LFS @ eSports.pl?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
b3D

2004-12-30 00:07:36

witam,

chetnie zobaczyl bym wsrod gier, o ktorych piszecie Live For Speed.
wedlug mnie jest to taki “counter-strike” wsrod wyscigow czyli cos naprawde miodnego.

LFS mozna zobaczyc naprzyklad w ESL gdzie sciga sie kilku polakow.
niestety wsrod krajowych graczy gra nie jest bardzo popularna (jeszcze), ale jest to spowodowane imo sposobem zakupu tejze, poniewaz kupic mozna tylko przez net i glownie karta kredytowa.
calosc jest jednak warta zachodu a juz niebawem pojawi sie nowa wersja jeszcze bardziej wypasiona :]

POLECAM

kilka linkow, ktore moga przyblizyc temat:

www.liveforspeed.net strona oficjalna
www.lfsworld.net strona ze statystykami graczy
www.lfs-portal.com polski vortal

[url=www.ocrana.com/racing]OCRANA.ATI racing team[/url]
[url=www.zockertempel.com]ZOCKERTEMPEL racing team[/url]
[url=inferno.lfs.hsw.hu/index.php]INFERNO racing team[/url]





Zdecydowane NIE dla CS:S!!! ProMod TAK!!!

__
drugs.. rock'n'roll.. bad-ass vegas whores.. late-night booty calls.. shiny disco balls..

VIP
n o o k i e

2004-12-30 00:20:22

szczerze to pierwsze slysze. jesli powstanie w polsce jakas scena tej gry to mozna pomyslec, bo jak na razie to pewnie i tak nikt by sie tym nie interesowal

__

VIP
Preak

2004-12-30 00:24:28

mi sie jakos o uszy obilo ale jakos kariery to to nie zrobi...jak dla mnie to juz wiecej ludzi gra w nascary i NFS po sieci i watpie zeby ta gra miala przyszlosc.
a co do CS:S , a promode to nie CS:S ? mimo ze go zmienia to dalej CS:S :D

__

Użytkownik
b3D

2004-12-30 01:23:07

no nie wiem czy w nascary wiecej... ale nie wazne... gierka i tak jest bardzo dobra a juz za niecaly miesiac bedzie jej nowa wersja.

__
drugs.. rock'n'roll.. bad-ass vegas whores.. late-night booty calls.. shiny disco balls..

VIP
Empty

2004-12-30 04:51:30

juz powstala ;] chodzi ze mna do klasy koles ktory stworzyl wortal o tym LFS ;]]]

__

VIP
cwir3k`

2004-12-30 11:05:43

skoro mowisz ze gra w tą grę jedynie kilku polaków to dodanie lfs na eSp wyklucza sie samo przez sie :C bo kto bedzie o tym pisal... i kto by o tym czytal? :D

__

Użytkownik
b3D

2004-12-30 11:17:36

hmm piszac kilku nie mialem na mysli 4 osob... ale tez nie tyle co w CS'a.

zreszta wlasnie dlatego, ze gra w to mniej osob niz np. u niemcow mozna by bylo cos z tym zrobic wcelu spopularyzowania bo gra warta zainteresowania, a moze ludzie poprostu nie wiedza ze cos takiego jest?

__
drugs.. rock'n'roll.. bad-ass vegas whores.. late-night booty calls.. shiny disco balls..

VIP
Preak

2004-12-30 16:27:33

zajmij sie dystrybucja w Polsce to moze cos z tego bedzie ;D Pokazez ludziom cos tak 'wspanialego' o czym nawet nie wiedzieli ;]

__

Użytkownik
*Jaras

2004-12-30 20:55:12

jak do mnie jedna sztuka free to zacznij sprzedaz !:O

__

VIP
lecho

2004-12-30 21:43:02

gralem, bardzo fajna sprawa, jakis realizm w wyscigach - nie to co nfs. ale z tego powodu dzieciaki nie beda w nia grac, bo za trudna :E i szkoda ze platna - freeware zrobilby ogromna kariere :E

__

Użytkownik
b3D

2005-01-04 22:08:13

coz, wiec scena juz w zasadzie jest, ale wlasnie ze wzgledu na kilka czynnikow takich jak chociazby sposob dystrybucji przez tworcow, ktory jest tylko online nie jest cala sprawa dobrze naglosniona.

co do czlowieka od posta #7... spoko twoja ironia jest na miare twojego avatara, ale to moze tylko przez to ze jestes laikiem.

co do tego ze nie jest free... hmm niestety malo rzeczy daja za free, a ostatnio prawie nic, ale na szcescie sa takie opcje jak dema.

demo wersji S1 jest za free i w demie tym mamy mozliwosc grania na 1 torze Blackwood w 4 wersjach (normalna, odwrocona, szutrowa i odwrocona), mozemy wyprobowac 3 samochody GTI, GT i GTTurbo, oraz pograc w sieci. jak to bedzie rozwiazane w nowej wersji S2 jeszcze nie wiadomo.

coz gierka ta jak na dobrego sima przystalo rzeczywiscie do najprostszych nie nalezy, ale tez zaden inny sim nie ma tak dobrego trybu multiplayer (wedlug mnie oczywiscie)

stawiam ta gre na rowni z counter-strike jesli o miodnosc grania w sieci chodzi.

__
drugs.. rock'n'roll.. bad-ass vegas whores.. late-night booty calls.. shiny disco balls..

VIP
Preak

2005-01-04 22:39:27

No wybacz , ze jestem laikiem, mialo sie nie wydac ;( Wybacz, ze nie podoba Ci sie "moja" super - swinka - jebie mnie to, mozesz mnie nawet z nia utozsamiac - zadna to dla mnie obraza. Przepraszam rowniez , ze nie wroze tej grze świetlanej przyszlosci , co bys nie napisal ta gra nie dorowna CS, chocby liczba graczy. Zauwaz , ze nikt specjalnie nie poparl wprowadzenia w/w gry do esp.pl i uwierz mi - nikt nie robi Ci tego na zlosc . Choc sam nie do konca wierze w swoje slowa to Tobie zycze sukcesow w ową gre a jej samej popularnosci na miare CS, od dawna czekam na prawdziwego konkurenta dla Kontera, choc szanse sa znikome...

__

Użytkownik
b3D

2005-01-04 22:50:11

po pierwsz nie rozumiem czemu zabrales glos nie majac w zasadzie nic do powiedzenia?
po drugie nie mialem zamiaru cie obrazac, ale rowniez jebie i mnie jak to odebrales
po trzecie swietlanej przyszlosci nie mozesz wrozyc nie majac o niej najmniejszego pojecia
po czwarte nie masz rowniez pojecia czy ktos to poparl czy nie, same komentarze to nie wszystko
po piate i ostatnie nie wiem jak ci wpadlo do glowy, ze wyscigi samochodowe jakie by ne byly moga byc konkurencja dla counter-strike, ktory niestety wraz z wyjsciem CS:S powoli zgasnie z firmamentu mega gier, chyba ze ktos cos z tym zrobi, nad czym niestety ubolewam poniewaz CS to dla mnie gra wszechczasow, ktorej jak do tej pory nic do piet nie doroslo.

a teraz wracajac do pierwszego komentuj tam gdzie masz cos konstruktywnego do dodania, a skoro ta gra cie nie interesuje to poszukaj miejsca na dyskusje gdzies indziej.

__
drugs.. rock'n'roll.. bad-ass vegas whores.. late-night booty calls.. shiny disco balls..

Użytkownik
bangall|blade

2005-01-05 09:37:37

b3D ty chyba niezbyt dokładnie czytasz wszystko i mylisz pojęcia albo masz jakieś zachwiania paranormalne Preak poprostu zyczył ci zebys jakis sukces zalapal i tyle a ty z tekstami ze nie ma pojecia i wogule jakies pierdoly i go prubujesz obrazic. Co do tej gry to jeśli juz dawno temu wyszła mało kto o niej słyszał 1 słowem nie przyjeła się na rynku tak jak SEGA była lepsza od PSXa ale najprosciej sie nie przyjeła na rynku tak juz mało prawdopodobne żeby się przyjeła chyba że zrobią tą 2 częścią jakąś rewelketo mozee. A do tego te forum służy do tego żeby wypowiadać się o ty co się myśli i piszesz o dodaniu czegoś nowego na eSports więc karzdy jeden użytkownik ma prawo wypowiedzieć się na ten temt czy chciał by to tu widzieć czy nie. pis

__

Użytkownik
b3D

2005-01-05 10:41:06

za to widze ze ze wzgledu na maly ruch an tym forum wszyscy sa zadni flamow za wszelka cene...

...a mnie sie wydawalo, ze jesli zaklada sie jakis temat to po to zeby o czyms konkretnym pisac i rownie konkretnych komentarzy na konkretny temat sie spodziewac a nie czego s w stylu

" ja to nie widzialem, nie wiem, gdzies tam mi sie obilo, ale wogole to to jest do dupy i nie ma szans, zeby cos z tym zrobic" no lol ludzie puknijcie sie w glowe.

to ze ty o niej nie slyszales to nie znaczy ze malo kto slyszal...

zreszta niewazne jak dla mnie EOT.

a na zakonczenie proponuje ci zajrzec pod ten adres:
http://lfs-news.bluepixel.dk

i ocenic jesli ci sie uda czy ktos slyszal o tym czy tez nie.

__
drugs.. rock'n'roll.. bad-ass vegas whores.. late-night booty calls.. shiny disco balls..

Użytkownik
zEx

2005-01-05 15:41:12

Ja nie słyszałem :F

__

Użytkownik
bangall|blade

2005-01-05 22:28:26

Oglondałem demka z 2 jak dlamnie niczym sie nie popisali wole juz Grand Turismo

__

Użytkownik
Tymek

2005-01-29 16:34:02

To jest ta minigierga, w którą gra się myszką ? :D jak powiedziałem coś głupiego to wybaczcie :-) ale chyba widziałem u kolegi...

__

Użytkownik
PiWo5z

2005-01-29 20:56:28

powiedziales cos glupiego :P

__

Użytkownik
Tymek

2005-01-29 21:47:22

hehe :D coś mi się musiało pomylić :D:D:D

__

Użytkownik
dabkin

2005-02-07 12:04:42

hmmm nom ciekawe ciekawe :D

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2005-02-07 12:53:59

no ja was troche rozumiem AmericasArmy gra rowniez w ktora pierwszy lepszy lebek nie zagra nie ma jakotakiej promocji komercyjne, tyle ze mamy gra za free ktora zmiata wszytko inne:P

Nie dajcie sie organizujcie jaki turniej polski albo cus :)
Jestem z Wami chociaz w zyciu tej gry nie widzialem przekonales mnie do niej :)HOOAH

tam ponizej piszesz o pietach z tym sie juz nie zgadzam :D pograles pol zawodowa we wszytkie gry? wiec nie ryzykowalbym stwierdzen co jets mega a co nie bo dorownami swinkom

__

Użytkownik
[PAO]_KUBA_[PL]

2005-02-07 12:59:03

lol jak milo :D zaczyna mi sie forum esp podobac hahaha

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4022 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie