czego zrobić film" - mówi twórca gry. "Quake 2 i 3 są zupełnie różne, a Quake 4 to w pewnym sensie prequel do drugiej części. Więc najprawdopodobniej wybierzmy świat z drugiej i czwartej części. To na początek" - dodał.

Na pytanie czy sukces, albo porażka "Dooma" będzie miała wpływ na produkcję "Quake'a", Hollenshead powiedział: "To nie robi nam różnicy. Rozpatrujemy te projekty niezależnie". Zaznaczył jednak, że "w razie sukcesu, nasza ranga w Hollywood wzrośnie i zapewne pojawią się kolejne filmy na podstawie naszych gier".

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

10414 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie