Kilka slow: komentarz do komentarzy.

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
dib

2003-08-30 15:33:31

Mialem to wkleic jak tylko uda mi sie zalogowac i otworzyc strone z komentarzami do artykulu "znieslawiony ortho". mozliwosc komentowania zostala jednak odebrana przez igor9k'a (swoja droga ciekawe czemu :>). postanowilem wiec wkleic to, co mialem napisac tutaj:

przy okzaji rejestracji nowych uzytkownikow w tym serwisie powinien byc wg mnie wyswietlany nastepujacy tekst: "esports.pl - jedyny serwis o grach w polsce gdzie mozesz zbluzgac kazdego bez zadnych konsekwencji!! tak, tak, to prawda. nikt Cie nie zbanuje nie martw sie! no chyba ze nie zgodzisz sie w kwestiach merytorycznych z kims z adminow, to juz kiepsko... no albo, nie daj boze, zwrocisz nam uwage na to, ze zamieszczane przez nas teksty sa chronione prawami autorskimi... no to wtedy nie da rady, musimy Cie zbanowac. ale nie rob tego i wszystko bedzie ok! bluzgaj, zniewazaj, spamuj, byle do przodu!"

do rzeczy.

ortho - zanim znowu powiesz choc slowo, udostepnij demka. wtedy mozna pogadac.

igor9k> czekamy na jakies racjonalne uzasadnienie bana dla yavora. tak, to Twoj serwis, mozesz banowac kogo chcesz, ale pamietaj ze to tylko swiadczy o Twoim poziomie.. btw szybko! szybko! wolaj swoich ZIOMALI zeby mnie zbluzgali (np zoom, tekst do carmaca byl moim zdaniem co najmniej nie na miejscu, na forum.unreal.pl bylby to natychmiastowy ban na kilka dni), albo obroc wszystko w zart.. i nadal miej nadzieje ze wszystkie zastrzezenia zgina gdzies posrod setek komentarzy... otoz nie, niektorzy nie zapominaja tak latwo

btw przejde sie chyba na lan, jestem bardzo ciekaw jak ortho nam wszystkim spojrzysz w oczy. bo np ja mam czyste sumienie, mimo ze raz juz to pisalem i podtrzymuje w odniesieniu rowniez do calego tego serwisu: szkoda czasu na frajerow.

tyle chcialem powiedziec, na koniec dodam, ze spodziewam sie bana/skasowania tematu itp itd. pozdrawiam \o/

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6814 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie