Pytanie dotyczące ClanBase

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
dawko151

2010-06-07 22:53:39

Witam, mam takie pytanie. Pewnie większość osób zna się lepiej tutaj ode mnie.
Kiedyś żeby grać w CB trzeba było skonfigurować odpowiednio serwer. Trzeba było załadować clanbase config.
Teraz kiedy znowu zacząłem grać zauważyłem pewne zmiany. Wgrywając streaming do game-violation nie wrzuca się żadnych plików na serwer. Teraz instalacja jest o wiele prostsza, ale w instrukcji nie ma nic napisane, żeby załadować ten CB.cfg I tu moje pytanie czy muszę jakoś to zrobić samemu żeby grać w cb?

Także mam drugie pytanie. Czitując na publicznym serwer zostałem zbanowany zwykły głupi hack nie wiem po co mi to było.. Wstyd się teraz przyznać. Dostałem bana w cb na 6 miesięcy. Miałem jeszcze 2 cd-keye, które sprzedałem i tak nie były potrzebne bo ban w cb. Odczekałem 6 miesięcy i grałem mecz na uacu2. Jednak przeciwnik się doczepił że mam 2 czy 3 keye i są bany. Mam teraz C&A profil i zmieniłem na nowego keya bo chyba nie mogę grać na zbanowanym. Nie wiem o co kolesiowi chodzi w sumie co mogę teraz w takiej sytuacji zrobić? Dodam, że oczywiście najnowszy klucz jest czysty. Wiem, że nie mogę zrobić nowego konta na cb bo dostanę bana na 10 lat.

Proszę jeśli ktoś mógłby odpowiedzieć.

Pozdrawiam.

__

Użytkownik
vEKU

2010-06-07 23:46:00

tnij kabel

__

Użytkownik
Speranza

2010-06-07 23:48:51

wybacz, ale w tej sytuacji to tylko tak jak kolega wyżej mówi

__

Użytkownik
bLinku

2010-06-08 00:22:40

wujek Google nawet Ci tu nie pomoże, kabelek OFF

__

Użytkownik
NEo1986

2010-06-08 10:03:25

1. Jak na razie cb.cfg nie istnieje. Jest w fazie powstawania, więc nie, nie musisz niczego dorzucać do streamingu.

2. Przeciwnik musi udowodnić, że to ty dostałeś bana grając na tych kluczach, a nie ktoś komu je sprzedałeś

__

Użytkownik
qjuer

2010-06-08 13:42:57

neo po chuj klamiesz? Ty dmxowi nic nie udowodniles a i tak ma bana :D:D

__

Użytkownik
Steryd

2010-06-08 14:33:53

ta a jetexa zbanował bo przegrał 1on1 ;]

__

Użytkownik
TOMe

2010-06-08 15:30:52

foczker DMX ma bana bez powodu ? HAHAHAHA dobry jestes <3 moge Cię dotknąć ?

co do tematu : jesli nie udowodnia Ci ze to ty grales na tym cd-keyu z banem to gowno ci moga zrobic :) conflict jak cos zrobia ktory przegraja

__

Użytkownik
NEo1986

2010-06-08 15:44:29

lol foczker dostał 2on2 i teraz RAGE ON <3

DMX bez dowodów ? przejdź się do lekarza

Co do tego jetexa dostał bana od democrew,a nie ode mnie więc na chuj sie odzywasz jak nie masz pojęcia co sie dzieje

__

Użytkownik
Steryd

2010-06-08 15:49:16

jetex konto 2004 1 key cod1 1 key cod4 a ty robisz mu timestampsy? człowieku on ma 10 razy większe doswiadczenie w tej grze niż Ty. grasz od premiery cod4 zfejkowałes nick od Neo z CS jestes adminem cb i myslisz ze wszystko ci wolno ? pocwicz.

__

Użytkownik
NEo1986

2010-06-08 17:01:23

Już ci napisałem, nie wypowiadaj się jeżeli nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. Idź odrób lekcje, naucz się na dyktando. Jeszcze nikt nigdy za darmo bana nie dostał, a jak dostał to się odwołał i ban został zdjęty. W jego sytuacji wiele osób musiało by się pomylić co do decyzji. Bo jego demo oglądane było 2 razy, i zawsze miał werdykty, że haxi. Koniec tematu.

__

Użytkownik
NEo1986

2010-06-08 19:08:08

masz poczytaj buraku - http://www.esports.pl/forum/temat/11418

kupił sobie haxa po to aby grac na pubie !!! ;)

A z democrew możesz sobie mysleć co chcesz, ale nie znam osobiście żadnego gościa tam.

__

Użytkownik
NEo1986

2010-06-08 22:09:18

boże i nastepny idiota, który pisze zanim cos przeczyta. Napisałem PRZECZYTAJ TOPIC . A później się wypowiadaj, tam jest więcej niż jeden dowod że DMX ma haxa.

__

Użytkownik
majan

2010-06-08 23:04:00

skasowałem wszystkie swoje poprzednie posty żeby podsumować w jednym i zamknąć temat

neo banując jetexa i dmxa okazałeś się zwykłym gównem, szmatą z chorymi ambicjami.
banując r1ka zostałeś pierdolonym ścierwem. uwierz mi 95% tej sceny ma cie za zwykłego śmiecia.


chuj ci w dupe jebany wannabe

dziękuje, dobranoc.

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
NEo1986

2010-06-08 23:18:17

ok <3 misiaczku <3

__

Użytkownik
majan

2010-06-08 23:31:12

ale mnie zirytowałeś teraz ;x

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
TOMe

2010-06-09 00:19:19

foczker napinasz sie jakby ci krzywdzil rodzine, a przecież to TYLKO gra internetowa w ktorej zabijasz ludziki .... get age.

__

Użytkownik
r1ku

2010-06-09 13:12:14

ptt idz w chuj, taka internetowa gra na która wydałem które zarobiłem, nie dała mi mamusia jak temu pierdolonemu debilowi (czyt. neo) przez wlasnie tego pierdolonego idiote (czyt. neo) dostałem bana na 6 miesięcy bo dodałem typka który dostał bana, pierwszy raz słysze o takim banie, ale widzę ze mój drogi koleżka wstanie jest załatwić wszystko, załatw mi żebym nie mógł pisać na tym forum, bo nie wiem czy wiesz, ale jak tylko pojawisz się w polsce, lub jakiś rodak cie na lanie, żywy stamtąd nie wyjdziesz, nie jest to groźba, jest to tylko cała prawda jaka cie czeka, dziękuje ci za bana, śniłem o nim całe zycie jak wiesz mozesz mi opierdolic, bo i tak będę grał i tak, i jak będę chciał to sobie zrobie nowe konto wpisze nowego guida i mnie nie złapiesz, ja już wiem jak o to zadbać, btw. Pokaż mi wszystkie , dzięki którym dmx dostał bana, bo przepraszam bardzo, jakies ip sie zgadzało ? szczerze w to wątpie, jak mi to pokażesz to przeprosze

z poważaniem przyjaciel do końca życia r1ku

__

Użytkownik
miodek1337

2010-06-09 14:48:09

Bylo to pare miechow temu i....

w sumie niewiele mnie to dotyczy, ale moze bedzie pasowac. Szukalem CB na ircu i pojawil sie [CB]neo. Ogolnie tagi klanowe widzialem juz najrozniejsze, wiec nawet nie przygladalem sie o co chodzi. Mecz sie zaczal na crashu, mr10. Panowie z klanu CB przy wyniku 10:2 dla nas zaczeli cos sapac o serwer i pingi (chyba tylko neo byl z pl, ale to niewazne) i juz placze. Ogolnie wrocili do gry, ale koniec koncow mecz skonczyl sie cos koo 21:17 dla nas.

Wchodze na CB a tam 19:21 na ich kozysc. O co chodzi? Przyczepili sie, ze 3ch od nas gralo wczsniej razem innym klanie (pol roku wczesniej!). Skad wiec taki wynik?? Napisalem do NEO na XF, ze chyba go pogielo, ze admini CB takie numery robia, przeciez to zenujace przegrac i szukac takiej tandety (a do tego debilna zmiana wyniku). Wracam nastepnego dnia na CB, a tam -120 pkt. Niby nic dziwnego, ale zagladam, a jeden z nich nie ma wpisanego GUIDa. Napisalem do neo na XF, a on mowi, ze ma to w dupie i mam pisac do jakiegos smierdzacego fagasa na ircu, ktory grozil mi banem jeszcze. Napisalem glupiemu ciulowi, ze log z tej rozmowy, screeny i demka wrzuce gdzies na tek-9, podesle do GGL i mam w dupie czy beda smiac ze mnie, czy z niego, ale pewnie ktos go w koncu wyjebie.

Mija 20 minut i mecz calkowicie usuniety z rekordow CB.

Gratuluje, dla mnie to sie nazywa zwykle no-life gaming.

__

Użytkownik
NEo1986

2010-06-09 15:31:10

Riku - masz linka, włącz GOOGLE TRANSLATOR i sobie poczytaj http://clanbase.ggl.com/cheating.php , ta zasada jest już od kilku lat taka sama. A co do nowych kont :] to po raz kolejny mówię ci zdziwisz się, a każdy kto cie doda do jakiegoś teamu dostanie bana tak samo jak ty, dostałeś teraz.“DMX” Dowody już pokazałem, wy możecie zobaczyć, że zgadza się GUID, NICK, MAIL a na forach sam się przyznaje, że miał jakieś gówno do oglądania dem :] JASNE. Ja widzę jeszcze jedną rzecz, IP na którym poleciał ban jest takie samo jak IP jakim logował się na CB tego samego dnia gdy dostał bana. Sprawa z dmx’em jest skończona. Twoja skończy się tak samo.

Miodek jesteś kolejnym idiotą, który nie ma o niczym pojęcia, a się wypowiada. Meczy CB nie jest w stanie usunąć nikt oprócz koderów tej strony, a ja nie jestem jednym z nich, ani też nie znam żadnego. Jako admin drabinki mogę jedynie dać mecz cancela. Poczytaj, dokształć się troszkę a następnie się wypowiadaj misiaczku.

__

Użytkownik
rastiR

2010-06-09 17:04:33

Neo nie pie**** bo grałem w tym meczu z miodkiem i moim kumpel, nawet się czepialiscie że na “jumpa” na crashu wskakujemy : ) i że bug

__

Użytkownik
SzczurEPU

2010-06-09 18:34:11

r1ku


2010-05-30 16:36:01

nom czekam na tego bana.




r1ku


2010-05-30 17:50:25

a ja wciaż czekam...




<3

__

Użytkownik
r1ku

2010-06-09 19:25:49

Szcurepu don’t care jeżeli za takie coś dostaje się bany w cb to ja bardzo przepraszam, na chuj ta liga istnieje?

" twoja skończy się tak samo " - ban mi minie i dostane bana na 10 lat za czita, którego nigdy nie miałem? tak to zabrzmiało,

I DON’T CARE dostałem bana, ale nie martw się za 6 miesięcy wróce kiedyś wpadne na cb mixie na twój team, możesz być pewny, że " tanio skóry nie sprzedam " (c) pudzian xDDDD Żebyś wtedy nie szukał dla mnie bana, bo taki jesteś, nawiąże do kolegi, grałem z nim 1,5 roku temu, typ grał normalnie skończył z grą, wrócił nie dawno zagrał mecz zjechał cie jak lowa, zączałeś wypisywać, że to jest czit znalazleś w śmiesznych logach, ze koleś na zbanowanym koncie zalogował się na jego konto, było to udowodnione innym IP wszystkim, ale nie typ zjechał NEO on musiał załatwić bana nie mów, że taki nie jesteś każdy lepszy od Ciebie jest jebanym haxem i taki jest finał

__

Użytkownik
NEo1986

2010-06-09 19:30:17

" tanio skóry nie sprzedam " (c) pudzian.

coś ten cytat do twojej wypowiedzi nie pasuje misiu, bo Pudzianowi się nie udało :D. Jak chcesz coś zacytować to upewnij się, że cytat pasuje do twojej wypowiedzi.

__

Użytkownik
r1ku

2010-06-09 19:38:16

niech ci będzie ^^

__

Użytkownik
TazZor

2010-06-09 20:11:49

dMX według mnie został zbanowany słusznie :) śledzę temat listy codehooka i devianca i dmx itd więc wiem ze neo postawił dość wyraźne dowody na to ze dmx miał haxa . Nie ważne , że miał go do oglądania demek (w co osobiście nie wierze) ale miał i słusznie dostał bana . Tak samo jak Cie pały dupną na prowadzeniu pojazdu po alkoholu i ci wykaże na alkomacie . Ich nie obchodzi , czy ty wypiłes setkę , pięćdziesiątkę czy tylko piwko . Piłeś , jechałeś dziękujemy . Tak samo tutaj . Miałeś haxa , to samo ip , wszystko się zgadza , dziękujemy . Powodzenia na ClanBase za rok . Takie jest moje zdanie :)

__

Użytkownik
SzczurEPU

2010-06-09 20:52:49

riku piszesz DONT CARE a parę postów wyżej grozisz neo ze dostałeś ''NIESŁUSZNIE'' Bana, Coś tu jest nie halo, Oj gubisz się we własnych wypowiedzach

__

Użytkownik
NEo1986

2010-06-09 21:22:41

taj jak DMX się motał w swoich wypowiedziach :D

“Ej, ale powiedz mi co to za roznica? Skoro my CB i tak już nie gramy, potrzebowaliśmy TOP50 na dolaczenie do gamingu, teraz tylko ESL =< " (c) dmx

“A ten, co z tego ze mam bana na ESL? Myslisz ze tam gramy ? ;< nie ten poziom” (c) dmx

__

Użytkownik
miodek1337

2010-06-10 11:19:36

Moze i meczow nie da sie usunac, ale admin na pewno moze “zdecydowac” jaki wynik ma zapamietac baza danych, wiec po ingerencji Twojego 'kolegi' zostalo zapamietane 'match was cancelled'. Jesli wiec mozesz dotrzec do tego meczu to poprosze linka, moze byc tutaj, bo oczywiscie w 100% nie pamietam jak bylo, ale tam bedzie jasne.

__

Użytkownik
TOMe

2010-06-10 12:04:42

r1ku

ptt idz w chuj, taka internetowa gra na która wydałem które zarobiłem, nie dała mi mamusia

huj mnie to obchodzi? napinacie sie i tak czy siak o JEBANA kurwa strzelanke

__

Użytkownik
r1ku

2010-06-10 14:02:23

no a chuj mnie obchodzi twoje pierdolone zdanie ? spojrz na siebie dziękuje dobranoc

__

Użytkownik
TOMe

2010-06-10 20:55:36

o kurwa widac ze ta gra ci jebie mózg do zera..... na huj mu dupe lizesz ? bedziesz w redzie w sb? to sobie pogadamy “idz pan w huj"

__

Użytkownik
r1ku

2010-06-11 06:53:21

nikomu nie liże dupy typie, nic mi na mózg nie jebie
DZIEKUJE DOBRANOC

P E A C E .

__

Użytkownik
miodek1337

2010-06-11 11:41:57

dziekuje

dobranoc

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3611 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie