Pomocy!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Gecko

2010-08-28 23:22:23

Witam!
Mam ogromny problem z kartą X-fi Xtreme Gamer SB. Chodzi o to, że praktycznie od samego początku posiadania jej jest problem z występującym ,,no soundem''. Sytuacja wygląda następująco i problem jest(chyba tylko) podczas gry : Włączam grę, po dwóch godzinach (czasem dłużej) grania w pewnym momencie nie ma dźwięku , zostaje on wyłączony. Od tej chwili po upływie około 40 sekund, fps zaczyna spadać do 5-15 i następuje zacięcie się komputera i muszę go zrestartować. Kartę posiadam rok. Na początku zdarzyło się to parę razy , potem przestało. Nie jestem pewien czy nie po którejś aktualizacji oprogramowania. Od ponad 3 miesięcy znów mam ten sam problem. W końcu wczoraj postanowiłem przeinstalować sterowniki. Odinstalowałem te które miałem. Włożyłem płytkę którą dostałem wraz z kartą i zainstalowałem ponownie. Podczas instalacji nie było żadnych problemów. Komputer musiał być uruchomiony ponownie. Gdy to się stało postanowiłem włączyć audio konsolę. Nie było jej w ogóle zainstalowanej. Nie było nic zainstalowanego, ale dźwięk działał normalnie. Postanowiłem jeszcze raz przeinstalować , to samo. W koncu po paru godzinach udało mi się zainstalować pełen pakiet. Jednak gdy odpaliłem Audio Console wyskoczył problem , że nie może znaleźć karty dźwiękowej. A dźwięk w winampie był... Postanowiłem zaktualizować oprogramowanie wbudowanym update’rem. Wszystko ładnie pięknie się zainstalowało, ale nie dało to żadnego rezultatu, bo nadal nie mogę uruchomić konfiguracji tej karty. Karta nie przegrzewa się bo nie jest lekko ciepła. Posiadam system windows Vista 32bit. Co mogę zrobić, aby skończyły się moje problemy z tą kartą? Proszę o szybką odpowiedź
Pozdrawiam

__
uLow 4ever ;[

Użytkownik
Blazus

2010-08-29 10:22:01

Po pierwsze primo: Odinstaluj sterowniki i przeczyść kompa CCleanerem (rejestr) i zrób res kompa Po drugie primo pobierz sterowniki ze strony creative... Po trzecie primo po resecie odłącz kartę następnie podłącz i dopiero zacznij instalować sterowniki.

__

Użytkownik
Gecko

2010-08-29 11:04:12

Dzięki panie ferdku ;*

__
uLow 4ever ;[

Użytkownik
Blazus

2010-08-29 12:25:40

Działa?

__

Użytkownik
Gecko

2010-08-29 15:43:30

Zanim przeczytałem Twój post to przeinstalowałem windowsa;p więc już nibyyy działa, bo mało grałem więc nie wiem ale grałem z 2h to nie wywalilo mi no sound.

__
uLow 4ever ;[

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

470 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie