MAM KILKA PYTAŃ ZA ODPOWIEDZ DZIEKUJE

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
scooby0220

2005-06-19 20:06:26

witam wszystkich mam kilka pytań
JEdno odnośnie jakiś programow do wolfa typu dyno counter czy mogli byście mi podać linki do jakiś innych .
A drugie pytanie odnośnie jakiś linków DO TAKTYKI bo mój klan jest początkujący i nie posiadamy jeszcze taktyki a chcałbym pisząc naszą wzorować sie czymś .
i OSTATNIE PYTANIE widziałem kiedyś na serwerze nick z taką flagą polska czy mógł by mi ktoś powiedzieć jak to sie robi ??
Zgóry za wszystkie odpowiedzi i pomoc dziękuje .

__

VIP
cwir3k`

2005-06-19 20:46:44

szczegolowy to ty nie jestes, ale to o wszystko pytasz jest zbedne...

program niepotrzebny i imo bedzie niedlugo banowany przez pb serwer...

drugie: najlepiej sciagnij sobie demka z meczow topowych druzyn albo cos, np. nasza repra ma swietne taktyki... najlepsze takty wychodza w grze, w praktyce a nie na pismie...

tutaj pewnie ci o ACCI chodzi... nic trudnego, nic szczegolnego ale po prostu mowi to wszystkim ze jestes lamą...

__

Użytkownik
no1se

2005-06-19 20:53:16

Ja mam to zbidnowane, nie flagę ale "owned" tak dla jaj, jak zdejmuje dużo osób z pfa ;)

__

PRO
Lucas

2005-06-19 20:56:50

Jak ktos mowi ze jest poczatkujacy - to nie moze byc lama. Lamer to osoba ktora nie wie, a pozuje sie na wszechwiedzacego.

__

Użytkownik
elmo.rtcw

2005-06-19 21:28:35

"tutaj pewnie ci o ACCI chodzi... nic trudnego, nic szczegolnego ale po prostu mowi to wszystkim ze jestes lamą..."

buahahhahaha na najwiekszym polskim serwisie esportowym admin sekcji pisze takie rzeczy ? ;-D that was a joke?

__

VIP
cwir3k`

2005-06-19 21:47:27

nie jestes ze sceny ET... tutaj na takich ludzi spamujacych roznym shitem padaja duzo gorsze okreslenia... niech sie gosciu szkoli, my nie jestesmy miłą sceną dla nowicjuszy, chyba że jesteś gorącą 19-latką :)

więc jak chce wyglądac tzw. pr0 to niech rezygnuje ze wszelkich bindów, b to tylko wszystkich drazni i mowi jakim to nie ejstes dzieciakiem co sie haha ze ma uber pro skrypt...

__

PRO
Lucas

2005-06-19 22:22:45

To moze dasz linki gdzie znajdzie te podstawowe informacje?

__

VIP
cwir3k`

2005-06-19 22:32:41

nie ma czegos takiego... zeby to wiedziec trzeba chwile pobyc na scenie... a jak pisalem on nie jest zbyt mila do nowych...

__

VIP
cwir3k`

2005-06-19 22:34:15

a jesli chodzi ci o to wszystko o co autor postu prosil to nie zamierzam mu podawac, bo na scenie mamy juz za duzo takich dzieciakow i nie zamierzam tego roprzestrzeniac.

__

PRO
Lucas

2005-06-19 22:42:23

Nie ma to jak byc milym czlowiekiem...

Tak to wyglada na q3 - [url=http://quake3.fpp.pl/?pl:pages:show:4:::]Click[/url].

__

VIP
bizzare

2005-06-19 22:57:22

jestes najlepszym przykladem na to, ze wlasnie ta scena et nie jest mila.

__

Użytkownik
zenon

2005-06-19 23:06:01

Cwirek, jeżeli ktoś na scenie jest ostro poje**ny, to stali bywalcy #wolfpl są właśnie tą większością... A twoje zachowanie jest co najmniej "dziwne"?

__

PRO
sxl

2005-06-20 00:47:34

z takim podejsciem to scena et powinna jutro upasc

__

Użytkownik
SoulHunter

2005-06-20 05:16:17

Ćwirek ma duzo racji ale troche zbyt szorstko go potraktowal

- to tak bindy sux
- taktyk nikty chyba tak nie spisuje(sciagnac demka zananych klanow podpatrzec gre)
- zauwazyc ze inne pr0 klany nie korzystaja z bindow typu i need ammo na glonym czacie
- nie wiesz co to ascii uzyj google

sry za bledy ale 5;16 to troche puzno(ide grac:P)

__

Użytkownik
scooby0220

2005-06-21 11:13:36

heheh ale sie wkurzyli spoko :D co do tego czy jestem warzywem to raczej juz nie gram juz w to rok codziennie po 8 godzin a zawsze jak w klanach byłem nie zajmowałem sie taktyka więc piwerwszy raz sie w to bawie chciałem sie tylko spytać może ktoś by mi coś podpowiedział :D a jeśli co do ciebie cwirek to dzieciakiem nie jestem więc nie gadaj czegoś czego nie wiesz >OLEK popieram cie :D

__

Użytkownik
e2

2005-06-21 11:21:52

wpiszę acci to mi wyskoczy o naszym zaufanym acci'm :D

__

VIP
mrozu

2005-06-21 11:41:33

Na zachowaniu jednej osoby (cwirka) nie mozna opierac calej opini na temat danej sceny.
Cwirek nie był graczem, nie jest i raczej nie bedzie wiec ciezko zeby mogl ci pomoc w czyms takim jak taktyki.
Wyzywanie kogos od lam na swoim wlasnym serwisie to niezbyt dobra reklama, tymbardziej ze samemu jest sie owa lama.

I co do pytan:

Dyno counter jest zbanowany w rozgrywkach europejskich (ClanBase, QuakeCon), ponieważ funkcjonuje on jako oddzielny program, a używanie oddzielnych programów (poza programami komunikacyjnymi - TeamSpeak, Ventrilo) jest niedozwolone i użycie takiego programu podczas meczu grozi stratą meczu.

Taktyki... Najlepiej obejrzec dema jakichs lepszych klanow, zebys chociaz mial jakis wzor, ale pamietaj ze taktyki powinny byc robione pod drużyne, a nie na odwrót.
http://www.clanbase.com/demolist.php?lid=1945 tu masz dema z tegorocznego eurocupa

Jeśli chodzi ci o nick z "flaga polska", mogl to byc zawodnik naszej reprezentacji, oczywiscie taki tag jest zarezerwowany tylko dla czlonkow repry :p

Wiecej informacji na temat gry znajdziesz na www.enemyterritory.pl i www.board.enemyterritory.pl.

__

Użytkownik
e2

2005-06-21 11:58:39

no proszę jak ładnie :))) [+] za udzielenie ładnej odpowiedzi :)

__

Użytkownik
elmo.rtcw

2005-06-21 14:03:13

muahahaha cwirek czy ty jestes az tak glupi czy tylko tak probojesz siebie przedstawiac?
wyzywasz ludzi od lam a sam dajesz genialny przyklad bycia LAMĄ poprzez swoje wypowiedzi, zastanow sie wogole co ty piszesz. Chłopak sie pyta grzecznie o podstawowe rzeczy a Ty jako glowny admin od et jedziesz go i w dodatku tlumaczysz to zachowaniem sceny et ! sick! Nie wywyzszaj sie az tak bo ludzie z Ciebie maja niezla polewke...

__

Użytkownik
elmo.rtcw

2005-06-21 14:05:12

konkretna odpowiedz, w przeciwienstwie do admina sekcji [+] sie nalezy

__

Użytkownik
no1se

2005-06-21 17:12:25

A dla mnie cwirek poniekąd uchronił tego człowieka od o wiele gorszych rzeczy, jakie mogą go spotkać na wspomnianym #wolfpl.. Może faktycznie potraktował go zbyt ostro jak na początek, ale uwierzcie mi na słowo - na Największym Polskim Serwisie o ET zostałby zjechany 2x bardziej..

__

VIP
cwir3k`

2005-06-21 20:04:46

podstawowe rzeczy? jasne... lol

podstawowa rzecza jest cfg... to sa zbedne dodatki nikomu niepotrzebne i w dodatku czesc z nich jest zbanowana w Cb, co potwierdzil Mrozu, jakby nikt nie wierzyl.. lol

i btw. nie wywyzszam sie... po prostu zycie czlowieka nie bedzie zawsze glaskac po dupci i nie zawsze znajdzie milych ludzi...

mi tu nie placa za to zebym byl miły, zreszta w ogole mi tu nie placa wiec w czym rzecz... nie jestem sztucznym czlowiekiem, nie znosze falszu i jestem szczery do bolu... jestem mily jedynie dla moich znajomych, przyjaciol czy rodziny albo w sprawach i sytuacjach w ktorych mam jakis interes... jak ktos chce cos ode mnie to go przewaznie splawiam... chociaz zdarzaja sie dobre dni :P ale to rzadko

__

VIP
cwir3k`

2005-06-21 20:06:49

ja od wiekow jeszcze z ircnetu jestem bywalcem #wolfpl i po czesci "to tez moja wina" :P w koncu kazdy ma tu wklad :)

zawsze staralem sie objasniac ludziom podstawowe rzeczy, ale takich pierdol nie zamierzam im objasniac bo to od razu widoczne ze jest lama i chce zaimponowac swoim koleszkom co to nie on ;P ze ma acci i kilka skrytpow to jest dżoss...

__

VIP
cwir3k`

2005-06-21 20:13:54

mrozu lama :P

co do taktyk, to zdziwilbys sie... moze nie gram, ale swoje wiem, swoje widzialem i wiem o co tu chodzi...

a to nie jest antyreklama... to jest odstraszanie... bo nigdy nie staralem sie robic serwisu dla grzecznie mowiac 'poczatkujacych'... zalezalo mi zawsze zeby bywali tutaj glownie gracze z czolowki polskiej i prezentowali jako taki poziom w komentarzach... zeby ogolnie bylo fajnie i na poziomie... zeby nie bylo tekstow typu achhaa kurwa o japierdole o lol o lol co za warzywo...

poza tym nigdy nie pisalem o ET dla poczatkujacych... bo niektore teksty moga byc dla nich po prostu niezrozumiale... nie taka mam idee... poczatkujacych graczy nei interesuje ani EC, OC czy WL i NC... ich interesuje co najwyzej liga pifpafu :P

__

VIP
cwir3k`

2005-06-21 20:15:19

adminem sekcji to jestem sobie w newsach... w komentarzach przedstawiam moje osobiste zdanie... a ze jestem sk..... i od jakiegos czasu mam zje.... humor to inna sprawa :P

__

VIP
cwir3k`

2005-06-21 20:15:59

no raczej... nigdy nie bawilem sie w nianke ;-)

__

Użytkownik
no1se

2005-06-21 21:19:08

I takie właśnie było eSp, chociaż ostatnio coraz więcej osób siętu rejestruje - niektóre jak widać prezentują całkiem niezły poziom jeśli chodzi o j. polski i znajomość et, a niektóre w ogóle o tym nie mają pojęcia..:D

__

VIP
bizzare

2005-06-21 21:22:50

ok no to widze ze sie wszystko wyjasnilo :-D teraz niech sie ktos o cos zapyta, to bedzie wyscig w wyzywaniu... jak cos to zaklepuje sobie kolejke jako pierwszy do pojechania 'lamy' yea! :D:D:D

__

Użytkownik
scooby0220

2005-06-21 21:42:12

widze że mój post nieźle namieszał :D Mrozu dzięki za kozacką odpowiedź :D

__

Użytkownik
scooby0220

2005-06-21 21:43:53

cwirek bierz przykład z MROZA jak dla mnie on powinien być admin sekcji :P a nie ty . MROZU dzięki za wyczerpujaca odpowiedź

__

Użytkownik
Tymek

2005-06-21 22:16:08

e tam cwierk jest po prostu za bardzo pr0 żeby z tobą gadać, zrozum to ;-(

xD

__

Użytkownik
no1se

2005-06-21 22:17:24

scooby - żeby być adminem sekcji czy choćby redaktorem nie wystarczy dobrze grać i znać się na et.. :] admin sekcji nie jest od pomagania w sprawach technicznych :]

__

VIP
cwir3k`

2005-06-21 23:07:40

lol... Mrozu sie bawi w Cb... nie jest na swoim polu walki... naprawde on jest jeszcze gorszy ode mnie... nie znasz mnie, ani jego...

ja tu sobie tak tylko pisze no i ja tu jestem adminem sekcji, nie on... on nie mialby bladego pojecia co i jak... tak samo jak ja w ClanBase...

no ale jeszcze ma sily bawic sie w komentarze i pomoc w sprawach technicznych... mi to przeszlo jakis rok temu :) i w ogole wszystko to mi juz zwisa...

a co do Tymka to sie zgadzam... kto ty w ogole jestes ze ja z toba gadam?!

wypie.... zartuje ;P looknalem wlasnie jakis fajny film norweski i mam humora... widocznie wtedy bylem troche nabuzzowany.. sry za lame, ale po prostu takie rzeczy sa zbedne i swiadcza o tym ze od niedawna grasz w ET albo chcesz komus zaimponowac... nie znosze takich ludzi po prostu... i staram sie ich odstraszyc od eSp ;P ale skoro piszesz to cie to nie przestraszylo :P

no i ja tu nie jestem od udzielania porad jakichkolwiek... od tego jest forum innego serwisu (nie bede reklamowal) i irc :D tylko nie #wolfpl :P pozdro, trzymaj sie z daleka :D

__

Użytkownik
Tymek

2005-06-21 23:23:34

nie będę dla takiej pierdoły zakładał teamtu, więc spytam tutaj...

dlaczego wszyscy grający w et biora udział w rozgrywkach clan base ? czy nie lepiej przenieść się na esl, które jest serwisem dużo lepiej zorganizowanym i stojącym na dużo wyższym poziomie ? :->

__

Użytkownik
Khain

2005-06-22 09:37:05

Tymek jako gracz fify mozesz i tak uwazac, ale z CB chodzi o "tradycje" od rtcw wszyscy graja w CB, a polski ladder ssie :) esl jest ok, ale jak dla mnie troszke zbyt komercyjny
jhakies premium konta, i inne platne szity, a CB to CB :)

__

Użytkownik
scooby0220

2005-06-22 09:41:18

No napewno nie przestraszyło i nie przestraszy. Zależy mi na tym aby sie czegoś dowiedzieć .Nie gram w ET już wcale tak krótko bo ROK więc to nie jest znwu tak mało wiem że nie moge sie porównywać z typami co grają już od RTCW ale zawsze dobry ten mój rok :P < a jeśli chodzi co do pytań to do taktyki nie siedziałem w tym wogóle zawsze ktoś inny to robił a teraz musze ja sie tym zająć i chciałem poprostu o kilka wskazówek :D Cwirek ja Tymka inaczej zrozumiałem ale to tylko moje odczucie "e tam cwierk jest po prostu za bardzo pr0 żeby z tobą gadać, zrozum to ;-( xD "

__

VIP
mrozu

2005-06-22 11:47:10

chodzi po prostu o to że nie ma żadnej równie dużej i zorganizowanej ligi w ET jak ClanBase

__

Użytkownik
elmo.rtcw

2005-06-22 14:13:23

smieszni ludzie smieszna rozmowa a moje stwierdzenie jest takie, ze kazdy kiedys zaczynal granie i pytal sie o durne rzeczy zwiazane z jego ulubiona gra tyle, ze teraz takie PYTANIE nazywa sie lamerstwem ... no coz tweety go home... a i dzieki za avatara widac umiesz czytac moje msg badz ich nie rozumiesz

__

Użytkownik
no1se

2005-06-22 17:12:11

Widać się nie starałeś - ja grałEM w et trochę ponad rok i po pierwszych miesiącach grania już nie zadawałem takich pytań.. ;F

__

Użytkownik
SoulHunter

2005-06-22 17:21:13

jesli chodzi o flage to raczej mu chodzi o kwadraciki(ascii) czerwony bialy nie o tag repry ^^


"Widać się nie starałeś - ja grałEM w et trochę ponad rok i po pierwszych miesiącach grania już nie zadawałem takich pytań.." ---Kichus

hahahahah dobre

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3917 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie