jedi knight 2

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
piX

2005-05-17 18:25:52

wiec zaczynam :p Pewnie myślicie,ze napisze cos o 1.04 a tu wielkie zdziwko! nie, nie pix bedzie pisał o podstawowym i najpiękniejszym 1.02, ktora bez zadnych przekształceń jest hitem :p.Tak sobie pomyślałem, ze my przedstawicie dżedajów używajacych mocy (jk2:p) mozemy zagrać dla zabawy z dżedajami, graającymi nudne, przynudzające, zanudzające, bezsensowne duele (1.04 ofkors).
Ciekawie na ktorym patchu bysmy grali :p, wiecie takie 4fun żeby połaczyc dwa patche i stworzych jedną wielką rodzine polskich dżedajów(która zaczyna się rozpadać:p). Może pójdziemy na kompromis i zrobimy 1.0:p polaczenie dwóch wersji kto wie kto wie:p.
na to wychodzi, ze nie wiem po co to napisalem, ale..ale jednak ma to sens !:p chcialem wam przypomnieć, ze isntnieje takie coś jak jedi knight 2 bez żadnych patchow i zachęcam do gry :p(pff wątpie czy kogoś przekonam:p)
pozdro wuja [MAD] piX :p

__

VIP
Malwa

2005-05-17 18:45:07

Raczej zaduzych szans to nie ma bo jesli klany sie lacza to tylko jk3 ;] prawde mowiac nigdy nie gralam na patchu 1.02 bo ja zabaw z mocna nie bardzo lubie nawet w CTFa mnie denerwoja :P tak 4fun mozna zagrac.

wiecie takie 4fun żeby połaczyc dwa patche i stworzych jedną wielką rodzine polskich dżedajów(która zaczyna się rozpadać:p).



jkII to juz raczej przezytek, malo nowych ludzi gra i tak powinno zostac bo patrzac co sie dzieje na scenia JKIII to az sie odechciewak na serwa wejsc.

__

Użytkownik
piX

2005-05-17 19:44:37

co do walk z moca, to teraz bardzo popularne stało sie CTF bez mocy, wrecz ten tryb jest jednym z popularniejszych wiekszosc klanow gra tylko CTF NF.
moj klan jest akurat ff/pp ale co nie zmenia faktu, ze nie mamy dobrych duelerow :)
a co do przezytku to moze masz racje, aczkolwiek zostana Ci, ktorzy scene tworzyli i ja zamkna:) jk2 jeszcze pozyje :p zobaczysz. co do jk3 tooo strasznie mi sie nie podoba (moze dla tego, ze mnie tam bija do czego nie jestem przyzwyczajony):p ale ogolnie, walka wygla tak jakos dziwnie, rozwiaznia graficzne oraz urozmaicenie typu miecze skiny to dobry pomysl, ale sama walke skonocili :0.
a wlasnie co w 1.04 sie gra? tylko duele?

__

Użytkownik
infospec

2005-05-28 17:59:28

Z JK2 aż tak źle nie jest, serwerów mniej niż kiedyś ale jest gdzie pograć. Ludzi jest więcej niż Wam się wydaje, do klanów cały czas zgłaszają się nowi ludzie. Co do tego w co się gra na 1.04 to duele przedewszystkim ale nie tylko :>, serwery CTF też są. Wkrótce koniec ligi JK2 i będzie troche mniej się działo... a może nie będzie tak źle? :>

Zapraszam na serwery JK2 :)

__

Użytkownik
GogettO

2005-05-28 18:33:51

Nom, jk2 nie ma się aż tak źle :) Nie dawno zakończyła się liga gdzie wygrało FoR. :P
Anyway co do glównego tematu to IMO nie przejdzie. :P Może po prostu byście (ludzie z 1.02) zaczeli grać w 1.04 - przenieśliście by się razem ze swoimi serwerami, może by się przyjęło takie coś i by ludzie zaczeli grać te duele z mocą? :P W sumie z tego co pamiętam, to na 1.02 jest kilka wqrzających bugów. :P

__

Użytkownik
piX

2005-05-28 21:39:24

pfff to wy przeniescie sie na 1.02 ! wy po prostu nie wiecie co tracicie ! ktos mi powiedzial, ze gra z moca jest fuksiarska i tam nie licza sie umiejetnosci, za to w duelach mozna pokazac prawdziwe umiejetnosci.
dlaczego w takim razie niektorzy gracze ownuja innych 40-2 ? ;D jednak umiejetnosci musza byc:D

__

Użytkownik
GogettO

2005-05-28 22:38:44

Łatwiej się przenieść ze starszej wersji do nowszej, was jest mniej niż nas. :P
Nie mówie, abyście nagle wszyscy zaczeli grać w 1.04, mam na myśli raczej to, abyście postawili serwa na 1.04 z waszymi ustawieniami i zobaczymy czy się przyjmie czy nie.

__

Użytkownik
piX

2005-05-29 01:14:06

moze i nas jest jest mniej:0 ale zostala sama elita:0(sa jednak wyjatki:/)
to zly pomysl nie jest:0 ale nic sie nie stanie;p jak zagrasz przez chwile w pieke 1.02
a co do bugow tego patcha: bugi sa ekstra, jak umiesz je wykorzystac to w walce 1 vs 3 rzadzisz:D.

__

Użytkownik
*Jaras

2005-05-29 01:19:35

Hmmm, gralem z gogiem od wersji 1.0, bez przechwalek ale pobieralismy wszystko co bylo na drodze. Wszyscy zgodnie szli za poprawkami, topic bez sensu troszke. Jesli chcesz tworzyc takie akcje, to zagadaj do mojego przyjaciela Kazs'a, ktory jesli znajdzie czas zrobi z tego kolejna fajna kolumne.

__

Użytkownik
piX

2005-05-29 01:27:02

mialem na celu tylko przypomnienie o 1.02 bo az mnie andfuisabfuasufd gdy czytam tylko o 1.04:p ktore jest przedtsaiwanie jako JK2(bez zandego odnosnika do patcha) ! a przeciez jk2 to ni tylko 1.04 !!! musicie pamietac ze tacy jedi jak my jeszcze isstnieja i nie warto o nich zapominac;p

__

Użytkownik
GogettO

2005-05-29 08:28:37

Właśnie, jak Pix chcesz coś zrobić w kierunku "przypomnienia" o 1.02 to nie rób tego tutuaj, bo to bez sensu jak powiedział Jaras, w sumie z tego co widać mało graczy ze sceny jk2 jest tutaj zalogowanych i pewnie mało z nich zna tą strone. Nawet redaktorzy którzy piszą tutaj newsy ze sceny jk się opier.lala.
Powinieneś zacząć od jk2.fpp.pl
Co do tych bugów to litości...

__

Użytkownik
e2

2005-05-29 09:57:00

Podoba mi się fragment o tym co robią redaktorzy JK tutaj. Może twoje słowa zachęcą ich do pracy :x Bo jak nie to w czerwcu wypie**olę wszystkich z tej redakcji ;x

__

Użytkownik
freak

2005-05-29 10:07:31

no co ty sam bedziesz pisał ? :P

__

Użytkownik
e2

2005-05-29 12:23:34

jak wrócę do stanu active - tak. Skoro reszta nic nie robi?

__

Użytkownik
GogettO

2005-05-29 12:35:15

Taa, stary, liga jk2 zakończona, liga esl ctf jka 2v2 zakończona... żadnej wzmianki o tym :P Jakaś liga jka właśnie trwa, żadnych newsów z wynikami poszczególnych teamów, żadnej wzmianki o tym, ze od dłuższego czasu istnieje coś takiego jak polskie centrum ctf jka, żadnego newsa o tym, że trwają przygotowania do ligi siege. Hahaha, troche sie tego nazbierało. :P NC

__

Użytkownik
e2

2005-05-29 12:57:15

Skieruj te słowa do redaktorów sekcji. Ja się starałem pisać jednak ostatnio mam dużo problemów osobistych i nie mogę bo nie mam czasu. Jednak gdy wrócę to będą newsy na bieżąco. Ewentualnie poproszę o rozwiązanie sekcji ze względu na brak zainteresowania redaktorów.

__

Użytkownik
Bh3liom

2005-05-29 16:54:47

wiedzialem ze tak bedzie.. kilka newsow z jk wszyscy sie popodniecaja troche a potem nie bedzie mial kto pisac... dlatego sie nie staralem na redaktora bo bym to samo robil :Pa co do ligi jk2.... przeciez sie nie skonczyla ? :> i nic mi nie wiadomo o tym zeby FoR wygralo :>

__

Użytkownik
GogettO

2005-05-29 17:25:25

Aha, sorx za błąd :P Nie śledzę jk2 na bieżąco :D

__

Użytkownik
DBD|QuiGon

2005-11-01 19:29:51

old, so what :P dolaczam sie do wypowiedzi reja, pozdro dla ziomkow z MADu :D

__

VIP
Malwa

2005-11-01 19:38:27

Wydaje mi sie, że jeśli chcecie jakieś takie większe rozgrywki w 1.02 Musielibyście pogadać z jakimś, adminem głównym od JK na ESL. Ja wam nie mogę zorganizować czegoś takiego, oczywiście, jeśli wypłynie od was (ludzi grających) jakaś większa chęć i zaangażowanie w tej sprawie na pewno by sie dało coś zrobić. Nie wiem jak duża jest ta scena, bo ja jak na razie widze 2 osoby. Jeśli macie coś konkretnego na myśli czekam na wasze propozycje macie meila mojego podanego i imsg, sadze ze coś by sie dało zrobić. Tylko to już wszystko zależy od was.

__

Użytkownik
Relka

2015-03-04 09:43:38

Hmmm ulubiona gra, a o drugiej części nic nie słyszałem

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

947 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie