battlenet n00b :P

Dostosuj

Autor Wiadomość
PRO
sxl

2003-06-28 15:58:15

jestem takim kimś wlasnie z tematu :D juz sporo czasu siekalem w W3 z ludzmi, ale po lanie. dopiero pare dni temu postanowilem ze chce grac online i kupilem originalla. no i to jest moj pierwszy kontakt z battle.net, ktore jest dla mnie troche niezrozumiale.... jak znalezc dobrych partnerow do gry? ale nie japoncow i koreanczykow, tj bylo to dzisiaj (lagi...). jak znalezc Polakow i grac z nimi? dajcie malej lamce pare wskazowek :) [+] czekaja

__

PRO
sxl

2003-06-29 10:45:59

niom, jak to bedzie? :D chodzi o to ze nie bardzo umiem poslugiwac sie dziwnym browserem, znajdywac Polakow lub zakladac z powodzeniem gry do ktorych ktos by sie szybko dolaczyl

__

Użytkownik
Nikon

2003-06-29 14:25:20

po co zakladac gry bierzesz play game i i jazda a jak chcesz polakow to jak wlazisz na bn to masz enter chat i jestes juz na pol 1 albo pol 2 (nie wime jak dokladnie sie nazywaja kanaly) i tam sa sami polacy mowisz komus kto chce mano a mano :D i on zaklada gre albo ty i jazda

__

Użytkownik
Nikon

2003-06-29 14:26:24

a kupiles juz tzn tez dodatek :D bo wychodzi 5 :D a podobno ma 2 klucze sprawdzac czy jakos tak :P mi 5 ladnie przysla do domku eng version :P

__

VIP
3Months?ping500

2003-06-29 21:35:59

k
- kanaly: warcraft III pol-1 lub warcraft III pol-2 duzo polakow mozesz sie umowic na meczyk, ale gra stworzona poprzez opcje stworz gre nie liczy sie do rankingu battle.net
- to normalne ze grasz z ludzmi z claego swiata i nie powinines miec lagow ;) chyba ze lacze z [_|_]
- po wiecej wal na priv or GG

stay tuned ;)

__

PRO
sxl

2003-06-30 01:58:10

nie ale go kupie. gram w sumie for fun calkowicie i cienias jestem [NE], ale lubiem to :]

__

Użytkownik
fr46

2003-07-02 19:03:16

hehe sxl .......jak tam ci sie gierowanie po BN podoba :P
Mnie w3 wciagnol jak bagna....btw jaki masz nik na BN moze bysmy razem spobie pykneli meczyk lub dwa ;p

__

PRO
sxl

2003-07-08 00:00:15

dostalbym baty jak chuj :D ins1de brzmi ma xywa, ale jeszcze nie mam tft, daj mi swoje gg to sie umowimy kiedys i siekniemy friendly :D nauczy mnie cosik mistrz doswiadczony ;)

__

Użytkownik
fr46

2003-07-08 01:41:55

hehe zaden zemna mistrz zapewniam cie :D ledwo wyqmalem clasika a juz frozen throne sie pokazal i znowu nauki kupe mam =)Szkoda ze narazie na piracie FT gram ale niedlugo sobie sprawie oryginala i bedzie sie dzialo wtedy =)))
moj nik na BN frag-newbie.acc a gg 1905081 jak bedziesz mial ochote popykac to daj znac.

__

Użytkownik
aninx

2004-03-13 16:51:28

jafnie ja tesz NE a po co ci grac z polakami ?? wiesz jak fajnie sie gra z japoncami !! popiepsdzaja sobie okami skosnym ladnie szybko

__

Użytkownik
blood

2004-04-05 18:03:46

zagadaj na chacie BN, a i jedna rada na poczatku pograj troche w 1vs1 bo noob w teamie to przeklenstwo

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9737 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie