The Best Wolf Frag Movies

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
blacktyger

2005-08-17 16:20:38

Po ostatnim newsie dotyczącym filmu [flag=pl] 'NIEDZIOWIEDZIA, w komentarzach zaczęto wymieniać, które filmy są lepsze, gorsze etc. Moim skromnym zdaniem nie bylo to miejsce na tego typu dywagacje, a sa one jak najbardziej mile widziane. Chyba każdy woli ściągać coś, o czym słyszal dobre opinie, bądź też odwrotnie, nie marnować czasu na ściąganie 'badziewia'. Zdaje sobie sprawe, że taki temat może już istnieć (przyznam się, że nawet nie sprawdzałem :( ), ale warto go odświeżyć =].

Oczywiście naszym celem jest wymienianie FM, które podobały nam sie najbardziej i w miare możliwości podanie powodu :>


[hide=Światowe produkcje]
[list][*]Dignitas eXposed - chyba nie trzeba nic więcej mówić - pozycja obowiązowa[/list]
[list][*]eSrael The Movie - Jak wyżej, bdb. zrobiony film jednego z najlepszych klanów świata (niestety nie istniejącego już)[/list]
[list][*]Shevie & Ganon - Autorzy 2 naprawdę dobrych filmów ze świętną (imo) muzyką i nie gorszymi fragami[/list]
[list][*]DSKY - Mój 1st profesionalny FM, musze przyznac, że jak pierwszy raz go oglądałem to nie wierzylem w to :]. Stary oldskulowy film imo najlepszego klanu et[/list]
[/hide]

[hide=Polskie pr0dukcje]
[list][*]7teens Mythology - Pierwsza (a przynajmniej pierwsza o której wiem) polska produkcja oczywiscie obowiązkowa dla każdego kolekcjonera FM[/list]
[list][*]HeadShot - Ciekawa pozycja, szczegółem dzięki któremu zwróciłem uwagę na ten film jest charakterystyczny dzwięk przy strzale w głowie :> poza tym dobra muzyka i niezła jakość [/list]
[list][*]'NIEDZIOWIEDZ - o tym juz napisalem osobno :>[/list]
[/hide]

__

VIP
blacktyger

2005-08-20 15:16:01

:

__

VIP
blacktyger

2005-08-30 18:46:54

więc jak ?:>

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1851 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie