Quakecon - co dalej ?

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
majcok

2005-07-31 20:29:01

Hm... cos cicho o quakeconie :P wiec trzeba troche to rozkrecic :D
Jak myslicie czy jeszcze cos z tego wyjdzie, skoro do Dallas nie pojedzie 7 czolowych klanow EU ? I jakie klany zglosza sie zostana wybrane na wolne spoty ? Bo imo to juz nie to samo, jak skoro nie ujzymy tam

[list][*] [flag=eu] saevus
[*] [flag=se] team9
[*] [flag=de] hx
[*] [flag=de] gods.inc
[*] [flag=fi] parodi
[*] [flag=eu] stazi
[*] [flag=es] wArning
[/list]

(kolejnosc przypadkowa) czy tez, co bardzo mozliwe [flag=il] eSr ;[ A w ich miejsce pewnie zglosza sie jakies teamy z US :/ Co prawda jedzie [flag=ee] chceck6.et, [flag=ee] idle.ee czy [flag=us] u5, ale to troche imo za malo i w takim wypadku turniej bedzie nieco jednostronny. Jezeli wsrod klanow, ktore zajma wolne miejsca, bedzie kilka tych, ktorym sie nie udalo podczas kwalifikacji to jeszcze moze byc ciekawie :)

__

Użytkownik
D4ep

2005-08-01 12:55:54

Dupa.

__

Użytkownik
freak

2005-08-01 17:05:26

Kogo typujesz więc na faworyta rozgrywek i dlaczego ? (być może przyda mi się ta wiedza wkrótce ;)

__

VIP
majcok

2005-08-01 17:48:24

na faworyta napewno check6.et (dawne u96d), chociaz idle.ee imo jest warte quakeconu i moze powalczyc, gdyby na turniej wybrala by sie parodia to pomiedzy nia i check6.et zapewne by odbyla sie walka o 1st place :) ogolnie jeszcze moze byc ciekawie, a najbardziej mnie ciekawi kto zajmie wolne miejsca :)

__

Użytkownik
SlowMotioN

2005-08-01 23:17:05

Nie ma nawet co przypuszczać, pierwsze miejsce zajmie check6, drugie pewnie u5 (bo mają silvera i boba, mam nadzieje że alea nie zagra riflą...) a trzecie idle. Jedynie występ eSr mógłby coś zmienić - chociaż kto tam wie jak żydki grają z pingiem 5 :D

__

Użytkownik
SlowMotioN

2005-08-01 23:18:45

Nie ma nawet co przypuszczać, pierwsze miejsce zajmie check6, drugie pewnie u5 (bo mają silvera i boba, mam nadzieje że alea nie zagra riflą...) a trzecie idle. Jedynie występ eSr mógłby coś zmienić - chociaż kto tam wie jak żydki grają z pingiem 5 :D

__

Użytkownik
gZ

2005-08-02 09:53:42

Nie liczyłbym na wygrana idle.ee szczególnie po ostatnim meczu z Neagative Image (img). Idle piękinie zostało zownowane :].

__

VIP
majcok

2005-08-02 12:49:10

na wygrana nie, bo z check6 nikt kto jedzie nie powalczy i 1st place jest juz zajete, ale obojetne jakie miejsce zajma idle to respect dla nich, ze udalo im sie zalatwic kase i cala reszte na wyjazd

btw. z checia zobaczylbym jak check6.et jedzie saevus :P

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7851 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie