co myslicie o modzie InstaUnalgged ?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
ven0m.

2004-11-05 15:05:05

Siema! [flag=pl]VenoM. z tej strony :D Chcialbym sie dowiedziec co inni sadza o modzie InstaUnalgged, no i o Pierwszej Polskie Lidze tego cudnego modu :) Tak apropos, jest o tym napisane w Newsie:)
________________________________
|W-NB|*VenoM Wychowani - Na Bledach - InstaUnlagged clan
________________________________
Prosze o komentowanie:) pozdrawiam VenoM

__

Użytkownik
edix

2004-11-05 16:57:29

ja nie mysle :#

__

Użytkownik
PiWo5z

2004-11-05 17:04:31

Nie wiem, moze dasz linka skad ten mod mozna sciagnac ?

__

VIP
aphex

2004-11-05 22:47:05

moze ten mod i jest cudowny, ale ja nie przepadam za nim zbytnio :P

__

VIP
forest

2004-11-06 00:43:19

nie wiem, ale jak dla mnie to kicha :/
w ogole instagib nie jest za ciekawy a ten mod nie czyni go bardziej interesujacym...

__

VIP
wilgotna pela

2004-11-06 01:02:48

zbijac fragi dla szatana!

__

VIP
zoom

2004-11-06 17:50:57

Ja mysle "ven0m'ie" ze zjebales nicka od mojego kolegi i to smierdzi potwornie jak i rowniez te twoje instnt food'y :-S
Wiec podsumowujac to walisz w chuja jak zorro na pozyczonym koniu :-/

__
Play more promode.

Użytkownik
ven0m.

2004-11-06 18:08:18

hmmmm.... wiesz...nie znam Twojego kolegi... nie nawidze plagiatować i kserować od innych, nik VenoM mam od 3 lat... a ven0m. od niedawne, jesli Cie urazilem swoja strukturą niku to bardzo kurwa przepraszam:/ Nie wpadles na to, ze ktos mogl wymyslec identyczny nik?;/ Pomysl sobie ile ludzi nosi niki typu: killer, the best albo inne cuda... Boze wyluzuj... poza tym, wie mze nikt nie gra na arenie InstaUnlagged pod nikiem VenoM, a juz napewno nie pod nikiem "ven0m."
____________
cya!

__

VIP
overeq

2004-11-06 18:08:43

czyli to nie ten ven0m? :D

__

Użytkownik
ven0m.

2004-11-06 18:17:49

ja pierdoole.. ja epiej zmienie strukturę tog niku bo ja jebie... beda mnie o plagiat ozkarzac, to najgorsze co moze spotkac quakowca.. grrrrrr :[

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2004-11-06 18:18:30

Przyznałbym Ci rację, gdyby ven0m nie był niegdyś w Polskiej czołówce q3. Radze to zmienić, bo będzie Cię to prześladować zawsze.

A co do moda - Grają w niego raczej 4fun'owcy. I przynajmniej wg. mnie jest to nieco okrojona wersja gry. Pozatym nie można nie wspomnieć o ogromnej społeczności w naszym kraju, jaką posiada ten typ rozgrywki. A tak w ogóle, to po co się pytasz, skoro sam jesteś w klanie IU?

__

Użytkownik
ven0m.

2004-11-06 18:22:22

zmienilem...dalem tagi klanowe i moja realistyczna strukture niku... pasi?;/
A co do samego IU, to chcialem sie poprostu dowiedziec, co inni o tym myslą... Cya!

__

Użytkownik
tysik

2004-11-06 19:32:59

nie gralem ale wydaje mi sie ze to strata czasu... tak samo jak sobie czasem biegam i strzelam do botow na rozgrzewce... a jak widze foty tego smiesznego szakala na orgu to juz wogole mi sie odechciewa w to grac :o
it's my humble opinion

__

Użytkownik
ven0m.

2004-11-06 20:10:05

wy sie kurwa nadajecie :P

__

VIP
zoom

2004-11-06 22:53:09

jasne ze nie ;-D wroclawski ven0m cpa :-D teraz

__
Play more promode.

Użytkownik
adeee

2004-11-07 08:50:16

o zorro na koniu to text mojego kolegi z pracy :D

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2004-11-07 17:28:20

Nie chodzi o to czy mi pasi, tylko o to, że ludzie będą się Ciebie czepiać z powodu tego nicku. Imo słusznie zresztą...

__

Użytkownik
travis

2004-11-07 18:03:55

nie wiem co to jest ten mod i jakos mnie on nie interesuje ;/

__

Użytkownik
poyep

2004-11-08 15:54:07

a ja wiem co to jest instaunlagged :P hehe... no i ofcrz nic do niego nie mam... po prostu go nie gram :] ale to chyba mimo wszystko quake... moze troszke zmodyfikowany ale zawsze...

__

VIP
SeReK

2004-11-08 21:57:10

Wyłamię się. Wydaje mi się, że gracze tego trybu mogą zdziałać tyle samo co inni uzależnieni gracze lub więcej. Przykładem takiego "4 Fun" może być ciągle rosnące w siłę OSP Clan Arena Promode, które na początku swojego istnienia było wyśmiewane przez graczy z większymi umiejętnościami na platformach "zbierania itemów". Nie trudno było usłyszeć słowa "CA = Clown Arena", niektórzy tak sądza do dzisiaj i zdania nie zmienią. A jednak coś się tam dzieje. Gracze starają się przekształcić ten tryb w coś wiecej niż tylko gra klaunów. Tym samym kierują się gracze IU i jestem pewien, że jeżeli będzie więcej takich osób jak venom osiągną zamierzone cele. przykładem może być Turniej LAN tego trybu + nowo powstała liga IU.

__

Użytkownik
ven0m.

2004-11-09 12:57:16

Wow...az mi sie lezka zakrecila...:) heh... dzieki :)

__

Użytkownik
Rafał

2004-11-15 20:17:14

Właśnie , jaki link? Ściągne i zagram.

__

VIP
Sh1eldeR

2004-11-16 05:35:31

"realistyczna strukture niku", powiadasz? :D:D:D ven0m to byl kiedys KTOS, choc gral na jakims dziwnym (pro)modzie ;) i robil to u zarania dziejow q3 - na pewno wiecej niz 3 lata temu - to jednak ja i wiele innych osob go pamieta.

Widzialem juz wiele venomow-podrobek i wszystkie one na zawsze pozostana tym, czym sa - li tylko podrobkami.

Co do insta unlagged i instagiba w ogole, to mysle, ze ten mod suxuje. Taktycznie jest to jeszcze bardziej okrojone niz vq3, nic tylko aim sie liczy i to na dodatek z jednej broni. Czy wiec wszyscy gracze instaunlagged wymiataja z raila? Wlasnie nie - przewaznie sa to typowe przecietniaki i kiedy czasem gram z nimi osp tdm, ich rail absolutnie nie wydaje sie niczym szczegolnym. Caly plebs, nie tylko z instaunlagged, gra dzisiaj glownie railem, jednoczesnie plebsząc z niego okrutnie. Osobiscie lubie raila, ale bez przesady! Co to za przyjemnosc, opanowac tylko jedna bron i to opanowac ja gorzej niz normalni gracze potrafiacy rowniez jako tako strzelac z innych broni?

Instagib jest tępy, monotematyczny, monotonny, nudny do bolu, przewidywalny, wymaga najmniej umiejetnosci ze wszystkich znanych mi odmian q3: zwykle point&click - ani innych broni nie trzeba miec opanowanych, ani bardziej skomplikowanej taktyki (w osp tdm naladowanie wszystkich graczy z teamu itemami moze trwac np pol minuty, dopiero potem nastepuje atak, najlepiej z roznych stron i w sposob umozliwiajacy najlepsze wykorzystanie posiadanych przez poszczegolnych graczy broni; do tego dochodzi quad co 2 minuty; w duelach nie-insta jest podobnie) , ani movementu (nie trzeba ci drobnych unikow anty lg czy pg, nie trzeba ci predkosci bo nie musisz zdazyc na jakis item, po raila tez nie musisz skakac na pdm6 :D), ani timingu (bo co tajmowac?).

Mod do bani. Cwiczyc mozna sobie refleks, ale wcale niegorzej sie go cwiczy grajac normalnie. Broni wg mnie sie nie powinno okrajac. Prostota zasad potrafi byc wspaniala, ale nawet w szachach mamy arsenal roznych srodkow, by pokonac przeciwnika...

__

Użytkownik
aUroR

2004-11-16 07:06:46

Temat co najmniej dziwny jak na forum, równie dobrze można pytać "co sądzicie o Quake ". I po co? Zaraz pojawią się komentarze w stylu: "Quake rulezzzzzzz!!!" albo "Quake sucksssss" i tyle bedzie dysputy. Zle zadane pytanie według mnie. Moznaby się spytać o coś związanego z grą - np. co sądzicie o kodzie sieciowym insta. A tak...
PS: Poza tym w temacie widze więcej nicka autora niż samego pytania :d Lekka autoreklama i jeszcze ta flaga i bold :D

__

Użytkownik
ven0m.

2004-11-17 15:24:22

ja sadze sie pier***** glipoty.... Co do tego niku..sorki ale jak zaczynalem sobie gierzyc jakis czas temu w necie, to naprawde nie przyszlo mi do glowy zeby szukac po wszystkich modach, i cofac sie w stecz o 3 lata, zeby nieswiadomie nie podejabac niku, poprostu taki sobie wybralem i wogle... ja jebie, nie bede sie tlumaczyc, robicie kurwa wielkie halo z powodu niku, wyluzujcie jeny. i nie gadaj jakis pierdol typu "veonomowe pordobki" bo to jest smieszne i zlaosne.

__

Użytkownik
scre4m

2004-11-22 00:00:17

Chciałym zwrocic tu uwage na problem z jakim nieswiadomie borykają sie gracze sceny OSP.. ano chodzi mi tu o brak autopsji dlatego pytanie venoma ejst conajmniej nietrafne.. ba.. zadane w nieprawidłowym miejscu.. Jestem powszechnie znanym graczem sceny insta i nie uwazam ze nie jest to mod banalny monotonny i nudny, nazwałbym go PROSTYM.. co nie znaczy ze prostackim.. ano w prostocie twki piękno. IU moze sprawiać wrażenie takiegoż jesli wejdzie sie na serka, zagra raz i dostanie łomot od jakiegoś pr-0, ale do obiektywnego komenta potrzebna jest autopasja.. PS.Sh1elder pamiętaj ze stereotyp zostanie zawsze stereotypem a jeśli chcesz sie przekonać jaki poziom rg,szybkość i oanowanie mapy reprezentuje dobry gracz IU zapraszam na jednego z serwerów tegoż moda..

__

Użytkownik
Qspy

2004-11-22 00:12:21

mod ktory nieodniesie wiekszej popularnosci.... podzieli los wspanailnego NS ; /

__

Użytkownik
kr3d

2004-12-08 15:48:02

A niby dlaczego tak uwazasz ze nie odniesie wiekszej popularnosci?? przeciez to tylko od nas samych (czyt. graczy) zalezy czy mod odniesie popularnosc czy nie. Jezeli wszyscy olewaja reklame, rozwijanie i rozpowszechnianie jakiegos moda to tak sie stanie, lecz akurat jest kilka/kilkunastu graczy IU, ktorzy potrafia nie tylko grac ale i rozpowszechniac ten mod. Przykladami sa miedzy innymi wlasna liga i wortal. A i caly czas widze nowe osoby, ktore probuja zagrywac sie w ten mod.
W mojej szkole np. jest co miesiac szkolny turniej vq3, a w tym miesiacu dzieki moim staraniom zamiast vq3 bedzie IU i jakos nikomu to nie przeszkadza a znaczna czesc osob chce przezucic sie na IU.

__

Użytkownik
kr3d

2004-12-08 15:49:43

A niby dlaczego tak uwazasz ze nie odniesie wiekszej popularnosci?? przeciez to tylko od nas samych (czyt. graczy) zalezy czy mod odniesie popularnosc czy nie. Jezeli wszyscy olewaja reklame, rozwijanie i rozpowszechnianie jakiegos moda to tak sie stanie, lecz akurat jest kilka/kilkunastu graczy IU, ktorzy potrafia nie tylko grac ale i rozpowszechniac ten mod. Przykladami sa miedzy innymi wlasna liga i wortal. A i caly czas widze nowe osoby, ktore probuja zagrywac sie w ten mod.
W mojej szkole np. jest co miesiac szkolny turniej vq3, a w tym miesiacu dzieki moim staraniom zamiast vq3 bedzie IU i jakos nikomu to nie przeszkadza a znaczna czesc osob chce przezucic sie na IU.

__

Użytkownik
kr3d

2004-12-08 15:51:28

sorka za podwojne wpisanie posta jednak wyskoczyl mi blad i myslalem ze nie zostal on dodany. Sorks

__

Użytkownik
gÓpek

2004-12-08 16:33:55

przeciez mozesz go usunac ...

__

VIP
lecho

2004-12-08 23:54:56

dlaczego? powod jest prosty - IU nie ma w sobie nic z taktyki i przemyslanej rozgrywki z vq3, ani z dynamiki i widowiskowosci cpma [; acz sam mod bardzo fajny dla przetrenowania aima z railguna...

__

Użytkownik
Qspy

2004-12-09 03:04:50

lecho to dobrze opisal [;
pozdro

__

Użytkownik
Qspy

2004-12-09 03:05:31

no prob [;

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7027 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie