Poruwnujecie?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Falout

2005-09-05 00:14:51

Prosze was w ktorymś temacie zauwazyłem klutnie o to jaka gra jest lepsza przwazni w klutni chodizło o dynamike gry troszke mnie to wkurzyło ponieważ Poruwnujac gry takie jak Cs Q3 i Ut To jest idiotyzm Poniewaz Cs slynie z tego ze tszeba do tej gry inteligencji:) kazde zabicie przynosi radośc moze ta gra niejest dynamiczna ale wnosi w siebie emocje dramaty realia itd>podkreslam ze jezeli ktos niegrał nigdy Clanwara To niemoze odadzac tej gry Gra ta wygladai anczej nsiz granie ffa na serverach Ale co do Q3 i UT Te gry slyznom z szaleństwa i wysokiej dynamiki Te gry som dla ludzi kturzy kochajom rzeznictwo:D W tych grach zabicie jednego ludka niejest ważne w tych garch jest wazne zaje..... masse ludkow Wiec jak jsuz muwiłem Poruwnywanie jest zbedne:) Kazda gra jest zajebi..... na swoj sposob:) Ja wbrałem Cs:) Ps:Kto moze uzyczyc serva nieraz na Cw:D hehe:0 www.cs.e-cho.pl mam serva ale 400 ping:( tylko treningi moge grac:( Jeszcze cos Nieczepiajcie sie mojej ortografi:P Bo Mam dysgrafie:P

__

VIP
bizzare

2005-09-05 00:22:28

Po 1... nie porUwnuje ;-D
Po 2... nie uwazasz ze duke3d jest lepszy od quake 1 ?
Po 3... co ma wspolnego dysgrafia z bledami ortograficznymi ?
Po 4... takie problemy to do bravo girl ;-D
Po 5... wybaczam ze wzgledu na wiek :p

__

PRO
Lucas

2005-09-05 00:23:37

Dla mnie ten caly post jest nieczytelny.

__

Użytkownik
Lukin

2005-09-05 00:24:39

Ortografia i interpunkcja - najpierw. Publiczne wypowiedzi pismem - potem. W edytorach tekstu są słowniki, a dysgrafią to możesz chwalić się w CV.

__

VIP
bizzare

2005-09-05 00:28:12

ja tylko wzrokiem przelecialem po niektorych wyrazach i mniej wiecej wiem o co chodzi :P

__

VIP
bizzare

2005-09-05 00:30:43

co to jest CV ? Bo chyba nie chodzi Ci o curriculum vitae, bo tam to raczej chwalic sie dysgrafia nie wypada ;-D

__

Użytkownik
Lukin

2005-09-05 00:38:36

To była ironia. Taki skrót myślowy: "jak teraz się wykęcasz się dysgrafią to ciekawe czy tak samo będziesz tłumaczył się pracodawcy?" ;)

__

VIP
bizzare

2005-09-05 00:48:13

kto jest za tym, zeby wrzucic ten topic jako kolumne ?;-DDDDDDDDDDDD

__

VIP
stR4y

2005-09-05 00:51:08

OMG :] brak slow ; )

'jezeli ktos niegrał nigdy Clanwara To niemoze odadzac tej gry Gra ta wygladai anczej nsiz granie ffa '

Ty masz chyba troche wiekszy problem niz dysgrafia ;D
Zreszta denerwuje mnie to, ze teraz w podstawowce sami tacy co sie bronia zoltymi papierami.. a na necie coraz wiecej syfu widze w wykonaniu takich wlasnie "dysgrafow".

__

VIP
Perez

2005-09-05 01:02:46

mysle, ze jest to top10 postow na esports.pl na okazje "spalic skreta i sie posmiac" :P

__

Użytkownik
r3

2005-09-05 01:23:35

O ile dobrze rozszyfrowalem ta wypowiedz, to chlopak przynajmniej dobrze chcial. Mial zamiar zakonczyc klotnie wielu graczy na temat gra w ktora gram > gra w ktora ty grasz. Zle sie tylko do tego zabral, a wy juz go dolujecie ;D Nie rozumiem natomiast co mial na mysli mowiac, ze CS slynie z tego ze wymaga inteligencji, reszta gier to juz niby nie? Q3, UT i inne takie to juz dla przyglupich rzeznikow?;o Tutaj chyba bedzie foch ;P Radze solidnie popracowac nad ortografia bo w wieku 15 lat popelniac takie bledy to juz niezly hardkor :P i nie ma co sie zaslaniac dysgrafia.

__

VIP
Perez

2005-09-05 01:41:52

warto tez popracowac nad stylistyka zdania i logika wypowiedzi, ale to tak imo tylko :D

__

Użytkownik
smirnoff``

2005-09-05 02:12:47

mwahaha chlopaki nie klUćcie sie :D

__
try me.

Użytkownik
Falout

2005-09-05 05:54:11

o

__

Użytkownik
Falout

2005-09-05 06:03:11

O boże PrAgne zauwazyc ze Wiedziałem ze som te bledy:/ PO 1 pisałem go kolo 1 czy 2 w Nocy Przy zgaszonej lampce a dotego mam czarna klawiature ale to to Tylko tlumaczenie teraz pare slow: Jezeli twoj umysł, niemowie do konkretnej osoby Zwraca uwage Na ortografie to zle z tobom Co nieprzeczytasz Jakiegos newsa od ktorego bedzie np: zalezec twoje zycie tylkodlatego ze som tam bledy ortograficzne? Wogole Co to sie dzieje z Tym calym netem:/ ortografia i ortograła:/ to jest psychiczne Liczy sie treść!! Pozatym nieoczekiwałem komentarzy w tym stylu podkresliłem Nieczepiajcie sie ortagrafi jak bys był dośc normalnym czlowiekiem:) To bys zwrucił uwage co ci chce przekazac:/ a jezeli cie ten temat niedotyczy to po co wogule tu coś piszesz?? umiera ktoś przez to??

__

Były Redaktor
so0fka

2005-09-05 06:15:01

eee... moje życia nie zależy od newsa -_-
po przeczytaniu tego posta na usta cisną mi się dwie odpowiedzi: "pwned xDDD" oraz "n/c -_-". wybierz co lubisz.

__

VIP
Perez

2005-09-05 07:55:00

hmm, mozna powiedziec - f00kin pwnage d00d;]

__

Użytkownik
e2

2005-09-05 08:13:01

akcja "kupmy dzieciom słownik" byłaby dobrym pomysłem :)

__

Użytkownik
Lukin

2005-09-05 08:50:25

Jezeli twoj umysł, niemowie do konkretnej osoby Zwraca uwage Na ortografie to zle z tobom



Po polsku to wygląda tak:

Jeżeli Twój umysł, nie mówię do konkretnej osoby, zwraca uwagę na ortografię - to źle z Tobą.



Nie tylko forma Twoich tekstów jest beznadziejna, treść też :P

Pozatym nieoczekiwałem komentarzy w tym stylu podkresliłem Nieczepiajcie sie ortagrafi jak bys był dośc normalnym czlowiekiem:)



Prawie po polsku:

Poza tym nie oczekiwałem komentarzy w tym stylu. Podkreśliłem: nie czepiajcie się ortografii jak byś był dość normalnym człowiekiem :)



Nie jestem specjalistą, ale to chyba coś więcej niż dysgrafia.

__

PRO
Lucas

2005-09-05 09:19:21

Prosze

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62956465

Sorry - ale jak robisz po dwa bledy w slowie - to ni jak nie mozna odczytac juz tresci..

"Nie wiesz co mowic - mow nie wyraznie..."

__

Użytkownik
kilagor

2005-09-05 09:25:35

ŁOlonśź Zlva i SpoZoBu Exkspressj Na Paieże je G0!!!
:DDDDD
Nie mam raczej nic do dysortografii, ale są chyba jakieś granice :)
Apropo czytania wiadomości od której może zależeć nasze życie, co za pożytek z takiej wiadomości jeżeli jej autor tak zamuli treść że ni w ząb nie będziemy w stanie skumać co chciał nam w niej przekazać? Tłumaczenie o ktorej godzinie ty to pisałeś i czy przy zgaszonej lampce itd. to moim skomnym zdaniem też raczej nie ma sensu. Pomyśl czy gdyby, czysto teoretycznie, autor tej strony pisał ją w takich warunkach jak ty, i po kliknieciu na link "forum" twój dysk twardy zostałby sformatowany to uznałbyś jego tlumaczenie za sensowne? A gdyby jeszcze dodał, że wiedział, że są takie błedy to... Oczywiście bardzo przejaskrawiłem, ale to tylko po to abyś mógł bez trud zrozumieć co mam na myśli. Apropo2: uważasz że nie można porównywać CS-a do q3 i ut, bo CS wymaga inteligencji :| Tu to już nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać :/

Ps: w pierwszym zdaniu chodziło mi o "Wolność słowa i sposobu jego ekspresji na papierze" ilu osobom udało się odgadnać co miałem na myśli?? :D

Ps2: nie myśl że się tutaj z ciebie naśmiewam, bo nie to jest moim celem. Chodzi mi tylko o to żebyś następnym razem przed kliknieciem batona z napisem Wyślij jeszcze raz przeczytał to co napisałeś, ewentualnie jeżeli nadal uważasz że to co napisałeś jest czytelne (abstrahując od ortografii) to w miarę możliwości zapytaj o to brata/siostrę/mamę itd. Tylko tyle :D
Peace ;)

__

PRO
sxl

2005-09-05 09:35:32

mi sie wydaje ze tak
oczywiscie, tak

__

Użytkownik
Falout

2005-09-05 13:32:51

eH... DOBRA Niemoge z wami wunkcjonować zucili sie kur... Jak sępy nara wam koncze z tym:/ Dzieki za miłe słowa i strzała I przepraszam:) ze Napisałem:) bRZYDKI wRECZ ODRAZAJACY Teamt w ktorym chciałem tylko wyrazyc swojom opinie;) Przepraszam was za to:) Bardzo wybaczcie mi i papa:) napewno jsuz tu nicn ienapisze;) papa

__

PRO
Lucas

2005-09-05 13:42:32

Tak, teatralne wyjscia i rozstania to nasza mlodziez ma opanowane...

__

Użytkownik
sianko

2005-09-05 14:04:06

www.bykom-stop.avx.pl
od teraz całkowicie zmieniam zdanię na temat zasad ortografii;]

__

VIP
spec_u

2005-09-05 14:12:07

Falout po napisaniu tekstu przeczytaj go jeszcze raz i sprawdz czy nie zawierają błędu to chyba nie takie trudne? (ewentualnie poproś mame żeby ci błędy poprawiła xDDD ) pozdr

__
ema

Użytkownik
zenon

2005-09-05 14:40:27

Chodzi o to, że tego co piszesz bardzo trudno komukolwiek odczytać. Czyja to wina?

__

PRO
Lucas

2005-09-05 15:12:38

Olek - twoja. Chlopak sie stara, a Ty nie chcesz odczytac :P

__

Użytkownik
*Jaras

2005-09-05 15:32:20

Ale on za cholere nie ma 15 lat xD Sciemnac w profilu tez mozna xD Naprawde w to wierzycie? To jest w koncu 3 gimnazjum, testy. Za takie pismo mialby taka haje ze matka by mu komputera nie kupila a tu jeszcze internet i tak denne topici xD

__

VIP
forest

2005-09-05 15:51:14

pwned ;-dd

__

Użytkownik
Tymek

2005-09-05 15:51:47

tak, oczywiście się z tobą zgadzam, bardzo mądrze mówisz, gratuluję...

__

VIP
zoom

2005-09-05 15:51:47

Koles przebija "www.ramboss.sympatia.pl" w stylu oraz ortografii :-)

Falout: jesli twoj nick oznacza odpad radioaktywny, to po angielsku pisze sie to przez double L czyli "fallout", jednak nie moge wymagac od Ciebie poprawnej pisowni w jezyku angielskim poniewaz masz nielada problem z jezykiem polskim :-). Polecam zamiast grania w gry posiedziec troszku z word'em albo slownikiem.
Co do wymigiwania sie "papierami" to kiedys takich ludzi nazywali nieukami lub idiotami poniewaz za trudne bylo dla nich pisanie najprostszych slow poprawie, niestety w naszym pieknym XXI wieku slowo idiota zostalo zastapione "dyskeltykiem/dysgrafikiem"

__
Play more promode.

Użytkownik
sianko

2005-09-05 16:20:06

bez przesady, dyslektyk to nie idiota
można się nauczyć poprawnie pisać nawet będąc dyslektykiem tyle, że to wymaga pracy, dużo łatwiej jest machać papierem;]
edit:
2 posty z numerem 30[;

__

Użytkownik
r3

2005-09-05 16:29:20

Tłumaczenie typu: "Pisalem ten tekst o 1 w nocy" dla mnie jest bezsensowne. Poprostu masz braki i powinnienes nad nimi popracowac. Nie mowie ze jestes jakis "bee, zly i glupi" Teraz pomysl, ze przez ludzi takich jak ty, to wlasnie w dzisiejszych czasach Polska mlodziez cierpi z powodu wtornego analfabetyzmu. Mlody czlowiek wchodzi na eSp.pl czyta twoja wypowiedz, a poniewaz jest wzrokowcem zapamietuje twoje bledy pozniej popelnia je na sprawdzianie i dostaje slaba ocene. Znacznie trudniej jest sie czegos na nowo nauczyc. Powstaje bledne kolo, bo on tez zaczyna pisac, a jego wypowiedzi czytane sa przez mlodych ludzi, ktorzy pozniej katuja nauczycieli i kolegow swoimi nieczytelnymi wypowiedziami.

__

Użytkownik
Tymek

2005-09-05 16:40:37

apropo dyslekcji nie chcę już polemizować, straczy mi gatka-szmatka z bizz'em na ten temat :P:P:P

__

Użytkownik
Tymek

2005-09-05 16:42:10

podawałem już na esp kilka razy adres tej strony :D zgadzam się z autorami...

__

Użytkownik
Tymek

2005-09-05 16:42:22

podawałem już na esp kilka razy adres tej strony :D w zupełności zgadzam się z autorami...

__

Użytkownik
no1se

2005-09-05 17:13:00

Aaaaaaaaaaaaa, ZABIERZCIE GO! PALPITACJE, K***AA! Tego się nie da przeczytac, ja juz nie mówię o tym, że roi się w nim od błędów na poziomie 1 klasy podst., ale pelno jest tez literówek, a sama mysl przekazana bardzo chaotycznie.
zoomeshak - tru, tru, po prostu wielu ludzi nie zna zasad ortografii lub nie wie jak pisze się dane słowo, więc zarzucają papierkiem i święty spokój na kilka lat..; X

__

VIP
Perez

2005-09-05 19:11:38

czytanie tego watku jest lepsze niz rotfl.pl :D

__

VIP
stR4y

2005-09-05 19:16:54

z tym sie zgodze :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1492 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie