Problem z ET help plz

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
burek15

2005-04-11 06:46:58

Witam mam maly problem z et, przez tego ostatniego patcha 2.60 niechce mi sie wlaczyc lista serverow >.< moj kolega tez tak ma przez nowego patcha, sciaglem et bez patcha zainstalwoalem,i tez niekce mi sie wlaczyc lista ;/ co mam zrobic zeby zagrac ? co instalwaoc pokolei?help plz

__

Użytkownik
zenon

2005-04-11 07:18:33

Napisz cos wiecej. Lista w grze, czy lista w ASE? Jakie masz lacze? Tak w ogole to nie instaluj tego nowego patcha, bo na nim sie jeszcze nie gra - zbyt zbugowany. Przejrzyj tez ten temat: http://www.board.enemyterritory.pl/index.php?showtopic=933

__

Użytkownik
zenon

2005-04-11 07:19:07

Tzn nie tyle zbugowany, co nie kompatybilny z etpro.

__

Użytkownik
Asmon666

2005-04-11 10:13:03

no i mam to samo wstaje sobie odpalam kompa na relaksie klikam ET wszystko wchodzi playonline i koniec nie mam serwerów nie daje listy pusto jak bym sieci nie miał --dramat-- co robic wszystko mi działa sieć mam patcha nowego wsadziłem nic ,, no i chyba wszystko zacznę od począdku czy jest opcja żeby mi ktoś pomógł bo ja wymiękam Poz Da Yo

__

VIP
cwir3k`

2005-04-11 14:41:24

:-]

po pierwsze... nie instaluj patcha 2.60. Odinstaluj gre (ale zapisz sobie wczesniej swoj cg), skasuj folder ET i jedz po wskazowkach...

1. instalujesz aptcha 1.02... dostepny w downloadzie eSp

2. Modyfikacje. Najważniejszym modem w Wolfenstein: ET jest aktualnie ET pro. Znajduje się on w naszym downloadzie (najlepiej zebys sciagnal jesio z jakiejs strony bugfixa 3.1.9). Instalacja jest bardzo prosta. Wystarczy katalog 'etpro' rozpakować do 'C:\Program Files\Wolfenstein - Enemy Territory\' (ścieżka dostępu do powstałego katalogu to: 'C:\Program Files\Wolfenstein - Enemy Territory\etpro').

3. Inne takie. Każdemu graczowi bardzo pomocny jest program The All-Seeing Eye (ASE). Wykrywa on serwery do wielu gier (jesli nie wszystkich), do tego jest prosty w obsłudze.

Wpisz po prostu w google.pl "The All-Seeing Eye"...

no i have fun :)

__

Użytkownik
Ziompoul

2005-04-12 14:57:11

U mnie też ostatnio nie było listy serverów ale juz jest spox !!

__

Użytkownik
no1se

2005-04-12 19:00:43

Ase ściągać i po problemie. www.rtcwfiles.com, tam na pewno jest :D

__

Użytkownik
xiao

2005-04-12 19:30:07

dobra a jezeli ktos dopiero chce zaczac grac w ET ? bo CS mi sie znudzil a przy Q3 / UT 99 nie da rady posiedziec wiecej niz 1h ? chce najpierw pograc na servach a potem, a potem to sie zobaczy ^^

__

Użytkownik
Tymek

2005-04-12 22:21:15

wyszukiwarka nie działa. u mnie w klasie grają (razem ze mną) 4 osoby w ET i nikomu nie działa. wszyscy poszli w moje ślady i korzystają z ASE :P

__

Użytkownik
Lighti

2005-04-13 14:55:28

Jak chcesz pograc w ET to sciaagnij se i zainstaluj :D
A tak na serio w programach p2p mozesz znalesc wolfet (okolo 250MB) lub na ktorejs stronce www ale mnie zawsze wnerwia to szukanie wiec zaczynam od p2p.
Nastepnie MUSISZ sciagnac patcha 1.02 (oczywiscie pod winde JESLI MASZ LINUXA to plik wolfet tez musi byc pod linuxa) i takze go zainstalowac. Jak juz to masz zrobione to wlaczaj. klikajac na PLAY ONLINE masz liste serverow (jak nie zainstalujesz patcha 1.02 to nie bedzie servow). 2x klik na jakis o malym pingu i grasz... a co do gry i wszelkiego rodzaju porad szukaj na www.enemyterritory.pl lub www.enemy-territory.us

PS do servow tutaj niektorzy juz napisali zeby uzywac ASE. skoro grales w Q3 i UT99 to chyba go uzywales a jak nie to mam wersje z crackiem :D (bez cracka denerwuje jakis komunikat)

Pozdro wielkiee alll

__

Użytkownik
no1se

2005-04-14 13:34:35

Poza tym czytaj forum et.pl, jest tam wiele przydatnych porad na temat samego skilla i jego ulepszania oraz cfg i takich tam. I pod żadnym pozorem nie instaluj patcha 2.6 :D

__

Użytkownik
xiao

2005-04-14 21:36:22

thx [+]

__

Użytkownik
Huligan

2005-06-14 13:44:31

Jest taki fainy programik : The All-Seeing Eye
Tam sa wszystkie servery.
Tak dziala :] troche dlugo :D:D:D:D:D
Zaznaczamy wtedy naszego Ukochanego Wolfa ET i wciskamy przycisk z zawiniętymi strzałkami czerwoną i niebieską - REFRESH, potrwa to pewną chwilkę ale serwer głowny ASE zacznie skanować wszystkie serwery jakie uda mu się znaleźć. Gdy będzie wyszukiwał serwery możemy zerknąć w główne okno gdzie się to dzieje - i wybrać co nas najbardziej interesuje - wedle to czego ASE przesortuje listę serwerów. Dobrze jest wybrać opcję LOCATION gdyż ASE wyświetla przy nazwie serwera Flagę kraju gdzie znajduje się serwer - gdy znajdziemy serwery z polską flagą możemy klikając prawym przyciskiem myszy wygrać opcję - dodaj do favourites - wybieramy katalog z Ulubionymi w programie (1,2,3,4...) gdzie chcemy żeby znajdowały się ulubione serwery do tej właśnie gry i możemy potem szybko i sprawnie zobaczyć gdzie warto grać. Pod głównym oknem wyszukiwania widzimy okienko z nickami oraz scorem graczy aktualnie znajdujących się na serwerze a obok tego okna widzimy panel z ustawieniami serwera. Jeśli ASe znalazł niewiele Polskich serwerów a wiemy że jest ich więcej dobrym wyjściem jest zmiana serwera głównego wyszukiwania - klikamy w okienku z grami które mamy na samą górę na EYE SERVERS i tam zmieniamy serwer na ten o najnizszym pingu i powtarzamy procedure wyszukiwania serwerów dla wybranej przez nas gry. Mając już wszystkie nasze serwery w Favourites wybieramy ten katalog aby jego zawartość ukazała się w oknie głownym wyszukiwania - przy każdym uruchomieniu ASE wyskakiwać nam będzie okno to, które było gdy wyłączaliśmy program.Klikając na okno prawym klawiszem myszy ukarze nam się menu w którym możemy wybrać opcję - Refresh whole List albo Refresh Selected Servers - tą pierwszą sprawdzamy gdzie najlepiej grać, drugiej warto używać gdy mamy na oku konkretny serwer i nie chcemy tracić czasu na pingowanie wszystkich innych. Gdy widzimy że jest miejsce klikamy dwukrotnie na adresie serwera i łączymy się. Czasem wyskakuje komunikat "Server is full or unresponsive", wtedy trzeba spróbować później gdyż nie ma miejsca lub serwer po prostu nie działa, ale czasem warto powtórzyć połączenie gdyż może to być po prostu wynik zapchanego szukaniem serwerów łącza. Przy podłączaniu będa wykorzystane ostatnio używane ustawienia WolfaET. ASE ma tendencje do zmniejszania rozdzielczości gry - można ten problem rozwiazać poprzez zaznaczanie konfigów we właściwościach plików jako "tylko do odczytu".

SCIAGNIJ:
http://cziken.cepter.net/m/EyeInstaller.exe

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4595 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie