Wasza historia?

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
e2

2004-02-14 11:58:08

hmmmmmmmm a ja zaczalem w sumie od cs-a i jak narazie tylko w niego gram....... czsami wejdzie q3 ale ja wogole nie mam smykalki do tej gry :( dopiero co sciagnalem demko ut2k4 i gralem w onslaught mode (lub jakos tak) i powiem ze gra bardziej mi sie widzi niz troche juz przejedzony cs :) jak bedzie pelna wersja kupuje napewno :D - radze zagrac - i obejrzyc film mojej tworczosci na forum OT: rotfl filmiki itd na samym koncu :D

__

VIP
bizzare

2004-02-14 12:02:19

ja tam sie nie bede rozpisywal, jeszcze o mnie uslyszycie :DDD

__

VIP
Pajda

2004-02-14 12:53:16

Gram we wszystko :P Totalnie :P Arcade czy na kompie - bez roznicy.

Skupiajac sie na FPP to pierwsze multi bylo w CTF na Atari. Pierwsze multi w obecnych standardach to dopiero Doom po serialu. Pozniej wszystko po koleji z naciskiem na D3D, Doom2 na zlinkowanych PSX'ach (idealnie sie na padzie gralo, mowie wam), Q1 (lan), Q2 (lan only, odwiedzalem warszawskie gralnie), vQ3 i UT. Od tego czasu do dzis siedze przy UT. W miedzy czasie byly glownie - Strike Force, Tactical Ops (od SWAT 1.0 Beta do TO 2.2), RTCW, UT2k3, JK2 (najpierw duele, pozniej CTF only), BF1942, Desert Combat i Infiltration. Sposrod nich we 2 ostatnie pozycje (DC i Inf) wciaz gram. Oczywiscie jak wspominalem sa ta glowne tytuly, pomniejsze w ktore pare razy zagralem jakies meczyki jak np. Devastation (2 turnieje zaledwie) i imo nie warto ich wymieniac.

Do tego dochodzi kupa multiplayerow z innych gatunkow. A z singla to by zycia nie starczylo by wymienic :P

__

VIP
ortho

2004-02-14 16:29:57

nie ma takiej mozliwosci chlopcze :PPPPPPPP

__

VIP
wilgotna pela

2004-02-15 00:47:19

:D zabebiste wasy - juz dawno chialem to powiedziec :D

__

Użytkownik
dave

2004-02-15 00:57:10

haha trzeba mierzyc zamiary na swoje mozliwosci YO :DDD

__

VIP
bizzare

2004-02-15 08:40:12

dzieeeekiiiii :DDD twoje wlosy tez sa zajebiste :DDD

__

Użytkownik
FireDeviance

2004-02-15 18:56:31

Ze mną było podobnie :] CS-a dostałem od kuzynka :] jeszcze pamiętam wersję 1.1 gdy grałem w domu z botami na cs_estate. Potem było już coraz lepiej :] chodziłem do cafe i grałem po 5 godzin z kumplami na LAN-ie. Dostawaliśmy wciery od dzieci które przesiadywały w cafe 24h. I tak było przez ok. rok. Raz grałem w domu z botami, a raz na LAN-ie. Oczywiście z upływającym czasem grałem coraz mniej i mniej, aż granie ograniczyło się do sporadycznych godzinnych odwiedzin w cafe. W czerwcu 2003 roku sprawiłem sobie stałe łącze internetowe :] Wtedy wszystko zaczęło się na nowo :] Choć z początku miałem straszne lagi to i tak grałem. Obecnie poszukuje alternatywy dla cs-a :) Więc zczynam grać w War3 TFT i UT2004 :D Moimi ulubionymi tytułami są: Diablo (wszystkie części), Dungeon Kepper 2 i HITMAN. Pamiętajcie Play Hard g0 pr0 :D

__

Użytkownik
s3ba

2004-02-15 21:52:21

urt 4 life od poczatku 8> az do ...... =]

__

VIP
ortho

2004-02-16 07:59:42

hehe to drugi powod YO! a pierwszy to to ze za rok nie bedzie w korei tylko w san francisco ;))))))

__

Użytkownik
kammis22

2018-04-18 14:03:27

Ciekawa historia, daje do myślenia ! :)

amlan forte

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3325 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie