odtwarzacz mp4 jaki?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Gecko

2010-07-19 15:04:10

Witam!
Zamierzam kupić jakiś odtwarzacz mp4. Chodzi mi głównie o słuchanie muzyki , filmy mnie nie interesują. Ważne aby bateria trzymała długo ponad 25h. Przedział cenowy to 200-400 zł. Chciałem kupić X-fi Zen jakiś, ale poczytałem trochę i podobno nie są dobre jeżeli chodzi o dźwięk, niektóre mają nawet podobno gorszy dźwięk niż w starych mptrójkach... Nie ważne czy to będzie dotykowy czy z przyciskami. Najważniejsze to: bdb dźwięk , bdb długo trzymająca bateria. Jeżeli macie jakieś propozycje to napiszcie mi nazwy odtwarzaczy mp4 :) Dziękuję pozdrawiam :D


p.s zapomniałem napisać najważniejszego niemal ;p pojemność 8GB ,może być 16 jeżeli się zmieści w przedziale cenowym, 4GB to trochę mało ale jeżeli ma być kozacki to może być te 4GB

edit: czytałem trochę o tych mp4 i strasznie na nie psioczą, może jednak lepiej zainwestować w mp3? tylko czy są 8 GB-owe?

__
uLow 4ever ;[

VIP
blacktyger

2010-07-19 16:27:04

Myślę, że zamiast marnować swój czas na zadawanie pytania tu, gdzie ludzie się na tym nie znają, a Ci, którzy coś mogli powiedzieć już dawno nie zaglądaj - mp3store.pl.


Od siebie dodam, że patrz w stronę Cowona i iRivera. I uważaj, żeby nie wydać 400zł na mp4, gdzie nie zostanie Ci nic na słuchawki, bo wtedy jego hiper jakość i możliwość np. odtwarzania *.flaców będzie lekko zbędna. Chyba, że takowe już posiadasz.

PS: Pierwsze z brzegu: http://www.mp3store.pl/article/iriver-e50-8gb-blueblack-ean.8809055013797,2009010714356130411.html

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2862 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie