Doping

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
insajd

2005-07-24 22:20:41

No wiec na poczatek prosze o nie banowie mnie po napisaniu tego postu i tez o nie kasowanie tego topica tak ja to mialo miejsce ostatnim razem.Z góry dziękuje.

!!!UWAGA!!!Poniższy tekst nie ma na celu zachęcania ani tez zmuszania da brania nielegalnych i niebezpiecznych używek w czasie gry ;]!!!

Jak długo instnieje sport i rywalizacja w naszych dziejach , tak samo długo isnieją różne oszustwa by stac sie tym “najlepszym”.No więc za powszechnie używane dopingi w e-sporcie uważane sa czity (ang : cheats, w polsce zwane popularnie kody :] )Smutnym faktem jest iż powstaje coraz to wiecej takich właśnie programów i są one coraz trudniejsze do wykrycia.Ale dzisiaj chciałbym poruszyc kwestie dopingu graczy e-sportowych.
Zauważylem już dawno iz po zażyciu niektórych srodków poprawia sie skill w różnych typu grach.Są to moje osobiste doświadczenia więc każdy ma miec prawo inne odczucia po zażyciu tych środków.Chodzi mi tu o grupe środków pobudzjących i porawijących koncetracje(stymulantów) oraz narkotyki.Otóż gracz na którym przeprowadzilsmy test nie lubił na ogól e-sportu ale obie pogrywal po kontach :P.W momencie działania owych środków zaczoł dorównycwac nam skillem w grze :o byliśmy bardzo zdziwieni i posądzaliśmy go o jakieś czity ale przecież kompy były czyste.
Nie będe opisywał dalszej czesci naszego experymentu ponieważ wszystkie rezultaty były podobne oprucz 2 [zapaść z powodu przedawkowania].
Tak więć apeluje aby rozpocząc akcje anty-dopingową na wiekszych lanach jeżeli gra ma byc czysta i ucziwa a nie mieszaniną “oszustów”
Jeżeli naprawdę zaczento by dzialać w tym kierunku jesteśmy o krok bliżej do legalizacji naszego ukachanego e-sportu!Gracze łaczmy się!
Pamiętaj e-sport - PRZYJMIJ WYZWANIE!

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

158 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie